Naujienos kraunasi...

Eurobasket pirmos dienos prognozės

Autorius: STATYMAI.
Eurobasket pirmos dienos prognozės
Pagaliau sulaukėme Europos krepšinio čempionato. Jame, kaip visuomet prieš olimpines žaidynes, visose rinktinėse yra garsiausios žvaigždės, nedalyvauja tik tie, kurie traumuoti. Taigi čempionatas pajėgus kaip niekad, o STATYMAI.com pabandys padėti azartiškiems sirgaliams priimti teisingus sprendimus.

Čempionatą atidaro D grupės varžybos tarp Estijos ir Čekijos rinktinių. Abi komandos vertinamos prastai, nė iš vienos nesitikima daug, todėl varžybos neatrodo įdomios eiliniams sirgaliams. Kita vertus, kaip mėgsta visi žaidėjai ir treneriai sakyti, pirmos rungtynės labai svarbios ir šiam susitikimui tai tikra tiesa. Čekai laikomi stipriais favoritais, prognozuojama, kad jie laimės dviženkliu taškų skirtumu nerezultatyviose varžybose. Visgi manome, kad tai nebus lengvas pasivaikščiojimas. Čekijos rinktinė jaus didesnį spaudimą dėl favoritų statuso, nors tarp komandų nėra tokio didelio skirtumo. Estija turėtų turėti netgi sirgalių palaikymą. Draugiškų varžybų cikle antroje rugpjūčio pusėje Estija atrodė pajėgi. Pergalės prieš Latviją, Islandiją, Olandiją ir Filipinus bei atkaklus 3 taškais pralaimėtas susitikimas prieš Kroatiją. Tiesa paskui pralaimėta žydams ir bosniams, nes nesugebėta apsiginti. Visgi pirmasis varžovas čempionate nėra toks grėsmingas, iš esmės tik Satoransky gali daryti rimtas problemas. Todėl rekomenduojame rinktis Estijos rinktinės pranašumą.

Vos po pusvalandžio į kovą stoja Gruzijos ir Nyderlandų rinktinės iš C grupės. Vėlgi, sąlyginai dugninės grupės komandos, nors iš Gruzijos galima tikėtis siurprizų. Jie turi Pachulia, taip pat kartais sublizgėdavusį tritaškiais juodaodį Pullen bei senus vilkus Sanikidzę ir Markoishvilį. Sudėtis nepalyginamai geresnė nei Nyderlandų. Žinoma, tokie pat ir pasiruošimo rezultatai. Reiktų pastebėti, kad Gruzijos rinktinė žaidžia rezultatyviai, mėgsta pabėgti į greitą puolimą, yra efektyvūs baudos aikštelėje. Tuo tarpu Nyderlanų komanda, nors ir žaidžia lėtesnį žaidimą ir puolime neturi plataus arsenalo, tačiau neprieštarauja įsivelti į greitesnį žaidimą, kaip matėme turnyre Graikijoje. Mes tikimės, kad Nyderlandų rinktinei patiko greitesnis žaidimas paskutiniam turnyre, kuris davė neblogų rezultatų, vertinant turėtus varžovus, todėl jie pabandys ir vėl žaisti greičiau, kas tinka ir gruzinams. Taigi iš šių varžybų rekomenduojama rinktis, kad varžybose bus pelnyta daug taškų.

Mirtininkų B grupę atidaro Vokietija ir Islandija. Pastarieji debiutuoja čempionate ir iš jų niekas nesitiki pergalių. Pasiruošime rezultatai prasti – triuškinantys pralaimėjimai prieš Belgiją, Estiją ir Lenkiją. Gal situaciją kiek gerina pasiruošimo pradžioje pora pergalių prieš Nyderlandus, bet juk jie neprilygsta vokiečiams. Lažybų prasme šis susitikimas visiškai neįdomus. Viskas nustatyta taip kaip atrodytų ant popieriaus - lengva Vokietijos pergale. Taškų atrodytų tikimasi kiek per daug, tačiau žinant, kad žaidimas gali būti „į vieną krepšį‘, nesinorėtų čia rizikuoti.

