Naujienos kraunasi...

Dukart olimpinė čempionė A.Rupšienė – kamuolio virtuozė, mylėjusi krepšinį (interviu)

Autorius: Marytė Marcinkevičiūtė/LTOK .
Dukart olimpinė čempionė A.Rupšienė – kamuolio virtuozė, mylėjusi krepšinį (interviu)
Angelė Rupšienė ir Uljana Semionova, LTOK nuotr.
Lietuvos krepšinio legenda, Monrealio ir Maskvos olimpinių žaidynių, 1971 ir 1975 m. pasaulio, 1972, 1976 ir 1978 m. Europos čempionė, 1976 m. geriausia Lietuvos sportininkė Angelė Rupšienė šiandienos gyvenimu negali skųstis. Ji gauna sportininkų rentą, jaučiasi sveika, gyvena Vilniuje, vairuoja automobilį.

Legendinei krepšininkei įspūdingi laimėjimai neužsimiršo, ypač pergalė Monrealio olimpinėse žaidynėse, kai moterų krepšinis pirmą kartą buvo įtrauktas į olimpinių žaidynių programą ir Sovietų Sąjungos rinktinė, kurioje žaidė ir Angelė, tapo pirmosiomis olimpinėmis čempionėmis.

„Tas olimpinis medalis man labai brangus, kadangi jų pasaulyje turi tik 12 krepšininkių. O Maskvos olimpinės žaidynės buvo jau ne tos, nevisavertės, nemažai šalių jas boikotavo, neatvažiavo amerikiečiai. Tačiau vis dėlto olimpinės žaidynės lieka olimpinėmis“, – teigia olimpinė čempionė.

A. Rupšienė iki šios dienos negali pamiršti ne tik pergalių, bet ir kitų su krepšininkės karjera susijusių dalykų. Apie savo karjerą ir jos vingius olimpinė čempionė papasakojo LTOK.LT svetainei.

– Jūsų talentas atsiskleidė 1968-aisiais, kai, būdama 16-os, patekote į legendinę Vilniaus „Kibirkšties“ komandą ir pirmą kartą tapote Lietuvos čempione. Ar pirmasis aukso medalis moterų grupėje jums neapsuko galvos ir kaip buvote sutikta mokykloje?

– Tikrai neapsuko. Tada mokiausi Vilniaus 23-iojoje vidurinėje mokykloje, kurią lankė ir Vytautas Kernagis, Algimantas Puipa, Gediminas Kirkilas, plaukikė Valė Burkauskaitė. Vienas dainavo, kitas filmavo, aš žaidžiau, kiti dar kažką darė. Tada mes dar nebuvome garsūs, visi lygūs.

– Nuo tada prasidėjo jūsų kelias į didįjį krepšinį. 1970-aisiais jau patekote į tuometinės Sovietų Sąjungos jaunių rinktinę ir po metų tapote Europos jaunių bei pasaulio moterų čempione. Svaiginantys laimėjimai, o jums – tik 19. Kaip paauglė jautėsi rinktinės senbuvių būryje?

– Jaučiausi normaliai, tačiau man daugiausia problemų kėlė prasta rusų kalba, nes mokėjau vos kelis žodžius. Mokykloje buvau reta viešnia, nes, atstovaudama įvairioms Lietuvos rinktinėms, daug laiko praleisdavau treniruočių stovyklose, varžybose. Baigiant mokyklą, man netgi buvo sudarytos sąlygos laikyti vos vieną gimtosios kalbos egzaminą, o nuo kitų dalykų buvau atleista.

Bet atlaikiau, pamažu išmokau kalbėti rusiškai. Tačiau nemoku nei vokiečių, nei anglų kalbų. Mano 21 metų anūkas Gytis puikiausiai kalba angliškai, bet, kaip sakoma, laiko negali atsukti atgal.

– Kokia jums buvo karjeros pradžia vienoje stipriausių pasaulio rinktinių? Žaidėte ar mokėtės iš komandos draugių ant atsarginių suolelio?

