Fantastiškas L.Biručio žaidimas nepadėjo laimėti prieš "Žalgirį"

Kelialapį į finalines SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro kovas Klaipėdoje iškovojo taurės gynybai pasiruošę Kauno „Žalgirio“ vyrai, kurie ketvirtfinalio mače „Žalgirio“ arenoje 85:78 (17:21, 26:19, 26:21, 16:17) palaužė Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje svečių gretose siautėjo „Žalgiriui“ priklausantis Laurynas Birutis, tačiau atsaką jam vis atrasdavo Antanas Kavaliauskas ar krepšio link prasiveržęs Kevinas Pangosas – 4:6. Kėliniui jau įpusėjus tiksliai ataką puskabliu užbaigė Edgaras Ulanovas, „Šiaulių“ minutės pertraukėlę provokavo taškus be atsako rinkę bei lygybę 10:10 atstatę Paulius Jankūnas ir Vasilije Micičius. Ilgai netrukus žodį tarė ir pasitarimą sušaukęs Šarūnas Jasikevičius, mat varžovai vėl nesunkiai vertė taškus iš po krepšio (10:14). Kėlinuko pabaigoje iš vidutinio nuotolio iššovė Brandonas Daviesas, tritaškį smeigė Axelis Toupane, bet galingais žingsniais dvigubo dublio artėjęs L.Birutis persvarą išlaikė šiauliečių pusėje – 17:21.

Antrajame kėlinyje Lietuvos čempionai suaktyvino veiksmus gynyboje, o pirmą kartą šeimininkus į priekį išvedė puikiai komandos žaidimui vadovavęs K.Pangosas bei ketvirtąjį tašką rinkęs A.Kavaliauskas – 25:23. Atstumą iki 30:25 buvo padidinę iki tol nepasižymėję Artūras Milaknis ir Aaronas White‘as, tačiau čia pat pranašumas ištirpo iki minimumo – 30:29. Ketvirčiui persiritus į antrą pusę aštriais reidais pražangas provokavo V.Micičius, tritaškį įskraidino A.Milaknis – 37:34. Pirmą rungtynių dalį kauniečiams laimėti rezultatu 43:40 leido tritaškius įsūdę A.Milaknis ir Paulius Valinskas.

Nuo pat trečiojo kėlinio pradžios žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą bei po puikių P.Jankūno ir B.Davieso epizodų jau pirmavo 49:40. Žaidimo skonį pajutęs B.Daviesas šoktelėjo į rezultatyvių „Žalgirio“ krepšininkų viršūnę, tačiau svečiai atsitiesė artėdami iki 52:51. Tuomet užvirė įdomi A.Kavaliausko ir L.Biručio mikrodvikova, laisvais plotais baudos aikštelėje naudojosi A.Milaknis, o įspūdingu skrydžiu puolimą ir tribūnas žadino A.White‘as – 60:55. Artėjant ketvirčio pabaigai svarbią atkarpą inicijavo šeštojo V.Micičiaus perdavimo sulaukęs A.Kavaliauskas bei tolimu šūviu atstumą iki 65:59 didinęs A.Milaknis. Prieš lemiamą rungtynių atkarpą apčiuopiamą pranašumą šeimininkams išlaikė trečiajame kėlinyje tiesiog dominavęs A.White’as – 69:61.

Skirtumui sumenkus iki 69:65, darbo ėmėsi „Žalgirio“ serbas V.Micičius, kuris vienas pats kauniečiams grąžino didžiausią turėtą persvarą – 74:65. Tiesa, tuomet atsakomąjį žodį tarė įspūdingą mačą žaidžiantis L.Birutis, po kurio 33-ojo taško komandas teskyrė vienas taiklus tolimas šūvis – 76:73. Taikiklis prie baudų metimų linijos nepilnai suveikė K.Pangosui ir A.White‘ui, o laikui sparčiai tirpstant pergalės link artino darbo ėmęsis komandos kapitonas P.Jankūnas – 81:75. Baltos vėliavos nekėlę šiauliečiai intrigą gaivino įskraidindami labai tolimą metimą (81:78), tačiau čia pat visus nežinomuosius panaikino ilgai tylėjęs E.Ulanovas – 85:78. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė – 85:78 ir praėjusių metų SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro čempionai sutvarkę likusius formalumus į Klaipėdą vyks nukovę L.Biručio vedamus „Šiaulius“.