A grupėje kovas pradės Lenkija su Bosnija ir Hercegovina. Lenkija su Gortatu priešakyje turėjo neblogą pasiruošimo ciklą, kuri pabaigė lengvu turnyru namuose prieš silpnas komandas, kad pasikeltų pasitikėjimą savimi. Lengvos pergalės ir gera nuotaika prieš čempionatą. Kitoje puseje turime bosnius, kurie be Marijono Petravičiaus likimo brolio Mirzos Teletovičiaus neatrodo tokie pavojingi. Taip jie, turi tritaškininkų, tačiau negeba apsiginti. Pasiruošimo pabaigoje kone visiems varžovams leista įmesti 80 taškų, kai kuriems beveik 100 ir Lenkija turėtų pasiekti panašius rezultatus. Taigi vertinant lygių skirtumą, siūlome lengvą Lenkijos pergalę.

Čempionato šeimininkai latviai kovas pradeda prieš Belgiją. Pastarieji ne pirmi metai demonstruoja drausmingą pozicinį žaidimą ir gerą gynybą. O mūsų kaimynų latvių ir jų žaidimo pristatinėti nereikia. Mūsų nuomone dvikova atrodo paprasta – Latvija su dideliu sirgalių palaikymu turi nemažą pranašumą. Minusai tik pirmos varžybos, nemažas spaudimas iš žiūrovų. Visgi pirmoje dvikovoje, kuriai bus stipriai pasiruošta, Latvijos rinktinė privalo atrodyti geriau ir rekomenduojame pabandyti jų pergalę.

Antroji A grupės dvikova tarp Rusijos ir Izraelio yra labai intriguojanti. Pirmieji rengia cirkus kur tik papuola, visi girdėjome apie nesamones federacijoje ir komandoje. Kitoje barikadų pusėje niekada neprognozuojami žydai. Taigi iš esmės čia nėra nei ką galvoti, galima tiesiog pasiimti gaiviųjų gėrimų, sveikų užkandžių ir pažiūrėti varžybas savo malonumui, nes jose rizikuoti neverta.

Dar vienas rizikuoti nekviečiantis susitikimas Makedonija prieš Graikiją. Kaip ir Vokietijos dvikovoje su islandais, viskas atrodo aišku. Makedonai tik su McCaleb kažką turėjo pasakyti, dabar iš jų nieko nelikę. Graikija su savo žvaigždynu neturėtų palikti makedonams šansų. Kita vertus, panašiai atrodė ir prieš 4 metus prieš varžybas Alytuje, kurias santykinai lengvai laimėjo makedonai. Rekomenduojame pažiūrėti šią dvikovą iš šalies.

Žinoma, daugiausia žiūrovų 19 valandą jungsis žiūrėti Serbijos ir Ispanijos rinktinių dvikovą. Mirtininkų grupė ir iškart toks susitikimas. Serbija tik pasiruošimo čempionatui pradžioje pralaimėjo prancūzams, o toliau sekė vien pergalės. Ispanija, savo ruožtu, laimėjo visas pasirengimo rungtynes, tačiau kaip jiems įprasta, viską žaidė namuose ir dar su silpnais varžovais. Tiesa, buvo beveik prisižaista su Venesuela. Ne be reikalo, šiose varžybose prognozuojama atkakli kova. Kiek stebina kad tikimasi daug taškų. Būtent tuo ir siūlome naudotis. Žinoma, pirmosios rungtynės ir komandos dažnai žaidžia ne taip aktyviai gynyboje, tačiau abi rinktinės labiausia pasižymi būtent kibia gera gynyba, dvikova potencialiai gali būti laikoma kova dėl pirmos vietos, laiko pasiruošti buvo daug. Todėl tikėtis daug taškų neverta. Na, o spėti nugalėtoją šiame susitikime, būtų tas pats kaip mesti monetą.