– Su Uljana Semionova rinktinėje buvome jauniausios, tačiau ją į aikštelę išleisdavo dėl aukšto ūgio (215 cm). Už kitas žaidėjas buvome 7–8 metais jaunesnės. Reikėjo laukti savo eilės. Matydama žaidžiančias pirmo ryškumo krepšininkes, gavau nepakartojamų pamokų.

Kai mane išleisdavo, didelės įtampos ar streso nejausdavau, nes nekantriai laukdavau savo eilės, verždavausi į kovą. Per abejas olimpines žaidynes, pasaulio ir Europos čempionatus visos gaudavome pažaisti, niekada taip nebūdavo, kad tu esi lyderė, o tu – atsarginė.

Monrealyje vidutiniškai tekdavo žaisti po 18 minučių, pelnydavau taškų. Per Maskvos olimpines žaidynes jau buvau rinktinės kapitonė ir rungtynių išeidavau žaisti pagrindiniame penketuke.

– Į rinktinę atėjote pati jauniausia, o išėjote būdama pati vyriausia – 28-erių. Kaip pavyko net dešimt metų išlikti elite?

– Labai mylėjau krepšinį, dėl jo galėjau viską atiduoti. Tačiau reikėjo prie daug ko derintis, mokytis. Visko buvo. Išmokau netgi dainuoti rusiškas dainas, žinojau Alos Pugačiovos, Sofijos Rotaru, Muslimo Magomajavo dainų repertuarą.

– Rinktinėje buvote žemiausia (ūgis – 168 cm) ), bet viename kambaryje būdavote nuolat apgyvendinama su viena aukščiausių pasaulio krepšininkių, savo vienmete Uljana Semionova, kuri, beje, gimė Zarasuose Latvijos rusų šeimoje. Kaip abi sutardavote, ar esate geros draugės ir dabar?

– Nuo pačios pirmosios dienos, kai tik patekome į rinktinę, mes puikiai sutardavome. Kai su Uljana užsienyje išeidavome pasivaikščioti į miestą, negalėdavome atsiginti nuo sirgalių, į Uljaną visi žiūrėdavo kaip į kažkokį stebuklą. Ypač daug prisiminimų iš viešnagės Japonijoje, būtų galima storą knygą parašyti.

Kuo toliau, tuo labiau Japonijoje būdavome apgyvendintos jau ne tokiuose geruose viešbučiuose, ir Uljana atsidurdavo kebliose situacijose dėl lovų, tualetų.

Buvau jos nuvykusi sveikinti su 60-uoju jubiliejumi. Pastarąjį kartą su Uljana buvau susitikusi 2017-aisiais Joniškio krepšinio muziejuje. Ji turi didelį automobilį ir asmeninį vairuotoją, tačiau Uljanai sunku leistis į keliones, nes turi sveikatos problemų.   

–Turint tokią krepšininkę kaip ji, turbūt nebuvo sunku dominuoti?

– Uljana tikrai buvo didžiulis rinktinės ramstis. Ne veltui ji – pirmoji ne JAV krepšininkė, priimta į Krepšinio šlovės muziejų Springfilde (JAV). Stulbinantis ir jos asmeninis rekordas – 1975-aisiais per vienas rungtynes pelnė 54 taškus.

– Sovietų Sąjungos moterų rinktinė karaliavo pasaulyje, neturėjo lygiaverčių varžovių. Iš kur tiek energijos, virtusios pergalėmis?

– Siaubingi fiziniai krūviai ir geras maistas. Skambės neįtikėtinai, bet vien per mankštą tekdavo bėgti 40 minučių krosą. Po to – dvi treniruotės per dieną. Vienintelė paguoda – geras maistas tarp jų. Mus labai gerai maitindavo, stovyklose ant stalo niekada netrūkdavo juodųjų ikrų, kitų tais laikais patiekalų-deficitų.

– Kai 1971-aisiais sukūrėte šeimą su saksofonistu Juozu Rupša, tikriausiai buvote turtinga nuotaka?

– Turtinga nuotaka tada tikrai nebuvau. Rinktinėje iš pradžių gaudavau mažiausią atlyginimą (kiekvieną mėnesį – 150 rublių), o tik pabaigoje – didžiausią (350 rub.). Tačiau už ačiū žaidžiau „Kibirkštyje“. Turtingesnė tapau po Monrealio olimpinių žaidynių, tada net vyriausybinę „Volgą“ nusipirkau.