„Žalgiris“: V.Micičius 14 (7 rez. perd., 3 per. kam.), A.Milaknis 13 (3/6 trit.), A.White‘as 10, A.Toupane 9, P.Jankūnas 9 (3 per. kam.), B.Daviesas 8, A.Kavaliauskas 8 (4/5 dvit.), K.Pangosas 7 (10 rez. perd.), E.Ulanovas 4 (8 atk. kam.), P.Valinskas 3, M.Sajus 0.

„Šiauliai“: L.Birutis 35 (14/22 dvit., 11 atk. kam.), N.Zeisloftas 17 (5/7 trit.), V.Šarakauskas 12.

Komentuoti
MrVycka2018-02-14 19:08:16 Cituoti
laukiam biručio žalgiryje, nors bbž, ar pribrendo eurolygai ir vietoj ko būtų, bet tikėkimės...

Maldūnas: apie laukiančias akistatas namuose su "Rytu" ir "Žalgiriu"
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pasitinka du rimtus išbandymus: jau kovo 28 d. (ketvirtadienį) Panevėžyje stoja į kovą su Vilniaus „Rytu”, o balandžio 1 d. (pirmadienį)
"Žalgiris" – pagrindinis kandidatas prisivilioti Jokubaitį?
Kauno "Žalgiris" kitą sezoną gali susigrąžinti karjerą gimtojo miesto komandoje pradėjusį Roką Jokubaitį.Krepšinio apžvalgininkas Alessandro Luigi Magi skelbia, kad Lietuvos
Išparduotas paskutinysis Eurolygos reguliariojo sezono mačas "Žalgirio" arenoje
Eurolygos reguliariajame sezone bilietų į rungtynes „Žalgirio“ arenoje nebeliko. Sirgaliai pasirūpino, kad ir šios savaitės Kauno „Žalgirio“ krepšininkų susitikimą
Luktelk, Eurolygos įkrintamųjų traukiny: kokie "Žalgirio" šansai pratęsti sezoną?
„Luktelk, luktelk, Evansai, dar sezoną luktelk“. Tokį plakatą į viršų kėlė Kauno „Žalgirio“ sirgaliai, tačiau šių metų Lietuvos atstovo Eurovizijoje Silvesterio
"Žalgiris" pardavė visus bilietus į mačą su Eurolygos čempionais, dar yra vietų šios savaitės rungtynėse
Eurolygos reguliariojo sezono paskutiniąsias rungtynes stebės sausakimša „Žalgirio“ arena – į sustikimą tarp Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ komandų
Tragiškai iš toli atakavę žalgiriečiai po pratęsimo krito finale
Kauno „Žalgirio“ jaunuoliams nepavyko laimėti Dubajuje vykusio Eurolygos jaunimo atrankos turnyro. Sekmadienį finale Vytauto Pliaugos auklėtiniai rezultatu 84:89 (19:11, 19:22, 18:23, 21:21,
Paskutiniame kėlinyje atitrūkęs "Žalgiris" iš Šiaulių išsivežė triuškinančią pergalę
Kauno „Žalgiris“ (20-2) turėjo pavargti, tačiau Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) trečiąkart nugalėjo „Šiaulių“ (5-17) ekipą.Andrea Trinchieri
Žalgiriečiai Eurolygos turnyre Dubajuje sumindė "Virtus" bendraamžius
Labai galingai pergale Eurolygos jaunimo (U 18) turnyre Dubajuje startavo Kauno "Žalgirio" (1-0) krepšininkai.Vytauto Pliaugos auklėtiniai net 77:47 (16:7, 18:6, 23:18, 20:16) sutriuškino
"Žalgiris" ir antrą kartą užtikrintai nukovė baskus
 Kauno „Žalgirio“ (13-18) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė iškovodami ir antrą pergalę. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“
Žalgirio fanai nenusisuka: baskus pasitiks pilna arena, tirpsta bilietai ir į dvikovą su "Rytu"
Dvigubą Eurolygos savaitę pergalingai pradėję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį vėl sulauks gausaus sirgalių palaikymo – „Žalgirio“ arenoje vyksiantį
"Žalgiris" triumfo Eurolygoje 25-etį atšventė patiesdamas "Virtus"
Kauno „Žalgiris“ (12-18) nutraukė pralaiėjimų seriją Eurolygoje. Kauniečiai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 96:81 (22:22, 21:27, 25:14, 28:18) įveikė Bolonijos „Virtus“
"Šiauliai" dar kartą nukovė anglus ir peržengė ENBL ketvirtfinalio barjerą
Dar kartą Didžiosios Britanijos ekipą nukovę Šiaulių "Šiauliai" pateko į Šiaurė Euopos krepšinio lygos (ENBL) pusfinalį.Žydrūno Urbono auklėtiniai namie
Mače prieš "Virtus" nutrūks įspūdinga „Žalgirio“ išparduotų bilietų serija
