Fantastiškai po pertraukos žaidęs "Skycop" eliminavo "Dzūkiją" iš KMT (komentarai)

Prienų „Skycop“ į Alytų atvyko turint vieno taško deficitą, tačiau tai nesutrukdė jiems žengti į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Dviženklį deficitą panaikinę prieniškiai tapo paskutine komanda žengusia tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Antrajame kėlinyje 15 taškų skirtumu atsilikusi „Skycop“ po atkaklios kovos 79:68 (12:21; 13:18; 26:11; 28:18) palaužė Alytaus „Dzūkiją“.

„Skycop“ antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 18:5 ir neilgai trukus sugrįžo į rungtynes (43:44). 26:11 trečiąjį kėlinį laimėję prieniškiai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 1 taško pranašumą – 51:50.

Vis dėlto „Dzūkija“ psichologiškai nepalūžo ir neleido prieniškiams pabėgti į priekį. Likus žaisti mažiau negu dvejoms minutėms Michaelas Bruesewitzas smeigė tritaškį ir išvedė „Skycop“ į priekį – 67:64.

Komandos po to apsikeitė tiksliais baudų metimais, tačiau Kendricko Browno mestas tritaškis išsisuko iš lanko, o Darjušas Lavrinovičius padidino „Skycop“ persvarą iki 5 – 71:66. Prieniškiai sugebėjo apsiginti dar kartą, o po Arno Labucko baudos metimų, likus žaisti 38 sekundes, „Skycop“ dar labiau nutolo nuo varžovų (73:66).

Tas pats K. Brownas pataikė tik vieną baudą kitoje aikštės pusėje ir dzūkai buvo priversti imtis pražangų taktikos. Vis dėlto alytiškiams išsigelbėti nepavyko ir į kitą etapą žengė „Skycop“.

„Skycop“ į pergalę šiame susitikime atvedė nesustabdomai be keitimų rungtyniavęs Martynas Gecevičius. Snaiperis pelnė 28 taškus ir surinko 30 naudingumo balų. Problemų su pražangomis turėjęs Darjušas Lavrinovičius vos per 20 minučių pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Dzūkų gretose dvigubą dublį surinkti sugebėjo Egidijus Dimša, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Dar neatsistatydinsiu, – šmaikščiai po pergalės spaudos konferenciją pradėjo Virginijus Šeškus. – Pirma rungtynių pusė buvo labai bloga, o antra – labai gera. Antroje rungtynių dalyje žaidėme be įžaidėjų ir su vienu deriniu. Buvome susitarę, kad žaidžiam iki tol, kol Brownas lieka prieš mūsų aukštą žaidėją, kad jam būtų sunku. Gal ir galėjome tai pabandyti anksčiau, tačiau suprantate, kai būna užvaldžiusios emocijos.“

„Dzūkija“ nuo varžovų bandė pabėgti dar antrajame kėlinyje, kuriame po spurto 13:0 turėjo 15 taškų pranašumą (27:12). Nors „Skycop“ į tai atsakė atkarpa 10:1, dzūkai prieš ilgąją pertrauką susigrąžino solidų pranašumą – 39:25.

Virginijus Šeškus prieš ilgąją pertrauką ne tik turėjo ieškoti būdų, kaip sumažinti deficitą, tačiau buvo priverstas verstis be D. Lavrinovičiaus, kuris antrojo ketvirčio viduryje užsidirbo ketvirtąją pražangą.

„Esame labai nusivylę, – teigė „Dzūkijos“ treneris Andrejus Urlepas. – Jie žaidė puikiai antroje rungtynių dalyje, priešingai negu mes. Mes atrodėme gerai iki pertraukos, žaidėme taip, kaip norėjau, kad žaistume. Trečiajame kėlinyje neturėjome tos pačios energijos. Nebuvome tokie agresyvūs, kokie turėjome būti ir nepataikėme savo metimų.“

Trečiadienį per „Betsafe–LKL“ rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ pertrauką bus ištraukti ketvirtfinalio burtai.

Keturios stipriausios praėjusio sezono komandos Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“ bus suporuotos su „Šiauliais“, Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, Utenos „Juventus“ ir „Skycop“.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša 16 (12 atk. kam., 25 n.b.), Kendrickas Brownas 13 (2/9 trit.), Dominyas Domarkas 12 (4/9 trit.), Paulius Petrilevičius 11 (11 atk. kam.), Artūras Jomantas 7.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 28 (6/14 trit., 30 n.b.), Darjušas Lavrinovičius 15 (10 atk. kam., 27 n.b.), Michaelas Bruesewitzas 13, Vytenis Lipkevičius 7.

