Fantastiškas Suvalkijos derbis: čempionams pergalę išplėšė A.Udro dėjimas (rezultatai)

Suvalkijos derbis baigėsi fantastiška Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (24-5) pergale. Mezon-NKL pirmenybių čempionus išgelbėjo pergalingas Antano Udro dėjimas iki mačo pabaigos likus 11 sek. Po aukštaūgio dėjimo Suvalkijos sostinės komanda „Vytį“ (14-16) nugalėjo 74:72 (24:15, 23:21, 16:21, 11:15).

Pirmoje rungtynių dalyje kiek sūduviečiai vis tik sugebėjo kontroliuoti rungtynes ir įpusėjus susitikimui turėti dviženklį pranašumą (47:36).

„Vytis“ ginklų nesudėjo ir pasipriešinimą tęsė trečiajame kėlinyje, o ketvirtajame po dviejų taiklių Edvino Jezukevičiaus baudų metimų, rezultatas tapo lygus (63:63).

Netrukus Rytis Juknevičius atsakė tuo pačiu, o po Antano Udro dvitaškio, sūduviečiai įgijo šiek tiek erdvės (67:63).

Tačiau „Vytis“  kilo į dar vieną šturmą. iki susitikimo pabaigos likus pustrečios minutės, Jezukevičius pelnė keturis taškus ir svečiai išsiveržė į priekį (70:69).

Netrukus skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trijų (72:69), tačiau Rytis Juknevičius dvitaškiu iškart sušvelnino „Sūduvos-Mantingos“ deficitą.

Euforiją Marijampolėje sukėlė Antanas Udras, kuris rezultatą likus 11 sek. sugebėjo persverti dėjimu taisydamas netaiklų komandos draugo metimą. Per likusį laiką šakiečiai atsako nesurengė ir sūduviečiai triumfavo.

Marijampolės komanda rungtyniavo be vieno komandos lyderių Aurimo Kiežos.

Sūduviečiai laimėjo nepaisant fakto, kad sužaidė prasčiausias rungtynes po krepšiais. Marijampoliečiai atkovojo tik 29 kamuolius, kuomet svečiai – 46.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 20, Gintautas Matulis 11, Dominykas Domarkas, Marius Valukonis ir Rytis Juknevičius po 10.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 14, Sheltonas Jacksonas, Augustinas Jankaitis (13 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius po 13.

Karjeros rungtynes žaidę Žemaitis ir Valinskas padovanojo pergalę žalgiriečiams

Antrąją pergalę šį savaitgalį Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (15-14) komanda, kuri šįkart svečiuose 89:74 (23:20, 13:19, 30:16, 23:19) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (11-19).

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias karjeros rungtynes NKL lygoje sužaidė Kristupas Žemaitis, kuris pelnė 23 taškus (5/10 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudos). Įžaidėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Rezultatyviausias ir naudingiausias savo rungtynes NKL lygoje sužaidė ir Marius Valinskas. Jis puikiai pataikė iš toli ir sumetė visus 6 tritaškius. Snaiperis iš viso pelnė 22 taškus (1/3 dvit., 6/6 trit., 2/2 baudos) ir surinko 19 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Tadas Pažėra 19, Darius Griškėnas 15 (6/6 baudos, 9 išpr. praž., 24 naud. bal.), Nerijus Barauskas 11 (5 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Kristupas Žemaitis 23 (7 rez. perd., 30 naud. bal.), Marius Valinskas 22 (6/6 trit.), Lukas Uleckas 12 (4/8 trit.), Gytis Masiulis 11, Grantas Vasiliauskas ir Laurynas Birutis (10 atk. kam., 6 bl.) po 10.

Geriausias V.Chodosovskio sezono mačas vainikuotas klaipėdiečių pergale

Viktoras Chodosovskis sužaidė geriausią sezono mačą, o jo vedama Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (22-8) komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namų rungtynėse 81:72 (15:24, 26:18, 19:18, 21:12) palaužė Vilniaus „Perlo“ (17-11) žaidėjų pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Domanto Pipiro taiklaus dvitaškio „Perlas“ dar buvo priekyje – 64:62, bet tada šeimininkai atsakė šešiais taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai – 68:64.

