"Žalgiris" neįtikėtiname trileryje nukovė "Olympiacos"

Kauno "Žalgiris" (12-9) į pergalių kelią sugrįžo tikrame trileryje su turnyrinės lentelės kaimynais.

Martino Schillerio namie paskutinėnę sekundę 81:79 (26:20, 19:24, 18:16, 18:19) nukovė Georgio Bartzoko treniruojamus Pirėjo "Olympiacos" (11-10) krepšininkus.

Pirmąją dvikovą Graikijoje žalgiriečiai po dramatiškos kovos laimėjo rezultatu 68:67.

Varžovų prašymu kauniečiai vilkėjo baltos spalvos marškinėlius.

Pirmų trijų atakų smaigalyje atsidūrė milaknis, kuris trečiuoju bandymu atidarė "Žalgirio" taškų sąskaitą metimu iš po krepšio, o "Oly" lyderis Kostas Sloukas atsakė tolimu metimu - 2:3. Pirmojo kauniečių tritaškio autoriumi tapo Marius Grigonis - 5:3. Iš toli pataikė ir Thomasas Walkupas - 10:3. Savo trečiąjį sezono tritaškį smeigė ir Paulius Jankūnas - 13:6. Prie "Žalgirio" snaiperių prisijungė Rokas Jokubaitis, kitooje atakoje dar pridėjęs dvitaškį - 24:17. Likus 5 sekundėms Lukas Lekavičius prasižengė varžovui metant iš toli, o K.Sloukas neklydo, tačiau pačiam L.Lekavičiui užteko laiko greitai atakai - 26:20 po pirmųjų dešimties minučių.

Antrą kėlinį tolimu metimu pradėjo R.Jokubaitis, o Augustine'as Rubitas pridėjo dvitaškį - 33:25. Savo tritaškių sąskaitą atsidarė ir Nigelas Hayesas - 36:29. Po Livio Jeano-Charleso lengvų taškų iš po krepšio pertraukėlės paprašė M.Schilleris - 36:33. Netrukus varžovai po dvitaškio ir baudos metimo išsiveržė į priekį, o rezultatą išlygino A.Rubitas - 38:38. Iš toli šovė Artūras Milaknis, o Martinas Gebenas sugrąžino "Žalgiriui" pranašumą - 45:43. Komandos išėjo ilsėtis kauniečiams pirmaujant minimaliu skirtumu - 45:44.

Po pertraukos Joffrey Lauvergne įkrovė kamuolį su varžovo pražanga - 48:46. Šeštąjį savo tašką šiame ketvirtyje pelnė Georgios Printezis - 52:52. Tritaškį smeigė A.Milaknis - 57:52. K.Sloukas antrą kartą šiame susitikime pataikė iš toli su pražanga - 61:58. Prieš lemiamą ketvirtį "Žalgiris" pirmavo 63:60.

Kauniečiams susikrovus 7 taškų pranašumą iš toli šovė G.Printezis, o Shaquille'as McKissicas išlygino rezultatą ir privertė M.Schillerį stabdyti žaidimą - 67:67. "Žalgirio" taškų badą tolimu šūviu nutraukė M.Grigonis - 70:67. Paskutinę atakai skirto laiko sekundę neįtikėtiną tritaškį pataikė Saša Vezenkovas - 70:70. Iš toli šovė veteranai Vassilis Spanoulis ir G.Printezis - 72:76. Po dar vieno V.Spanoulio tritaškio pertraukėlės paprašė kauniečių treneris - 72:79 likus trims minutėms. M.Grigonios tris kartus paeiliui nepataikė iš toli, tačiau vėliau su J.Lauvergne surengė ataką "žemė - oras" - 74:79. Likus pusantros minutės kauniečiai apsigynė vias 24 sekundes, o žaidimą sustabdė G.Bartzokas. Prasidėjus paskutinei minutei A.Milaknis tolimu metimu sugrąžino intrigą - 77:79. Greitoje kontratakoje J.Lauvergne dėjimu išlygino rezultatą - 79:79. T.Walkupas perėmė kamuolį ir paskutinę sekundę pataikė dvitaškį iš po krepšio - 81:79!

Kauniečiai realizavo 64 proc. (21/33) dvitaškių, 42 proc. (10/24) - tolimų metimų, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 31:21, o pagal naudingumo balus turėjo akivaizdų pranašumą - 96:78.

"Žalgiris": Joffrey Lauvergne 21 (9/12 dvit., 7 atk. kam., 6 išpr. praž., 27 naud. b.), Artūras Milaknis 11 (3/5 trit.), Augustine'as Rubitas 10 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 8 (2/2 trit.), Paulius Jankūnas ir Nigelas Hayesas (1/5 trit.) po 7, Marius Grigonis 6 (2/8 trit., 7 rez. perd., 6 išpr. praž.), Thomasas Walkupas 5, Lukas Lekavičius 4, Martinas Gebenas 2.

"Olympiacos": Kostas Sloukas (4/7 trit., 6 rez. perd., 6 kl.) ir Georgios Printezis (5/6 dvit.) po 16, Saša Vezenkovas 11 (7 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 9 (3/7 trit.), aaronas harrisonas 8 (1/5 trit.).

Lukošiūnas – apie pralaimėtą tritaškių konkursą Jankūnui ir Grigonį NBA lygoje
„Betsafe-LKL“ čempionate užtikrintai pirmaujantis Kauno „Žalgiris“ gyvena įtemptu ritmu, tačiau klubo krepšininkai spėja ne tik rungtyniauti aukščiausiame lygyje,
Ar "Statybos" vardas dar sugrįš į antraštes? – trenerių komentarai apie Vilniaus krepšinį
Regionų krepšinio lygą („TOPsport–RKL“) 2020–2021 m. sezone galima drąsiai įvardinti kaip pačią skaitlingiausią Lietuvos krepšinio lygą. Dėl pandemijos padiktuotų
Tritaškį pataikęs Lauvergne: nuo šiol tai darysiu dažniau, ne, juokauju
Kauno "Žalgiris" (15-12) Eurolygos 27-ajame ture savo aikštėje 85:75 (17:20, 23:22, 27:15, 18:18) įveikė iki šio mačo net septynias pergales iš eilės iškovojusius
Šaltakraujiški Vinaleso metimai su sirena užkariavo LKL vasario epizodų dešimtuką
Nors vasario mėnesį Lietuvos krepšinio aistruolių akys krypo į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalinio ketverto kovas, įspūdingų epizodų netrūko ir „Betsafe-LKL“ čempionate.
"Grizzlies" pratęsė sėkmingą atkarpą, Valančiūnas pasižymėjo dar vienu dubliu (rezultatai)
Trečią pergalę per pastaruosius keturis žaistus susitikimus NBA pirmenybėse iškovojo Memfio „Grizzlies“ (16-15) krepšininkai.Tenesio valstijos klubas svečiuose 125:111 (35:33,
Jasikevičius įvertino šiltą PAO naujoko sutikimą: taip gali nutikti tik šiame klube
Šarūno Jasikevičiaus treniruojame absoliuti Eurolygos lyderė „Barcelona“ (19/8) atsitiesė po nesėkmės prieš Vilerbano ASVEL ir grįžo į pergalių greitkelį – katalonai
Giannis įdėjo tris kartus iš eilės likdamas vienas prieš vieną su Jokičiumi
Pastarųjų dviejų NBA sezonų MVP bei Milvokio "Bucks" superžvaigždė Giannis Antetokounmpo tris atakas iš eilės baigė dėjimais likdamas vienas prieš vieną su Denverio "Nuggets"
Sabonis vėl varžysis įgūdžių konkurse (paskelbti visų konkursų dalyviai)
Artėjant NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgaliui paaiškėjo individualių konkursų dalyviai. Viename jų vėl jėgas išmėgins Indianos „Pacers“ aukštaūgis
Kovingas "Žalgiris" nutraukė įspūdingą prancūzų žygį
Kauno "Žalgiris" (15-12) po dviejų pralaimėjimų Ispanijos grandams sugrįžo į pergalių kelią Eurolygos 27-ajame ture.Martino Schillerio auklėtiniai savo aikštėje 85:75 (17:20,
Jokubaičio ir Lauvergne tandemą pagyręs Schilleris: jei galvotume apie krūvius, neturėtume tiek pergalių
Šaro kariauna įveikė "Panathinaikos" su puikiai debiutavusiu Hezonja
Po netikėto pralaimėjimo prancūzams į pergalių kelią Eurolygoje grįžo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Barselonos "Barcelona" (19-8) išvykoje po gana atkaklios kovos
Nepalanku "Žalgiriui": "Bayern" labai sunkiai išsikapstė Belgrade
Miuncheno "Bayern" (17-10) Eurolygoje iškovojo sunkią pergalę ir laimėjo penktą kartą per šešis pastaruosius mačus.Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje tik