Vakarines dvikovas pradės Lietuva su Ukraina. Žinoma, mums, tai svarbiausia ir įdomiausia dvikova. Visgi iš lažybų pusės čia irgi nėra ką veikti. Prieš savus eiti nesinori ir neatrodo protinga. Kita vertus, pirmoji dvikova, nemažai šlubavimo pasiruošimo ciklo pabaigoje ir nuolatinės kalbos apie lyderių formos trūkumą ir nesusižaidimą. Mes siūlome ramiai stebėti dvikovą su draugais ir šįsyk nedidinti emocijų kiekio per varžybas.

C grupės kovas pirmąją dieną pabaigs Slovėnija su Kroatija. Kroatai pasiruošime demonstravo puikią gynybą, tik bėgti mėgstantiems bosniams ir žydams, leidę įmesti daugiau taškų. Dėka to iškovotos visos pergalės. Kroatai atrodo galingi ir drausmingi. Slovėnija pasiruošime atrodė gerai, nors ir patirti pralaimėjimai serbams, latviams ir australams. Žaidimas statomas nuo gynybos ir viskas paremta ilgom atakom. Kroatai pelnytai laikomi stipriais dvikovos favoritais, o mes rekomenduojame rinktis, kad bus pelnyta mažai taškų. Komandos viską pradės nuo gynybos ir, panašu, kad tik aukštas tritaškių pataikymo procentas leistų čia matyti kiek rezultatyvesnį žaidimą.

Prancūzija žais su Suomija paskutinėje A grupės dvikovoje. Čempionato favoritais laikomi prancūzai turi išties galingą sudėtį. Kita vertus, jie taip išgirti ir iškelti, kad patiems nuo to tik sunkiau. Abi komandos pradėjo pasiruošimo ciklą tarpusavio varžybomis ir tada laimėjo Suomija. Žinoma, tai tik draugiškas susitikimas, rugpjūčio pradžia ir panašiai. Vis dėl to, mes manome, kad tai nebuvo atsitiktinumas, o kad suomiai moka stebinti matėme ne kartą. Jie, atrodytų, žaidžia paprastą žaidimą, tačiau tą daro gerai, pasiritki savimi, komandos žaidėjai vieni kitais, nevengia mesti atakos pradžioje, jei tik yra laisvi ir tai bus naudinga prieš tokią komandą kaip prancūzija. Bukmekeriai prognozuoja sutriuškinimą, o mes rekomenduojame tikėti skandinavais ir tikėtis malonaus siurprizo.

Paskutinė, bet toli gražu, ne prasčiausia dvikova – Turkija prieš Italiją. Mirtininkų grupė, apie varžybų svarbą nėra ką ir kalbėti. Abi rinktinės žaidė daug pasiruošimo varžybų, italų rezultatai geresni, vos pora pralaimėjimų, o turkai buksavo ir be pergalės prieš Lietuvą, jie neturi kuo pasigirti. Italija surinko labai grėsmingą sudėtį, tačiau žinoma bėda su jų krepšiniu yra ta, kad jie per daug individualistai ir neaišku kaip tokie žaidėjai dalinsis kamuoliu. Atrodytų jie pakankamai geresni, kad galėtų įveikti Turkiją dviženkliu skirtumu, bet mes Jums siūlome rinktis, kad varžybose nebus pelnyta daug taškų. Turkija labai mėgsta žaist per aukštaūgius, todėl užtrunka laiko kol įmetamas jiems kamuolys, ilgos pozicinės atakos. Italų pagrindas žemi žaidėjai, tačiau jie mėgsta leisti žaisti saviems „vienas prieš vieną“, kas puolime irgi užima laiko kol išvedama varžovų gynyba į kitą pusę. Taigi bendrai paėmus, varžybos turėtų būti nerezultatyvios.

Linkime gražaus krepšinio ir pelningo šeštadienio. 

O kokias prognozes matotet Jūs?

