Europos vaikinų krepšinio čempionate Kaune - 100 savanorių

Sporto savanorių sąjunga (www.sportosavanoriai.lt) pradeda savanorių registraciją į Europos šešiolikmečių vaikinų (U16) krepšinio čempionatą. Jis vyks 2015 m. rugpjūčio 6-16 dienomis Kaune, A.Sabonio krepšinio centre ir legendinėje Kauno sporto halėje.

“Savanoriai – labai svarbi bet kurio didesnio sporto renginio dalis. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje jaunimas aktyvus ir į vieną vietą per krepšinio renginius dažnai pretenduoja net keli savanoriai. Tad kviečiu savanorius aktyviai registruotis ir į Europos šešiolikmečių čempionato pagalbininkus. Neįkainojama patirtis ir smagūs įspūdžiai – garantuoti”, – sako Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

• arenos ir žiūrovų aptarnavimas.
Sporto savanorių sąjunga kartu su Lietuvos krepšinio federacija iki čempionato surengs dvejus mokymus. Pirmuose (liepos 1 d.) dalyvaus apie 200 savanorių, o antruose (rugpjūčio pradžioje) – apie 100 savanorių.

Mokymų metu dalyviai bus supažindinti su savanorystės sporte ypatumais, sunkumais ir iššūkiais, iškylančiais tokio tipo renginiuose, su darbu kiekvienoje srityje ir panašiais dalykais.

