Fantastiškai po pertraukos žaidęs "Skycop" eliminavo "Dzūkiją" iš KMT (komentarai)

Prienų „Skycop“ į Alytų atvyko turint vieno taško deficitą, tačiau tai nesutrukdė jiems žengti į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Dviženklį deficitą panaikinę prieniškiai tapo paskutine komanda žengusia tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Antrajame kėlinyje 15 taškų skirtumu atsilikusi „Skycop“ po atkaklios kovos 79:68 (12:21; 13:18; 26:11; 28:18) palaužė Alytaus „Dzūkiją“.

„Skycop“ antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 18:5 ir neilgai trukus sugrįžo į rungtynes (43:44). 26:11 trečiąjį kėlinį laimėję prieniškiai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 1 taško pranašumą – 51:50.

Vis dėlto „Dzūkija“ psichologiškai nepalūžo ir neleido prieniškiams pabėgti į priekį. Likus žaisti mažiau negu dvejoms minutėms Michaelas Bruesewitzas smeigė tritaškį ir išvedė „Skycop“ į priekį – 67:64.

Komandos po to apsikeitė tiksliais baudų metimais, tačiau Kendricko Browno mestas tritaškis išsisuko iš lanko, o Darjušas Lavrinovičius padidino „Skycop“ persvarą iki 5 – 71:66. Prieniškiai sugebėjo apsiginti dar kartą, o po Arno Labucko baudos metimų, likus žaisti 38 sekundes, „Skycop“ dar labiau nutolo nuo varžovų (73:66).

Tas pats K. Brownas pataikė tik vieną baudą kitoje aikštės pusėje ir dzūkai buvo priversti imtis pražangų taktikos. Vis dėlto alytiškiams išsigelbėti nepavyko ir į kitą etapą žengė „Skycop“.

„Skycop“ į pergalę šiame susitikime atvedė nesustabdomai be keitimų rungtyniavęs Martynas Gecevičius. Snaiperis pelnė 28 taškus ir surinko 30 naudingumo balų. Problemų su pražangomis turėjęs Darjušas Lavrinovičius vos per 20 minučių pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Dzūkų gretose dvigubą dublį surinkti sugebėjo Egidijus Dimša, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Dar neatsistatydinsiu, – šmaikščiai po pergalės spaudos konferenciją pradėjo Virginijus Šeškus. – Pirma rungtynių pusė buvo labai bloga, o antra – labai gera. Antroje rungtynių dalyje žaidėme be įžaidėjų ir su vienu deriniu. Buvome susitarę, kad žaidžiam iki tol, kol Brownas lieka prieš mūsų aukštą žaidėją, kad jam būtų sunku. Gal ir galėjome tai pabandyti anksčiau, tačiau suprantate, kai būna užvaldžiusios emocijos.“

„Dzūkija“ nuo varžovų bandė pabėgti dar antrajame kėlinyje, kuriame po spurto 13:0 turėjo 15 taškų pranašumą (27:12). Nors „Skycop“ į tai atsakė atkarpa 10:1, dzūkai prieš ilgąją pertrauką susigrąžino solidų pranašumą – 39:25.

Virginijus Šeškus prieš ilgąją pertrauką ne tik turėjo ieškoti būdų, kaip sumažinti deficitą, tačiau buvo priverstas verstis be D. Lavrinovičiaus, kuris antrojo ketvirčio viduryje užsidirbo ketvirtąją pražangą.

„Esame labai nusivylę, – teigė „Dzūkijos“ treneris Andrejus Urlepas. – Jie žaidė puikiai antroje rungtynių dalyje, priešingai negu mes. Mes atrodėme gerai iki pertraukos, žaidėme taip, kaip norėjau, kad žaistume. Trečiajame kėlinyje neturėjome tos pačios energijos. Nebuvome tokie agresyvūs, kokie turėjome būti ir nepataikėme savo metimų.“

Trečiadienį per „Betsafe–LKL“ rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ pertrauką bus ištraukti ketvirtfinalio burtai.

