Dragičiaus ir Dončičiaus vedami slovėnai turkus palaužė per pratęsimą

Pirmoji Lietuvos varžovė Europos čempionate Slovėnijos nacionalinė komanda sulaukė savo ryškiausių žvaigždžių ir apmaudžiai pralaimėjo kontroliniame mače.

Slovėnai Stambule po pratęsimo 104:103 (21:26, 25:14, 27:22, 17:28, 14:13) palaužė šeimininkę Turkijos rinktinę.

Svečiai likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pirmavo 89:83, tačiau neišlaikė pranašumo. Turkai sėkmingiau pradėjo papildomą laiką ir buvo išsiveržę į priekį 101:95, tačiau Goranas Dragičius perėmė iniciatyvą į savo rankas bei vienas rinko taškus, o likus 21 sekundei smeigė pergalingą tritaškį.

Viso rungtynių didvyrio sąskaitoje – 28 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir 27 efektyvumo balai.

23 taškus pridėjo Luka Dončičius (2/7 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 26 naud. b.), 14 – Klemenas Prepeličius, 12 – Vlkatko Čančaras, 10 –Edo Muričius (1/6 trit., 11 atk. kam.).

Nugalėtojams Furkanas Korkmazas (5/11 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud. b.) pelnė 33, Cedi Osmanas (6/7 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd.) – 24, Alperenas Šengunas (9 atk. kam., 3 bl.) – 19 taškų.

Šaro kariauna neturėjo vargo Turkijoje
Triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo bei į pirmą turnyro lentelės vietą grįžo Stambulo "Fenerbahče" (21-3).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
Dončičius stebėjosi Ramadano metu žaidžiančiu Irvingu, Wembanyama apsilankys Paryžiuje
Luka Dončičius neslėpė susižavėjimo Kyrie Irvingo pergalingu metimu ir stebėjosi, kaip komandos draugas gali žaisti Ramadano metu. Savo ruožtu San Antonijaus „Spurs“ su Victoru Wemabanyama
Irvingas neįtikėtinu dvitaškiu per Jokičių su sirena išplėšė "Mavs" pergalę (rezultatai)
Įspūdingą pergalę NBA pirmenybėse įsirašė Dalaso „Mavericks“ (39-29), kuri namie po Kyrie Irvingo metimo su sirena 107:105 (30:34, 28:27, 26:18, 23:26) palaužę lygos čempionę
Prieš dvigubą savaitę Šaras iškovojo 12-ą iš eilės pergalę Turkijoje
Prieš dvigubą Eurolygos savaitę bei mūšį su "Barcelona" užtikrintą pergalę Turkijos pimenybėse iškovojo Stambulo "Fenrbahče" (20-3).Šarūno Jasikevičiaus
Dončičius ir Jokičius fiksavo trigubus dublius,, "Mavs" puolėjas pratęsė įspūdingą seriją (rezultatai)
Luka Dončičius ir Nikola Jokičius surinko trigubus dublius, o tai padėjo jų atstovaujamiems klubams iškovoti pergales NBA pirmenybėse, rašo Krepšinis.lt.Dalaso „Mavericks“
Kairys Turkijoje surengė monstrišką pasirodymą
Monstrišką pasirodymą surengęs Evaldas Kairys atvedė savo komandą į dramatišką pergalę Turkijos antrojoje lygoje.Mersino BBGSK (20-7) namie 87:86 (22:21, 26:12, 18:19, 21:34) palaužė
Pirmasis toks NBA: Dončičiaus šou užtemdė italo karjeros vakarą, Micičius surinko dublį
Luka Dončičius tapo pirmuoju NBA žaidėju istorijoje, kuris šešiose rungtynėse iš eilės surinko trigubą dublį pelnydamas bent 30 taškų. Toks slovėno pasirodymas užtemdė
Turkijoje – triuškinanti Šaro kariaunos pergalė
Po ketvirtadienio pergalės Eurolygos mače prieš Madrido "Real" triuškinančią pergalę ir Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (19-3).Šarūno
Istorinį pasiekimą į NBA metraščius įrašęs Dončičius sulaukė palyginimo su Picasso
Luka Dončičius įrašė į NBA metraščius įspūdingą pasiekimą, lygos lyderių kovoje Nikola Jokičius surinko trigubą dublį, o Anthony Edwardsas įspūdingu bloku išsaugojo
Uraganinis Šaro kariaunos puolimas nepaliko vilčių varžovams
Uraganinį puolimą pademonstravęs Stambulo "Fenerbahče" (18-3) klubas iškovojo triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie
"Anadolu Efes" tik paskutiniame kėlinyje palaužė absoliučius autsaiderius
Stambulo "Anadolu Efes" (18-3) Turkijos pirmenybėse tik paskutiniame kėlinyje susitvarkė su absoliučiais lygos autsaideriais.Tomislavo Mijatovičiaus auklėtiniai namie po atkaklios kovos
Dončičiaus pastangas nubraukė metimas iš savos aikštės pusės sulig sirena (rezultatai)
Luko Dončičiaus vedamus Dalaso „Mavericks“ (33-25) krepšininkus nuo pergalės skyrė dvi sekundės, bet Klivlando „Cavaliers“ (38-19) puolėjas Maxas Strusas tarė paskutinį
Atamanas sulygino graikų ir turkų krepšinio kultūrą: Turkijoje trūksta pagarbos
Dukart iš eilės su Stambulo "Anadolu Efes" Eurolygoje triumfavęs Erginas Atamanas dabar stovi prie Mariaus Grigonio atstovaujamo Atėnų "Panathinaikos" vairo.Turkas įvertino
Curry baudė "Lakers", 41 Dončičiaus taškas paskandino "Suns"
Luka Dončičiaus ir Stepheno Curry rezultatyvūs pasirodymai atnešė gynėjų ekipoms pergales NBA pirmenybėse, rašo Krepšinis.lt.Slovėno atstovaujami Dalaso „Mavericks“
Prepeličius nukalė Slovėnijai pergalę prieš ukrainiečius
Pergalingai atranką į 2025-ųjų Europos čempionatą pradėjo Slovėnijos krepšininkai.Jie namuose 87:73 (21:22, 18:18, 25:13, 23:20) įveikė Ukrainos atstovus, rašo Krepšinis.lt.Svariausiai
Dončičius su Irvingu nustelbė Wembanyamą, 41 Curry taško pergalei neužteko
Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo duetas nepaliko vilčių galingai žaidusiam Victorui Wembanyamai, o Stepheno Curry šou neišgelbėjo San Fransisko „Golden State Warriors“,
Dončičiaus ir Irvingo duetas nukalė "Mavericks" pergalę nesvetingame Brukline
Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas kartu pelnė 71 tašką ir nutiesė Dalaso „Mavericks“ (28-23) kelią pergalės link NBA pirmenybėse.Ji išvykoje 119:107 (37:24, 34:23, 30:30,
60 Curry taškų neišgelbėjo "Warriors", Luka neatsilaikė prieš Giannį (rezultatai)
„Golden State Warriors“ variklis Stephenas Curry surengė antrą geriausią pasirodymą savo karjeroje, tačiau jo komanda šeštadienį Atlantoje po pratęsimo 134:141 (33:28,
Pažeminimas Kaune iš posto išvertė "Anadolu Efes" trenerį
Po triuškinamos nesėkmės Kaune darbo neteko Stambulo „Anadolu Efes“ (9-15) treneris Erdemas Canas. Jis tapo jau aštuntu Eurolygos treneriu šį sezoną netekusiu darbo,
Magija tęsiasi: Luka vėl buvo arti pusės šimto taškų, Jokičius pranoko Giannį
Luka Dončičius ir toliau demonstruoja monstrišką formą ir veda Dalaso „Mavericks“ (26-21) į pergales, rašo Krepšinis.lt.Teksaso valstijos atstovai namuose po atkaklios
Prieš mūšį Kaune "Anadolu Efes" neturėjo šansų Izmyre
Trečią nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Stambulo "Anadolu Efes" (15-3) krepšininkai.Eurolygos klubas išvykoje 81:99 (19:27, 16:30, 26:18, 20:24) nepasipriešino Izmiro
Turkijoje – fantastiškas Šaro auklėtinio metimas ir valinga "Fenerbahče" pergalė
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (15 pergalių-3 pralaimėjimai) Turkijos čempionato 18 turo rungtynėse po pratęsimo 110:105 (21:19, 28:14, 23:31, 24:32,
Dončičiaus magija: 73 taškus sukratęs slovėnas įsirašė į istorijos metraščius
Dalaso „Mavericks“ (25-20) žvaigždė Luka Dončičius sukūrė istoriją. Slovėno komanda išvykoje 148:143 (27:31, 39:35, 42:36, 40:41) palaužė Atlantos „Hawks“ (18-27),
Bosnis šoko ginti mindomo Duranto, Dončičius ėmėsi  apsaugos (rezultatai)
Bosnis šoko ginti mindomo Duranto, Dončičius ėmėsi apsaugos (rezultatai)
Devinas Bookeris pelnė 46 taškus ir vedė Finikso „Suns“ (26/18) į septintą paeiliui pergalę, tačiau jo benefisą nustelbė kiti rungtynių su Dalaso „Mavericks“ (24/20)
Po triuškinamo pralaimėjimo Kaune Šaro kariauna išliejo pyktį Turkijoje
Po triuškinamo pralaimėjimo Eurolygoje Kaune prieš "Žalgirį" Stambulo "Fenerbahče" išliejo pyktį ant varžovų Turkijos pirmenybėse.Šarūno Jasikevičiaus
Slovėnijos krepšinio federacijos direktoriumi tapo Dončičiaus tėvas
Ketvirtadienį nuskambėjo žinios apie pasikeitimus Slovėnijos krepšinio federacijoje – į direktoriaus postą atėjo Dalaso „Mavericks“ ir Slovėnijos rinktinės lyderio Luka
Buvęs "Žalgirio" strategas liko be darbo
Buvęs Kauno „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas neteko darbo. 57-erių slovėną atleido Bursos „Bursaspor“ klubas iš Turkijos, rašo Krepšinis.lt.Turkijos komanda
Į Kauną atvyksianti Šaro kariauna minimaliu skirtumu palaužė vienus autsaiderių
Netikėtai sunkią pergalę prieš išvyką į Kauną Turkijos pirmenybėse dvikovoje su vienais lygos autsaiderių iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (13-3).Šarūno Jasikevičiaus