Komentuoti
uyeleqafomasr2017-01-16 19:47:37 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
uvacmeegehotm2017-01-16 18:52:26 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
ekigusoluus2017-01-16 10:21:27 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
ucusekotecu2017-01-16 10:06:47 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
epepelex2017-01-16 10:01:00 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
eyazorkuy2017-01-16 10:00:29 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
iehzabil2017-01-16 09:46:31 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
ebebuala2017-01-16 09:43:59 Cituoti
http://dapoxetine-onlinepriligy.net/ - dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor <a href="http://ventolinsalbutamol-buy.org/" ;>ventolinsalbutamol-buy.org.ankor</a> http://ventolinsalbutamolbuy.org/
Puslapiai: 1
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
LKF rinktinių rezultatus įvertino labai gerai
LKF rinktinių rezultatus įvertino labai gerai
Trečiadienį į eilinį posėdį susirinkęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomasis komitetas vienbalsiai įvertino įvairių Lietuvos rinktinių vasarą ir rudenį Europos čempionatuose
Kodėl J.Mačiuliui grasinęs fanas liks nenubaustas?
Kodėl J.Mačiuliui grasinęs fanas liks nenubaustas?
Visai neseniai praūžusi krepšinio karštinė, atrodo, kartu užmarštin nusinešė ir serbų sirgaliaus grasinimus nužudyti Joną Mačiulį bei jo šeimą.Šis išpuolis,
Rinktinės siela Juozukas buvo šiltai sutiktas "Sūduvos" komandoje (video)
Rinktinės siela Juozukas buvo šiltai sutiktas "Sūduvos" komandoje (video)
Nespėjus atslūgti emocijoms po Europos vyrų krepšinio čempionato, kuriame Lietuvos rinktinė tapo vicečempione, visi sidabrinės rinktinės nariai jau sugrįžo į savo klubus ir pradeda ruoštis
 Ispanai širsta dėl prancūzų įtarimų, kad P.Gasolis galėjo vartoti dopingą
Ispanai širsta dėl prancūzų įtarimų, kad P.Gasolis galėjo vartoti dopingą (1)
Ispanijos sporto žiniasklaida pastarosiomis dienomis mirga nuo žinučių, kuriose piktinamasi prancūzų elgesiu Europos krepšinio čempionate ir jam pasibaigus.Prieš keletą dienų Ispanijos
Lietuvius vienu metimu pražudyti galėjęs M.Belinelli vis dar pyksta
Lietuvius vienu metimu pražudyti galėjęs M.Belinelli vis dar pyksta
Vienas Italijos rinktinės lyderių Marco Belinelli vis dar negali atsigauti po Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse su Lietuva patirto skaudaus smūgio – italai pralaimėjo lietuviams
Tarp gražiausių Europos čempionato epizodų lietuviams vietos neatsirado
Tarp gražiausių Europos čempionato epizodų lietuviams vietos neatsirado
Antradienį FIBA paskelbė gražiausių Europos pirmenybių epizodų dešimtuką, kuriame neatsirado vietos vicečempionams Lietuvos rinktinės žaidėjams.į "Top 10" pateko Nikola Kaliničius
Jauniesiems talentams - nepamirštamas savaitgalis su vyrų rinktine
Jauniesiems talentams - nepamirštamas savaitgalis su vyrų rinktine
Šeši šių metų “Sprite” talentų kovų čempionai visą praėjusį savaitgalį svečiavosi Prancūzijos mieste Lilyje. Ten jaunieji Lietuvos krepšinio talentai
Europos čempionato finalas - žiūrimiausias šio amžiaus įvykis Lietuvoje
Europos čempionato finalas - žiūrimiausias šio amžiaus įvykis Lietuvoje
