Dzūkija

"Dzūkiją" papildė iš Lenkijos atvykstantis amerikietis
Profesionalo karjerą Lenkijoje pradėjęs Gabe‘as DeVoe tapo naujausiu Alytaus „Dzūkijos“ komandos nariu.23 metų 191 cm ūgio atakuojantis gynėjas atvyksta iš Zelionos Guros
Pirmasis "Dzūkijos" naujokas - puolėjas iš JAV
Alytaus „Dzūkijos“ priekinę liniją sustiptino Loganas McLane‘as, jau turintis patirties Europos krepšinyje – jis praėjusį sezoną žaidė Vengrijoje.L. McLane‘as
LKL apžvalga: antrasis meksikietis lygoje bei įsibėgėjusi Prienų ekipos komplektacija
Antrąjį legionierių įsigijęs Vilniaus „Rytas“, keturis žaidėjus pristatęs Prienų klubas, Gediminą Žalalį išsaugojusi Alytaus „Dzūkija“, į rungtynes su „CityBee“
"Dzūkija" išlaikė dar vieną žaidėją
Alytaus „Dzūkija“ dar vienam sezonui pratęsė sutartį su puolėju Gediminu Žalaliu.24 metų 205 cm ūgio krepšininkui tai bus šeštas sezonas „Betsafe–LKL“
Neeilinį sezoną turėjęs A.Jomantas toliau vilkės "Dzūkijos" marškinėlius
Alytaus „Dzūkijos‘‘ klubas tęsia vasaros darbus – komandos kapitonas Artūras Jomantas ir toliau vilkės ekipos marškinėlius. Nepaisant traumų, praėjęs „Betsafe–LKL‘‘
Iš "Dzūkijos" K.Kanteris keliasi į Ispanijos "Endesa" lygos klubą
Alytaus "Dzūkijos" komandą praėjusio sezono antroje pusėje papildęs ir greitai vienu jos lyderiu tapęs Keremas Kanteris keliasi rungtyniauti į pajėgiausią Ispanijos krepšinio
P.Danisevičius lieka "Dzūkijoje"
Alytaus ,,Dzūkija“ vienam sezonui pratęsė sutartį su įžaidėju Pauliumi Danisevičiumi.Paulių Danisevičių jau galima vadinti alytiškiu. Keturis sezonus Alytaus ,,Dzūkijoje‘‘
K.Kanteris tapo LKL lyderiu keliose statistikos kategorijose
Sulig paskutinėmis sezono rungtynėmis Keremas Kanteris įsiveržė į „Betsafe–LKL“ statistikos kategorijas ir užkariavo net kelias iš jų.Aukštaūgis iš Turkijos
E.Ulanovo vedamas "Žalgiris" sutriuškino "Dzūkiją" ir tapo pirmuoju pusfinalio dalyviu
Edgaro Ulanovo vedamas Kauno „Žalgiris“ su Alytaus „Dzūkija“ vargo pustrečio kėlinio, tačiau galiausiai atitrūko nuo varžovų ir iškovojo kelialapį į „Betsafe–LKL“
Šiandien paaiškės du LKl pusfinalio dalyviai? (komentarai)
Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „Lietkabelis“ šį vakarą sieks tapti pirmosiomis „Betsafe–LKL“ pusfinalio dalyvėmis.Pirmąsias serijų rungtynes laimėję
"Žalgiris" ketvirtfinalio starte įveikė kovingai nusiteikusius dzūkus (komentarai)
Keremo Kanterio sustabdyti nesugebėjęs Kauno „Žalgiris“ du kėlinius kaip reikiant vargo su Alytaus „Dzūkija“, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę.Brandono Davieso
"Žalgiris" sutriuškino "Dzūkiją" ir užsitikrino pirmąją vietą
Kauno „Žalgiris“ (30/4) apgynė namų tvirtovę, susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (12/24) ir užsitikrino „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono nugalėtojo vardą.