Daug istorijų turėjau su savo pirmąja mašina „Zaporožiečiu“. Ko tik ji nematė! Ir su Gediminu Kirkilu po Žvėryną pavažinėdavome, kartą netgi aštuoni į ją sutilpome. Dabar mašiną irgi turiu, bet stengiuosi dažniau vaikščioti pėsčiomis.

Mano vestuvinis gyvenimas nebuvo laimingas, muzikanto ir sportininkės keliai po trejų metų išsiskyrė. Sumainius aukso žiedus, po metų mums gimė dukrytė Sigutė, su kuria po dvejų mėnesių ant rankų jau išvykau į Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklą Druskininkuose. Iš Vilniaus į Druskininkus man nuolat atveždavo mišinukų ir jais maitindavau mažylę. Dar po poros metų išsiskyrėme su vyru, kuris dabar jau yra šviesaus atminimo.

– Ar galite teigti, kad sportas jums atvėrė kelią į pasaulį?

– Tikrai taip. Dabar, kai turi pinigų ir moki daug kalbų, gali važinėti kur tik nori, nors ir į pasaulio kraštą. O kur sovietmečiu žmonės galėjo išvažiuoti? Į Lenkiją, Čekoslovakiją, Rytų Vokietiją. Prieš pasaulio čempionatą Brazilijoje 1971-aisiais mums buvo surengta turnė po Pietų Ameriką, aplankėme daug šalių. Teko pabuvoti ir Kanadoje, Italijoje, Ispanijoje, jau nepriklausomoje Lietuvoje su veteranėmis buvau išvykusi į Australiją.

1970–1983 metais atstovavau Lietuvos moterų rinktinei, žaidžiau 53 rungtynes ir pelniau 457 taškus, irgi daug ko pamačiau.

Prasiplėtė mano draugų ratas, kuriame buvo ne tik garsūs sportininkai, bet ir dainininkai Vytautas Kernagis, Birutė Petrikytė, Janina Miščiukaitė, Nijolė Ščiukaitė, režisierius Rimas Tuminas, teatro aktoriai Vytautas Rumšas ir Sigitas Račkys, advokatas Jonas Ivoška, kiti. Jiems būdavo įdomu su manimi, o man – su jais.

– Net septyniolika metų (1968–1984 m.) atstovavote Vilniaus „Kibirkščiai“. Sklandė įvairiausių kalbų apie griežtą ir kategorišką jūsų trenerį Algį Gedminą, kuris jus versdavo dideliais krūviais treniruotis. Galbūt tokio reiklaus trenerio kaip tik ir trūksta dabartinei Lietuvos moterų rinktinei?

– Jis buvo nepaprastai griežtas, nesiskaitė su mumis, būdavome kaip avelės. Prisimenu, vienąkart prieš pat Naujuosius metus Vilniaus sporto rūmuose baigėsi Sovietų Sąjungos čempionato turas. Tada laukiausi, buvau trečiame mėnesyje, tačiau žaidžiau visas rungtynes nuo pirmosios iki paskutiniosios minutės.

Galvojau, kad treneris po varžybų mums leis pailsėti ir su šeimomis galėsime sutikti Naujuosius metus. Kur tau. Jis mums kategoriškai nurodė, kad poryt būtume Druskininkuose. Tada jam pasakiau apie savo nėštumą ir atsisakiau vykti. Bet buvo ir tokių metų, kad važiuodavau, ir per Naujuosius metus visos susėsdavome prie vieno stalo.

Vienais metais buvau išrinkta „Kibirkšties“ kapitone, tačiau ja pabuvau vos pusę metų. Reikalavau savo komandos žaidėjų teisių, nenusileisdavau ir daug kur nesutikdavau su komandos stratego nuomone. Buvau atleista iš pareigų. Manau, kad tokio charakterio treneris dabartinei Lietuvos moterų rinktinei tikrai nereikėtų.

– Kaip manote, ar Lietuvos moterų rinktinė dar kada nors pateks į Europos ar pasaulio čempionatą?