Margiriui Normantui pelnius du taškus su pražanga, komandas teskyrė keturi taškai – 74:70.

Tuomet Deividą Anužį sustabdęs Normantas buvo nubaustas technine pražanga, Mindaugas Stašys pataikė baudą, Benas Bagdonavičius pelnė du taškus ir įtvirtino Klaipėdos komandos pergalę – 79:70.

Chodosovkis aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 29 taškus (12/14 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus prasižengė, 4 sykius suklydo, blokavo 1 metimą ir surinko 33 naudingumo balus.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 29, Benas Bagdonavičius 16, Erikas Kubilius 14, Deividas Anužis 10.

„Perlas“: Margiris Normantas 23, Martynas Maskolaitis 13, Tautvydas Pipiras 8.

L.Kirlio šou „Ežerūno“ neišgelbėjo

Nesustabdomai rungtyniavęs Laurynas Kirlys užfiksavo naują asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), bet toks gynėjo pasirodymas pergalės Molėtų „Ežerūnui“ (7-23) negarantavo.

Molėtiškiai išvykos mače 70:76 (12:16, 18:21, 21:11, 19:28) turėjo pripažinti Kauno KTU (11-19) atletų pranašumą.

Nuo suolo pakilęs Kirlys aikštėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 30 taškų (4/7 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 7/10 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 35 sekundes, Kirlys sumažino „Ežerūno“ atsilikimą iki keturių taškų – 68:72.

Kitoje aikštės pusės Julius Kigas smeigė tritaškį, Jonas Zakas atsakė dvitaškiu ir Artūras Pelšas iš karto buvo sustabdytas pražanga – 70:75.

Jis pataikė vieną baudą, kitoje atakoje Kirlys prametė tolimą metimą ir finalinė sirena skelbė KTU pergalę – 76:70.

KTU: Deividas Pogužinskas 20, Julius Kigas 16, Medas Kuprijanovas 11 (9 atk. kam.), Artūras Pelšas 10.

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 30, Marius Pociukonis 16, Raimundas Ambrulaitis 11 (8 atk. kam.).

„Mažeikiai“ sutriuškino jonaviečius

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (11-18) sugrįžo į pergalių kelią. Savų sirgalių akivaizdoje mažeikiškiai 85:65 (24:11, 29:25, 15:14, 17:15) sutriuškino Jonavos sporto klubą (6-23).

Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Rytis Biliartas, o JSK ekipai Mykolas Dieninis. „Mažeikiai“ nuo pat pirmųjų kėlinio minučių atitrūko ir susikrovė trylikos taškų pranašumą (24:11).

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė po du tritaškius, tačiau sėkmingiau žaidę mažeikiškiai ir toliau didino turėtą pranašumą, kuris sužaidus keturias antrojo ketvirčio minutes siekė dvidešimt taškų (37:17).

Svečiai iš Jonavos spurtavo 14:4 ir sumažino deficitą iki dešimties (31:41), bet puikiai tritaškius metę „Mažeikiai“ atotrūkį padidino iki septyniolikos (53:36).

Trečiajame kėlinyje JSK ekipai nepavyko priartėti, tad po trijų ketvirčių komandas skyrė aštuoniolikos taškų skirtumas (68:50).

Ketvirtajame ketvirtyje „Mažeikiai“ išlaikė dvidešimties taškų persvarą ir sutriuškino Jonavos sporto klubą rezultatu 85:65.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas – po 15, Justinas Olechnavičius ir Ernestas Bružas – po 12, Arūnas Mikalauskas 11, Aidas Einikis 8.

JSK: Mykolas Dieninis ir Tomas Milinskas – po 12, Lukas Grabauskas ir Ričardas Verbickas – po 9, Mintautas Bulanovas 8.