U16 vaikinai - čempionai, merginos - antros
U16 vaikinai - čempionai, merginos - antros (2)
Lietuvos šešiolikmečiai (U16) vaikinai šeštadienį vakare pasipuošė prestižinio tarptautinio turnyro Turkijoje aukso medaliais. Samsuno mieste jie 76:69 (17:6, 17:22,
Turkijoje šešiolikmečiai įveikė Argentiną ir pateko į finalą, merginos sutriuškino šeimininkes
Lietuvos šešiolikmečiai vaikinai Samsuno mieste Turkijoje penktadienį žengė į tarptautinio turnyro finalą, o merginos džiaugėsi triuškinančia pergale prieš šeimininkes.Vaikinai 72:58
Šešiolikmečiai turnyre Turkijoje įveikė šeimininkus, pusfinalyje susitiks su argentiniečiais
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė savo grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į prestižinio turnyro Turkijoje pusfinalį. Trečiadienį lietuviai 73:54 (26:8, 24:15,
Šešiolikmečiai vaikinai Turkijoje įveikė ir vokiečius
Domanto Vilio vedami Lietuvos šešiolikmečiai antradienio popietę atsilaikė prieš vokiečius ir 71:67 (25:19, 15:11, 13:16, 18:21) laimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės.
U16 vaikinai laimi, merginos rengiasi turnyrui
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė tęsia pergalių seriją prestižiniame tarptautiniame turnyre Turkijoje. Savo ruožtu U16 merginos, netrukus taip pat keliausiančios į
Savaitgalis - sėkmingas Lietuvos šešiolikmečiams
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė puikiai pradėjo tarptautinį turnyrą Turkijos mieste Samsune. Savaitgalį Donato Veličkos vadovaujami jaunuoliai 75:65 (18:16, 20:15,
Ištraukti Europos jaunimo čempionatų burtai
Penktadienį Miunchene buvo ištraukti šių metų Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai ir 2017 m. Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos turnyrų burtai.Burtai
Suomius įveikę šešiolikmečiai žengė į pusfinalį ir susitiks su turkais
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė Kaune vykstančiame „Paysera“ Europos jaunučių krepšinio čempionato užtikrintai peržengė ketvirtfinalio barjerą ir užsitikrino
Per U16 Europos čempionatą – kamuolių perdavimai sergantiems vaikams
Laisvą dieną “Paysera” U16 Europos vaikinų čempionate Lietuvos jaunučių rinktinė išnaudojo prasmingai – Kauno vaikų ligų klinikoje ketvirtadienį aplankė Rimanto Kaukėno
Šešiolikmečiai įveikė ir prancūzus
Antrąją pergalę draugiškame turnyre Prancūzijoje šeštadienį (07.25) iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė. Gedimino Petrauko auklėtiniai
Baltijos taurėje - šešiolikmečių vaikinų pergalė ir merginų nesėkmė
Taline (Estija) vykstančiame Baltijos taurės turnyre Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė antrose rungtynėse patyrė nesėkmę, tuo tarpu vaikinai šventė sunkią pergalę.Europos
G.Petrausko vadovaujami šešiolikmečiai laimėjo antrąsias kontrolines rungtynes
G.Petrausko vadovaujami šešiolikmečiai laimėjo antrąsias kontrolines rungtynes (1)
Kaune vyksiančiam Europos čempionatui besirengiantys Lietuvos šešiolikmečiai sekmadienį Kauno „Aisčių“ krepšinio mokyklos salėje antrąsyk įveikė Čekijos bendraamžius
Sporto savanorių sąjunga (www.sportosavanoriai.lt) pradeda savanorių registraciją į Europos šešiolikmečių vaikinų (U16) krepšinio čempionatą. Jis vyks 2015 m. rugpjūčio
Kaune pristatytas Europos U16 vaikinų krepšinio čempionatas
Antradienį Kauno miesto savivaldybėje buvo pristatytas Europos šešiolikmečių (U16) vaikinų krepšinio čempionatas, kuris rugpjūčio 6—10 dienomis vyks Kaune, ir jo logotipo
Šešiolikmečių rinktinės žaidėjas M.Bruzga Europos čempionate tikisi medalių
Prie įvairaus amžiaus Lietuvos krepšinio rinktinių pergalių pripratusiems mūsų šalies antrosios religijos aistruoliams praėjusi vasara tapo nusivylimu. Nei viena iš jaunųjų
16-mečių rinktinės treneris: "Pagal mūsų žaidimą turnyro pabaigoje, turėjome būti pirmi"
Lietuvos 16-mečių vaikinų (U16) krepšinio rinktinė dienomis dalyvavo dideliame tarptautiniame turnyre Konijoje (Turkija), kuriame kovojo šios amžiaus grupės rinktinės iš 12
Šešiolikmečiai turnyro Turkijoje finale pralaimėjo po metimo paskutinę sekundę
Neįtikėtinas turkų metimas paskutinę prestižinio turnyro Turkijoje finalo sekundę sukėlė džiaugsmą tribūnose ir aptemdė Lietuvos šešiolikmečių krepšininkų veidus. Po
Šešiolikmečiai - prestižinio turnyro Turkijoje pusfinalyje
Prestižiniame turnyre Turkijoje dalyvaujanti Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė, patyrusi vos vieną pralaimėjimą, pateko į pusfinalį, kur penktadienį susitiks su italais.
Šešiolikmečiai išvyko į prestižinį turnyrą Turkijoje
Penktadienį į Turkiją išskrido Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė, kurios pagrindu sudaryta šalies nacionalinė komanda ateinančią vasarą dalyvaus Europos
 Skelbiamas Europos 16-mečių krepšinio čempionato logotipo konkursas
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) skelbia konkursą sukurti logotipą 2015 metų rugpjūčio 6-16 dienomis Kaune vyksiančiam Europos šešiolikmečių (U16) vaikinų krepšinio
Šešiolikmečiai nusileido graikams ir Europos čempionate užėmė 10-ą vietą
Šešiolikmečiai nusileido graikams ir Europos čempionate užėmė 10-ą vietą (1)
Lietuvios šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė Europos čempionate Latvijoje užėmė 10 vietą. Paskutinėse rungtynėse be vieno lyderių Tado Sedekerskio žaidę Juliaus Pranevičiaus
Šešiolikmečiai patiesė rusus
Šešiolikmečiai patiesė rusus (1)
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė 78:66 (23:21, 10:15, 26:12, 19:18) nugalėjo Rusijos bendraamžius ir tęs kovą dėl 9 vietos Europos čempionate Latvijoje.  Juliaus