Dzūkai susitvarkė su "Nevėžiu" ir žengė į KMT ketvirtfinalį

Namo sugrįžusi Alytaus "Sintek–Dzūkija" nebejuokavo. 4 taškų pranašumą iš svečių teritorijos parsivežę dzūkai, antradienį namuose rezultatu 82:73 (23:9, 24:15, 21:19, 14:30) nugalėjo Kėdainių "Nevėžį" ir žengė į Karaliaus Mindaugo Taurės ketvirtfinalį.

"Nevėžis" vis dar vertėsi be Austino Chatmano, o "Sintek–Dzūkijos" rotacija sutrumpėjo pirmajame kėlinyje, kai čiurną susižeidė Paulius Danisevičius.

Kėdainiuose 21 taško pranašumą iššvaisčiusi Alytaus "Sintek–Dzūkija" namų aikštelėje nebejuokavo.

4 taškų pranašumą iš svečių aikštelės parsivežę alytiškiai užtikrintai kontroliavo rungtynes ir rezultatu xx:xx nepaliko vilčių Kėdainių "Nevėžiui".

Kaip ir pirmoje komandų akistatoje, "Sintek–Dzūkija" startavo geriau. Įpusėjus pirmajam kėliniui alytiškiai įgijo 9 taškų pranašumą (16:7).Dzūkai kėlinį pabaigė spurtu 7:2, o antrajame skirtumas šoktelėjo iki 23 taškų (42:19).

Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai uždėjo apynasrį "Nevėžio" puolimui. Pirmoje rungtynių pusėje kėdainiškiai klimpo "Sintek–Dzūkijos" gynyboje ir atakavo tragišku taiklumu (8/34 met.).

Po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 47:24 alytiškių naudai.

Po pertraukos Panagiotis Kalaitzakis bandė pabudinti "Nevėžį" dviem tritaškiais, tačiau Mindaugo Sušinsko ir Artūro Jomanto vedina "Sintek–Dzūkija" iniciatyvos iš rankų nepaleido – po trijų kėlinių dzūkai buvo priekyje 68:43.

Ketvirtajame kėlinyje beliko išspręsti formalumus. Savo šansą gavo ir mažiau žaidžiantys Tomas Pačėsas, Lukas Kvedaravičius bei Medas Kuprijanovas. "Nevėžis" bandė spurtuoti, tačiau laiko buvo likę per mažai.

Nugalėtojus į priekį vedė Mindaugas Sušinskas pelnęs 17 taškų, o svečių gretose išsiskyrė Zacharas Vedishchevas pasižymėjęs 19 taškų.