Antradienį Kauno „Žalgiris“ (11-18) pradės dvigubą Eurolygos savaitę namų rungtynėmis su Bolonijos „Virtus“ (17-12). Šiame susitikime nutrūks įspūdinga Kauno klubo
"Žalgirio" varžovai į Kauną vyksta be trijų krepšininkų
Šiandien Kauno „Žalgiris“ (11-18) pasitinka dvigubą Eurolygos savaitę Kaune. Pirmasis Andrea Trinchieri auklėtinių varžovas – Bolonijos „Virtus“, kuris susiduria
"Žalgirio" viltis – vis dar gyva: iki dešimtuko – tik dvi pergalės
Po rinktinių lango ir šalių taurių pertraukos Eurolygoje tik pralaimėjimus renkantis Kauno „Žalgiris“ vis dar nėra eliminuotas iš kovos dėl įkrintamųjų varžybų, rašo
Triuškinantį pranašumą išbarstę "Šiauliai" nesulaikė Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17,
Sumnerio vedamas ir dublerius pasitelkęs "Žalgiris" neturėjo vargo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) staigmenos pateikti nepavyko Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (4/17). Aurimo Jasilionio auklėtiniai išvykoje 77:97 (14:25,
Tik paskutiniame kėlinyje pabudęs "Žalgiris" nespėjo pavyti bavarų
Kauno „Žalgirio“ (11-18) krepšininkai patyrė pralaimėjimą Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse. Andrea Trinchieri komanda Miunchene rezultatu 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido
"Žalgiris" pasirašė naują kontraktą su Maneku
Kovas šiame sezone tęsiantis Kauno „Žalgiris“ jau galvoja ir apie artėjančius metus. Lietuvos čempionų gretose ir toliau rungtyniaus Brady Manekas, su kuriuo sutartis pagal formulę
"Šiauliuose" – Europos taurėje sezoną pradėjęs, o pernai Rusijoje žaidęs amerikietis
„Šiaulių“ krepšinio klubas sulauks papildymo gynėjų grandyje. Prieš pat trečiąjį Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) ratą į Saulės miestą atvyks 193
"Žalgiriui" ir "Rytui" – sankcijos už įžeidžiančias bei necenzūrines skanduotes
Po savaitgalį vykusių „Betsafe-LKL“ rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“, Lietuvos krepšinio lyga atkreipia dėmesį ir neigiamai vertina tribūnose
"Nevėžis" pasiskolino "Ryto" talentą, "Šiauliai" atsisveikino su amerikiečiu
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ iki sezono galo (su galimybe prasitęsti) pasirašė sutartį su 196 cm ūgio puolėju Gediminu Alisu. Paskutinius tris sezonus 20-ies metų amžiaus krepšininkas
Įtemptose rungtynėse – "Neptūno" pergalė prieš "Šiaulius"
Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (8-12), kuris apgynė tvirtovę nuo „Šiaulių“
"Žalgiris" laimėjo tikrą trilerį prieš "Rytą"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tapo vienvaldžiais „Betsafe-LKL“ lyderiais. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 97:94 (28:26,
Krapikas: – apie Trinchieri prašymą, Fosterio įtaką ir "Ryto" stabdymą
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) žiūrovai po netrumpos pertraukos galės išvysti grandų akistatą.Šį vakarą Kaune susikaus vietos „Žalgiris“ ir
LKL lyderių dvikova – pilnoje arenoje, sparčiai tirpsta bilietai į mūšius su "Virtus" ir "Baskonia"
Jau šį vakarą Kaune įvyksianti „Betsafe-LKL“ lyderių dvikova sulaukė nemenko ažiotažo – išparduoti visi bilietai į „Žalgirio“ arenoje vyksiančią „Žalgirio“
(Ne)įmanoma misija: ar "Žalgiris" gali įbristi į tą pačią upę antrą kartą?
„Mažiau ar daugiau, bet skauda. Mes jaučiame skausmą. Bet taip pat turime tendenciją pamiršti, iš kur atėjome. Kai atvykau čia prieš du mėnesius, buvome mirę“,
"Šiauliai" pergalingai startavo atkrintamosiose varžybose
Šiaulių "Šiauliai" ketvirtadienį pergalingai startavo Šiaurė Euopos krepšinio lygos (ENBL) atkrintamosiose varžybose.Žydrūno Urbono auklėtiniai pirmajame ketvirtfinalio

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07