– Reikia būti optimistei ir sakyti, kad pateks, bet realiai – sunku įsivaizduoti. Dabartinės mūsų krepšininkės nori būti gražios, madingos, jos aikštelėje nelabai linkusios lieti prakaitą.

– O vyrų krepšinio rinktinė ar iškovos kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes?

– Bus ypač sunku, nes labai stiprėja visos komandos, o mes su visais nebespėjame. Daug kas priklausys nuo Domanto Sabonio ir Jono Valančiūno. Tačiau būkim optimistai – pateksim! 

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kurtinaitis ir Chomičius prisiminė 1992-ųjų olimpiados bronzinį žygį
Kurtinaitis ir Chomičius prisiminė 1992-ųjų olimpiados bronzinį žygį
Minėdama šalies krepšinio šimtmetį Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristato išskirtinį pokalbį su Rimu Kurtinaičiu ir Valdemaru Chomičiumi.Lietuvos krepšinio
Garastas – apie gandus dėl parduotų rungtynių bei Barselonos olimpinę bronzą
Garastas – apie gandus dėl parduotų rungtynių bei Barselonos olimpinę bronzą
Liepos 26-ąją prieš 30 metų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo paskutinį savo istorinio žygio, pasibaigusio Barselonos olimpiados bronza, etapą. Tačiau dar prieš atvykdami
Krepšinio kibirkštis: tituluočiausios Lietuvos krepšininkės istorija – dokumentiniame filme
Krepšinio kibirkštis: tituluočiausios Lietuvos krepšininkės istorija – dokumentiniame filme
Jau artėjantį pirmadienį, birželio 27-ąją, dienos šviesą išvys dokumentinis filmas „Angelė Rupšienė. Krepšinio kibirkštis“.70-mečio jubiliejų mininti
Šimtmečio moterų rinktinėje – praeities žvaigždės ir 5 auksinės komandos atstovės
Šimtmečio moterų rinktinėje – praeities žvaigždės ir 5 auksinės komandos atstovės
Pasitinkant Lietuvos krepšinio šimtmetį, Lietuvos krepšinio federacija (LKF) skelbia Lietuvos moterų šimtmečio rinktinę. Tituluočiausios į dvyliktuką išrinktos
Nepasirašytą kontraktą "Blazers" parsiuntęs Adamkus ir kodėl Sabas neatsiėmė olimpinių žaidynių bronzos?
Nepasirašytą kontraktą "Blazers" parsiuntęs Adamkus ir kodėl Sabas neatsiėmė olimpinių žaidynių bronzos?
Arvydo Sabonio išvykimas į Valjadolido klubą po etapo Kauno „Žalgiryje“ ir neišvykimas į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) dar šiais laikais yra plačiai
Mullinas: JAV neprofesionalų žygį olimpiadoje nutraukė Šarūnas ir Sabonis
Mullinas: JAV neprofesionalų žygį olimpiadoje nutraukė Šarūnas ir Sabonis
Buvusi NBA žvaigždė Chrisas Mullinas interviu metu sulygino garsiąsias JAV 1992 ir 2012 metų rinktines.1992 metų "Svajonių komandoje" pirmą kartą žaidė NBA krepšininkai ir visas
Latvijos bei viso pasaulio moterų krepšinio legenda – sunkioje būklėje
Latvijos bei viso pasaulio moterų krepšinio legenda – sunkioje būklėje
Latvijos bei viso moterų krepšinio legenda Uljana Semionova šiuo metu guli ligoninėje, jos būklė yra sunki."Uljana patyrė traumą, šiuo metu gydytojai daro viską, kad jos
D.Adomaitis apie Sidnėjaus bronzos šventimą: visko negaliu pasakoti
D.Adomaitis apie Sidnėjaus bronzos šventimą: visko negaliu pasakoti
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje
Dukart olimpinė čempionė A.Rupšienė – kamuolio virtuozė, mylėjusi krepšinį (interviu)
Dukart olimpinė čempionė A.Rupšienė – kamuolio virtuozė, mylėjusi krepšinį (interviu)
Lietuvos krepšinio legenda, Monrealio ir Maskvos olimpinių žaidynių, 1971 ir 1975 m. pasaulio, 1972, 1976 ir 1978 m. Europos čempionė, 1976 m. geriausia Lietuvos sportininkė Angelė Rupšienė
D.Robinsonas: I.Thomasas neturėtų stebėtis, kodėl jo nepaėmė į "Dream Team"
D.Robinsonas: I.Thomasas neturėtų stebėtis, kodėl jo nepaėmė į "Dream Team"
Pasirodžius filmui apie 90--ųjų Čikagos "Bulls" komandą filmo "Paskutinis šokis" pirmosioms serijoms, kilo daug kalbų ir apie tuometinių "bulių" mirtinų priešų
M.Jordano marškinėliai, vilkėti ir rungtynėse prieš Lietuvą, parduoti už milžinišką sumą
M.Jordano marškinėliai, vilkėti ir rungtynėse prieš Lietuvą, parduoti už milžinišką sumą
JAV rinktinės marškinėliai su Michaelo Jordano autografu, kuriuos legendinis krepšininkas vilkėjo 1992 metų Barselonos Olimpinėse žaidynėse, parduoti "Robert Edward Auctions"
M.Jordano marškinėliai, vilkėti ir rungtynėse su Lietuva, brangiai parduodami aukcione
M.Jordano marškinėliai, vilkėti ir rungtynėse su Lietuva, brangiai parduodami aukcione
Originalūs JAV „Svajonių komandos“ marškinėliai, kuriuos Michaelas Jordanas vilkėjo 1992-ųjų Barselonos olimpinėse žaidynėse, parduodami aukcione.JAV krepšinio rinktinės
Tokijo olimpiadoje - pokyčiai krepšinio turnyre: trys grupės ir burtai ketvirtfinalyje
Tokijo olimpiadoje - pokyčiai krepšinio turnyre: trys grupės ir burtai ketvirtfinalyje
2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių organizacinis komitetas antradienį atskleidė krepšinio ir debiutuosiančio trijulių krepšinio turnyro formatus, skelbia Tarptautinė krepšinio
R.Kurtinaitis: jei laimėsime olimpiadą, pažadėjau prisigerti, buvau negėręs du metus
R.Kurtinaitis: jei laimėsime olimpiadą, pažadėjau prisigerti, buvau negėręs du metus
1988 metų olimpinis čempionas SSRS krepšinio rinktinės sudėtyje Rimas Kurtinaitis Rusijos žiniasklaidai papasakojo apie "auksinį" turnyrą Seule."Gerai žaidėme tose atrankos
Oficialu: trijulių krepšinio rungtis pripažinta olimpine
Oficialu: trijulių krepšinio rungtis pripažinta olimpine
Penktadienį oficialiai pranešta, kad trijulių krepšinio rungtis pripažinta olimpine sporto šaka.Lietuva šioje srityje yra pasiekusi daug pergalių, tad tokia žinia yra palanki
"Spurs" atsisakė buvusio "Lietuvos ryto" įžaidėjo paslaugų
"Spurs" atsisakė buvusio "Lietuvos ryto" įžaidėjo paslaugų
Buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjo Nicolaso Laprovittolos karjera San Antonijaus „Spurs“ klube neužtruko. NBA čempionų komanda nusprendė atsisakyti 26-erių metų 193
Prieš naują sezoną - rinktinės gydytojo patarimai, kaip išvengti traumų (interviu)
Prieš naują sezoną - rinktinės gydytojo patarimai, kaip išvengti traumų (interviu)
Jau netrukus prasidės naujas krepšinio sezonas. Kovas pradės ir didžiausia Lietuvoje „Perlas” Moksleivių krepšinio lyga, kurios naujos uniformos šįmet bus pažymėtos
J.Mačiulis atsipūtė po Rio: poilsio tikrai reikėjo
J.Mačiulis atsipūtė po Rio: poilsio tikrai reikėjo
Po ilgo sezono Ispanijoje prie Lietuvos krepšinio rinktinės vėliausiai prisijungęs Jonas Mačiulis galiausiai sulaukė poilsio, po kurio teigia esantis pasiruošęs vėl kibti į darbus.Pirmasis
M.Kuzminskas - apie neišnaudotą olimpinį šansą bei pokalbius su psichologu
M.Kuzminskas - apie neišnaudotą olimpinį šansą bei pokalbius su psichologu
