Eurolygoje debiutavusio K.Kriisos vedami žalgiriečiai tampė nervus NKL čempionams

Dainiaus Lukštos nuotr.
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) svečiuose metė rimtą iššūkį praėjusio sezono čempionams Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkams, tačiau lemiamu metu užstrigo puolime ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 61:68 (13:17, 17:12, 19:21, 12:18).

Šiame mače „Žalgirio“ dubleriai vertėsi be Eriko Venskaus ir Vitalijaus Kozio, kurie su Lietuvos kariuomenės krepšinio rinktine Kinijoje tapo pasaulio kariškių žaidynių čempionais, finale 91:83 patiesę JAV krepšininkus.

Rungtynių pradžioje žalgiriečiai pabandė užklupti nepasiruošusius varžovus ir po Pauliaus Murausko tritaškio šovė į priekį 7:2. Rezultatui išsilyginus pasižymėjo Martynas Tamulevičius ir Karolis Babušis, tačiau vis nepavykus apsiginti, pirmąjį kėlinį jau 13:17 laimėjo suvalkiečiai.

Antrajame kėlinyje Arvydo Gronskio auklėtiniai net penkias minutes neleido šeimininkams pildytis taškų kraičio, o patys po nuostabaus Dominyko Stenionio pasirodymo puolime atsiplėšė iki 25:17. Be taškų iš žaidimo NKL čempionai prabuvo dar dvi minutes, per tą laiką antrąsias progas kūrė P.Murauskas, dvitaškį pridėjo Giedrius Bergaudas – 27:19. Visgi patyrę varžovai surengę savo atsaką lygino rezultatą (27:27), bet kauniečiams į rūbinę keliauti pirmaujant 30:29 leido iš toli iššovęs išvakarėse Eurolygoje debiutavęs Kerras Kriisa.

Po didžiosios pertraukos tritaškius skraidino K.Kriisa ir P.Murauskas, sugrąžinę kauniečiams rekordinę 39:31 persvarą. Tiesa, ilgai džiaugtis nebuvo kada, nes apčiuopiamas pranašumas staigiai virto minimaliu deficitu – 39:40. Po pasitarimo K.Kriisa susmeigė dar du tritaškius, metimu iš vidutinio nuotolio pasižymėjo vietos intrigai prieš lemiamą kėlinį dar labiau palikęs Justinas Ramanauskas – 49:50.

Ketvirtą kėlinį pradėjo M.Tamulevičius, iš tolėliau pataikė Nedas Kancleris, šeštuoju tolimu šūviu rezultatą 56:55 persvėrė K.Kriisa. Tuomet apie save priminė penkis taškus rinkęs D.Stenionis, o ketvirčiui įpusėjus švieslentėje degė vienodi skaičiai – 61:61. „Žalgirio“ jaunimas puolime strigo keturioms minutėms ir tuo naudojęsi šeimininkai artėjo pergalės link (61:65). Per likusią minutę kauniečiai išgyveno dar vieną tuščią atkarpą, tad patyrė nesėkmę rezultatu 61:68.

„Žalgiris-2“: K.Kriisa 23 (6/11 trit., 5 rez. perd.), D.Stenionis 12, P.Murauskas 8 (11 atk. kam.), G.Bergaudas 6 (5 atk. kam.), N.Kancleris 4, M.Tamulevičius 4, J.Ramanauskas 2, K.Babušis 2, M.Kancleris 0, M.Rubštavičius 0, L.Vaištaras 0 (2 per. kam.), G.Mačionis 0.

„Sūduva-Mantinga“: M.Zigmantavičius 20 (8 rez. perd., 3 per. kam.), J.Jogminas 15 (6/7 dvit., 9 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), E.Jezukevičius 12 (5/10 dvit.).

