Europos olimpiniame festivalyje - triuškinanti vaikinų ir sunki merginų pergalės

Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė pergalingai sužaidė pusfinalio kovoje ir šeštadienį kovos dėl Europos jaunimo olimpinio festivalio aukso medalių. Po nesunkios kovos Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 81:52 (26:15, 21:8, 17:19, 17:10) turėjo įveikė Suomijos ekipą.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių Lietuvos rinktinė išsiveržė į priekį, pirmąjį kėlinį laimėdami 26:15. Antrajame ketvirtyje lietuviai tęsė savo dominavimą, jau kėlinio pradžioje spurtavę 10:2. Po ilgosios pertraukos Suomijos rinktinė pagerino savo žaidimą, tačiau to nepakako ir po nesunkios kovos rezultatu 81:52 Lietuvos rinktinė iškovojo kelialapį į finalą.

LIETUVA U16: N. Pankratjevas 19 tšk., T. Zubrys 13 tšk., L. Vaištaras 12 tšk.

SUOMIJA U16: M. Amzil 17 tšk. (8 atk. k.), E. Sajantila 9 tšk., T. Suokas 5 tšk.

Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė Europos jaunimo olimpinio festivalio finale žais šeštadienį 18:45 val. Lietuvos laiku.

Lietuvos merginų (U16) rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 65:62 (18:14, 22:19, 17:11, 8:18) įveikė Italijos ekipą ir šeštadienį žais lemiamas rungtynes dėl 5 vietos Europos jaunimo olimpiniame festivalyje.

Rungtynės prasidėjo žaidimu taškas į tašką ir tik kėlinio gale Lietuvos rinktinė įgijo žymesnę 4 taškų persvarą. Antrajame ketvirtyje ir toliau vyko atkaklus žaidimas, tačiau lietuvėms pavyko išsaugoti turimą persvarą ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 40:33 Lietuvos naudai. Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo italės ir praėjus pusei ketvirčio komandas skyrė vos 3 taškai, bet kėlinio pabaigoje spurtavusios lietuvės padidino savo pranašumą ir po trijų ketvirčių pirmavo 57:44. Paskutiniųjų penkių minučių atkarpą 11:2 laimėjusios italės dar sugebėjo įnešti intrigos, tačiau pergalę rezultatu 65:62 iškovojo Lietuva.

LIETUVA U16: D. Jankauskaitė 21 tšk., B. Sinickaitė 18 tšk., S. Kaupytė 7 tšk.

ITALIJA U16: C. Grattini 16 tšk., L. Gatti 14 tšk. (9 atk. k.), A. Poggio 8 tšk.

Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė rungtynes dėl penktos vietos pradės 14:15 val. Lietuvos laiku.

