E.Šaulio vedami "Šiauliai" pasiekė revanšą prieš "Lietkabelį" (konferencijos video)

Gerai rungtynes pradėjusi ir pavyzdingai iš toli atakavusi „Šiaulių“ ekipa palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Nuostabiai sužaidęs Evaldas Šaulys padėjo „Šiaulių“ ekipai 94:84 (21:17; 24:18; 27:24; 22:25) susitvarkyti su „Lietkabeliu“ ir užtikrinti, kad serija dar kartą sugrįš į Šiaulius. Trečiosios serijos rungtynės tarp „Lietkabelio“ ir „Šiaulių“ vyks šį šeštadienį Panevėžyje.

Antanas Sireika šiose rungtynėse nustebino varžovus, kai į startinį penketą išleido E. Šaulį, o toks sprendimais kaip reikiant pasiteisino. Krepšininkas pelnė 24 taškus ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse nuo praėjusių metų lapkričio 19 d., kai pelnė 27.

Krepšininkas šiame susitikime surinko 24 naudingumo balus ir sužaidė naudingiausias karjeros rungtynes stipriausiose Lietuvos krepšinio lygoje.

„Šiaulių“ strategas turėtų taip pat būti patenkintas savo auklėtinių gynyba. „Saulės“ miesto atstovai šiame susitikime praleido 84 taškus, kai pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse leido „Lietkabeliui“ įmesti 103.

„Šiaulių“ ekipa į priekį šovę nuo pirmųjų rungtynių minučių. E. Šaulio vedami šeimininkai greitai įgijo dviženklę persvarą – 13:3. Nors panevėžiečiai iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą iki keturių taškų (17:21), prieš pertrauką „Šiauliai“ ir vėl susigrąžino 10 taškų pranašumą – 45:35.

Po pertraukos aikštės šeimininkai vienu metu turėjo ir 17 tašų persvarą (58:41), tačiau „Lietkabelis“ surengė spurtą 16:6 ir sumažino atsilikimą iki vienaženklio – 57:66.

Nepaisant to trečiąją kėlinį „Šiaulių“ ekipa užbaigė sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 72:59. Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ dar bandė vytis, bet priartėti sugebėjo tik iki 10 taškų. Geriau rungtynių pabaigą sužaidę „Šiauliai“ pasiekė pirmąją pergalę atkrintamosiose.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 24 (7/9 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam., 34 n.b.), Akeemas Wrightas 17 (8 at. Kam.), Vytautas Šarakauskas 10, Arminas Urbutis 8 (2/8 dvit.).

„Lietkabelis“: Dominikas Mavra 18 (6/7 dvit., 8 rez. perd., 28 n.b.), Darjušas Lavrinovičius 14, Lorenzo Williamsas (7 rez. perd.) ir Kšištofas Lavrinovičius po 12, Gintaras Leonavičius 9.

Geros naujienos "Lietuvos rytui": J.Baronas sugrįš į aikštelę jau pirmadienį
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą pasiekė geros naujienos – į rikiuotę sugrįžta šią savaitę 32 gimtadienį atšventęs Jimmy Baronas, kuris dėl dešiniojo nykščio
G.Matulis - "Nevėžio" žaidėjas, kurį pasirinkti krepšinį įkvėpė žalgiriečiai
Kėdainių „Nevėžis“ sezono pabaigoje iš bjauriojo ančiuko virto gulbe.Taip teigia iš Rokiškio kilęs, bet namais Utenos miestą vadinantis Gintautas Matulis.Vienas
P.Jankūnas pakilo į 7-tą vietą LKL visų laikų rezultatyviausiųjų sąraše
Paulius Jankūnas palypėjo laipteliu aukštyn LKL visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše.Kauno „Žalgirio“ kapitonas vakar įmetė 13 taškų į Kėdainių „Nevėžio“
"Žalgiris" įveikė labai kovingai žaidusį "Nevėžį" (konferencijos video)
Iš Eurolygos finalo ketverto sugrįžę žalgiriečiai pratęsė kovas „Betsafe–LKL“ atkrintamosiose varžybose. Iki trijų pergalių vykstančioje ketvirtfinalio serijoje Kauno
Kas "Žalgiryje" netvarkingiausias, didžiausias ėdrūnas, kuris -  boksininkas?
Kas "Žalgiryje" netvarkingiausias, didžiausias ėdrūnas, kuris - boksininkas?
Krepšinio sirgalių pamėgta „Žalgiris TV“ laidų rubrika #ArPažįstiŽalgirietį grįžta po trumpos pertraukėlės su naujų šmaikščių žalgiriečių klausimų-atsakymų
"Teisėjo švilpukas": kaip įvertinti itin retai pasitaikantį momentą?
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
Pasvaliečiai tiki, kad LKL ketvirtfinalio serijoje galėjo pasirodyti sėkmingiau
Istorinis Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos sezonas baigėsi nesėkme „Betsafe-LKL“ pirmenybių ketvirtfinalio serijoje.Pasvaliečiai ketvirtose atkrintamųjų rungtynėse
"Lietuvos ryto" pusfinalyje - unikali galimybė išvysti užkulisius bei kilni misija
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos jau šį pirmadienį laukia pirmasis „Betsafe-LKL“ pusfinalio mūšis – į sostinę atvyksta Kazio Maksvyčio vadovaujamas Klaipėdos
Lietuvoje susitiko LKL ir Kinijos krepšinio lygos atstovai
Pernai lapkritį bendradarbiavimo sutartį pasirašiusios Lietuvos ir Kinijos krepšinio lygos šią vasarą ketina įgyvendinti pirmus bendrus planus.LKL ir CBA vadovai sutartį sudarė
K.Pangosu domisi NBA ir Europos klubai, "Barca" vilioja kosmine suma
Niekam ne paslaptis, kad vieno Kauno "Žalgirio" lyderių Kevino Pangoso vertė šį sezoną turėjo pakilti stulbinamai.Pranešama, kad kanadiečiu domisi keli Nacionalinės krepšinio
"Žalgiris" neišgąsdino "Nevėžio": lengvos pergalės atiduoti nežadame (komentarai)
Eurolygoje pergalėmis šį sezoną stebinęs Kauno „Žalgiris“ grįžta į vietinį frontą. Šalies čempionai rytoj pratęs „Betsafe–LKL“ ketvirtfinalio seriją.Laimėję
R.Giedraitis: individualiai tai turėtų būti geriausias mano sezonas (interviu)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda praėjusią savaitę pirmoji įveikė „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio barjerą, kuriame rezultatu 3-0 nugalėjo Utenos „Juventus“. Oficiali
"Neptūno" gerbėjai gali lengviau atsikvėpti: T.Delininkaitis išvengė rimtų sužalojimų
Rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ trečiojo kėlinio viduryje Tomas Delininkaitis ore susimušė su komandos draugu Renaldu Seibučiu, o nusileisdamas ant parketo pakreipė
M.Ignatavičius: "Lietkabelis" turi reikiamą sudėtį iškovoti LKL medalius
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas peržengė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtfinalio barjerą, kai serijoje 3:1 nugalėjo „Šiaulius“.Klubo
LKL pusfinalis prasidės pirmadienį Vilniuje
Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ pusfinalio seriją pradės ateinantį pirmadienį.Pirmoji pusfinalio pora paaiškėjo po „Neptūno“ pergalės
"Šiauliams" sezonas baigtas, "Lietkabelis" - pusfinalyje (konferencijos video)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Šiaulius“ ir užbaigė ketvirtfinalio seriją.Pergalę pasiekęs „Lietkabelis“
"Neptūnas" lengvai žengė į pusfinalį, bet prarado žibėjusį T.Delininkaitį (video)
Klaipėdos „Neptūnas“ nesulaukė pasipriešinimo ketvirtosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse ir užtikrintai pateko į „Betsafe-LKL“ pusfinalį, tačiau triuškinančią
"Lietkabelio" latvis sulaukė garsių Europos klubų dėmesio
Vienas Panevėžio "Lietkabelio" klubo lyderių latvis Žanis Peineris veikiausiai Aukštaitijos sostinėje nebeužsibus.Užsienio žiniasklaidos šaltinių duomenimis, 27 -erių
"Dėmesio centre": E.Jakilaitis kalbino S.Jovaišą, R.Petrauską ir L.Kleizą
„Šis „Žalgiris“, kuris dabar atsirado, jis nedings. Galbūt vienas žaidėjas išeis, kitas. Š. Jasikevičius tai turi minty. <...> Ir yra didelė galimybė,
Bukmekeriai šį vakarą prognozuoja "Neptūno" ir "Šiaulių pergales
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šį vakarą prisijungs prie Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos „Betsafe–LKL“ pusfinalyje, prognozuoja bukmekeriai.Tuo
Atkrintamųjų istorija "Pieno žvaigždėms" ir "Šiauliams" džiaugsmo nežada
Kiek kartų prieš atkrintamąsias yra tekę girdėti, jog ketvirtfinalyje prasidės viskas iš naujo? Nors ši frazė yra visiškai teisinga, tačiau pasakymas, kad namų aikštės
Ch.Kramerio dėjimas per varžovą - LKL savaitės puošmena
Atkrintamosios „Betsafe–LKL“ varžybos pateikė ne tik atkaklių kovų, bet ir įspūdingų epizodų.Neabejotinai gražiausia kova vyksta tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir
Kaunas pasitiko savo herojus: meras ir aistruoliai prašė Šaro likti "Žalgiryje"
Trečiąją vietą Eurolygoje iškovoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šį vakarą griausmingai pasitinkami Kaune.Į finalo ketvertą patekę ir mažajame finale Maskvos
LKL savaitės apžvalga: pirmieji pusfinalio dalyviai, atkakliausia serija ir kita
Tiesiausiu keliu į pusfinalį žengęs Vilniaus „Lietuvos rytas“, atkakliausią ketvirtfinalio seriją sukūrę Klaipėdos ir Pasvalio klubai, skirtingą žaidimą namuose ir išvykose
Įspūdingai žaidęs L.Birutis nepadėjo - "Lietkabelis" sutriuškino "Šiaulius" (video)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ir vėl namuose nepaliko jokių vilčių „Šiaulių“ krepšininkams ir žengė didelį žingsnį pusfinalio link. Praėjusio sezono vicečempionai
"Lietuvos rytas" - pirmasis LKL pusfinalio dalyvis
Antrajame ketvirtfinalio serijos mače namuose tik paskutinėmis sekundėmis kritęs Utenos „Juventus“ klubas Vilniuje vėl neturėjo jokių vilčių ir pabaigė savo sezoną – į pusfinalį
Vėl namie triumfavęs "Neptūnas" - per žingsnį nuo pusfinalio (konferencijos video)
Klaipėdos „Neptūno“ ekipa namuose ir vėl susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio. Antrąją pergalę namuose iškovojęs
Kitu kampu: komentatorių dvikova aikštėje ir S.Januškos solo "Neptūnui"
Klaipėdos „Neptūnas“ rytoj antrą kartą priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ketvirtfinalio serijoje, o LKL kūrybinė grupė siūlo sugrįžti į pirmą tarpusavio susitikimą

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52