Fantastiškai žaidę lietuviai nepadėjo - Tartu klubas krito pratęsime ir baigė sezoną

Tartu "Ulikool" klubui su fantastiškai šiandien pasirodžiusiais dviem lietuviais sezonas Estijos pirmenybėse baigėsi po neįtikėtino trilerio jau ketvirtfinalyje.

Šalies vicečempionai išvykoje po pratęsimo 96:97 (24:16, 21:23, 17:27, 22:18, 12:13) nusileido Talino "Talinna Kalev/TLU" krepšininkams ir pralaimėjo seriją rezultatu 1:3.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Arno Veličkos pataikytas dvitaškis buvo paskutinis ketvirtyje ir lėmė pratęsimą. Papildomo laiko metu pusę savo komandos taškų surinko Julius Kazakauskas.

Likus 6 sekundėms iki pratęsimo pabaigos bei pirmaujant vienu tašku ir prie baudų metimo linijos stojus "Ulikool" gynėjui Martui Rozenthaliui, dvikovos baigtis atrodė aiški. Tačiau estas nepataikė pirmojo metimo, o vartžovai per likusį laiką spėjo surengti ataką, kurios metu pergalingą tritaškį aidint sirenai švystelėjo Joshua Noffletas.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausi bei naudingiausi mačo žaidėjai.

Kauno "Žalgirio" paskolinto A.Veličkos sąskaitoje - 29 pelnyti taškai (3/5 dvit., 4/10 trit., 11/12 baudų), 4 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai, 9 išprovokuotos pražangos, 3 klaidos, 2 asmeninės pražangos ir 37 efektyvumo balai per 39 minutes.

J.Kazakauskas per 43 aikštelėje praleistas minutes įmetė 28 taškus (8/15 dvit., 2/3 trit., 6/6 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 31 naudingumo balą.