Europos krepšinio čempionato finalas – žiūrimiausias šio amžiaus įvykis Lietuvoje: jį tiesiogiai per TV3 televiziją bei naujienų ir pramogų portale tv3.lt stebėjo apie 1,5
Šiauliečiai M.Žukauskas, G.Petrauskas ir V.Pauliukėnas: auga nauja karta
Šiauliečiai M.Žukauskas, G.Petrauskas ir V.Pauliukėnas: auga nauja karta
Sekmadienį Lietuvos rinktinė Europos vyrų krepšinio finale 63:80 (8:19, 25:22, 10:19, 20:20) nusileido Ispanijos rinktinei ir užsikabino sidabro medalius.Dienraštis "Šiaulų
Kauniečiams už palaikymą dėkojo keturi Europos vicečempionai
Kauniečiams už palaikymą dėkojo keturi Europos vicečempionai
Antradienio vakarą Kauno rotušės aikštėje bus pagerbti Lietuvos krepšininkai, kurie pasibaigusiame Europos čempionate iškovojo sidabro medalius. Skaičiuojama, kad sutiktuvėse
J.Valančiūnas atsiprašė prezidentės dėl nuleistos padangos
J.Valančiūnas atsiprašė prezidentės dėl nuleistos padangos
Antradienio popietę įvykusi sidabro medalius Europos čempionate pelniusios Lietuvos krepšinio rinktinės apdovanojimų ceremonija vėlavo dešimt minučių – paskutinis Prezidentūros
D.Gailius: sėdėti ant suolelio buvo keista, bet stengiausi iš širdies
D.Gailius: sėdėti ant suolelio buvo keista, bet stengiausi iš širdies (1)
Pirmadienio pavakarę į Lietuvą grįžę Europos vicečempionai Lietuvos krepšininkai buvo sutikti tūkstantinės minios krepšinio sirgalių. Lietuviams Europos čempionato finale nepavyko
D.Grybauskaitė: įsipareigoju nuvykti į olimpiadą, jei tai jums padės
D.Grybauskaitė: įsipareigoju nuvykti į olimpiadą, jei tai jums padės
Antradienį per pietus Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė prezidentūroje priėmė Europos vyrų krepšinio vicečempionę Lietuvos rinktinę ir įteikė jos nariams valstybės
Internautai šaiposi iš finalą su lietuviais vos išgyvenusio R.Fernandezo (epizodo video)
Internautai šaiposi iš finalą su lietuviais vos išgyvenusio R.Fernandezo (epizodo video)
Ispanas Rudy Fernandezas sekmadienį vakare Lilyje vykusiame 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato finale su Lietuvos rinktine (80:63) sužaidė geriausias savo rungtynes turnyre, tačiau
Namo sugrįžę Europos vicečempionai - pasitikti kaip didvyriai
Namo sugrįžę Europos vicečempionai - pasitikti kaip didvyriai
Pirmadienio pavakare namo iš Prancūzijos mieste Lilyje vykusio Europos čempionato sugrįžo Europos vicečempionai - Lietuvos krepšininkai. Vilniaus oro uoste lėktuvas su mūsiškiais
Lietuviai nepasipriešino ispanams, bet sveikinimai su sidabru!
Lietuviai nepasipriešino ispanams, bet sveikinimai su sidabru! (27)
Sekmadienį buvo padėtas taškas 2015 metų Europos krepšinio čempionate. Lilyje (Prancūzija) įvyko pirmenybių finalo rungtynės.Jame susitiko dvi Senojo žemyno krepšinio grandės
M.Kalnietis apie ašaras po finalo: "Labai norėjau tapti čempionu"
M.Kalnietis apie ašaras po finalo: "Labai norėjau tapti čempionu"
Po „Stade Pierre Mauroy“ stadione pralaimėto finalo Manto Kalniečio skruostais riedėjo ašaros, bet po beveik paros 29-erių gynėjo veide jau buvo matoma šypsena. „Norėjau
S.Scariolo: tai viena geriausių visų laikų komandų Europoje (P.Gasolio komentarai)
S.Scariolo: tai viena geriausių visų laikų komandų Europoje (P.Gasolio komentarai)
