Fantastiškai po pertraukos žaidęs "Skycop" eliminavo "Dzūkiją" iš KMT (komentarai)

Prienų „Skycop“ į Alytų atvyko turint vieno taško deficitą, tačiau tai nesutrukdė jiems žengti į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Dviženklį deficitą panaikinę prieniškiai tapo paskutine komanda žengusia tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Antrajame kėlinyje 15 taškų skirtumu atsilikusi „Skycop“ po atkaklios kovos 79:68 (12:21; 13:18; 26:11; 28:18) palaužė Alytaus „Dzūkiją“.

„Skycop“ antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 18:5 ir neilgai trukus sugrįžo į rungtynes (43:44). 26:11 trečiąjį kėlinį laimėję prieniškiai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 1 taško pranašumą – 51:50.

Vis dėlto „Dzūkija“ psichologiškai nepalūžo ir neleido prieniškiams pabėgti į priekį. Likus žaisti mažiau negu dvejoms minutėms Michaelas Bruesewitzas smeigė tritaškį ir išvedė „Skycop“ į priekį – 67:64.

Komandos po to apsikeitė tiksliais baudų metimais, tačiau Kendricko Browno mestas tritaškis išsisuko iš lanko, o Darjušas Lavrinovičius padidino „Skycop“ persvarą iki 5 – 71:66. Prieniškiai sugebėjo apsiginti dar kartą, o po Arno Labucko baudos metimų, likus žaisti 38 sekundes, „Skycop“ dar labiau nutolo nuo varžovų (73:66).

Tas pats K. Brownas pataikė tik vieną baudą kitoje aikštės pusėje ir dzūkai buvo priversti imtis pražangų taktikos. Vis dėlto alytiškiams išsigelbėti nepavyko ir į kitą etapą žengė „Skycop“.

„Skycop“ į pergalę šiame susitikime atvedė nesustabdomai be keitimų rungtyniavęs Martynas Gecevičius. Snaiperis pelnė 28 taškus ir surinko 30 naudingumo balų. Problemų su pražangomis turėjęs Darjušas Lavrinovičius vos per 20 minučių pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Dzūkų gretose dvigubą dublį surinkti sugebėjo Egidijus Dimša, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Dar neatsistatydinsiu, – šmaikščiai po pergalės spaudos konferenciją pradėjo Virginijus Šeškus. – Pirma rungtynių pusė buvo labai bloga, o antra – labai gera. Antroje rungtynių dalyje žaidėme be įžaidėjų ir su vienu deriniu. Buvome susitarę, kad žaidžiam iki tol, kol Brownas lieka prieš mūsų aukštą žaidėją, kad jam būtų sunku. Gal ir galėjome tai pabandyti anksčiau, tačiau suprantate, kai būna užvaldžiusios emocijos.“

„Dzūkija“ nuo varžovų bandė pabėgti dar antrajame kėlinyje, kuriame po spurto 13:0 turėjo 15 taškų pranašumą (27:12). Nors „Skycop“ į tai atsakė atkarpa 10:1, dzūkai prieš ilgąją pertrauką susigrąžino solidų pranašumą – 39:25.

Virginijus Šeškus prieš ilgąją pertrauką ne tik turėjo ieškoti būdų, kaip sumažinti deficitą, tačiau buvo priverstas verstis be D. Lavrinovičiaus, kuris antrojo ketvirčio viduryje užsidirbo ketvirtąją pražangą.

„Esame labai nusivylę, – teigė „Dzūkijos“ treneris Andrejus Urlepas. – Jie žaidė puikiai antroje rungtynių dalyje, priešingai negu mes. Mes atrodėme gerai iki pertraukos, žaidėme taip, kaip norėjau, kad žaistume. Trečiajame kėlinyje neturėjome tos pačios energijos. Nebuvome tokie agresyvūs, kokie turėjome būti ir nepataikėme savo metimų.“

Trečiadienį per „Betsafe–LKL“ rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ pertrauką bus ištraukti ketvirtfinalio burtai.