"Dzūkija" panaikino 15 taškų deficitą ir pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
19 taškų po ilgosios pertraukos pelnęs ir tolimą tritaškį, kuris išvedė Alytaus „Dzūkiją“ (11/21) į priekį likus žaisti pusę minutės, pataikęs Elijah
"Neptūnas" labai sunkiai įveikė "Dzūkiją" ir susigrąžino antrą vietą
37 minutes snaudęs Klaipėdos „Neptūnas“ atgijo besibaigiant mačui, išplėšė pergalę ir sugrįžo į antrą „Betsafe–LKL“ čempionato vietą.„Neptūnas“
"Neptūnas" šiandien gali susigrąžinti antrą vietą, kelyje - turko vedama "Dzūkija"
Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą namuose priims Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus. Rungtynių vertė – didžiulė, nes pergalės atveju Kazio Maksvyčio
Vėl siautėjęs K.Kanteris atvedė "Dzūkiją" į pergalę prieš "Skycop" (komentarai)
Kovoje dėl geresnių pozicijų reguliariojo sezono pabaigoje Alytaus „Dzūkija“ (10/20) iškovojo svarbią pergalę prieš Prienų „Skycop“ (11/19) ir išsaugojo
"Betsafe–LKL" pratęsimų karaliai ir vargšai
Panevėžio „Lietkabelis“ vakar tapo paskutine komanda, kuriai „Betsafe–LKL“ čempionate teko žaisti pratęsimą.Trims komandoms per pratęsimą dar nėra pavykę iškovoti
Nukraujavęs, bet kovingas  "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Nukraujavęs, bet kovingas "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Vos aštuoniese rungtyniavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1/11) po atkaklios kovos 87:84 (21:19, 15:24, 16:17, 22:14, 13:10) įveikė jau ketvirtąjį pratęsimą per paskutines aštuonerias
V.Chomičius prieš dvikovą su traumų išretintu "Lietkabeliu: reikia laimėti praktiškai viską
Alytaus „Dzūkijos“ šią savaitę laukia dvejos žūtbūtinės rungtynės siekiant pakilti iš aštuntosios vietos „Betsafe–LKL“ reguliariajame sezone.„Dzūkija“
"Skycop" išsivežė pergalę iš Pasvalio
„Betsafe–LKL“ antrąją pergalę iš eilės pasiekė Prienų „Skycop“ komanda (11/18), kuri svečiuose 84:72 (20:24, 16:9, 24:15, 24:24) susitvarkė su Pasvalio „Pieno
"Žalgirio" dubleris V.Kozys - apie "Skycop" kvietimą ir debiutą LKL
Vitalijus Kozys prieš tris savaites buvo įsitikinęs, kad jo sezonas pasibaigė. Kauno „Žalgirio“ dubleriai tuomet pralaimėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes
"Skycop" privertė pasinervinti V.Šeškų - Kėdainiuose laimėjo tik po pratęsimo
„Betsafe–LKL“ čempionate Prienų „Skycop“ (10/18) komanda šiek tiek atitrūko nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (9/19) ekipos,
LKL reitingas: "Dzūkijos" atgimimas, "Skycop" bei "Nevėžio" kritimas (I dalis)
Alytaus „Dzūkija“ iš dešimtosios pozicijos pakilo net į šeštąją. Tuo tarpu Kėdainių „Nevėžis“ ir Prienų „Skycop“ krito dviem laipteliais
K.Kanteris gerino rekordus, o "Dzūkija" išsivežė pergalę iš Šiaulių
Keremas Kanteris gerino asmeninius rekordus, o jo atstovaujama Alytaus „Dzūkija“ (9/18) išvykos rungtynėse „Betsafe–LKL“ 110:97 (27:26, 27:22, 33:23, 23:26)
M.Gebeno ir M.Runkausko vedamas "Juventus" išsivežė pergalę iš Prienų
27-ąjį „Betsafe-LKL“ turą svarbia pergale pradėjo Utenos „Juventus“ (11-16) krepšininkai, išvykoje įveikę tiesioginius konkurentus dėl šeštos
Ypatingos reikšmės mūšis: "Skycop" sieks aplenkti "Juventus"
27-asis „Betsafe–LKL“ čempionato turas prasidės neįprastai anksti, o rungtynės – ypatingai svarbios.Prienų „Skycop“ šį vakarą 18.30 val. stos į kovą