"Nevėžis" prieš ALBA subyrėjo ketvirtajame kėlinyje
Kėdainių "Nevėžis" pasirengimo naujajam sezonui cikle išbandė jėgas su Eurolygoje rungtyniaujančia komanda.Trečiadienį Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namie 75:103 (14:30,
Dar vienas įspūdingas A.Veličkos pasirodymas Prancūzijoje
Dar vieną Įspūdingą pasirodymą Prancūzijoje surengė Arnas Velička, tačiau tai jo komandos neišgelbėjo nuo pralaimėjimo draugiškose rungtynėse.Antradienį Šampanės Šalono-Reimso
A.Velička pratęsė fantastiškų pasirodymų seriją
Į Prancūziją sparnus pakėlęs Arnas Velička surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą ir įrodinėja, kad gali tapti naujosios savo komandos lyderiu.Penktadienį lietuvio atsovaujama Šampanės
Arnas Velička surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą Prancūzijoje, bet jo naujoji komanda pralaimėjo ir antrąjį kontrolinį mačą.Šampanės Šalono-Reimso "Basket" klubas
A.Velička įspūdingai debiutavo Prancūzijos komandoje
Arnas Velička įspūdingai debiutavo naujojoje komandoje. Lietuvio atstovaujama Šampanės Šalono-Reimso "Basket" pirmajame priešsezoniniame mače išvykoje 77:78 (13:23,
Patirtis nugalėjo jaunystę: Veličką ir Ulecką sustabdę veteranai žais finale
Kėdainiuose vykstančioje „Bucket“ vasaros lygoje prasidėjo lemiamų išbandymų metas.Antrajame pusfinalyje susitiko „Arotena Oaks“ ir „Royal Decors“ ekipos.
A.Velička atvedė į pergalę itin svarbiame mače (E.Ulanovo video komentaras)
Kėdainiuose vykstančioje „Bucket“ vasaros lygoje – paskutinioji pirmojo etapo diena. Jos metu aiškėja komandos, kurios varžysis turnyro pusfinalyje.Antrose dienos rungtynėse
Tubelio galių prieš Veličkos ir Ulecko vedamą komandą neužteko
Kėdainiuose įsivažiavusioje „Bucket“ vasaros lygoje penktadienį tarpusavyje susikovė vieni turnyro lyderių – „Royal Decors“ ir „Synkarb“ krepšininkai.Po
K.Kriisa - rezultatyviausias, bet estai antrą kartą pralaimėjo suomiams
„Baltijos kelio“ turnyre praėjusį savaitgalį namų sienas nuo Lietuvos ir Latvijos rinktinių apgynusi Estijos nacionalinė komanda Suomijoje pamiršo pergalių receptą. Ketvirtadienį
A.Veličkos pastangų nepakako: 3x3 turnyro MVP pergalingai sužibėjo ir Kėdainiuose
Praėjusį savaitgalį Palangoje „Hoptrans 3x3“ turnyro nugalėtoju su Utenos „Juventus“ tapęs bei naudingiausiu žaidėju išrinktas Darius Tarvydas neatleido akceleratoriaus
Lietuvius skriaudusi Estijos rinktinė ant žemės nuleista Suomijoje
Baltijos šalių turnyre Lietuvos ir Latvijos rinktines nugalėję estai sugrąžinti ant žemės. Tai trečiadienį padarė Suomijos krepšinio rinktinė, savo aikštėje 97:76 sutriuškinusi
Vasaros lyga startavo A.Veličkos vedamos komandos pergale
Kėdainių arenoje prasidedėjo pirmasis istorijoje „Bucket“ Vasaros lygos krepšinio turnyras.Pirmose jo rungtynėse Arno Veličkos vedama „Royal Decors“ komanda 75:66 nugalėjo
Estija sutriuškino Latviją ir tapo "Baltijos kelio" turnyro nugalėtoja
Estijos sostinėje Taline vykęs draugiškas „Baltijos kelio“ krepšinio turnyras baigėsi. Jo nugalėtojais tapo pralaimėjimo skonio nepatyrę šeimininkai.Estijos krepšininkai
Į tritaškių lenktynes įsivėlusi Lietuvos rinktinė paslydo Taline
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienį (liepos 24 d.) žaidė draugiškas kontrolines rungtynes su Estijos nacionaline komanda ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 85:92 (21:24, 23:23,
D.Maskoliūnas: meluočiau, jei sakyčiau, kad labai seku Estijos krepšinį
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė surengė paskutinę treniruotę prieš šį vakarą startuosiantį „Baltijos kelio“ taurės turnyrą. Penktadienį lietuviai 19 val. 30
Rinktinė atvyko į Taliną ir surengė pirmą treniruotę
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ketvirtadienį ryte autobusu išvyko į Estiją ir po daugiau nei devynių valandų kelionės pasiekė šalies sostinę Taliną, kuriame savaitgalį
Dvejos rinktinės kontrolinės rungtynės - tiesiogiai per TV3
Estijos krepšinio asociacija 100-ojo krepšinio gimtadienio proga Taline organizuoja draugišką „Baltijos kelio taurės“ turnyrą. Jame dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos
Buvęs "Šiaulių" ir "Ryto" legionierius tapo A.Veličkos bendraklubiu
Du sezonus praeityje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniavęs amerikietis Travisas Leslie lieka Prancūzijoje, bet keičia klubą ir rungtyniaus kartu su lietuviu Arnu Velička.Oficialiai paskelbta,
A.Velička sukirto rankomis su aukščiausios Prancūzijos lygos klubu
Po metų pertraukos 20-metis Arnas Velička vėl ragaus legionieriaus duonos.Oficialiai pranešama, kad praėjusio sezono Prienų "CBet" atakų organizatorius sukirto rankomis su Šampanės
NBA numatė naujokų biržos datą
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) 2020 metų naujokų biržą ketina surengti rugsėjo 25 dieną - lygiai trim mėnesiais vėliau, nei buvo suplanuota.Kaip jau rašėme, lygos komisaras
Dar vienoje Vasaros lygos komandoje ir 16-metis talentas
Šeštadienį pristatyta trečioji vasarą Kėdainiuose vyksiančios „Bucket Summer League“ lygos komandos sudėtis, kurioje taip pat netrūksta girdėtų pavardžių.„Royal
NBA gali atverti laisvųjų agentų rinkos duris prieš naujokų biržą
Nacionalinė krepšinio asociaciją (NBA) laisvųjų agentų rinkos duris gali atveti prieš įvykstant naujokų biržai.Toks pakeitimas bus svarstomas penktadienį lygos vykdančiųjų direktorių
NBA naujokų biržos sąrašuose – du estai
Kartu su būriu krepšinio talentų iš viso pasaulio NBA naujokų biržos dokumentais šlamina ir jaunieji Estijos krepšininkai. Paraiškas dalyvauti biržoje pateikė du
Antras lietuvis pateikė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje
Praėjusią savaitę paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje pateikusio Vilnaus „Ryto“ talento Mareko Blaževičiaus pėdomis pasekė Kauno „Žalgiriui“ priklausantis Arnas
"Kalev" nutraukė sutartis su visais žaidėjais, komandos gali išvis nebelikti
Talino „Kalev/Cramo“ komanda, sustabdžius Vieningosios lygos pirmenybes, nutraukė sutartis su visais krepšininkais.Apie tai paskelbė ERR. Klubo prezidento Toomaso Linamae teigimu,
"Protų kovose" - 20 metų amžiaus skirtumo krepšininkų akistata
LKL TV kūrybinė grupė tęsia šiame sezone į eterį sugrįžusių „Protų kovų“ epizodus, o šį kartą galvas pasukti teko Prienų „CBet“ atstovams Mindaugui Lukauskiui
Žalia šviesa: A.Velička paliks Prienus ir kelsis į VTB lygos klubą
20-metis Prienų „Cbet“ klubo įžaidėjas Arnas Velička gali grįžti į Estiją – didžiulį susidomėjimą gynėju rodo Talino „Kalev“ klubas, norintis pasiskolinti lietuvį.Vyriausiojo
"Ventspils" tiesiog sumalė į miltus A.Drungilo ekipą
Žeminantį pralaimėjimą bendroje Latvijos ir Estijos lygoje patyrė Adomo Drungilo ir kitų dviejų lietuvių Martyno Mažeikos bei Granto Vasiliausko, kurie negali padėti komandai, atstovaujama Tartu