G.Leonavičius nepalieka gimtojo miesto - pratęsė sutartį su "Lietkabeliu"

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas tęsia sudėties komplektavimo darbus – šį kartą dar sezonui pratęsta sutartis su Gintaru Leonavičiumi.

„Džiaugiamės, kad pavyko pratęsti kontraktą su Gintaru, kuris yra tikras panevėžietis ir sugrįžęs po ilgesnės pertraukos į gimtąjį miestą labai padėjo mums pasiekti aukštų rezultatų. Dirbame toliau tiek ties naujų žaidėjų paieška, tiek ties ekipoje žaidusių krepšininkų sutarčių pratęsimu“, – sakė klubo direktorius Mantas Ignatavičius.

Po penkerių metų į Panevėžį grįžęs G.Leonavičius demonstravo stabiliai gerą žaidimą tiek Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), tiek Europos taurėje.

Šalies pirmenybėse gynėjas per 22 minutes įmesdavo 7,5 taško, atkovodavo 2,4 kamuolio, atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 8,2 naudingumo balo.

33 metų 194 cm ūgio atleto rodikliai buvo beveik identiški ir Europos taurėje: 7,3 taško, 2,4 atkovoto kamuolio, 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir 8,3 naudingumo balo per 22 žaidimo minutes.

G.Leonavičiaus pergalingas tritaškis pirmosiose LKL ketvirtfinalio rungtynėse prieš Prienų–Birštono „Vytautą“ tapo gražiausiu sezono epizodu.

Kontraktus su „Lietkabeliu“ taip pat turi Donatas Tarolis, Lukas Aukštikalnis ir naujokas Vaidas Čepukaitis.