Kaune "Žalgirio" jaunimas nukovė "Lietuvos ryto" dublerius
Iki pat ketvirtojo kėlinio nė taško nepelnęs Rokas Jokubaitis suspindėjo reikiamiausiu metu. Gynėjas surinko 12 taškų, įskaitant ir rezultatą Kauno „Žalgirio“ (16-11)
"Žalgirio" jaunimas nepaliko vilčių "Lietuvos ryto" dubleriams (visi rezultatai)
Kauno „Žalgirio“ jaunimas pakiliomis nuotaikomis pradėjo 2018-uosius metus. Tomo Masiulio auklėtiniai principinį mūšį prieš Vilniaus „Perlo“ krepšininkus
V.Praškevičius pradeda trenerio karjerą
Prieš aštuonerius metus krepšininko karjerą baigęs 43-ejų metų 206 cm ūgio Virginijus Praškevičius pradeda trenerio karjerą.Buvęs krepšininkas tapo Mezon NKL
D.Maskoliūno 20-metis sūnus seka tėvo pėdomis - jau tapo treneriu (interviu)
Artėjant paskutiniam 2017-ųjų metų Mezon NKL rungtynių savaitgaliui „Jonavos“ klubas sulaukė papildymo. Komandoje vyriausiojo trenerio Nerijaus Zabarausko asistentu dirbs 20-metis Gustas
K.Giedraičio vedami "Lietuvos ryto" dubleriai sutriuškino "Delikatesą"
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavę Vilniaus „Perlo“ (8-14) krepšininkai 96:65 (24:13, 15:17, 32:19, 25:16) sutriuškino
NKL: Galingas žalgiriečių spurtas paskutinę minutę ir D.Rediko sugrįžimas (rezultatai)
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (11-10) parodė puikią kovotojų dvasią ir išvykoje, pačioje rungtynių pabaigoje 71:66 (15:17, 16:22,
Į Lietuvą grįžęs D.Redikas: jaučiuosi labai gerai, net nesitikėjau, kad bus tokia arena
„Jonavos“ klubo naujokas Dovydas Redikas pasidalino savo mintimis apie debiutą Jonavoje, savo sportinę formą, tikslus šiame sezone bei komandos vyriausiojo trenerio filosofijos supratimą.–
Jonavos klubas pasikvietė D.Rediką
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas pasipildė 25-erių metų 192 cm ūgio Dovydu Rediku.Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose
"Lietuvos ryto" dubleriai "Perlo" krepšininkai palūžo ir Klaipėdoje
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (14-7) po itin atkaklios kovos 72:70 (18:14, 19:24, 19:15,
Beveik dešimtmetį "Mažeikius" treniravęs A.Rudys palieka postą
Pergalių kelyje ir vėl stringantys Mažeikių „Ereliai“ imasi permainų trenerio poste. Devynerius metus treniravusį Aloyzą Rudį keičia Arvydas Straupis.Klubas skelbia, kad A. Rudys
M.Pacevičiaus tikslas - pirmauti lygoje pagal atkovojamus kamuolius (interviu)
„Jonavos“ klubas praėjusį Mezon NKL savaitgalį pažymėjo pergalingu žaidimu ir čempionate yra pasiekę trijų iš eilės pergalių seriją. Iš viso devynias pergales savo
Vėlai krepšininko kelią pradėjęs I.Lukošius džiaugiasi tobulėjimu su G.Vileita
Naudingiausiu praėjusios savaitės Mezon NKL pirmenybių žaidėju tapusiam Ignui Lukošiui susitikimas su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ veikiausiai įsimins ilgam.Molėtų „Ežerūno“
NKL apžvalga: nesulaikomas "Ežerūno" centras ir dukart skaudžiai nuskriausta "Palanga"
Šakių „Vytis“ ir toliau tvirtai laiko pirmaujančias pozicijas Mezon NKL pirmenybių turnyrinėje lentelėje. Šakių ekipa savaitgalį iškovojo abi pergales, taip nuo
"Sūduva" reabilitavosi prieš "Tauragę", "Šilutė" palaužė "Palangą" (kiti rezultatai)
Vakar patyrusi pralaimėjimą Jonavoje, šiandien Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 81:72 susitvarkė
I.Sargiūno metimas su sirena atnešė pergalę žalgiriečiams (visi rezultatai)
