Europos žaidynių moterų krepšinių trijulių turnyrą Lietuva pradėjo pergale

Rafaelio Achmedovo, DELFI nuotr.
Antradienį prasidėjo Europos žaidynių krepšinio trijulių turnyras. Moterų varžybų D grupės pirmame susitikime Lietuvos rinktinė (Eglė Tarasevičiūtė, Kristina Alminaitė, Erika Liutkutė ir Kornelija Balčiūnaitė) žaidė su Rumunijos trio ir nugalėjo varžoves po dramatiškos kovos rezultatu 14:12, rašo DELFI.

Lietuvėms E. Tarasevičiūte pelnė 6, K. Alminaitė - 5, K. Balčiūnaitė - 2, o E. Liutkutė - 1 tašką. Rumunių ekipos gretose išsiskyrė Anca Sipos ir Gabriela Marginean, surinkusios po 5 taškus. Andra Haas įmetė 2 taškus, o Sonia Ursu nepasižymėjo. Rungtynių pradžia vyko atkakliai (1:1, 2:2, 3:2). Netrukus mūsiškės daugiausiai K. Alminaitės pastangomis atitrūko (6:2). Rumunės tolimais metimais neleido lietuvėms toli pabėgti (8:6, 11:8). Likus žaisti mažiau negu minutei, atrodė, kad Lietuva švęs lengvą pergalę (13:8), bet rumunės dviem tolimais „šūviais“ sumažino atsilikimą iki minimumo (13:12, likus 12,4 sek.). Pražangomis sustabdyta E. Tarasevičiūtė pataikė tik vieną baudą, o paskutinis tolimas dvitaškis rumunės G. Marginean metimas buvo netaiklus.

Europos žaidynėse – galingas krepšininkų startas
„Labai gerai gynėmės, kovojome. Net netikėjau, kad mums taip gerai seksis“, – po pergalingo starto Europos žaidynėse džiaugėsi Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinės lyderis
Pasaulio čempionate spręsis Lietuvos likimas, startuos ir Europos žaidynės
Birželio 21 dieną (penktadienį) Amsterdame vykstančiose FIBA 3×3 krepšinio pasaulio pirmenybėse spręsis „BalPol“ Lietuvos rinktinės likimas dėl patekimo į atkrintamąsias,
Europos žaidynėse Baku suklupo ir vyrų, ir moterų trijulės
Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose Europos žaidynių krepšinio varžybose Lietuvos vyrų ir moterų trijulių komandos baigė savo pasirodymus. Ovidijaus Varanausko, Vitalijaus Lukšos,
Lietuviai Europos žaidynėse nesustabdė patyrusių slovėnų (komentaras)
Dviem pergalėmis Europos žaidynes pradėjusi Lietuvos vyrų krepšinio komanda pirmą etapą baigė pralaimėjimu slovėnams 18:20 ir dabar laukia varžovų aštuntfinalyje.„Žaidėme
Po dviejų pergalių - moterų pralaimėjimas Baku (komentaras)
Lietuvos moterų krepšinio „3 x 3“ rinktinei nepavyko pratęsti pergalingos serijos Europos žaidynėse Baku. Po pralaimėjimo Rumunijai ant savęs supykusios rusės išsiliejo
Europos žaidynėse - dvi vyrų krepšinio trijulės pergalės (pergalingo metimo video)
Sudėtingą pergalę Europos žaidynėse išplėšė Lietuvos vyrų trijulė, kuri tik po pratęsimo 16:15 (14:14) palaužė rumunus.Pergalingą metimą mūsiškių gretose
Antradienį prasidėjo Europos žaidynių krepšinio trijulių turnyras. Moterų varžybų D grupės pirmame susitikime Lietuvos rinktinė (Eglė Tarasevičiūtė, Kristina Alminaitė, Erika Liutkutė