Tritaškiais dzūkus užmėtęs "Rytas" išsivežė pergalę iš Alytaus (trenerių komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (20/6) ekipai sunkiai sekėsi išlaikyti susikrautą persvarą Alytuje, tačiau snaiperių vedami Lietuvos vicečempionai išvargo pergalę.Niekaip pabėgti nuo
"Rytas" bandys ir trečią kartą įveikti K.Kanteriu pasistiprinusią "Dzūkiją"
Vilniaus „Ryto“ šiandien laukia išvyka į Alytų bei akistata su „Dzūkija“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sieks trečiosios pergalės prieš Alytaus ekipą
A.Jomantui antrą kartą šį sezoną lūžo nosis, bet šiandien prieš "Rytą" jis žais
Artūras Jomantas antrą kartą šį sezoną priverstas dėtis apsauginę kaukę ant veido.Iki šiol visą karjerą be lūžių praleidęs Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkas
Savivaldybės paramos negaunančios "Dzūkijos" vėliavnešys T.Pačėsas: reikia skatinti, o ne ieškoti, kaip pakenkti
Alytaus krepšinio klubas „Dzūkija“ skaičiuoja jau septintuosius metus po to, kai 2012-aisiais Tomas Pačėsas, buvęs profesionalus krepšininkas, treneris, o dabar ir Alytaus
"Žalgirio" dublerių lyderis V.Kozys žais LKL - skolinamas Prienų klubui
Prienų „Skycop“ klubas sulaukė papildymo aukštaūgių gretose. Prie prieniškių ekipos prisijungia iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos atvykstantis 19
D.Needhamas solidžiai debiutavo "Ryto" gretose, vilniečiai turėjo vargo Prienuose
Lemiamu metu užsikūręs Eimantas Bendžius įpusėjus ketvirtajam kėliniui persvėrė rezultatą įmesdamas du tritaškius, o Prienuose ilgai vargęs Vilniaus „Rytas“ (19-6) po šių
"Lietkabelis" namie palaužė "Dzūkiją" ir nesitraukia iš ketvertuko (video komentarai)
Dar vieną svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo dėl vietos pirmame ketverte kovojantys Panevėžio „Lietkabelio“ (16/10) krepšininkai.Du kėlinius
E.Dimša džiaugiasi patekęs į LKL kovotojų dėl kamuolių visų laikų dešimtuką
Vienuoliktą sezoną Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiantis Egidijus Dimša pateko tarp dešimties visų laikų geriausių kovotojų dėl kamuolių.Šį sezoną Alytaus „Dzūkijos“
Sporto žurnalistų laurai - nuotraukoms iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro
Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) kartu su naujienų portalais 15min.lt ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso antruoju šių metų laureatu tapo
Puikiai tritaškius pataikę "Skycop" krepšininkai palaužė "Nevėžį" (video komentarai)
Dar kartą panaikinę dviženklį deficitą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse triumfavo Prienų „Skycop“ (9-16) krepšininkai. Šįkart Virginijaus Šeškaus
Triuškinamą deficitą panaikinusi "Juventus" pratęsime nusileido "Dzūkijai"
Nutrūko Utenos „Juventus“ dviejų paeiliui pergalių serija „Betsafe-LKL“ čempionate. Triuškinamą deficitą likvidavę Žydrūno Urbono auklėtiniai tik po pratęsimo
Utenoje - NBA rungtyniaujančio E.Kanterio brolio vizitas
Dviejų pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate pratęsti siekiantis Utenos „Juventus“ klubas jau šeštadienį savoje arenoje priims sudėtį atnaujinusią Alytaus
"Dzūkijos" aukštaūgis K.Kanteris: apie žvaigždėtojo brolio patarimus ir Eurolygos svajonę
„Galbūt Lietuva nėra didelė šalis, tačiau krepšinis čia didžiulis, o sirgaliai nuostabūs. Žmonės man sakydavo, kad krepšinis Lietuvoje yra lyg antroji religija. Aš
"Neptūnas" Alytuje laimėjo tik per pratęsimą
Amerikietiškus kalnelius priminusioje dvikovoje Alytuje nugalėtojui išsiaiškinti prireikė 45 minučių kovos. Klaipėdos „Neptūnas“ (19-5) 88:82 (15:19, 24:15, 17:21,