"Nevėžis" tikisi G.Vasiliausko proveržio - pratęsė sutartį su puolėju
Kėdainių „Nevėžis“ pratęsė bendradarbiavimą su 204 cm ūgio puolėju Grantu Vasiliausku.Praėjusį sezoną alytiškis prie komandos prisijungė gruodžio mėnesį ir „Nevėžio“
"Nevėžio" atakoms diriguos Europoje debiutuosiantis amerikietis su Filipinų pasu
Kėdainių „Nevėžio“ gynėjų gretas papildė 23-jų amerikietis Sedrickas Barefieldas. Praėjusį sezoną 188 cm ūgio krepšininkas rungtyniavo NBA G lygoje ir atstovaudamas Oklahomos
Jaunasis D.Vilys pakilo į aukštesnį lygį - žais LKL klube
Kėdainių „Nevėžio“ klubas toliau komplektuoja komandos sudėtį ateinančiam sezonui. Prie komandos prisijungė 20-metis Domantas Vilys, su juo pasirašyta dviejų metų sutartis.Praėjusį
V.Čepukaitis gins "Nevėžio" garbę
Kėdainių „Nevėžio“ priekinę liniją stiprina patyręs 31-erių metų vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis. Praėjusį sezoną aukštaūgis rungtyniavo Prienų „CBet“
"Nevėžiui" nepavyko išlaikyti vertę pasikėlusio kongiečio
Abipusiu susitarimu nutraukta sutartis su vidurio puolėju Viny Okouo. Krepšininkas, vilkėdamas Kėdainių „Nevėžio“ marškinėlius, „Betsafe–LKL“ čempionate
"Nevėžio" gretose - Italijos ir Vokietijos talentai
Kėdainių „Nevėžis“ tęsia darbus šio tarpsezonio metu. Klubas susitarė su dviem vienais perspektyviausių savo kartos aštuoniolikmečių krepšininkų Europoje, kurie
"Nevėžio" gretose - vienas talentingiausių Italijos krepšininkų (komentaras)
Kėdainių "Nevėžyje" kitą sezoną pamatysime 18-metį talentą iš Italijos Abramo Canką, kurį vieneriems metams išnuomojo Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas.Rusijos
"Nevėžio" sudėtyje trijulių turnyrui - ir broliai Jucikai
Kėdainių „Nevėžis“ pristatė savo ekipos atstovus, kurie liepos mėnesį kovos dėl „Hoptrans 3x3“ turnyro geriausios komandos vardo.Kėdainių komandos marškinėlius
Į "Nevėžį" sugrįžo kėdainietis snaiperis J.Tamulis
Po dviejų metų pertraukos į komandą grįžta kėdainietis Justas Tamulis. 25-erių atakuojantis gynėjas Kėdainių „Nevėžio“ komandoje yra rungtyniavęs 2014/2015 bei 2017/2018 metų
Praėjusiame sezone LKL žaidęs Rusijos talentas keliasi už Atlanto
Rusijos krepšinio talentas Zacharas Vediščevas keliasi į NCAA, kur vilkės Jutos valstijos universiteto komandos marškinėlius.Praėjusį sezoną pgynėjas pradėjo Kėdainių "Nevėžyje",
Nemaža "Nevėžio" pergalė, nors vienas Kalaitzakis grįžta į "Pao", kitas susiejo ateitį su Kėdainiais
Kėdainių „Nevėžio“ klubas dar dvejiems metams pratęsė sutartį su 21-erių graiku Panagiočiu Kalaitzakiu. Savo debiutiniame sezone Lietuvos krepšinio lygoje 198 cm ūgio gynėjas
Trenerio darbu patenkintas "Nevėžis" pratęsė sutartį su M.Kiltinavičiumi
Kėdainių „Nevėžis“ pratęsė bendradarbiavimą su komandos vyriausiuoju treneriu Mariumi Kiltinavičiumi dar vienam sezonui. Praėjusį sezoną naują lapą atvertusio klubo valdžia liko
LKL trijulių turnyre dzūkams atstovaus A.Jomantas ir lietuvis iš NCAA
Įsibėgėjus „Hoptrans 3x3“ turnyro komandų pristatymui savo penketuką prie starto linijos išrikiavo ir Alytaus „Sintek–Dzūkija“.Alytaus ekipos marškinėlius
Vienas "Nevėžio" lyderių sudomino ACB klubą
Vienas Kėdainių "Nevėžio" lyderių Viny Okouo patraukė Ispanijos aukščiausioje lygoje (ACB) rungtyniaujančios Burgoso "San Pablo" komandos dėmesį.Kongietis su Lietuvos
Per "Nevėžį" – į NBA: G.Kalaitzakis dalyvaus naujokų biržoje
Tikėtina, kad kitą sezoną Kėdainių arenoje šėls nebe du broliai Kalaitzakiai, o tik vienas jų, nes Georgios pateikė paraišką dalyvauti šių metų NBA naujokų biržoje, praneša
LKL klubų socialinių tinklų apžvalga: nuo pagalbos medikams iki stilingiausiųjų rinkimų
Nors „Betsafe–LKL“ sezonas jau baigėsi, lygos klubai ir žaidėjai toliau aktyviai bendrauja su sirgaliais bei dalinasi įdomiausiomis savo akimirkomis. LKL.lt pirmadienį
"Nevėžis" toliau prisideda prie kovos su koronavirusu - surengė aukcioną
Kėdainių "Nevėžio" klubas toliau prisideda prie kovos su koronavirusu ir šį kartą paskelbė aukcioną.Komandos "Facebook" paskyrojke apsilankę gerbėjai gali siūlyti
Kėdainiuose likęs "Nevėžio" kongietis padėjo su koronavirusu kovojantiems medikams
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas nutrauktas Kėdainių "Nevėžiui" (6/18) likus paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.Klubas skirs visą sezono metu nepanaudotą geriamąjį
"Nevėžis" nuostolius dėl nutraukto sezono dalinsis perpus
Dėl pasaulyje paskelbtos COVID-19 pandemijos ir itin agresyvaus virusinės ligos plitimo, Lietuva paskelbė karantiną. Sportas – viena tų sričių, kuri pirmoji pajuto pasaulinės krizės padarinius.LKL
Spurtas trečiajame kėlinyje garantavo "CBet" triumfą prieš "Sintek-Dzūkiją"
Prienų „CBet“ apgynė namų sienas. Tris tarpusavio dvikovas kišenėje turintys prieniškiai namuose 94:70 (20:17, 23:24, 24:8, 27:19) nugalėjo Alytaus „Sintek–Dzūkiją“.Prieniškiai
T.Lydeka ilgai "Sintek-Dzūkijos" gretose neužsibuvo
Beveik du mėnesius „Betsafe–LKL“ čempionate praleidęs Tautvydas Lydeka atsisveikino su Alytaus „Sintek–Dzūkija“.36-erių centras išregistruotas iš
Rungtynių ritmą kontroliavęs "Rytas" neturėjo rūpesčių su "Nevėžiu"
Po ilgosios pertraukos dėjimų konkursą surengęs Vilniaus „Rytas“ (17-7) savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo triuškinančią pergalę.„Betsafe-LKL“ rungtynėse
"Protų kovose" jėgas išmėgino "Nevėžio" atstovai
Išbandyti savo jėgas „Protų kovų“ rubrikoje galimybę šį kartą gavo Kėdainių „Nevėžio“ klubo krepšininkai – vienas kitam iššūkį
"Šiauliai" įtikinamai įveikė "Nevėžį", K.Hardy fantastiškai skirstė kamuolius
„Šiauliai“ dėjo stiprų žingsnį „Betsafe–LKL“ atkrintamųjų lenktynėse. Saulės miesto krepšininkai namuose 91:75 (23:18, 20:17, 22:18, 26:22)
V.Chomičiaus auklėtiniams Pasvalyje nepavyko nutraukti nesėkmingo ruožo
„Betsafe–LKL“ į pergalių kelią grįžo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7/16) komanda, kuri namuose įveikė turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Sintek–Dzūkiją“
LKL dėl koronaviruso nepanikuoja: čempionatas vyks pagal numatytą tvarkaraštį
Lietuvos krepšinio lyga atidžiai stebi situaciją dėl koronaviruso Lietuvoje ir vadovaudamasi atsakingų valstybinių institucijų sprendimais nutarė vykdyti visas numatytas „Betsafe–LKL“
T.Gaidamavičiaus debiutas pažymėtas sunkia "Neptūno" pergale prieš dzūkus
Trečiadienį buvo sužaistos vienerios atkeltos „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynės, o jose Klaipėdos „Neptūnas“ (13-9) iškovojo dar vieną pergalę, rezultatu
Karaliaus Mindaugo taurės finalas - teisėjų akimis
Finalinės Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ prie televizijos ekranų pritraukė šimtus tūkstančių žiūrovų,