Graikijos čempionus įveikė vokiečiai, baskai sutriuškino serbus

Autorius: Krepšinis.lt.

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirį“ Atėnuose trileryje su pratęsimu įveikęs „Panathinaikos“ penktadienį išvykoje gavo skambų antausį nuo Vokietijos čempionų.

21-o turo Eurolygos rungtynėse „Panathinaikos“ (13-8) krepšininkai po itin prasto ketvirto kėlinio 95:74 (17:23, 15:19, 23:15, 38:19) turėjo pripažinti Bambergo „Brose“ (8-13) komandos pranašumą.

Lukas Lekavičius pataikė vienintelį mestą tritaškį. Lukas Lekavičius

Laimėdama Bambergo komanda padarė savotišką paslaugą Kauno „Žalgiriui“, neleisdama turnyrinėje lentelėje pakilti „Panathinaikos“ aukščiau. Šiuo metu trys komandos (surinkę po 13 pergalių ir patyrę po 8 pralaimėjimus) turnyro lentelėje dalijasi 4-6 vietas – „Real“, „Panathinaikos“ ir „Žalgiris“, rašo Krepšinis.lt.

„Brose“ ekipos pranašumas ėmė ryškėti jau pirmojo kėlinio pabaigoje. Iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai diktavo savo scenarijų šiose rungtynėse ir antrojo kėlinio pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą – 42:32.

Po didžiosios pertraukos svečiai surengė spurtą ir persvėrė rezultatą savo naudai 51:52, tačiau Vokietijos čempionai susigriebė ir, paskutiniame kėlinyje dvigubai rezultatyvumu pranokę varžovus (38:19), triumfavo 95:74.

Lukas Lekavičius per 13 minučių aikštėje pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), kartą prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

Geriausias rungtynes Eurolygoje sužaidė „Brose“ puolėjas Augustine'as Rubitas. Per 21 minutę amerikietis pelnė 26 taškus (7/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 9/12 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Karjeros rungtynes žaidė ir „Panathinaikos“ lyderis Nickas Calathesas. Jis per 36 minutes pelnė 31 tašką (10/16 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos). Graiko sąskaitoje dar ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Brose“: Augustine'as Rubitas 26 (8 atk.k.), Dorellas Wrightas 15, Maodo Lo 12, Louisas Olinde 10.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 31 (10/16 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos, 7 rez.p.), Nikas Pappas 11, Ianas Vougioukas 8.

Paskutinėse penktadienio rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (10-11) savo aikštėje 103:84 (27:17, 26:23, 22:19, 28:25) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (8-13) krepšininkus.

„Baskonia“: Rodrigue'as Beauboisas 25, Mattas Janningas 18, Patricio Garino 12, Tornike Shengelia 11, Jaysonas Grangeris 10.

„Crvena Zvezda“: Dylanas Ennisas 22, Nemanja Dangubičius ir Dejanas Davidovačas po 10.

