Gomelskio taurė

Lietuviškoji "Parma" paprakaitavo su CSKA dubleriais bei pateko į A.Gomelskio taurės finalą
Tradicinis Aleksandro Gomelskio turnyras Maskvoje šiemet kur kas žemesnio lygio, nei įprastai, o į jo finalą pateko debiutantė lietuviškoji Permės "Parma".Ketvirtadienį Kazio
A.Gomelskio taurės finale CSKA nepasigailėjo M.Kuzminsko klubo
Maskvos CSKA klubas be didesnio pasipriešinimo triumfavo Aleksandro Gomelskio taurės turnyre.Pusfinalyje be problemų susitvarkę su Graikijos "Promitheas" klubu armiečiai tą patį
"Olympiakos" su M.Kuzminsku A.Gomelskio taurės pusfinalyje palaužė "Uniks"
Maskvoje startavo jau 12-asis Aleksandro Gomelskio keturių komandų tarptautinis turnyras.Pirmąją finalo dalyve tapo Pirėjo "Olympiakos' komanda, kurios marškinėlius vilki Lietuvos
Paskelbti Aleksandro Gomelskio taurės dalyviai
Penktadienį paskelbti tradicinio, jau vienuoliktojo, Aleksandro Gomelskio taurės turnyro dalyviai.Be šeimininkų Maskvos CSKA krepšininkų jame dalyvaus Pirėjo "Olympiakos",
"Chimki" nutraukė 7 metus trukusią CSKA pergalių seriją A.Gomelskio turnyre
Jubiliejiniame, dešimtajame, Aleksandro Gomelskio taurės turnyre nutrūko septynis metus trukusi Maskvos CSKA pergalių serija.Ketvirtadienį "USK CSKA" arenoje Maskvos srities "Chimki"
A.Gomelskio taurės turnyre nieko naujo - finale CSKA sutriuškino "Maccabi"
Maskvoje pasibaigusiame tradiciniame Aleksandro Gomelskio taurės turnyre nieko naujo - septintą kartą iš eilės trofėjų iškovojo šeimininkai CSKA krepšininkai.Sekmadienį
"Panathinaikos" iškovojo V.Golmeskio taurės bronzą
Atėnų "Panathinaikos" klubas Vladimiro Gomelskio taurės turnyre pasidabino bronzos medaliais.Graikijos vicečempionai Maskvoje 69:58 (12:15, 12:18, 24:12, 21:13) įveikė Kazanės "Uniks"
CSKA palaužė "Uniks" krepšininkus ir pateko į A.Gomelskio taurės finalą
Tradiciniame tarptautiniame Aleksandro Gomelskio taurės turnyre Maskvoje pusfinalyje susitiko dvi praėjusio sezono VTB Vieningosios lygos finale žaidusios komandos - vietos CSKA ir Kazanės "Uniks".Eurolygos
A.Gomelskio taurės finale - "Maccabi" klubas
Tradiciniame Aleksandro Gomelskio taurės turnyre jau paaiškėjo vienas finalo dalyvis. Juo tapo Tel Avivo "Maccabi" klubas, kuris po dramatiškos kovos 90:88 (27:21, 15:21,
CSKA po dramatiškos kovos palaužė „Panathinaikos“ ir iškovojo Gomelskio taurę
Maskvos CSKA klubui antroje rungtynių pusėje pavyko perlaužti mačo eigą ir iškovoti pirmą šio sezono trofėjų. Armiečiai Maskvoje vykusiame Gomelskio taurės finale po dramatiškos
A.Milaknis prie dramatiškos "Unics" pergalės prisidėjo naudingu žaidimu
Pergale Gomelskio taurės turnyrą užbaigė ir trečią vietą užėmė Artūro Milaknio atstovaujama Kazanės "Unics" komanda, kuri po dramatiškos kovos ir pratęsimo 90:86 (13:23, 22:15,
CSKA sutriuškino "Laboral Kutxa" ir žengė į Gomelskio taurės finalą
Maskvos CSKA klubas žengė į Gomelskio taurės turnyro finalą. Armiečiai nesunkiai 102:74 (27:18, 26:24, 23:16 26:16) sutriuškino Vitorijos "Laboral Kutxa" krepšininkus.Finale
A.Milaknis "sūdė" tritaškius, bet "Unics" pralaimėjo Gomelskio taurės pusfinalyje
Pralaimėjimą Gomelskio taurės turnyro pusfinalyje patyrė Kazanės "Unics" komanda su Artūru Milakniu. Rusijos klubas 74:89 (19:23, 20:20, 21:24, 14:22) neatsilaikė prieš
"Lietuvos rytas" A.Gomelskio taurėje iškovojo trečią vietą
"Lietuvos rytas" A.Gomelskio taurėje iškovojo trečią vietą (20)
Vilniaus „Lietuvos rytas“ iš Maskvos tuščiomis negrįžta. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Aleksandro Gomelskio turnyre sekmadienį iškovojo trečiąją
"Lietuvos rytas" Gomelskio taurės turnyre tris kėlinius priešinosi CSKA
"Lietuvos rytas" Gomelskio taurės turnyre tris kėlinius priešinosi CSKA (43)
Aleksandro Gomelskio taurės turnyro pusfinalyje Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa metė iššūkį Maskvos CSKA komandai. Ketvirtojo kėlinio metu rezultatas dar buvo lygus, tačiau
V.Šeškus: "Nesinorėjo improvizuoti, nes tikėjomės laimėti"
V.Šeškus: "Nesinorėjo improvizuoti, nes tikėjomės laimėti" (1)
Maskvoje vykstančiame Aleksandro Gomelskio taurės turnyro pusfinalyje šeštadienį Vilniaus "Lietuvos rytas" triuškinančiai pralaimėjo Rusijos čempionui Maskvos CSKA
CSKA treneris D.Itoudis: prieš "Lietuvos rytą" laukia sunki kova
CSKA treneris D.Itoudis: prieš "Lietuvos rytą" laukia sunki kova (2)
Maskvos CSKA vyr. treneris Dimitris Itoudis tikisi sunkaus mačo prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Šeštadienį Rusijos čempionai varžysis su svečiais iš Vilniaus