Lietuviai į pusfinalį žengė tiesiog sumindę ir olimpinio festivalio šeimininkus
Europos jaunimo olimpiniame festivalyje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) komanda. Tomo Purlio treniruojami krepšininkai 135:39 (36:10,
Lietuviai užtikrintai žygiuoja olimpiniame festivalyje: sutriušinti ir slovėnai
Lietuvos jaunių vaikinų (iki 16 metų) rinktinė toliau pergalingai varžosi Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Banska Bistricoje (Slovakija) vykstančiame renginyje lietuviai iškovojo antrąją
Šešiolikmečiai olimpinio festivalio starte 68 taškais sutriuškino serbus
Pirmadienį Banska Bistricoje (Slovakija) prasidėjo 16-ojo Europos jaunimo olimpinio festivalio varžybos, kuriose startavo penkių sporto šakų atstovai iš Lietuvos.Pirmąsias grupės rungtynes
Savaitgalį merginų rinktinės dalyvavo EGBL finaliniuose ketvertuose
Savaitgalį vyko Europos mergaičių krepšinio lygos (EGBL) U16 ir U15 čempionatų finalinio ketverto kovos. Anykščiuose vykusiose U16 varžybose puikiai pasirodė Dianos Anužienės ir
Purlys: žiūrovams palinkėčiau suprasti, kad būna ne tik pergalės, bet ir pralaimėjimai
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) dar 2021 metų gruodžio mėnesį patvirtino Lietuvos jaunimo trenerius. Lietuvos U-16 jaunučių vaikinų rinktinės vyriausiuoju treneriu paskirtas Tomas Purlys,
Šešiolikmečiai finale nusileido prancūzams, tačiau užsitikrino vietą pasaulio čempionate
Šeštadienio vakarą finišavo FIBA Challenger turnyras. Remigijaus Bardausko treniruojama Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė turnyro finale 57:51 (15:2, 14:21,
Spurtą 22:0 surengę lietuviai pusfinalyje po pratęsimo įveikė Rusiją
Ketvirtajame kėlinyje per 5 minutes spurtą 15:0 surengusi Remigijaus Bradausko treniruojama Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė FIBA Challenger turnyro A grupės pusfinalyje nustebino
Šešiolikmečiai turėjo pripažinti prancūzų pranašumą
Trečiosiose FIBA Challenger turnyro rungtynėse Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinei sėkmės pritrūko – Remigijaus Bardausko auklėtiniai 71:63 (17:10, 13:20, 20:16, 21:17)
FIBA Challenger turnyre šešiolikmečiai sutriuškino rumunus
Po dramatiškos vakarykštės nesėkmės FIBA Challenger turnyre Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė atsitiesė. Remigijaus Bradausko kariauna 71:52 (17:10, 20:22, 26:7,
Šešiolikmečiai turnyrą pradėjo pralaimėjimu rusams
FIBA Challenger turnyrą pradėjusi Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė patyrė nesėkmę. Remigijaus Bardausko auklėtiniai pirmadienio vakarą 65:73 (10:12, 15:17, 22:23, 18:21)
Merginos ispanėms nusileido beveik 80 taškų skirtumu
FIBA Challenger turnyre kovojanti Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė ir toliau lieka be pergalių. Roko Kondratavičiaus auklėtinės penktadienio vakarą rezultatu 108:30 (28:8,
Paskutinė vasaros stovykla: darbą pradėjo jauniausios šalies rinktinės
Kėdainių arenoje pirmadienio vakarą darbus pradėjo jauniausio amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinės. Čia dešimt dienų sportuos ir „Baltijos taurės“ turnyrui Latvijoje ruošis
Baltijos taurės turnyrą papuošė atkakli lietuvių tarpusavio dvikova
Sekmadienį Kaune finišavo „Huawei Baltijos taurės“ turnyras, kuriame dalyvavo Estijos, Latvijos ir dvi Lietuvos šešiolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės.Merginų
"Huawei Baltijos taurės" turnyras: lietuviai išsaugo viltis kautis dėl nugalėtojų vardo
Šeštadienį Kaune tęsėsi „Huawei Baltijos taurės“ turnyras, kuriame dalyvauja Estijos, Latvijos ir dvi Lietuvos šešiolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės.
Jaunučių rinktinių treneriai turėjo galimybę išbandyti daugiau kandidatų
Pasaulinei pandemijai sukausčius tarptautinius krepšinio turnyrus, jauniesiems krepšininkams atsivėrė netikėta galimybė – parodyti savo sugebėjimus rinktinių treneriams. O kandidatų
Šešiolikmečiai negailestingai sumindė Lietuvos moterų rinktinę
Šeštadienį (rugpjūčio 8 dieną) Lietuvos moterų krepšinio rinktinė išmėgino jėgas su Lietuvos U16 vaikinų rinktine ir dvikovą Druskininkų sporto centro salėje pralaimėjo
Savaitgalį per TV – išskirtinės rungtynės: brolis prieš seserį, vaikinai prieš moteris
Liepa buvo dosni krepšinio aistruoliams – vyko ir „Hoptrans 3×3“ turnyras, ir išskirtinės Lietuvos krepšinio vyrų rinktinės treniruočių pobūdžio varžybos.
Šešiolikmečių rinktinės ruošiasi tarptautiniam turnyrui, viena dvikova - per TV
Šią savaitę į treniruočių stovyklą Kaune susirinko Lietuvos U16 jaunimo rinktinių kandidatės ir kandidatai, kurie pradėjo dviejų savaičių pasiruošimą „Huawei Baltijos taurės“
L.Brazdeikytė: moterų krepšinio kreivė kyla
Lietuvos moterų krepšinis pastaruoju metu sulaukia ne pačių gražiausių „komplimentų“. Kalbant apie jį dažnai vartojamas žodis „duobė“. Vietinės lygos lygis anaiptol
Paaiškėjo Lietuvos jaunimo rinktinių varžovai Europos čempionatuose
Šiandien Freizingo (Vokietija) mieste buvo ištraukti Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai, po kurių paaiškėjo ir Lietuvos rinktinių varžovai.Lietuvos vaikinų jaunimo
Šešiolikmetės laimėjo 90-ies, šešiolikmečiai - 97-ių ir 110-ies taškų skirtumu
Pergalėmis pasirodymą Vladimiro Ryženkovo turnyre baigė Lietuvos jaunučių rinktinės. Paskutinėse turnyro rungtynėse merginų rinktinė 105:15 (22:4, 37:6, 23:3, 23:2) sutriuškino Moldovos
Jaunučių rinktinės turėjo pripažinti Baltarusijos bendraamžių pranašumą
Nesėkmingai pasirodymą tarptautiniame turnyre Minske (Baltarusija) pradėjo Lietuvos šešiolikmečių vaikinų ir merginų rinktinės. Jos turėjo pripažinti Baltarusijos rinktinių pranašumą.Lietuvos
Baltijos taurės turnyre lietuvės iškovojo pirmąją pergalę
Lietuvos jaunučių (U16) merginų rinktinė Liepojoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre iškovojo pirmąją pergalę.Viliaus Stanišausko auklėtinės per pratęsimą 82:71 (15:22,
Baltijos taurės turnyre lietuvės startavo pralaimėjimu rusėms
Lietuvos jaunučių (U16) merginų rinktinė Liepojoje vykstantį Baltijos taurės turnyrą pradėjo pralaimėjimu.Viliaus Stanišausko auklėtinės po atkaklios kovos 68:69 (23:16, 16:22, 15:19,
Jaunučiai triumfavo Baltijos taurės turnyre
Sėkmingai pasiruošimą Europos čempionatui tęsia Lietuvos jaunučių (U16) rinktinė. Rolando Rakučio auklėtiniai tapo Latvijoje vykusio Baltijos taurės turnyro čempionais. Lietuviai turnyre
Dvi merginų rinktinės pralaimėjo latvėms
Pralaimėjimą kontrolinėse rungtynėse patyrė Lietuvos jaunučių merginų rinktinė. Viliaus Stanišausko auklėtinės 70:75 (18:29, 18:23, 18:114, 16:9) pralaimėjo bendraamžėms iš
Merginų rinktinės įveikė ir suomes, ir latves
Pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo Lietuvos jaunučių merginų rinktinė. Viliaus Stanišausko auklėtinės Vilniuje 65:59 (14:26, 12:10, 19:17, 20:6) įveikė bendraamžes iš
Europos jaunimo olimpiniame festivalyje lietuviai įveikė graikus ir užėmė penktą vietą
Azerbaidžane vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Lietuvos jaunučių (U 16) rinktinė užėmė penktą vietą.Šeštadienį Rolando Rakučio auklėtiniai 86:76 (19:26, 19:13,