Naujienos kraunasi...

Finišavo A.Sabonio paramos fondo taurės krepšinio turnyras

Septintasis A.Sabonio paramos fondo taurės krepšinio turnyras, kuriame dalyvauja bendrovių remiančių fondą komandos gegužės 12 d (šeštadienį) finišavo A.Sabonio krepšinio mokykloje. Per beveik aštuonis mėnesius trukusį turnyrą 21 komanda rungtyniavo pagal ULEB Eurolygos varžybų sistemą.

Šeštadienį ant A.Sabonio krepšinio mokyklos parketo rungėsi keturios pajėgiausios turnyro ekipos. Pirmieji į kovą dėl trečios vietos stojo "BBG" ir "Natelf-Nowaco" ekipų krepšininkai. Kovingumas ir azartas, kuris vyravo visų mažojo finalo rungtynių metu yra geriausia dovana rungtynių žiūrovams. Tris pirmuosius mačo kėlinius komandos žengė koja kojon ir tik sėkmingiau sužaistas lemiamas rungtynių kėlinys pergalę atnešė "Naftelf-Nowaco" dvyliktukui.

Rungtynių statistika:

"BBG" 73:85 "Naftelf-Nowaco” (28-23; 15-21; 17-14; 13-27)

Rezultatyviausiai žaidė:

"BBG" - M.Kandrotas 30, V.Remeikis 13 taškų.

"Naftelf-Nowaco" - J.Okunevičius 25, R.Makutėnas 21, E.Abromavičius 14 taškų.

Kitais metais komandos kovos dėl naujos taurės

"SKP" ir "Liūtuko" ekipos kovojusios praeitų metų finale ir šiemet, įveikusios visus savo priešininkus, susitiko finale. "SKP" komanda jau du kartus iš eilės triumfavusi turnyro finaluose ir šį kartą savo žaidimą grindė ramiomis ir apgalvotomis atakomis. "Liūtukai" atsakydavo aktyvia gynyba ir greitais išpuoliais. Laikas parodė, jog "SKP" pasirinkta taktika buvo pranašesnė, nes po trijų kėlinių komandas skyrė net 14 taškų (61-47).

Matydami, kad nebeturi ką prarasti, "Liūtukai" puolė į lemiamą šturmą. Spaudimas po visą aikštę ir keletas avantiūrinių metimų davė savų vaisių. "Liūtukams" nors ir nepavyko priartėti prie priešininkų per vieną ataką, tačiau skirtumas buvo pakankamai mažas, kad rungtynėse išliktų intriga.

Naujas emocijų pliūpsnis nuvilnijo tuomet, kai iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei minutei, "Liūtuko" žaidėjui S.Žukauskui pavyko pataikyti tritaškį ir uždirbti papildomą baudos metimą, kuris sumažimo atsilikimą iki 4 taškų (75:71). Tačiau finalų kovose užgrūdinti "SKP" žaidėjai nepuolė į paniką ir ramiai suorganizavę savo ataką padėjo čempionišką tašką šių metų turnyre.

"SKP" komanda trečią kartą iš eilės tapo turnyro nugalėtojais. Turnyro organizatoriams tai reiškia, kad kitų metų čempionatui teks gaminti naują taurę, nes pagal turnyro nuostatus, komanda tris kartus iš eilės tapusi čempione pasilieka pereinamąją taurę visam laikui.

Rungtynių statistika:

"SKP" 77:74 "Liūtukas" (20-15; 20-16; 21-16; 16-27)

Rezultatyviausiai žaidė:

"SKP" - R.Laukevičius 18, I.Raudeliūnas 15, I.Žygas 14, V.Tirva 12 taškų

"Liūtukas" - S.Žukauskas 18, Ž.Mikalajūnas 12, L.Miekūnas 11 taškų.

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo Irmantas Žygas (SKP). Geriausiu turnyro treneriu buvo pripažintas čempionams vadovavęs Darius Dzizevičius. Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas Levas Iljonskis, kuris atstovavo komandai "JT" komandai.

A.Sabonio paramos fondas nuoširdžiai dėkoja bendrovėms "Tuta", "Audimas", Kraft Foods Lietuva", "Autotoja", "Neo Kaunas", "J.Gulbinienės įm.", "Maži žingsniai ir "Almaris" įsteigusioms prizus ir padėjusioms surengti finalinę fondo taurės turnyro šventę.


Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime