Dvidešimtmetės Europos čempionate patyrė antrą nesėkmę

Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė neranda pergalių recepto Juodkalnijoje vykstančiame Europos B diviziono čempionate. Antrose rungtynėse Podgoricoje Ričardo Maceinos auklėtinės nusileido Švedijos bendraamžėms rezultatu 53:73 (14:12, 9:15, 18:22, 12:24). Tai buvo antrasis iš eilės lietuvių pralaimėjimas.

Lietuvės prastai kovojo dėl atšokusių kamuolių (33-60) – tai buvo viena pagrindinių pralaimėjimo priežasčių. Vien puolime švedės sugriebė 24 kamuolius, kai tuo tarpu lietuvės vos 6. Po pakartotų metimų varžovės pelnė 13 taškų. Lietuvos komanda taip pat prastai metė baudas (14/26, 53,8 proc.).

5 taškais be atsako rungtynes pradėjo Švedijos krepšininkės (5:0, 5min.). Po tokio šalto dušo lietuvės susikaupė ir, sustygavusios puolimą ne tik pasivijo, bet ir aplenkė varžoves (11:10, 2min.). Iki ketvirčio pabaigos Lietuvos rinktinė persvarą išsaugojo – 14:12.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau didesnę laiko dalį priekyje vis buvo švedės. Prasidėjus didžiajai pertraukai jų persvara buvo 4 taškai (27:23).

Po 4 taškų iš eilės švedės vėl nutolo (31:23), bet pasiduoti neketinusios lietuvės įpusėjus trečiajam ketvirčiui išlygino rezultatą (33:33). Vis dėlto pakreipti žaidimo savo naudai Lietuvos merginoms taip ir nepavyko. Kovingosios varžovės atlaikė spaudimą ir vėl susigrąžino persvarą į savo rankas   – 49:41. Švedijos ekipa situaciją aikštėje kontroliavo ir paskutinėje mačo dalyje. Greitai dviženklį pranašumą sukaupusios varžovės užtikrintai rungtyniavo iki pat finalinės sirenos.

Rezultatyviausios Lietuvos komandoje buvo po 13 taškų pelniusios Roberta Mizgerytė (6 atk.kam.) ir Dalia Belickaitė. 6 taškus pridėjo Šarūnė Melinauskaitė.

Rytoj (07.04) Lietuvos dvidešimtmetės susitiks su Bulgarijos bendraamžėmis. Iš viso turnyre dalyvauja 10 komandų. Pirmąsias 3 vietas užėmusios ekipos pateks į Europos čempionato A divizioną.

Dvidešimtmetės nušlavė rumunes
Po pirmojo kėlinio intrigos nepalikusi ir 101 tašką į varžovių krepšį įmetusi Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė iškovojo įspūdingą pergalę Europos
Dvidešimtmetės po atkaklios kovos nusileido bosnėms
Ketvirtajame kėlinyje į lemiamą šturmą kilusi Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė Europos B diviziono čempionato rungtynėse turėjo pripažinti turnyro lentelės lyderių
Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė neranda pergalių recepto Juodkalnijoje vykstančiame Europos B diviziono čempionate. Antrose rungtynėse Podgoricoje Ričardo Maceinos auklėtinės
Dvidešimtmetės startavo nesėkmingai
Šeimininkių krikštas Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinei buvo kartus. Šiandien prasidėjusiame Europos B diviziono čempionate Ričardo Maceinos auklėtinės
Dvidešimtmetės apmaudžiai nusileido ispanėms
Pirmosios Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rungtynės tarptautiniame turnyre Stambule penktadienio popietę susiklostė ypač dramatiškai. Du nepataikyti lietuvių baudų metimai
Lietuvos ir Latvijos rungtynėse - du pratęsimai
Antrososios Europos B diviziono čempionatui besirengianti Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginųrinktinė kontrolinės rungtynės Druskininkuose baigėsi tik po dviejų pratęsimų. Antradienį
U20 merginų tikslas - Europos A divizionas
Šią savaitę Palangoje pasirengimą Europos čempionato B diviziono kovoms pradėjo Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė. Vyriausiasis rinktinės treneris Ričardas Maceina