Rio de Žaneiro olimpines žaidynes trimis pergalėmis pradėję Lietuvos krepšininkai vieną po kito gavo tris skaudžius niuksus, po kurių galutinėje rikiuotėje liko septinti ir į gimtinę
LKF įvertino rinktinės pasirodymą olimpiadoje: "gerai" (komentarai, video)
LKF įvertino rinktinės pasirodymą olimpiadoje: "gerai" (komentarai, video)
Antradienį Kaune susirinkę Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto nariai įvairių Lietuvos rinktinių pasirodymą Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio ir Europos čempionatuose įvertino
J M.Calderonas baigė karjerą Ispanijos rinktinėje
J M.Calderonas baigė karjerą Ispanijos rinktinėje
Jei Pau Gasolis ir Juanas Carlosas Navarro po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių pareiškė norintys ir toliau vilkėti nacionalinės komandos aprangą, kitas Ispanijos krepšinio rinktinės
K.Duranto ir D.Jordano siautulys Europoje: šampanas, rūkalai ir merginos
K.Duranto ir D.Jordano siautulys Europoje: šampanas, rūkalai ir merginos (1)
Olimpinius aukso medalius Rio de Žaneire iškovoję JAV krepšininkai Kevinas Durantas ir DeAndre Jordanas švęsti išvyko ne į gimtinę, o į Europą. Jau keletą dienų NBA
Iš JAV - tiesmukas vertinimas: kol rinktinė J.Valančiūnui neparūps, nieko nebus
Iš JAV - tiesmukas vertinimas: kol rinktinė J.Valančiūnui neparūps, nieko nebus (3)
JAV krepšinio rinktinė toliau dominuoja pasaulyje, o jos vadovas Jerry Colangelo šypsosi.„Likusio pasaulio komandoms dar reikia gerokai pasitempti“, – po Rio de Žaneiro
Jausmingas klipas: "Ačiū, generole Jonai!"
Jausmingas klipas: "Ačiū, generole Jonai!"
Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių nusprendė pasitraukti iš vyriausiojo trenerio posto.„10 metų yra labai gražus laikotarpis. Buvo ir
J.Kazlausko pėdomis: fiasko patyrusios Brazilijos rinktinės treneris paliko postą
J.Kazlausko pėdomis: fiasko patyrusios Brazilijos rinktinės treneris paliko postą (303)
Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių šeimininkei Brazilijos rinktinei krepšinio turnyras buvo dar nesėkmingesnis nei Lietuvos krepšininkams. Ir tai kainavo postą nuo 2010-ųjų
Olimpinį sidabrą iškovojęs S.Markovičius atsisveikino su Serbijos rinktine
Olimpinį sidabrą iškovojęs S.Markovičius atsisveikino su Serbijos rinktine
Su Serbijos rinktine iki pat 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių finalo nukeliavęs ilgametis komandos gynėjas Stefanas Markovičius rinktinėje neberungtyniaus.28 -erių metų gynėjui paskutinysis
P.Gasolis su rinktine atsisveikins tik dar sykį pažaidęs su broliu
P.Gasolis su rinktine atsisveikins tik dar sykį pažaidęs su broliu
Vienas geriausių Europos krepšininkų, 36-erių ispanas Pau Gasolis artimiausiu metu neketina atsisveikinti su Ispanijos rinktine.Skelbiama, kad olimpinę bronzą Rio de Žaneire neseniai iškovojęs
Iš Oklahomos - dviprasmiška žinutė apie D.Sabonį: nereikia liaupsinti iš anksto
Iš Oklahomos - dviprasmiška žinutė apie D.Sabonį: nereikia liaupsinti iš anksto
Ateinantį sezoną NBA debiutuosiančio Domanto Sabonio pasirodymą Rio de Žaneire akylai sekė ir Oklahomos „Thunder“ ekipos treneriai, ir klubo gyvenimą nušviečiantys žurnalistai.Lietuvos

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (212) 06.29 11:10
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime