Dramatiška atomazga: "Vytis" po dviejų pratęsimų palaužė "Rasus" ir iškovojo bronzą

Gediminas Maceina ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, Tomas Galeckas išplėšė antrąjį, o jame Šakių „Vyčio“ komanda dramatiškai iškovojo pirmąjį trofėjų klubo istorijoje.

Mažojoje Mezon-NKL finalo serijoje „Vytis“ penktajame mače 104:103 (24:23, 31:23, 12:27, 18:12, 7:7, 12:11) palaužė Raseinių „Rasus“ ir triumfavo serijoje 3-2.

„Vytis“ serijoje atsiliko 0-2, tačiau laimėjo kitas trejas rungtynes, o paskutinė pergalė buvo iškovota dramatiškiausiai.

Dar ketvirtajame kėlinyje atrodė, kad arčiau medalių yra „Rasai“, kurie pirmavo 77:67.

„Vytis“ nenuleido rankų ir po Pauliaus Beliavičiaus metimo priartėjo iki 82:85. Vėliau jie dukart turėjo progas sušvelninti arba išlyginti rezultatą, bet iš pradžių Gyčio Radzevičiaus tritaškis skriejo pro šalį, o po to sužingsniavo Gediminas Maceina.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei „Rasai“ turėjo kamuolį savo rankose, tačiau T.Galeckas nepataikė, o po to Kajus Okmanas suklydo.

G.Radzevičius išprovokavo pražangą, likus žaisti 24 sekundes, bet pataikė tik vieną metimą, taip sumažindamas atsilikimą iki 83:85. Šakiškiai tada prasižengė prieš K.Okmaną ir šis prametė abu metimus.

Iniciatyvos tada ėmėsi G.Maceina, kuris prasiveržė po krepšiu ir pataikė dvitaškį, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5,2 sekundės.

Kitoje atakoje kamuolys buvo patikėtas T.Galeckui, bet jo reidas po krepšiu baigėsi netaikliu metimu ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.

„Rasai“: Tomas Galeckas 34, Šarūnas Vingelis 18, Kajus Okmanas 12, Evaldas Džiaugys 10.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 21, Augustinas Jankaitis 17 (10 atk. kam.), Gediminas Maceina 17, Marijus Užupis 17, Paulius Beliavičius 15 (10 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 10.