Kartu su Sergio Scariolo į spaudos konferenciją po Europos pirmenybių finalo atėjo du mohikanai, vieninteliai išlikę Ispanijos rinktinėje nuo pat 2003 metais Stokholme Lietuvai pralaimėto
Apie kitus metus paklaustas J.Kazlauskas: neprovokuokite (interviu)
Apie kitus metus paklaustas J.Kazlauskas: neprovokuokite (interviu)
„Kaip pradėjome, taip ir pabaigėme“, – atsiduso Jonas Kazlauskas. Prieš paskutinį kartą apsidairydamas po „Stade Pierre Mauroy“ stadioną jis pasveikino Lietuvą
M.Kuzminskas: kartėlis liks ne vienai nakčiai, o visam gyvenimui
M.Kuzminskas: kartėlis liks ne vienai nakčiai, o visam gyvenimui
Ispanija dominavo finale – tai pripažino Mindaugas Kuzminskas, nesidairęs nei į teisėjus, nei į kitus pasiteisinimus. Ir jo paties firminis reidas palei galinę liniją su triuškinančiu
Simboliniame čempionato penkete - du lietuviai
Simboliniame čempionato penkete - du lietuviai
Prie Lilyje iškovoto sidabro du Lietuvos rinktinės krepšininkai prisidūrė prizus, skirtus simboliniam geriausių Europos čempionato žaidėjų penketui. Į jį išrinkti puolėjas
P.Jankūnas apie nokdauną rungtynių pradžioje: reikia žiūrėti įrašą
P.Jankūnas apie nokdauną rungtynių pradžioje: reikia žiūrėti įrašą
Po tokio pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinės išsigelbėjimas būtų prilygęs stebuklui – mačą tarsi nesavomis kojomis (ar, tiksliau, rankomis) pradėję lietuviai tik įpusėjus antram
Lietuvių klausimas išmušė iš vėžių "FIBA-Europe" prezidentą (konferencija)
Lietuvių klausimas išmušė iš vėžių "FIBA-Europe" prezidentą (konferencija)
Penkios Europos komandos iškovojo kelialapius į olimpinės atrankos varžybas grumdamosios „Stade Pierre Mauroy“ stadione, šeštoji bilietą tiesiog nusipirks sumokėjusi
Europos čempionato bronzos medalius iškovojo Prancūzija
Europos čempionato bronzos medalius iškovojo Prancūzija (5)
Šįvakar paaiškės galutinės rugsėjo 5 -ąją keturiose šalyse (Prancūzija, Vokietija, Latvija, Kroatija) prasidėjusio 2015 m. Europos krepšinio čempionato vietos.
J.Kazlauskas prabilo apie nukritusį akmenį ir atrištas rankas (interviu)
J.Kazlauskas prabilo apie nukritusį akmenį ir atrištas rankas (interviu)
„Manau, turėsime galimybę panaudoti vienu kitu žaidėju daugiau nei pusfinalyje“, – rikiuodamas savo kuopą paskutiniam mūšiui Europos čempionate, svarstė Jonas Kazlauskas.Lietuvos
Ar pavyks Lietuvai pakartoti pergalingą 2003 metų Europos čempionato scenarijų?
Ar pavyks Lietuvai pakartoti pergalingą 2003 metų Europos čempionato scenarijų?
Paskutinį kartą Lietuva Europos čempione tapo 2003 metais Stokholme. Tąkart finale lietuviai įveikė Ispaniją. Praėjo 12 metų ir šios dvi komandos vėl susitinka kovoje dėl aukso.Dabartinėje
J.Valančiūnas sidabru tenkintis nenori: Liublianoje gavome pamoką
J.Valančiūnas sidabru tenkintis nenori: Liublianoje gavome pamoką
Kaip ir prieš dvejus metus, taip ir dabar Lietuva nebuvo minima tarp pagrindinių Europos čempionato favoritų. Bet abu kartus iškopė į finalą. Tik antrąsyk iš eilės tenkintis
Šilalės pažibą Lietuvos rinktinėje suformavo gatvės krepšinis (straipsnis)
Šilalės pažibą Lietuvos rinktinėje suformavo gatvės krepšinis (straipsnis)
Kadaise kamuolio bumpsėjimas iki išnaktų trikdė aplink lauko krepšinio aikštelę gyvenančius kaimynus, o dabar naktinėti verčia 15 tūkst. žiūrovų talpinančios „Žalgirio“

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime