Domantas Sabonis

Nepakartojamą tritaškį lemiamu metu smeigęs Sabonis ir "Pacers" krito Bostone
Į Visų žvaigždžių rungtynes antrus metus iš eilės patekęs Domantas Sabonis vėl tapo rezultatyviausiu ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusiu Indianos „Pacers“ (15-16)
Sabonis pakeis Durantą NBA "Visų žvaigždžių" rungtynėse
NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse sirgaliai išvys Domantą Sabonį – ESPN skelbia, kad kasmetinėje šventėje negalės dalyvauti Rytų konferencijos kapitonu išrinktas
Sabonis vaišino varžovą alkūne, rinko dublį, bet pergale džiaugėsi "Warriors" (rezultatai)
Po pertraukos vėl žaidusi Indianos „Pacers“ komanda trečiadienį namie 107:111 (22:25, 36:31, 22:28, 27:27) nusileido „Golden State Warriors“ krepšininkams.Pastariesiems
Sabonis – apvogtas: tikina Shaqas, Barkley ir "Žalgirio" treneris
Pernai NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse debiutavęs Domantas Sabonis progos sugrįžti į šį renginį turės palaukti dar bent metus – nors tiek pats lietuvis, tiek jo balnojami
Akibrokštas: Sabonis – paliktas už NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių borto
Naktį iš antradienio į trečiadienį NBA lyga paskelbė atsarginius „Visų žvaigždžių“ rungtynių žaidėjus – vietos tarp jų nelauktai neatsirado geriausią sezoną karjeroje
Legendos įvertinimas: Barkley pavadino Sabonį vienu iš 10-15 geriausių NBA žaidėjų
Nors buvęs Memfio „Grizzlies“ vadovas Johnas Hollingeris supeikė Domantą Sabonį bei pareiškė, jog lietuvis nėra vertas antrus metus iš eilės pasirodyti „Visų žvaigždžių“
Analitikas supeikė Sabonį: jei jis pateks į "Visų žvaigždžių" rungtynes, aš neištversiu
Į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes antrus metus iš eilės patekti siekiantis Domantas Sabonis sulaukė aršios kritikos. „The Athletic“ analitiku dirbantis Johnas
Sabonio benefisas: karjeros ir klubo rekordai, trigubas dublis ir išplėštas pratęsimas
Domantas Sabonis sužaidė geriausias karjeros NBA lygoje rungtynes, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15/14) komanda išvykoje po pratęsimo 134:128 (39:33, 40:40, 17:19, 35:29, 13:7)
Rezultatyvus Sabonis skandino komandą rekordiniu klaidų skaičiumi
Domantas Sabonis surengė rezultatyvų pasirodymą, tačiau tuo pačiu užfiksavo ir karjeros antirekordą, o jo komanda pralaimėjo.Indianos „Pacers“ (14-14) namuose per pratęsimą 112:120
Sabonis taikėsi į trigubą dublį, bet "Pacers" klubui geriau sekėsi be jo
Domantas Sabonis rungtyniavo universaliai, o be jo pagalbos susitikimą baigusi Indianos „Pacers“ (14-13) komanda iškovojo pergalę.Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 125:113
Lietuviškas pasimatymas Detroite: Sabonis – mačo MVP, Sirvydis pelnė pirmą naudingumo balą
Po keturių nesėkmių serijos Indianos „Pacers“ klubas (13/13) atsigriebė svečiuose prieš NBA autsaiderius.Domanto Sabonio vedama Indianapolio komanda užtikrintai pranoko Detroito
Tarp gražiausių NBA momentų – ir Sabonį "išmaudęs" Griffinas
Ketvirtadienį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko penki susitikimai.Lyga pristatė vasario 11 dienos gražiausių epizodų penketuką, į kurį vėl pateko Indianos "Pacers"
"Visų žvaigždžių" rinkimuose Sabonis per savaitę gavo daugiau nei 200 tūkst. balsų
NBA lyga dar kartą paskelbė tarpinius „Visų žvaigždžių“ rungtynių balsavimo rezultatus. Kaip ir prieš savaitę, Indianos „Pacers“ ir Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas
NBA visgi surengs dėjimų ir snaiperių konkursus
Daugelis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) gerbėjų pergyveno, kad šiemet dėl koronaviruso pandemijos sutrumpintame "Visų žvaigždžių" renginyje nebus pamėgtų dėjimų
Sabonio pastangos Brukline bergždžios – "Pacers" turėjo ir 36 taškų deficitą
Domantas Sabonis ir Indianos „Pacers“ neturėjo jokių šansų Brukline – trečiadienį 94:104 (nusileido vietos „Nets“ komandai, kuri nutraukė 3 pralaimėjimų iš
NBA lietuviams padėjęs treneris traukiasi neatlaikęs nelaimių virtinės
Tiek Jonui Valančiūnui, tiek Domantui Saboniui gerai pažįstamas krepšinio specialistas Billas Bayno atsistatydino iš Indianos „Pacers“ klubo trenerių štabo.Kaip praneša
Sabonio blokas dėti bandžiusiam "Jazz" centrui – tarp penkių gražiausių NBA momentų
Sekmdienį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko vos penki susitikimai, trijuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė vasario 7 dieną užaistų rungtynių
Sabonis akistatoje su NBA lyderiais buvo rezultatyvus, bet turėjo bėdų gynyboje
NBA pirmenybėse – dar vienos sunkios rungtynės Domantui Saboniui ir jo atstovaujamai Indianos „Pacers“ (12-12) ekipai.Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 95:103 (20:25, 27:22,
Saboniui kliuvo nuo varžovų galiūno, o "Pacers" – nuo "Pelikanų"
Indianos „Pacers“ (12/11) vyrai NBA lygoje išklydo iš pergalių kelio. „Ristūnai“ namuose po permainingos kovos 113:114 (30:27, 18:30, 27:29, 38:28) neatsilaikė
Balsavime į "Visų žvaigždžių" rungtynes – palaikymas tiek Saboniui, tiek Thompsonui
Per pastarąsias dvejas NBA rungtynes net 65 taškus sumetęs ir 25 kamuolius sugriebęs Domantas Sabonis kol kas dar neįtiktino lygos gerbėjų, kad yra antrus metus iš eilės vertas vietos
Įspūdingas produktyvumas: naują NBA karjeros rezultatyvumo rekordą Sabonis pasiekė žaidęs tik tris kėlinius
Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (12-10) krepšininkai. Antras rungtynes per dvi paras žaidusi Indianapolio komanda svečiuose rezultatu 110:130 (21:29,
Sabonis sužaidė vienas įspūdingiausių karjeros rungtynių (Valančiūną sutiko tik greta aikštės)
NBA pirmenybėse tarpusavio jėgas išmėgino du „lietuviški“ lygos klubai. Domanto Sabonio atstovaujami Indianos „Pacers“ (12-9) krepšininkai namuose sutriuškino
Valančiūnas praleis lietuvišką dvikovą su Saboniu
Lietuviška NBA akistata tarp Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio ateinančią naktį neįvyks – koronavirusu persirgęs Memfio „Grizzlies“ klubo vidurio puolėjas vis dar negrįš
Varžovų gynybos nustebinti "Pacers" su Saboniu lemiamu metu visiškai subyrėjo
Indianos „Pacers“ (11/9) krepšininkai jau praktiškai turėjo savo kišenėse pergalę prieš Rytų konferencijos lyderius Filadelfijos „76-ers“ (15/6),
Rezultatyvų Sabonį nustelbė LaMelo: lipo lietuviui per galvą ir apgavo jį paskutinę sekundę
Indianos „Pacers“ (11-8) ekipa NBA pirmenybėse patyrė apmaudų pralaimėjimą, o Domanto Sabonio dvigubas dublis nublanko prieš LaMelo Ballo šėliones.Nate'o Bjorkgreno
NBA eksperto sudarytoje lygos geriausiųjų piramidėje – ir Sabonis
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ekspertas sudarė geriausių šiuo metu lygoje rungtyniaujančių žaidėjų piramidę.Jos viršūnėje atsidūrė LeBronas Jamesas, laipteliu
Prasideda NBA "Visų žvaigždžių" rinkimai
NBA ketvirtadienio vakarą pradėjo „Visų žvaigdžių“ starto žaidėjų rinkimus, kurie tęsis iki vasario 17 dienos ryto.Balsuoti bus galima kasdien oficialioje NBA svetainėje, Twitter