NKL: ryškėjantis lyderių ketvertas, pergalingi metimai ir daug jėgų pareikalavę išsigelbėjimai
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) po septynių sezono savaičių vis labiau ryškėja keturių komandų lyderystė.Pirmąją vietą užima „Telšiai“ (11-2),
"Rytas" sutriuškino "CBet" su solidžiai pasirodžiusiu K.Kriisa
Po nesėkmės Kėdainiuose atsitiesęs Vilniaus „Rytas“ (7-2) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 88:64 (26:15, 14:16,
Žalgiriečiai pralaimėjo po metimo su sirena, "Telšiai" - vienvaldžiai NKL lyderiai
Mažeikių „Ereliai“ (4-9) įspūdingai iškovojo ketvirtąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Aloyzo Rudžio auklėtiniai sulig finaline rungtynių sirena 98:97 (20:23, 23:28,
"Ežerūną" papildė RKL siautėjęs vidurio puolėjas
Molėtų „Ežerūnas“ sulaukė papildimo priekinėje linijoje. Komanda įsigijo 22-ejų 202 cm ūgio vidurio puolėją Igną Bilinską.Krepšininkas sezoną pradėjo Regionų krepšinio
Po traumos atsigavęs NKL čempionų įžaidėjas T.Galeckas: buvau užsivedęs
Po čiurnos traumos atsigavęs Tomas Galeckas vakar dienos susitikime buvo vienas pagrindinių Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergalės kalvių.Marijampoliečiai 87:78 pranoko Telšių
Pergale prieš buvusią savo komandą džiaugęsis P.Šakinis: sentimentai buvo tik prieš rungtynes
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar vykusiose rungtynėse 87:78 pranoko vienus VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių lyderius „Telšius“ bei sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės
NKL: žalgiriečių tritaškių liūtis Tauragėje ir "Neptūno" dublerių pergalė prieš "Ryto" jaunimą
Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pasiekė įspūdingai tritaškius pataikiusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) ekipa. Ji išvykoje 98:73 (28:22, 26:15, 25:15, 19:21) nugalėjo Tauragės
A.Sidarevičius vis kartoja, kaip svarbu vykdyti trenerio nurodymus
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks nugalėti dar vieną dublerių komandą – Vilniaus „Perlą“ išvykoje ir namuose laukia vakarų Lietuvos
J.Tayloras lieka "Erelių" gretose iki sezono pabaigos
Į Mažeikių „Erelių“ komandos peržiūrą prieš dvi savaites atvykęs Jameelas Tayloras įrodė savo vertę. Su 23-ejų metų amerikiečiu pasirašyta sutartis iki
Jonavos klubą papildė gynėjas iš egzotiškų kraštų
Gynėjas komandoje pakeis kanadietį Amisi Kapingą, kuris po patirto stresinio pėdos lūžio abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su „Jonavos“ ekipa.Samuelis Killvenas 2010 ir 2015 metais
NKL MVP antrą savaitę paeiliui tapo I.Lukošius
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) naudingiausiu savaitės žaidėju antrą kartą paeiliui tapo Molėtų „Ežerūno“ centras Ignas Lukošius.Šįkart 26-erių
NKL apžvalga: 10 tritaškių per kėlinį, pergalingas šūvis nuo lentos ir dublerių kovoje suspindęs veteranas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) sužaista šeštoji pirmenybių savaitė, po kurios pirmenybių lyderiu išliko „Telšiai“.Ryčio Vaišvilos
"Neptūno" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - V.Šarakausko vedamų klaipėdiečių pergalė
Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė
G. Matulis: apie pralaimėjimų suteiktas pamokas bei patirtį kariškių žaidynėse
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar 83:78 palaužė Mažeikių „Erelius“ bei VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.Bene didžiausiu pergalės kalviu tapo komandos
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Neptūno-Akvaservis" kapitonas apie pralaimėjimą NKL debiutantams: užmigome ant laurų
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks grįžti į pergalių kelią. Pirmos rungtynės laukia Joniškyje prieš vietos „Delikateso“ komandą, o
"Žalgirio" jaunimo komandos lyderis K.Kriisa paskolintas Prienų klubui
Kauno „Žalgirio“ komandai priklausantis talentingasis estas Kerras Kriisa iš Kauno keliasi į Prienus ir ten atstovaus „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žaidžiančiai „CBet“
Jonavos klubas išsiskyrė su pėdos lūžį patyrusiu kanadiečiu
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su kanadiečiu Amisi Kapinga.Krepšininkas
NKL savaitės gražiausių epizodų viršūnėje - vėl Š.Beniušis
VIKINGLOTTO-NKL gražiausią penktosios savaitės epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ duetas Tautvydas Kliučinykas ir Šarūnas Beniušis, kurie dėjimu pasibaigusią
E.Kubilius tapo žaidžiančiu "Gargždų" treneriu
„Gargždų“ komandoje – naujas veidas. Prie ekipos prisijungęs palangiškis Erikas Kubilius klube užims žaidėjo ir trenerio asistento pareigas.24-erių gynėjas praėjusį sezoną
Dvigubus dublius rinkęs I.Lukošius - NKL savaitės MVP
Naudingiausiu VIKINGLOTTO-NKL penktosios savaitės krepšininku tapo Molėtų „Ežerūno“ vidurio puolėjas Ignas Lukošius.Jis praėjusią savaitę per dvejas rungtynes vidutiniškai
Mažeikių klubui netiko "Dzūkijai" priklausantis I.Mulaomerovičius
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) stringantys Mažeikių „Ereliai” atsisveikino Ibrahimu Mulaomerovičiumi.Alytaus „Dzūkijai“ priklausantis
NKL spalio mėnesio MVP - "Šilutės" legionierius
Naudingiausiu spalio mėnesio VIKINGLOTTO-NKL krepšininku tapo „Šilutės“ įžaidėjas Byronas Sanfordas.26-erių metų 182 cm ūgio amerikietis praėjusį mėnesį sužaidė
NKL apžvalga: naujas lyderis, nauji rekordai ir pergales atnešę spurtai
VIKINGLOTO-NKL penktąją sezono savaitę nebeliko nepralaimėjusių komandų. Iki tol visas septynias pergales iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šįkart suklupo abu
Antrą nesėkmę paeiliui patyrusių NKL čempionų treneris: nuovargius jautėsi, bet varžovo taip pat neįvertinome
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar Joniškyje 66:79 nusileido vietos „Delikateso“ ekipai ir VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.Po rungtynių
Vienas naudingiausių NKL žaidėjų R.Stankevičius iš "Vyčio" keliasi į "Erelius"
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) buksuojantys Mažeikių „Ereliai” sulaukė solidaus pastiprinimo priekinėje linijoje. Prie raudonai baltų jungiasi vienas
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
Mažeikių klube baltarusį keičia amerikietis
Sunkiai NKL („VIKINGLOTTO-NKL“) sezoną pradėję Mažeikių „Ereliai“ (2-6) atliko permainas sudėtyje.Komandą paliko gynėjas Ivanas Aladka, o jį pakeitė iš JAV atvykstantis