CSKA išsivežė sunkią pergalę iš Tel Avivo
Eurolygoje antrą pergalę iš eilės iškovojo iš duobės išlipę bei antroje vietoje įsitvirtinę Maskvos CSKA (18-8) krepšininkai.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje
"Zenit" be kelio traumą patyrusio Gudaičio įspūdingame lemiamame kėlinyje patiesė vokiečius
Sankt Peterburgo "Zenit" (16-10) komanda Eurolygoje iškovojo pergalę ir be traumuoto Artūro Gudaičio.Rusijos klubas prieš rungtynes pranešė, kad lietuvis turi problemų
 "Chimki" galiausiai nutraukė 16-os iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje
Maskvos srities "Chimki" (3/23) ekipa turi retą progą švęsti - iškovojo pergalę Eurolygos reguliariajame sezone po šešiolikos nesėkmių patirtų iš eilės.Pamaskviečiai
Prienų komandos atakoms diriguos Belgijos rinktinės įžaidėjas
Prienų „CBet“ stiprina gynėjų gretas – prie komandos jungiasi ir jos atakoms vadovaus Belgijos vyrų rinktinės įžaidėjas Emmanuelis „Manu“ Lecomte. 25 metų
Gigantas iš Nigerijos kamuolį į krepšį deda net nepašokęs (3 VIDEO)
Abiodunas Adegoke yra 236 cm ūgio. Ir naujame vaizdo įraše užfiksuota, kaip vidurio puolėjas iš Nigerijos įkrauna kamuolį įkrepšį iš viršaus net nepašokęs.Komiškas
LKL vasario MVP Kariniauskas: vienintelį kartą MVP esu tapęs tik Rumunijoje
Prie Utenos „Juventus“ komandos įsibėgėjus šiam 2020-2021 m. sezonui sėkmingai prisijungęs Vaidas Kariniauskas demonstruoja įspūdingą krepšinį – įžaidėjas pripažintas
Anapilin iškeliavo Lietuvos bei Europos krepšinio žvaigždėms atstovavęs agentas
Eidamas 75-uosius metus širdies smūgio mirė vienas žinomiausių Senojo žemyno krepšinio agentų Luciano Capiccioni."Lucky" pravardę turėjęs italas 1986 metais įkūrė agentūrą
"Žalgirio" jaunimas dėl patekimo į pagrindinį Eurolygos turnyrą kovos Stambule
Koronaviruso pandemija pakoregavo atrankinių Eurolygos jaunimo turnyrų datas ir net lokacijas. Miunchene turėjęs vykti vienas atrankinių turnyrų, kuriame turėjo dalyvauti ir Kauno „Žalgirio“
"Chimki" toliau byra – Rusijos klubą palieka latvis
Krachą šį sezoną patyręs Maskvos srities „Chimki“ klubas atsisveikino dar su vienu legionieriumi. Rusijos komandą palieka 31-erių metų 193 cm ūgio gynėjas iš Latvijos
Tubeliui vėl skirtas NCAA įvertinimas, o komanda priverstinai baigė sezoną
Sėkmingai už Atlanto rungtyniaujantis aukštaūgis vilnietis Ąžuolas Tubelis antrą savaitę paeiliui buvo pripažintas geriausiu NCAA lygos naujoku „Pac-12“ konferencijoje.Per dvejas
Universalus Sabonis neištraukė į gilią duobę įkritusių "Pacers" (rezultatai)
Ketvirtą pralaimėjimą paeiliui NBA čempionate patyrė Indianos „Pacers“ (15/18) ekipa su Domantu Saboniu, išvykoje 114:130 (32:33, 23:39, 22:33, 37:25) turėjusi pripažinti Filadelfijos
Simmonsas Sabonio bendraklubiui išmušė dantį
Nemaloniai baigėsi NBA lygos rungtynės Domanto Sabonio komandos draugui Dougui McDermottui.Indianos "Pacers" puolėjas trečiajame kėlinyje susidūrė su Filadelfijos "76ers" žvaigžde
Dončičiaus perdavimas per nugarą bei Jokičiaus skrydis – įspūdingiausi NBA momentai
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pirmadienį įvyko septyni susitikimai, keturiuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė kovo 1 dieną sužaistų rungtynių gražiausių
Įspūdingai užsiautęs Giannis ir "Suns" lyderis – NBA savaitės MVP
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) dešimtosios savaitės naudingiausiais žaidėjais po antrą kartą šiame sezone tapo būsimi "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyviai.Rytuose