KMT bronzą iškovojo po pertraukos klaipėdiečius nokautavęs "Lietkabelis"
Karaliaus Mindaugo taurės turnyre sekmadienį pirmiausia paaiškėjo bronzos laimėtojas, kurio tapo Panevėžio "Lietkabelis" tai padaręs trečią kartą klubo istorijoje bei trečią
"Žalgiris" įveikė kovingai žaidusį "Lietkabelį" ir žengė į KMT finalą (komentarai)
„Lietkabelis“ du kėlinius tampė už ūsų Lietuvos čempioną, tačiau dėl pergalės pakovoti nesugebėjo. Kauno „Žalgiris“ Klaipėdoje vykstančiame Citadele Karaliaus Mindaugo
KMT finalo ketvertas: programa ir svarbiausia informacija
Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksta penktasis istorijoje Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas.Keturios stipriausios
P.Jankūnas apie pralaimėjimą "Lietkabeliui": energija ir agresyvumas buvo žemo lygio
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje šį savaitgalį įvyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas, kuriame Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po vienerių
"Lietkabelio" gynėjas T.Dimša: šansų įveikti "Žalgirį" nemažai, žinome, ką reikia padaryti
Tomas Dimša žaidžia neabejotinai geriausią sezoną karjeroje.Savaitės pradžioje sulaukęs kvietimo į Lietuvos rinktinę, Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjas su komandos draugais
Po krepšiais dominavęs "Lietkabelis" užtikrintai žengė į KMT pusfinalį
Antrajame kėlinyje saugią persvarą susikrovęs ir jos dėka antrąją pergalę ketvirtfinalyje iškovojęs Panevėžio „Lietkabelis“ žengė į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės
G.Petrauskas prieš KMT mūšį Panevėžyje: apie pasikeitusias komandas ir "Lietkabelio" lyderius
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ du savaitgalius paeiliui „Betsafe-LKL“ pirmenybėse kibo į atlapus lygos grandams, o šįvakar Panevėžyje bandys iškovoti bilietą
Ar P.Valinskas jaučia, kad "Lietkabelio" ir "Pieno žvaigždžių" dvikova yra tikras derbis?
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos trečiadienį laukia Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) atsakomasis ketvirtfinalio mačas prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.Pirmajame
Trečiajame kėlinyje pabėgęs "Lietkabelis" išsivežė nelengvą pergalę iš Alytaus
Pirmus porą kėlinių Alytuje sunkumų turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (15-7) galų gale namo išvyko su pergale – po pertraukos spurtavę Nenado Čanako auklėtiniai 73:65 (19:18,
N.Čanakas: neabejojau, kad Valinskas sumes visas tris baudas
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri išvykoje 69:68 palaužė Holono UNET ekipą ir pateko į kitą turnyro etapą.Vyriausiasis
"Lietkabelio" didvyris P.Valinskas: dėl tokių pergalių dibam trniruotėse (žinomi galimi varžovai)
P.Valinsko baudos metimai lėmė patekimą į kitą Čempionų lygos etapą!
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (7/7) komanda, kuri išvykoje 69:68 (15:16, 17:20, 22:19, 15:13) palaužė Holono
Šiandien "Lietkabeliui" būtina pergalė, bet jos gali neužtekti
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda išvyko į Izraelį, kur trečiadienį žais lemiamas FIBA Čempionų lygos rungtynes Holone su UNET ekipa.21.00 valandą prasidės visi 4 A grupės
Prabilę R.Kuksikas ir G.Biruta nukalė pergalę "Lietkabeliui" prieš "Nevėžį
Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidę Rihardas Kuksikas ir Gilvydas Biruta padėjo Panevėžio „Lietkableliui“ (14/7) iškovoti antrąją pergalę iš eilės.Visų rungtynių
"Lietkabelis" dar kartą įveikė prancūzus
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/7) komanda namie 82:67 (24:18, 9:22, 25:12,24:15 ) pasiekė svarbią pergalę Čempionų lygoje prieš Strasbūro SIG (4/9) klubą.Taip panevėžiečiai
P.Valinskas: apie krepšinio idealo K.Bryanto žūtį, jo pagerbimą ir mačą su SIG
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda FIBA Čempionų lygos A grupės rungtynėse trečiadienį namuose priims Strasbūro SIG ekipą, kurią pirmajame rate nugalėjo 66:63.Lyginant su pirmuoju
Antrajame kėlinyje spurtavęs "Lietkabelis" nepaliko šansų prieniškiams
Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo 13-ąją sezono pergalę. 3 poziciją turnyrinėje lentelėje užimantys panevėžiečiai namuose be didesnių problemų 76:62 (19:18, 25:9,
"Lietkabelio" kapitonas: apie geriausiai per karjerą pataikomus tritaškius ir norą revanšuotis Prienų ekipai
Vytenio Lipkevičiaus tritaškiai buvo vienas pagrindinių Panevėžio „Lietkabelio“ komandos ginklų antradienį FIBA Čempionų lygos išgyvenimo mače, kur buvo nugalėta Torunės
"Lietkabelio" treneris L.Eglinskas: apie būsimą darbą 16-mečių rinktinėje ir rungtynes su "CBet"
Viltis prasimušti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą išsaugojusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šeštadienį pratęs kovas Lietuvos krepšinio lygoje
"Lietkabelis" laimėjo žūtbūtinį mūšį Lenkijoje ir išsaugojo viltis patekti į kitą etapą
Svarbią pergalę FIBA Čempionų lygos A grupėje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/7) komanda, kuri išvykoje 85:81 (17:20, 20:20, 23:19, 25:22) antrą kartą nugalėjo
"Lietkabelio" Lenkijoje laukia žūtbūtinis mūšis
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa jau sekmadienį išvyko į Torunę, kur antradienį žais FIBA Čempionų lygos A grupės rungtynes prieš „Polski Cukier“ krepšininkus.Abi
Net 36 tritaškius metęs "Lietkabelis" krito Utenoje
Puikią sportinę formą demonstruojanti Utenos „Juventus“ (11/8) savo namų aikštėje susitvarkė ir su Panevėžio „Lietkabeliu“ (12/7). Visų rungtynių metu situaciją
Kalba skaičiai: LKL arenos pilnėja, transliacijos – populiaresnės už tarptautinius turnyrus
Per pirmą „Betsafe–LKL“ čempionato reguliariojo sezono pusę komandų rungtynes arenose stebi 5 proc. daugiau žiūrovų lyginant su praėjusiu sezonu, o transliacijos per televiziją
Tragiškas trečias "Lietkabelio" kėlinys lėmė pralaimėjimą
Panevėžio „Lietkabelio“ (4/7) komanda FIBA Čempionų lygos A grupės mače sužaidė itin prastą trečią kėlinį, bet pakilusi į kovą vis tik dar metė iššūkį Ostendės
Ar įsibėgėjęs "Lietkabelis" gali apkartinti "Žalgirio" sezoną? (V.Šeškaus ir R.Paulausko komentarai)
„Jei rinktumėmės pagal paskutines rungtynes, Kauno „Žalgiriui“ labiausiai tinka Panevėžio „Lietkabelis“ pagal galimybę sukurti intrigą“, – įsitikinęs
M.Sajus: apie "gyvenk arba mirk" rungtynes, karjeros rekordą ir G.Maldūno vaišes
„Gyvenk arba mirk“ – taip antradienio FIBA Čempionų lygos rungtynes prieš Ostendės „Filou“ ekipą galėtų apibūdinti visa Panevėžio „Lietkabelio“
"Lietkabelis" tiesiog sumindė "Neptūną" ir pakilo į antrą vietą LKL
Po netikėtos pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ apsukų nesumažinęs Panevėžio „Lietkabelio“ (12/6) klubas „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė dar vieną saldžią