Jonaviečiai nusileido draugiškų rungtynių maratone startavusiam "Vyčiui"
Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas tęsia draugiškų rungtynių ciklą prieš 2018-2019 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) startą. Jonaviečiai trečiose draugiškose
"Ereliai" kontrolinių rungtynių cikle iškovojo antrą pergalę
Nacionalės krepšinio lygos (NKL) sezono startui besiruošiantys Mažeikių „Ereliai“ antrose draugiškose rungtynėse šventė pergalę. Rezultatu 73:69 nugalėta
"Telšių" treneris P. Šakinis: apie pasiruošimą sezonui ir paslaptingą naujoką
„Telšių“ treneris Povilas Šakinis ambicingai pasitinka Nacionalinės krepšinio lygos sezoną. Stratego vadovaujamoje komandoje liko pagrindiniai žaidėjai, o naujokai
Mačo pabaigoje spurtavę jonaviečiai nebepavijo svečių iš Rusijos
Jonavos „Sintek-Jonava“ ekipa patyrė pirmąją nesėkmę draugiškų rungtynių cikle. Jonaviečiai 76:79 (14:19, 15:23, 26:26, 21:11) namų arenoje po atkaklios kovos turėjo pripažinti
M. Kiltinavičius papasakojo apie "Kuršių" komplektaciją ir pasiruošimą sezonui (interviu)
Palangos „Kuršiai“ draugišką turnyrą Šilutėje „Hummel Cup“ penktadienį užbaigė įtikinama pergale prieš Minsko „Tsmoki-2“ komandą
"Telšiai" savaitgalį sutriuškino NKL debiutantus bei komandą iš JAV
Kontrolinių rungtynių ciklą pradėjusi „Telšių“ komanda savaitgalį namuose sužaidė du mačus ir iškovojo abi pergales.Šeštadienį telšiškiai
Trejus metus Ispanijoje rungtyniavęs jaunasis talentas T.Balčiūnas žais Mažeikiuose
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) startui besiruošiantys Mažeikių „Ereliai“ papildė komandos sudėtį. Mažeikių miesto ekipa pasirašė dviejų metų sutartį
Pasirengimą "Ereliai" pradėjo triuškinančia pergale
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošiantys Mažeikių „Ereliai“ draugiškų rungtynių maratoną pradėjo pergale. Rezultatu 60:91 mažeikiškiai
"Neptūno" dubleriai namie nusileido Latvijos ekipai
Pasiruošimą sezonui tęsianti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose 66:78 (14:18, 16:16, 19:24, 17:20) nusileido Liepojos „Liepaja“ krepšininkams.Po
Itin rezultatyviame mače amerikiečius įveikę šilutiškiai laimėjo turnyrą namuose
Šilutėje vykusiame „Hummel Cup“ turnyre pirmąją vietą iškovojo šeimininkai. Dar prieš šį mačą titulą užsitikrinę Laimono Eglinsko auklėtiniai 122:104
"Vyčio" kapitonas P.Beliavičius: "Labai gerai, kad mus nurašo, mums tik geriau"
Dvejus metus iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzos medaliais pasidabinęs Šakių „Vytis“ jau ruošiasi artėjančio sezono kovoms. Teisę Lietuvos
"Ryto" jaunimo programą papildę talentai svajoja apie pagrindinę komandą
Vilniaus „Ryto“ klubas šią savaitę sustiprino savo jaunimo programą ir pasirašė ilgalaikes sutartis su 17-mečiais aukštaūgiais Ernestu Naruševičiumi bei Eriku
"Nevėžis" nepadoriu skirtumu sumindė marijampoliečius
Kėdainių „Nevėžis“ pasiekė dar vieną pergalę draugiškų rungtynių maratone, šįkart – įspūdinga persvara.Namie žaidęs „Nevėžis“ net 105:45 sutriuškino
Priešpaskutinę "Hummel Cup" turnyro dieną įvyko pajūrio komandų derbis
Trečiąją Šilutėje vykstančio „Hummel Cup“ turnyro dieną tarpusavyje susikovė dvi Nacionalinės krepšinio lygos komandos.Laimono Eglinsko treniruojama „Šilutė“
Į NKL persikėlusi Gargždų ekipa išsaugojo branduolį ir trenerį S.Serapiną
Praėjusį sezoną RKL A divizione triukšmavę Gargždų SC krepšininkai intensyviai ir su nedideliu jauduliu ruošiasi kovoms NKL. Klubui pavyko išlaikyti trenerių štabą
Šilutiškiai įveikė baltarusius, palangiškiai - amerikiečius
Draugiškame turnyre Šilutėje „Hummel Cup“ pergales iškovojo abi Nacionalinės krepšinio lygos komandos.Šeimininkė „Šilutės“ ekipa 93:86 (28:20,
Itin patyrusią komandą Tauragėje surinkęs E.Žemgulis: gavome tuos, kurių norėjome
Praėjusį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje ketvirtfinalio etapą pasiekęs Tauragės krepšinio klubas tarpsezonio metu išsaugojo svarbius krepšininkus bei pasistiprino
"Šilutė" neatsilaikė prieš D.Kairio treniruojamus Estijos čempionus
Šilutėje rengiamo turnyro „Hummel cup“ atidarymo rungtynėse nesėkmę patyrė šeimininkų komanda. Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ 67:108 (16:25,
"Ryto" dubleriai metė rimtą iššūkį svečiams iš Ukrainos
Vilniaus „Perlas“ draugiškose rungtynėse metė rimtą iššūkį „Dnipro“ ekipai iš Ukrainos. Pirmoje rungtynių pusėje solidžiai atrodžiusiems
"Neptūno" dubleriai Liepojoje pripažino Rusijos ekipos pranašumą
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ tris ketvirčius garbingai kovėsi prieš „Samara“ komandą iš Rusijos, tačiau sustojo ketvirtajame kėlinyje.Tomo Gaidamavičiaus
Kontroliniame mače jonaviečiai sutriuškino "LSU-Atletą"
2018-2019 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošiantis Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas pirmose žaistose draugiškose rungtynėse 103:79 (26:23, 28:24, 29:16,
"Šilutės" treneris: snaiperių trūkumu tikrai nesiskųsime
Praėjusį sezoną per žingsnį nuo Nacionalinės krepšinio lygos finalinio ketverto buvusi „Šilutės“ komanda ambicingai pradėjo naujo sezono kelionę.Klubas po gero sezono
V.Kozio vedamas "Žalgiris-2" įveikė "Šilutę"
Pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsiantys jaunieji žalgiriečiai draugiškame mače per pratęsimą 123:120 (31:23, 22:24, 15:32, 36:25, 19:16)
NKL čempionai gavo pamokų iš RKL klubo
Pasiruošimo etapą tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ draugiškame susitikime 63:65 (17:21, 19:16, 8:9, 19:19) nusileido Regioninėje lygoje rungtyniaujančiai
"Žalgirio" dublerių treneris: stengiamės padėti žaidėjams atsiskleisti (VIDEO)
Šią vasarą Kauno „Žalgirio“ jaunimo ekipa pasitiko pokyčiais trenerių štabe. Dubleriams iki tol sėkmingai vadovavęs Tomas Masiulis persikėlė į vyrų komandos trenerių
M.Stašys papildė Tauragės komandą
Praėjusį sezoną Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionu tapęs Mindaugas Stašys iš Klaipėdos keliasi į Tauragę.Tauragės krepšinio komanda paskelbė, kad artėjantį
"Sūduvą-Mantingą" papildė E.Jezukevičius
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto dalyvė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliau intensyviai rikiuoja gretas artėjančio sezono kovoms. Suvalkijos sostinės klubas
"Sūduva-Mantinga" iš "Nevėžio" pasiskolino vidurio puolėją
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliau aktyviai rikiuoja gretas artėjančio sezono kovoms. Dukart Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai sulaukė pastiprinimo priekinėje linijoje

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08