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) itin atkaklios rungtynės vyko Palangoje, kur Kauno „Žalgiris-2“ (9-8) 74:72 (17:16, 19:19, 19:17, 19:20) įveikė „Palangos“
Gražiausius NKL savaitės momentus kūrė mažeikiškiai (TOP 10 video)
Gražiausią praėjusios savaitės Mezon NKL ataką sukūrė Mažeikių „Erelių“ krepšininkai. Ji prasidėjo akrobatiniu Igno Razučio kamuolio išsaugojimu, o dėjimu ataką
"Juventus" Molėtuose nepasigailėjo šeimininkų
Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialaus mačo nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai
NKL savaitė: lyderių drama ir įsimintini individualūs žaidėjų pasirodymai
Įvykių kupinas praėjęs Mezon NKL pirmenybių savaitgalis išjudino net ir lyderiaujančių čempionato komandų trejetą.Pirmenybėse šeimininkaujantis Šakių „Vytis“
"Tauragė" visam sezonui prarado vieną lyderių L.Radavičių
Mezon NKL pirmenybių „Tauragės“ komanda sulaukė nemalonių žinių – vienas naudingiausių klubo krepšininkų Liudas Radavičius šį sezoną dėl traumos nebežais.„Tauragės“
NKL: finalininkų mūšyje - atkakli klaipėdiečių pergalė (visi rezultatai)
Mindaugas Stašys, Valdas Vasylius ir Aidas Einikis kartu pelnė 60 taškų bei nukalė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (11-5) pergalę praėjusio Nacionalinės krepšinio
NKL: žalgiriečius į pergalę vedė siautėjęs G.Masiulis, "Perlą" - M.Normantas
Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovęs Kauno „Žalgiris-2“ (8-7) Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės.„Žalgirio“ garbę ginančių
Emocijų bombą Šilutėje susprogdinęs amerikiečio skrydis – gražiausias savaitės epizodas
Kauno „Žalgirio“ dublerių gynybinius barjerus peršokęs ir galingu dėjimu viena ranka krepšį sudrebinęs „Šilutės“ legionierius Jeffery Perkinsas tapo
NKL čempionų gretose - vienas naudingiausių lygos žaidėjų
Praėjusį savaitgalį startavus Mezon NKL antrojo rato kovoms Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sulaukė svarbaus papildymo.Mezon NKL titulą ginanti Suvalkijos ekipa pasiekė susitarimą su
NKL: žalgiriečiai atsirevanšavo su kaupu, nutrūko čempionų serija (visi rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (7-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 87:62 (22:20, 25:17, 18:13, 22:12) sutriuškino „Šilutės“ (10-4) krepšininkus
NKL: "Vytis" iškovojo dešimtą pergalę iš eilės (visi rezultatai)
Šakių „Vyčio“ (12-1) vežimas toliau rieda neužsikirsdamas. Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) rungtynėse Šakiuose šeimininkai 96:72 (24:15, 28:17, 18:20,
NKL: Kauno derbyje - triuškinanti jaunųjų žalgiriečių pergalė (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (5-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 84:64 (15:19, 24:16, 19:16, 26:13) užtikrintai nugalėjo KTU (3-9) krepšininkus, kuriems tai buvo
V.Vasylius debiutiniame mače NKL klaipėdiečius ištempė į pergalę (rezultatai)
Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (7-4) turėjo dviženklį deficitą, tačiau uostamiesčio komandą į pergalę ištempė Mezon
Jasikevičiaus ir Javtoko akivaizdoje - pergalingas Sajaus sugrįžimas
Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir sporto direktoriaus Roberto Javtoko akivaizdoje į aikštę pergalingai sugrįžo prie Mezon NKL „Žalgiris-2“

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52