Suspindusi LKL žvaigždė trokšta dvikovos su "Žalgiriu": "Galbūt reikės nuskausminamųjų"
Keremas Kanteris šeštadienį paskutinėmis rungtynių sekundėmis pataikė tritaškį ir pelnė 21-ąjį tašką, tačiau netrukus nesėkmingai nusileido ir susiėmęs už kojos
"Žalgiris" šįvakar gali užsitikrinti reguliariojo sezono nugalėtojo titulą
Šį vakarą gali paaiškėti visos „Betsafe–LKL“ atkrintamųjų varžybų poros.Kauno „Žalgiris“ šį vakarą savo aikštėje priima Alytaus „Dzūkiją“,
Fantastiškai žaidęs M.Gebenas neleido dzūkams įteikti dovanos V.Chomičiui
ventinėse ir legendinio Lietuvos krepšininko Valdemaro Chomičiaus gimtadieniu pažymėtose rungtynėse Alytuje susirinkę žiūrovai tapo įspūdingo trilerio liudininkais, tačiau šeimininkų
Z.Hearsto šou kilstelėjo "Nevėžį" į devintą vietą (video komentarai)
Įspūdingai krepšį atakavęs Zaidas Hearstas sužaidė karjeros Lietuvoje rungtynes, o jo vedamas Kėdainių „Nevėžis“ (7-28) atsiplėšė nuo „Betsafe-LKL“ čempionato
"Dzūkijos" pergalę prieš "Šiaulius" apkartino E.Dimšos trauma
Po ilgosios pertraukos atsiplėšusi Alytaus „Dzūkija“ (12/21) pasiekė antrą pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ ir išsaugo galimybę pakilti iki šeštos
"Dzūkija" panaikino 15 taškų deficitą ir pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
19 taškų po ilgosios pertraukos pelnęs ir tolimą tritaškį, kuris išvedė Alytaus „Dzūkiją“ (11/21) į priekį likus žaisti pusę minutės, pataikęs Elijah
"Neptūnas" labai sunkiai įveikė "Dzūkiją" ir susigrąžino antrą vietą
37 minutes snaudęs Klaipėdos „Neptūnas“ atgijo besibaigiant mačui, išplėšė pergalę ir sugrįžo į antrą „Betsafe–LKL“ čempionato vietą.„Neptūnas“
"Neptūnas" šiandien gali susigrąžinti antrą vietą, kelyje - turko vedama "Dzūkija"
Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą namuose priims Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus. Rungtynių vertė – didžiulė, nes pergalės atveju Kazio Maksvyčio
Vėl siautėjęs K.Kanteris atvedė "Dzūkiją" į pergalę prieš "Skycop" (komentarai)
Kovoje dėl geresnių pozicijų reguliariojo sezono pabaigoje Alytaus „Dzūkija“ (10/20) iškovojo svarbią pergalę prieš Prienų „Skycop“ (11/19) ir išsaugojo
"Betsafe–LKL" pratęsimų karaliai ir vargšai
Panevėžio „Lietkabelis“ vakar tapo paskutine komanda, kuriai „Betsafe–LKL“ čempionate teko žaisti pratęsimą.Trims komandoms per pratęsimą dar nėra pavykę iškovoti
Nukraujavęs, bet kovingas  "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Nukraujavęs, bet kovingas "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Vos aštuoniese rungtyniavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1/11) po atkaklios kovos 87:84 (21:19, 15:24, 16:17, 22:14, 13:10) įveikė jau ketvirtąjį pratęsimą per paskutines aštuonerias
V.Chomičius prieš dvikovą su traumų išretintu "Lietkabeliu: reikia laimėti praktiškai viską
Alytaus „Dzūkijos“ šią savaitę laukia dvejos žūtbūtinės rungtynės siekiant pakilti iš aštuntosios vietos „Betsafe–LKL“ reguliariajame sezone.„Dzūkija“
LKL reitingas: "Dzūkijos" atgimimas, "Skycop" bei "Nevėžio" kritimas (I dalis)
Alytaus „Dzūkija“ iš dešimtosios pozicijos pakilo net į šeštąją. Tuo tarpu Kėdainių „Nevėžis“ ir Prienų „Skycop“ krito dviem laipteliais
K.Kanteris gerino rekordus, o "Dzūkija" išsivežė pergalę iš Šiaulių
Keremas Kanteris gerino asmeninius rekordus, o jo atstovaujama Alytaus „Dzūkija“ (9/18) išvykos rungtynėse „Betsafe–LKL“ 110:97 (27:26, 27:22, 33:23, 23:26)
Tritaškiais dzūkus užmėtęs "Rytas" išsivežė pergalę iš Alytaus (trenerių komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (20/6) ekipai sunkiai sekėsi išlaikyti susikrautą persvarą Alytuje, tačiau snaiperių vedami Lietuvos vicečempionai išvargo pergalę.Niekaip pabėgti nuo
"Rytas" bandys ir trečią kartą įveikti K.Kanteriu pasistiprinusią "Dzūkiją"
Vilniaus „Ryto“ šiandien laukia išvyka į Alytų bei akistata su „Dzūkija“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sieks trečiosios pergalės prieš Alytaus ekipą