Keturios stipriausios praėjusio sezono komandos Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“ bus suporuotos su „Šiauliais“, Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, Utenos „Juventus“ ir „Skycop“.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša 16 (12 atk. kam., 25 n.b.), Kendrickas Brownas 13 (2/9 trit.), Dominyas Domarkas 12 (4/9 trit.), Paulius Petrilevičius 11 (11 atk. kam.), Artūras Jomantas 7.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 28 (6/14 trit., 30 n.b.), Darjušas Lavrinovičius 15 (10 atk. kam., 27 n.b.), Michaelas Bruesewitzas 13, Vytenis Lipkevičius 7.

Ilgai prieš NBA lyderius pirmavę „Pelikanai“ pametė plunksnas pasodinę Valančiūną
Trečią nesėkmę iš eilės NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-21) vyrai, kurie išvykoje 112:118 (36:25, 24:25, 27:31, 25:37) neatsilaikė prieš absoliučius
Sabonio komandos draugas sušveitė 12 tritaškių, lietuvis taip pat netylėjo
Užtikrinta pergale NBA čempionate džiaugėsi Sakramento „Kings“ (15-9) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Mike'o Browno auklėtiniai namuose 125:104 (35:23, 27:27,
"Pelikanai" be lyderio neturėjo jokių šansų prieš "Timberwolves" pajėgas
Pakiliai sezoną pradėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-4) svečiuose 101:122 (24:28, 20:44, 24:25, 33:25) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (5-2) bei patyrė trečią nesėkmę
"Žalgiris" nepaliko vilčių Prancūzijos čempionams
Kauno „Žalgirio“ (15-13) krepšininkai iškovojo ir antrą pergalę dvigubos Eurolygos savaitės metu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnoje „Žalgirio“ arenoje rezultatu
Sirgaliams – paskutinė galimybė įsigyti bilietus į Citadele KMT finalo ketvertą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas – jau čia pat, o visiems bilietų dar neįsigijusiems sirgaliams liko paskutinė galimybė pačiupti likusias vietas.Į vasario
Taškų lenktynėse "Lietkabelis" dramatiškai nukovė kėdainiškius (komentarai)
Dramatiškos rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko Panevėžyje, kur vietos „7bet-Lietkabelis“ (12-8) rezultatu 111:108 (30:31, 23:19,
Finalo ketvertą pasitinkantis Morrisas: nemanau, kad būtume patenkinti antra ar trečia vieta
Lietuvos krepšinyje – ypatinga savaitė. Jau vasario 18-19 dienomis Šiauliuose keturios geriausios Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ekipos susikaus dėl pirmojo sezono
Naujoko vedama "Cbet" KMT ketvirtfinalyje įgijo trapų pranašumą (komentarai)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio seriją trečiadienį pradėjo paskutinioji pora – Klaipėdos „Neptūnas“ ir Jonavos „CBet“.Virginijaus
Pavargti turėję panevėžiečiai KMT ketvirtfinalį pradėjo pergale
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ iškovojo pirmąją pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje ir svečiuose 85:81 (15:19, 25:17, 21:20, 24:25) palaužė
KMT ketvirtfinalio poros: „Žalgiris“ dėl vietos finalo ketverte kovos su „Wolves“
Penktadienį kartu su Citadele banko valdybos nariu Vaidu Žagūniu ištraukus burtus, paaiškėjo visos keturios Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio etapo poros.Dėl
Šiauliečių nepasigailėję V. Šeškaus auklėtiniai – Citadele KMT ketvirtfinalyje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) baigėsi grupių etapas.Užtikrintą pergalę namuose pasiekė Jonavos „CBet“ (4-2), kuri 82:65 (27:16, 26:16, 21:17, 8:16) susitvarkė su
20 taškų persvarą išbarsčiusios "Pieno žvaigždės" iškovojo garbės pergalę
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) savo žygį baigė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-5). Ramūno Cvirkos ekipa savo arenoje 86:85 (20:14, 30:23, 27:24,
Uteniškius nugalėjęs "Neptūnas" - KMT A grupės nugalėtojas (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (5-1) pergale užbaigė Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) grupių etapo kovas ir užsitikrino pirmąją vietą A grupėje.Mindaugo Brazio auklėtiniai