Keturios stipriausios praėjusio sezono komandos Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“ bus suporuotos su „Šiauliais“, Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, Utenos „Juventus“ ir „Skycop“.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša 16 (12 atk. kam., 25 n.b.), Kendrickas Brownas 13 (2/9 trit.), Dominyas Domarkas 12 (4/9 trit.), Paulius Petrilevičius 11 (11 atk. kam.), Artūras Jomantas 7.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 28 (6/14 trit., 30 n.b.), Darjušas Lavrinovičius 15 (10 atk. kam., 27 n.b.), Michaelas Bruesewitzas 13, Vytenis Lipkevičius 7.

KMT turnyrą pradeda dar 4 komandos: "Juventus" laukia rimtas NKL čempionų iššūkis
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmasis etapas įgauna pagreitį. Ketverios pirmosios rungtynės tarp Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir „Betsafe–LKL“ ekipų jau
"Rytas" išliejo pyktį ant dzūkų
Vilniaus „Ryto“ (5/0) ekipa ir toliau tęsia pergalingą žygį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse be jokių kluptelėjimų.Vilniečiai svečiuose be didesnio vargo 90:54 (23:14,
A.Sireika po pergalės Palangoje: žaidėjai buvo pakeltais sparneliais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmąjį etapą „Šiauliai“ pradėjo pergale Palangoje prieš vietos „Kuršius“ 88:81 (15:19, 24:17, 31:25,
Oficialu: "Dzūkiją" papildė Kėdainiuose žaidęs Ch.Collinsas
Kaip jau rašėme, Alytaus „Dzūkija“ stiprina gynėjų grandį – į Dzūkijos sostinę atvyksta patirties „Betsafe–LKL“ čempionate turintis Chauncey Collinsas.Klubas
Problemų Tauragėje turėjusi "Sintek-Dzūkija" išsivežė sudėtingą pergalę
Karaliaus Mindaugo taurės atkovotų kamuolių rekordą pakartojęs Egidijus Dimša karaliavo po tauragiškių krepšiais, tačiau Alytaus „Sintek–Dzūkijai“ taip ir
Banguotose rungtynėse "Šiauliai" palaužė "Kuršius"
„Šiaulių“ ekipa šio sezono Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą pradėjo pergalingai ir išvykoje 88:81 (15:19, 24:17, 31:25, 18:20) įveikė Palangos
Rimto iššūkio Telšiuose sulaukusios "Pieno žvaigždės" parsiveža 5 taškų persvarą
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergale pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, tačiau namo grįžta su trapia 5 taškų persvara.Gedimino Petrausko treniruojama komanda išvykoje
Po pertraukos spurtavęs "CBet" - viena koja kitame KMT etape
Prienų „CBet“ ekipa vargo du kėlinius iki kol sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir pabėgti nuo NKL pirmenybių atstovės „Šilutės“.Pirmajame Karaliaus Mindaugo
Prasideda KMT turnyras: svarbiausios šio vakaro dvikovos
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro kovos prasideda. Šį vakarą prie starto linijos stos keturios „Betsafe–LKL“ komandos, kurioms iššūkį bandys mesti Nacionalinės
"Dzūkiją" sustiprino praėjusį sezoną LKL žibėjęs amerikietis
Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) praėjusį sezoną spindėjęs amerikietis Chauncey Collinsas sugrįžta į šalies čempionatą, bet ne į tą pačią komandą."Sportando" šaltinių
"Pieno žvaigždžių" strategas G.Petrauskas: apie banguojantį startą, lyderius ir mūšį su "Telšiais"
„Betsafe-LKL“ 2019-2020 metų sezoną Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo dviem nesėkmėmis prieš lygos grandus Vilniaus „Rytą“ ir Kauno „Žalgirį“,
"Pieno žvaigždės" namie sunkiai palaužė vos šešiese rungtynes baigusią "Dzūkiją"
Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (1/3) kaip reikiant praretėjo ir prieš mačą, ir dėl jo metu gautų gausių pražangų, dėl ko „Betsafe–LKL“ išvykose rungtynėse
Aiškus pirmojo KMT etapo tvarkaraštis - kovos startuos jau kitą savaitę
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau visai netrukus grįš į Lietuvos krepšinio sirgalių ekranus – pirmasis etapas startuoja kitą antradienį.2019–2020 metų sezono
A.Veličkos ir M.Lukauskio vedamas "CBet" iškovojo pirmą pergalę LKL
Rungtynių pabaigoje tritaškių fiestą surengusi Prienų „CBet“ (1-2) komanda atsidarė savo pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“ čempionate.50 proc. taiklumu (14/28) iš
"Neptūnas" tik dėka puikaus paskutinio kėlinio palaužė dzūkus
Pirmajame kėlinyje įspūdingai iš toli šaudęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0) vėliau atsipalaidavo ir atidavė iniciatyvą Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (1-1)
Paaiškėjo pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo poros
Trečiadienį paaiškėjo pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo poros – burtų traukimo ceremonija surengta sostinėje esančioje „Norfos studijoje“.Joje dalyvavo
Triuškinančią persvarą įgiję dzūkai vos neprisižaidė, bet visgi palaužė "Nevėžį"
Alytaus „Sintek–Dzūkija“ (1/0) įsijungė aukštesnę pavarą trečiajame kėlinyje, tačiau visiškai sustojo lemiamo ketvirčio metu ir tik po atkaklios kovos palaužė
Aiškios Karaliaus Mindaugo taurės dalyvės, burtai - trečiadienį
Dvylika komandų po dviejų savaičių pradės kovą dėl Karaliaus Mindaugo taurės, o iš viso šiemet rekordiškai dideliame turnyre dalyvaus 16 krepšinio klubų.Išplėtus
Alytuje - išretėjusių šeimininkų dvikova su iš pelenų pakilusiu "Nevėžiu"
Ant egzistavimo ribos vasarą balansavęs Kėdainių „Nevėžis“ šį vakarą pradės 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ sezoną.Vyriausiajam treneriui Mariui Kiltinavičiui
Alytaus klubas pakeitė pavadinimą
Naują generalinį rėmėją radęs Alytaus krepšinio klubas keičia pavadinimą – nuo šiol komanda bus vadinama „Sintek–Dzūkija“.Generaliniu klubo rėmėju tapo
"Dzūkija" pasirengimą baigė sutriuškindama svečius iš Baltarusijos
Alytaus "Dzukija" pasirengimo naujajam sezonui kontrolinių rungtynių ciklą baigė pergale.Trečiadienį Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai namie 94:63 (22:18, 19:11, 25:18, 28:16) įveikė
"Žalgirio" jaunimas pasitikrino jėgas su "Dzūkijos" krepšininkais
Pasiruošimą nenumaldomai artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsianti Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda penktadienį Kaune patikrino jėgas su Alytaus
"Rytas" pralaimėjo jau antrą kontrolinį mačą, šįkart - "Dzūkijai"
Kol kas savo žaidimo ikisezoninių rungtynių cikle neranda Lietuvos vicečempionai Vilniaus "Ryto" krepšininkai.Pirmadienį vilniečiai savo arenoje 86:87 (17:21, 26:24, 22:21, 21:21))nusileido
"Dzūkijos" gretose - "Ryto" sistemos auklėtinis
Alytaus „Dzūkijos“ marškinėlius ateinantį sezoną vilkės Lukas Kvedaravičius. Klubas paskelbė apie sutartį su Vilniaus „Ryto“ sistemoje užaugusiu puolėju.21 metų
Į "Dzūkiją" atvyksta A.Bowie, pratęsta sutartis su E.Dimša
Alytaus „Dzūkijos“ gretose lieka Egidijus Dimša, o komandos marškinėlius ateinantį sezoną apsivilks ir amerikietis Adrianas Bowie.Apie abu krepšininkus „Dzūkijos“
"Dzūkija" nusileido Baltarusijos ekipai
Pasirengimą sezonui tęsianti Alytaus „Dzūkija“ patyrė nesėkmę draugiškose rungtynėse. Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai namie 68:81 nusileido Minsko „Cmoki“ komandai.Tai
"Žalgirio" dubleriai kontroliniame mače nusileido "Dzūkijai"
Alytaus „Dzūkija“ pergale pradėjo pasirengimą naujajam „Betsafe–LKL“ sezonui. „Dzūkija“, kurią šį sezoną treniruos Valdemaras Chomičius, Kaune 93:75
LKL apžvalga: galingas "Juventus" papildymas, naujokai Šiauliuose, Alytuje, Pasvalyje
Sezonui pasiruošimą pradėję „Betsafe–LKL“ klubai, į Lietuvą atvykę „Ryto“ legionieria, įspūdingas naujokas Utenoje, papildymai „Šiauliuose“