G.Navickas palikęs Alytų ir persikėlęs į NKL pažėrė kritikos A.Urlepui

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sulaukė solidaus pastiprinimo. Į komandą iš Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) rungtyniaujančios Alytaus „Dzūkijos“ atvyksta Gediminas Navickas. Sutartis su žaidėju pasirašyta iki sezono pabaigos.

Nors 180 cm ūgio gynėjas šių metų „Betsafe-LKL“ čempionate yra sužaidęs vos dvejas rungtynes, tačiau jau spėjo apie save priminti.

Pirmosiose sezono rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“ Navickas vos per 12 minučių surinko 12 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit.) ir kartu su visa „Dzūkijos“ komanda buvo arti to, jog parklupdytų „Lietkabelį“ jų pačių aikštėje.

Patyręs gynėjas didžiąją savo karjeros dalį rungtyniavo aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje ir kelerius metus gynė užsienio klubų garbę. Nuo 2016 m. 34 metų gynėjas rungtyniavo Alytaus „Dzūkijos“ komandoje.

2017-2018 m. „Betsafe-LKL“ čempionate Navickas sužaidė 32 rungtynes, per kurias vidutiniškai rinkdavo po 8,1 taško ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

„Dar tik laukiu kol galėsiu susipažinti su naujaisiais komandos draugais. Pagrindinis tikslas, dėl ko pasirinkau „Sūduvos-Mantingos komandą yra tas, jog apie komandą ir pačią administraciją girdėjau tik pačius geriausius atsiliepimus. Tai klubas, kuris kelia dideles ambicijas ir tik pačius aukščiausius tikslus. Man tai yra tai labai svarbu“,-pirmaisiais įspūdžiais dalinosi gynėjas.

Krepšininkas viešai deklaravo ištikimybę „Dzūkijos“ klubui, tačiau vos prasidėjus šiam sezonui, paliko komandą ir persikėlė į Marijampolę.

„Pačiam „Dzūkijos“ klubui ir jo prezidentui aš neturiu jokių priekaištų. Visada jaučiau iš jų palaikymą ir pagarbą. Mano išvykimo priežastis yra treneris, kuris mano akimis pamynė žmogiškąsias vertybes. Aš galėjau laukti sezono pabaigos ir nerungtyniauti. Manęs iš komandos niekas nemetė ir nevijo, aš pats priėmiau sprendimą išvykti. Labai norėjau žaisti, norėjau realizuoti save. Taip pat labai svarbu ir tai, jog Marijampolė yra netoli Alytaus, kuriame gyvena mano šeima. Kaip krepšininkas aš dar turiu labai daug ambicijų ir džiaugiuosi, jog jos sutampa su komandos ambicijomis“,– išvykimo priežastis ir ambicijas atskleidė Navickas.

Paklaustas apie sezono tikslus, krepšininkas stengėsi būti kuklus, bet išsakė visiškai nekuklų norą.

„Nenoriu kalbėti populistiškai, bet mano tikslas yra tapti čempionu su „Sūduvos-Mantingos“ komanda. Su treneriu ir klubo vadovu kalbėjome, kad neateinu čia daryti perversmų ar keisti komandos veido, ateinu jai padėti“,– teigė klubo naujokas.

Kaip sakė komandos vadovas Vytautas Skučas, Navickas turi lyderio savybių, kurios Marijampolės komandą sustiprins.

„Dar vieno gynėjo paieškas sustiprino Martyno Zigmantavičiaus trauma ir noras žaidėjų rotacijoje turėti labai patyrusį žmogų, kuris reikiamu metu galėtų nuraminti komandą ar ją užvesti. Jis yra lyderis, o svarbiausia emocinis lyderis, puikiai vadovauja komandos žaidimui ir yra stiprus situacijoje „du prieš du“ bei labai patyręs, ko mums labai trūko“,– naująjį komandos pirkinį įvertino klubo vadovas.

Naujasis „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjas debiutuoti galės jau šį penktadienį rungtynėse su Kauno „Žalgiris-2“ komanda, o jau kitą dieną Marijampolėje jį pamatyti galės visi „Sūduvos-Mantingos“ sirgaliai. Sūduviečiai šeštadienį 16.00 val. namuose priims NKL lyderį Šakių „Vytį“.

P.Šakinis stoja prie NKL čempionų vairo
Nacionalinės krepšinio lygos čempionų Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vairą perima Povilas Šakinis.Jis pakeitė Marijampolės klubą ant nugalėtojų pakylos atvedusį
K.Kanteris tapo LKL lyderiu keliose statistikos kategorijose
Sulig paskutinėmis sezono rungtynėmis Keremas Kanteris įsiveržė į „Betsafe–LKL“ statistikos kategorijas ir užkariavo net kelias iš jų.Aukštaūgis iš Turkijos
Grįžtančio Milaknio laukiantis Šaras neteko kito ginklo: lūžta pagrindiniai mūsų snaiperiai
„Lūžta pagrindiniai mūsų snaiperiai“, – liūdnai šypsodamasis po antrosios pergalės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijoje konstatavo Kauno „Žalgirio“
E.Ulanovo vedamas "Žalgiris" sutriuškino "Dzūkiją" ir tapo pirmuoju pusfinalio dalyviu
Edgaro Ulanovo vedamas Kauno „Žalgiris“ su Alytaus „Dzūkija“ vargo pustrečio kėlinio, tačiau galiausiai atitrūko nuo varžovų ir iškovojo kelialapį į „Betsafe–LKL“
Šiandien paaiškės du LKl pusfinalio dalyviai? (komentarai)
Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „Lietkabelis“ šį vakarą sieks tapti pirmosiomis „Betsafe–LKL“ pusfinalio dalyvėmis.Pirmąsias serijų rungtynes laimėję
"Žalgiris" ketvirtfinalio starte įveikė kovingai nusiteikusius dzūkus (komentarai)
Keremo Kanterio sustabdyti nesugebėjęs Kauno „Žalgiris“ du kėlinius kaip reikiant vargo su Alytaus „Dzūkija“, tačiau vis tiek sugebėjo iškovoti pergalę.Brandono Davieso
"Žalgiris" sutriuškino "Dzūkiją" ir užsitikrino pirmąją vietą
Kauno „Žalgiris“ (30/4) apgynė namų tvirtovę, susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (12/24) ir užsitikrino „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono nugalėtojo vardą.
Suspindusi LKL žvaigždė trokšta dvikovos su "Žalgiriu": "Galbūt reikės nuskausminamųjų"
Keremas Kanteris šeštadienį paskutinėmis rungtynių sekundėmis pataikė tritaškį ir pelnė 21-ąjį tašką, tačiau netrukus nesėkmingai nusileido ir susiėmęs už kojos
"Žalgiris" šįvakar gali užsitikrinti reguliariojo sezono nugalėtojo titulą
Šį vakarą gali paaiškėti visos „Betsafe–LKL“ atkrintamųjų varžybų poros.Kauno „Žalgiris“ šį vakarą savo aikštėje priima Alytaus „Dzūkiją“,
Fantastiškai žaidęs M.Gebenas neleido dzūkams įteikti dovanos V.Chomičiui
ventinėse ir legendinio Lietuvos krepšininko Valdemaro Chomičiaus gimtadieniu pažymėtose rungtynėse Alytuje susirinkę žiūrovai tapo įspūdingo trilerio liudininkais, tačiau šeimininkų
G.Navickas: vienoje iš pirmųjų treniruočių mėčiau kartu su Arvydu Saboniu
Savaitė praėjo nuo to laiko, kai apie savo penkiolika metų trukusios karjeros pabaigą socialiniame tinkle pranešė ilgą laiką LKL rungtyniavęs įžaidėjas Gediminas Navickas. Karjeros,
Z.Hearsto šou kilstelėjo "Nevėžį" į devintą vietą (video komentarai)
Įspūdingai krepšį atakavęs Zaidas Hearstas sužaidė karjeros Lietuvoje rungtynes, o jo vedamas Kėdainių „Nevėžis“ (7-28) atsiplėšė nuo „Betsafe-LKL“ čempionato
"Dzūkijos" pergalę prieš "Šiaulius" apkartino E.Dimšos trauma
Po ilgosios pertraukos atsiplėšusi Alytaus „Dzūkija“ (12/21) pasiekė antrą pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ ir išsaugo galimybę pakilti iki šeštos
"Dzūkija" panaikino 15 taškų deficitą ir pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
19 taškų po ilgosios pertraukos pelnęs ir tolimą tritaškį, kuris išvedė Alytaus „Dzūkiją“ (11/21) į priekį likus žaisti pusę minutės, pataikęs Elijah
NKL pristatė įspūdingą finalo ketverto vaizdo klipą
Praėjusį savaitgalį Jonavoje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos.Čempione tapo Šakių "Vytį" palaužusi Marijampolės "Sūduva-Mantinga",
"Neptūnas" labai sunkiai įveikė "Dzūkiją" ir susigrąžino antrą vietą
37 minutes snaudęs Klaipėdos „Neptūnas“ atgijo besibaigiant mačui, išplėšė pergalę ir sugrįžo į antrą „Betsafe–LKL“ čempionato vietą.„Neptūnas“
Labiausiai patobulėjęs NKL krepšininkas E.Džiaugys tikisi persikelti į LKL
„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys praėjusį savaitgalį buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį
"Neptūnas" šiandien gali susigrąžinti antrą vietą, kelyje - turko vedama "Dzūkija"
Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą namuose priims Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus. Rungtynių vertė – didžiulė, nes pergalės atveju Kazio Maksvyčio
NKL žvaigždžių spėlionė: geriausiai sekėsi G.Petrauskui, V.Čeponis vienintelis atspėjo čempioną
Prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamųjų kovoms, krepšinio ir pramogų atstovai spėliojo šių varžybų eigą, o tarp jų geriausiai pasirodė Pasvalio
Vėl siautėjęs K.Kanteris atvedė "Dzūkiją" į pergalę prieš "Skycop" (komentarai)
Kovoje dėl geresnių pozicijų reguliariojo sezono pabaigoje Alytaus „Dzūkija“ (10/20) iškovojo svarbią pergalę prieš Prienų „Skycop“ (11/19) ir išsaugojo
"Sūduva-Mantinga" trečią kartą tapo NKL čempione
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio
NKL finalo ketverto MVP A.Urbonas: švęsime tikrai stipriai
Aurimas Urbonas po sėkmingo komandos draugo metimo ketvirtajame kėlinyje įtempė bicepsus ir suriaumojo iš džiaugsmo – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nužygiavo iki Nacionalinės
"Vyčio" treneris E.Kučiauskas: visas rungtynes kūrėmės, bet taip ir neužsikūrėme
Po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo rungtynių pabaigos sirenos Šakių „Vyčio“ treneris Erikas Kučiauskas nulenkė galvą varžovams – šįsyk jie buvo
Po istorinės pergalės - O.Kaminskio ir P. Šakinio džiaugsmas bei duoklė miestui
„Ovidijus Kaminskis mums svarbus buvo ne tik šiandien – jis mus tempė visą šį sezoną“, – po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzą padovanojusių rungtynių
NKL snaiperių konkurse triumfavo KTU atstovas
Nacionalinės krepšinio lygos „SB Lizingas-Snaiperio“ konkurso nugalėtoju tapo Kauno KTU ekipos gynėjas Julius Kigas.Krepšininkas finale surinko 18 taškų ir lemiamu
Karjeros rekordą pakartojęs O.Kaminskis atvedė "Telšius" į pergalę mažajame finale
„Telšių“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos mažajame finale po dramatiškos kovos 73:66 (26:14, 15:20, 19:18, 13:14) įveikė „Palangos Kuršius“
NKL žaidime "Toyota Yaris" automobilį laimėjo aistruolis iš Gargždų
Visą Nacionalinės krepšinio lygos sezoną rengtą „Sportloto Auto“ žaidimą laimėjo aistruolis iš Gargždų Valdas Jurkus, kuriam atiteko naujas „Toyota Yaris“
M.Kiltinavičius džiaugėsi auklėtinių kovingumu, R.Vaišvila išskyrė būsimų finalo varžovų stiprybę
Antrajame pusfinalyje „Palangos Kuršiams“ trečiajame kėlinyje pavyko panaikinti 15-os taškų pranašumą, tačiau, traumą patyrus lyderiui Jalenui Riley, palangiškiai