Prienuose triumfavusi "Wolves" - KMT ketvirtfinalyje (komentarai)
Trečiadienio vakarą itin svarbią pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyro grupių etape iškovojo Alytaus „Wolves“ (4-2) komanda. Rimo Kurtinaičio
Citadele KMT finalo ketvertas pirmą kartą istorijoje vyks Šiauliuose
Iki šio sezono Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto likus mažiau nei trims mėnesiams, paaiškėjo, kuriame mieste vasario 18-19 dienomis vyks lemiamos
Išankstinių Parkerio perspėjimų dėl "Žalgirio" žaidimo kokybės ASVEL žaidėjai neišgirdo
Vilerbano ASVEL (3/4) komanda Eurolygos rungtynes namie Kauno „Žalgiriui“ pralaimėjo 17 taškų – pačiu didžiausiu skirtumu, kokiu nuo svečių atsiliko vėlų ketvirtadienio
Ištraukti pirmojo Citadele KMT etapo burtai
Sekmadienį rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ilgosios pertraukos metu, tiesioginiame BTV eteryje įvyko Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT)
Citadele KMT pirmojo etapo burtai - sekmadienį tiesiogiai per BTV
Spalio 2 d. (sekmadienį) rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ilgosios pertraukos metu, įvyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmojo
Neišlaikė ir Atamanas: atmosfera Tbilisyje yra labai prasta
Neišlaikė ir Atamanas: atmosfera Tbilisyje yra labai prasta (1)
Turkijos rinktinė Europos krepšinio čempionate startavo sunkia pergale prieš Juodkalniją, tačiau turkų vyriausias treneris Erginas Atamanas po rungtynių neslėpė nusivylimo. Tiesa,
Oficialu: naujasis Vilniaus klubas žais Alytuje – Žiemelis įsigijo "Dzūkiją"
Naują Vilniaus krepšinio klubą kurianti bendrovė „Basketball Holding Company“ (BHC) praneša įsigijusi LKL besivaržančią Alytaus „Dzūkijos“ komandą. Skelbiama,
Alytuje dvikovos pradžioje pabėgęs "Rytas" žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi dar viena ketvirtfinalio serija.Vilniaus „Rytas“ išvykoje 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo
"Rytas" skaudžiai nubaudė dzūkus už netikėtą pralaimėjimą Alytuje
Vilniaus „Ryto“ komandai teliko žingsnis iki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie 87:59 (13:14, 30:16, 21:14,
Pirmoji sensacija LKL ketvirtfinalyje: Lukauskio vedami dzūkai nukovė "Rytą"
Alytaus „Dzūkija“ pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“, tuo tarpu mače namuose sugebėjo pasirodyti dar įspūdingiau ir
"Rytui" pirmasis ketvirtfinalio mačas prieš dzūkus nebuvo lengvas pasivaikščiojimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo ketvirtfinalių etapas.Nors galima buvo manyti, kad intrigos tarp pirmos ir aštuntos ekipų pritrūks, viskas buvo priešingai.
Ir puolime, ir gynyboje žibėjęs Jokubaitis – vienas "Barca" pergalės kalvių
Eurolygoje ketvirtfinalio seriją išlyginti leidusi Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (24-7) Ispanijos pirmenybėse neturėjo vargo su autsaideriais.Šarūno Jasikevičiaus
"Šiaulių" ukrainietis išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis
Dėl aukštesnės vietos reguliariajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone kovojantys Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (14-15) sulaukė dviejų traumas
Žingsnis iki pirmosios vietos: paskutiniame kėlinyje siautęs "Rytas" nepasigailėjo dzūkų (komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (26-3) yra vos per žingsnį nuo to, kad užsitikrintų pirmąją vietą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliariajame sezone.Namų arenoje buvo
Pasvalyje – įspūdinga "Pieno žvaigždžių" pergalė prieš dzūkus
Antrą Šventų Vėlykų dieną, pirmadienį, „Betsafe-LKL“ čempionate įvyko turnyro lentelės kaimynų dvikova tarp Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8-19) ir Alytaus „Dzūkijos“

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07