"Lietuviško" Milano klubo klubo biudžetas - 2,5 karto didesnis už "Žalgirio"
Autoritetingas Italijos sporto dienraštis "La Gazzetta dello Sport" paskelbė Milano "AX Armani" klubo, kuriam atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas, biudžetą.Šalies
S.Babrauskas - apie legendinę Šaro frazę, muštynes "Lietuvos ryto" treniruotėse ir kovas su "Žalgiriu"
Alytaus „Dzūkijos“ marškinėlius šį sezoną apsivilkęs Steponas Babrauskas naujas komandoje, tačiau ne mieste.Iš čia kilusi krepšininko prosenelė, tad S. Babrauskas
A.Kavaliauskas: sveikstame, darome terapiją
Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išvyks į Vokietijos miestą Miuncheną, kuriame penktadienį susitiks su Miuncheno „Bayern“ klubu.Belaukiant susitikimo,
Dėjimas per 3 sekundes - gražiausias NKL savaitės epizodas
Gražiausią NKL savaitės epizodą sukūrė į greičiausio alejūpo rekordą pretenduojantis Jeffery Perkinsas. „Šilutės“ puolėjas į krepšį įkrovė nuo rungtynių pradžios
Kalėdų senelis: "Apsilankymas "Žalgirio" arenoje - džiaugsmas neišpasakytas"
Unikalią akciją #MANOPIRMAS šį sezoną vykdanti Kauno „Žalgirio“ komanda jau džiaugiasi pirmaisiais gražios iniciatyvos vaisiais bei toliau tęsia pažintį ir dalinasi istorijomis
Eurolyga už komentarus baudė CSKA, "Maccabi" ir "Anadolu Efes" trenerius
Eurolyga paskelbė skyrusi finansines nuobaudas trijų komandų vyriausiems treneriams už komentarus, išsakytus oficialiose spaudos konferencijose po rungtynių.5 tūkst. eurų bauda ir įspėjimas
K.Durantas: Jordanas ir Bryantas geresni už bet kurį kada nors žaidusį krepšinį
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė ir vienas Ouklando "Golden State Warriors" komandos lyderių Kevinas Durantas papasakojo apie krepšininkus, kurių žaidimo
D.Adomaitis džiaugėsi dėl laimėto finalo svarbos mačo, o NBA legenda gyrė "Rytą"
Vilniaus „Rytas“ dėjo svarbų, nors ir nelengvą, žingsnį link kito Europos taurės etapo.16 taškų persvarą iššvaistę bei pratęsimą Turino „Fiat“ klubui
Technines pražangas ir toliau renkantis Valančiūnas svariai prisidėjo prie pergalės
NBA pirmenybėse po dviejų nesėkmių serijos atsitiesė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (21-7). Kanados klubas ankstyvą trečiadienio rytą Lietuvos laiku svečiuose 123:99 (36:23, 34:34,
"Spurs" ir "Rockets" dar labiau sujaukė situaciją, G.Popovichius pakilo į ketvirtą vietą
Trečią pergalę iš eilės NBA pirmenybėse iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (14-14) krepšininkai. Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose be didesnio vargo rezultatu
R.Gobertas: jei pats pradėsiu vykdyti teisingumą, tai baigsis blogai
Jutos "Jazz" komandos "centras" Rudy Gobertas eilinį kartą pasiskundė rungtynių arbitrų veiksmais."Šiandien kažkas sugriebė mane už rankos ir tempė žemyn. Tai
Rezultatyviai žaidusio M.Kalniečio ekipai - Belgrado klubo antausis
Netikėtą pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano "Asvel" (6/3) komanda.C grupės rungtynėse prancūzai namie 75:78 (12:17, 20:20, 25:19, 18:22)
NBA 7 metus praleidęs pasaulio čempionas gali tapti M.Kalniečio bendraklubiu
Vilerbano "Asvel" klubas, kurios marškinėlius vilki Lietuvos rinktinės atakų organizatorius Mantas Kalnietis, gali sulaukti labai rimto pastiprinimo.Pranešama, kad vyksta derybos
"Ryto" žaidėjai sukūrė gražiausius LKL savaitės epizodus
Vilniaus „Rytas“ praėjusią savaitę patyrė du pralaimėjimus „Betsafe–LKL“ čempionate, tačiau sirgalius gali guosti bent įspūdingais epizodais.Du „Ryto“
"Rytas" Italijoje kovos su pasikeitusiu bei dar nelaimėjusiu Turino klubu (apžvalga)
Devintajame Europos taurės turnyro ture, Vilniaus „Rytas“ išvykoje ginklus surems su Turino „Fiat”. Verta paminėti, jog sostinės krepšininkai sugrįš į
Emocinga eros pabaiga: LeBronas ir Wade‘as stojo į paskutinę tarpusavio dvikovą
NBA pirmenybėse šią naktį buvo užfiksuota istorinė akimirka. Dukart čempionų titulą Majamio „Heat“ klube kartu iškovojusios lygos legendos Dwyane‘as Wade‘as
Uraganinį varžovų spurtą atlaikę "Pacers" ir Sabonis pratęsė pergalių seriją
Itin dramatišką pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Indianos „Pacers“ (17-10) krepšininkai.Domanto Sabonio atstovaujama komanda šiąnakt namuose iššvaistė
Koncerto "Žalgirio" arenoje belaukiantis L.Adomaitis prisiminė savo pirmąjį kartą
Eurolygos rungtynės „Žalgirio“ arenoje sulaukia išskirtinio dėmesio. Viename nesenų mačų apsilankė bei žalgiriečių rungtynes iš parketinių vietų stebėjo ištikimas
NKL savaitės MVP - savo rekordus gerinęs M.Užupis
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos dešimtosios savaitės krepšininku tapo dvejose rungtynėse paeiliui savo rekordus gerinęs Šakių „Vyčio“ atstovas Marijus
"Panathinaikos" su L.Lekavičiumi Grakijoje turėjo rimčiausią šio sezono iššūkį
Atėnų "Panathinaikos" (7/0) klubas iškovojo sunkiausią šio sezono pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate.Luko Lekavičiaus atstovaujama ekipa namie 80:75
A.Karnišovas į "Nuggets" pasikvietė veteraną N.Youngą
Denverio "Nuggets" klubas, kuriame generaliniu vadybininku dirba Artūras Karnišovas, pasirašė kontraktą su laisvuoju agentu Nicku Youngu.Veteranas užims neseniai atleisto įžaidėjo
LKL: nukraujavę milžinai, pergalingas "Lietkabelis", dramos Pasvalyje ir Šiauliuose
Grandų mūšis Kaune, fantastiškas Dominique‘o Suttono dėjimas, pergales skinantis Panevėžio „Lietkabelis“, pirmąją pergalę namuose iškovoję „Šiauliai“,
Prieš mačą su "Žalgiriu" Miuncheno klubas prarado pagrindinį vidurio puolėją
Prieš penktadienį Vokietijoje vyksiantį Eurolygos mačą su Kauno "Žalgiriu" (5/6) nemaloni žinia pasiekė Miuncheno "Bayern" (5/6) gerbėjus.Pranešama, kad iš
#TimeOutŽalgiris. Sutuoktinių Gečų įspūdžiai bei superherojais tapę žalgiriečiai
Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje vykusios „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ padovanojo dar vieną žalgiriečių
"Žalgirio" superherojų 2019 metų kalendorius - jau prekyboje!
Artėjant didžiausioms metų šventėms lentynas jau pasiekė dažais dar kvepiantys 2019-ųjų metų Kauno „Žalgirio“ komandos kalendoriai!Šiais metais kalendoriuose puikuojasi
NKL savaitės apžvalga: fantastiškas "Vyčio" kapitono žaidimas, rekordai, lyderiai ir kita
Dešimtąją Nacionalinės krepšinio lygos savaitę užfiksuota eilė įspūdingų krepšininkų pasirodymų ir pagerintas šio sezono naudingumo balų rekordą.Apie visus savaitės
Geriausias rungtynes Lietuvoje sužaidęs J.Grantas - LKL savaitės MVP
Jerai Grantas dominuoja „Betsafe–LKL“ čempionate. Klaipėdos „Neptūno“ atstovas praėjusį savaitgalį sužaidė geriausias rungtynes per karjerą Lietuvoje ir tapo „Betsafe–LKL“
Pro šalį šaudęs Valančiūnas ir "Raptors" nervų kare antrą kartą krito prieš "Bucks"
NBA pirmenybėse dar vieną nesėkmę patyrė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (21-7). Kanados klubas šiąnakt namuose po itin atkaklios kovos 99:104 (30:25, 19:26, 25:28, 25:25) pripažino

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08