Gruzijos rinktinė tiesiog sumindžiojo Lietuvos varžovus estus

Gruzijos nacionalinė komanda penktadienį savo žiūrovų akivaizdoje 90:55 (17:12, 21:12, 33:11, 19:14) sutriuškino būsimą Lietuvos varžovę Europos čempionate Estijos rinktinę.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Dalaso "Mavericks" ekipos naujokas Zaza Pachulia, kurio sąskaitoje - 16 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Po 13 taškų surinko Beka Burjanadze ir Georgiosas Tsintsadze (5 rez. perd.), 12 - Manucharas Markoishvilis (6 rez. perd.).

Estams Janaras Taltsas pelnė 18, Rainas Veidemanas ir Gregoras Arbetas - po 7 taškus.

Kauno "Žalgirio" puolėjas Siimas-Sanderis Vene per 29 minutes įmetė vos 3 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir triskart suklydo.

Sakartvelo rinktinė atsisveikina su ilgalaikiu strategu, buvusiu "Žalgirio" treneriu
Pasibaigus 2023-iųjų metų FIBA pasaulio krepšinio čempionatui ir Sakartvelo rinktinei likus 16-oje vietoje, komandos treneris Iliasas Zourosas palieka užimamas pareigas. Graikas su kartvelais
Artimiausios Lietuvos rinktinės kovos – kitų metų vasarį
Pasaulio čempionate 6-ą vietą užėmusią Lietuvos krepšinio rinktinę sirgaliai dabar išvys tik beveik po pusmečio atrankoje į Senojo žemyno pirmenybes, rašo Krepšinis.lt.Lietuvos
Australijos rinktinė pasaulio čempionatą užbaigė pergalinga gaida
FIBA pasaulio krepšinio čempionato antrojo etapo K grupėje Australija sekmadienį Okinavoje 100:84 (23:17, 31:20, 25:30, 21:17) nugalėjo Sakartvelo rinktinę, rašo Krepšinis.lt.Abi
Ir Serbija, ir Sakartvelas ramiai užsitikrino vietas antrame etape
Pasaulio čempionato F grupėje Sakartvelas 70:59 (24:19, 18:4, 17:21, 11:15) pranoko Venesuelą bei su dviem pergalėmis iš esmės užsitikrino vietą kitame etape, rašo Krepšinis.lt.Sakartvelas:
Pasaulio čempionate – užtikrintos slovėnų ir serbų pergalės
Antrąsias pergales pasaulio čempionate šventė bei kelialapius į kitą etapą iškovojo dvi Balkanų atstovės – Slovėnija (2-0) ir Serbija (2-0).Slovėnai F grupės rungtynėse
Puertorikiečiai itin dramatiškai palaužė sudaniečius, Gruzija sutriuškino Tavareso kompaniją
Pasaulio čempionato antrosios dienos anksčiausiai vykusiose rungtynėse pergales šventė Sakartvelo ir Puerto Riko nacionalinės komandos.Gruzinai Okinavoje 85:60 (20:11, 28:11, 22:15, 15:23)
Lietuvos varžovai turnyre Tbilisyje nusileido šeimininkams
Keturių rinktinių draugiško turnyro Gruzijoje antrą dieną nesėkmę patyrė Juodkalnijos nacionalinė komanda.Lietuvių varžovai pasaulio čempionato H grupėje Tbilisyje po atkaklios kovos
Olimpinis atrankos turnyras: Kullamae neišgelbėjo estų, ukrainiečiams prireikė pratęsimo
Šeštadienį prasidėjo atrankos į Paryžiaus olimpiados krepšinio turnyrą atrankos varžybos.A grupėje Estijos nacionalinė komanda išvykoje po atkaklios kovos 74:77 (23:23,
Įspūdingas Markkaneno šou vainikuotas sunkia Suomijos pergale prieš Estiją
Lauri Markkanenas surengė įspūdingą šou, o NBA žvaigždės vedama Suomijos rinktinė išvykoje palaužė Estiją – 86:80 (21:29, 25:21, 16:11, 24:19), rašo Krepšinis.lt.L.
Lietuvos rinktinė sužinojo varžovus atrankoje į Europos čempionatą – laukia kaimynų iššūkiai
Antradienį Miunchene (Vokietija) ištraukti atrankos grupių burtai į 2025 m. Europos krepšinio čempionatą, kuriuose savo varžovus sužinojo ir Lietuvos rinktinė, rašo Krepšinis.lt.Mūsiškiai
Šmitas vėl buvo vienas vedlių į pergalę, Latvija sutriuškino Sakartvelą
Pasirengimą 2023 m. FIBA pasaulio taurės pirmenybėms tęsianti Latvijos rinktinė šeštadienį Rygoje 82:57 (19:20, 26:19, 20:10, 17:8) sutriuškino Sakartvelo krepšininkus
Dimšos metimas paskutinę sekundę lėmė pergalę prieš Sakartvelą
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kontrolinių rungtynių cikle iškovojo darmatišką pergalę paskutiniuoju metimu.Kazio Maksvyčio auklėtiniai Kaune 104:102 (25:17, 26:19, 31:29,
Jokubaitis apie Valančiūno jėgą: puolime nematau, kas galėtų jį sustabdyti
Pasaulio krepšinio čempionatui pasiruošimą tęsianti Lietuvos rinktinė antradienį sužais antrąsias kontrolines rungtynes. Šį kartą mūsiškiams iššūkį
Su Valančiūnu, bet be Motiejūno: pristatytas Lietuvos rinktinės dvyliktukas rungtynėms Kaune
Lietuvos krepšinio federacija pristatė rinktinės dvyliktuką, kuris antradienį vakare kovos prieš Sakartvelo rinktinę, rašo Krepšinis.lt.Rungtynes praleis Mindaugas Kuzminskas,
Sakartvelas dramatiškai pirmą kartą pateko į pasaulio čempionatą
Sakartvelo krepšinio rinktinė per plauką eliminavo Islandiją ir pirmą kartą istorijoje pateko į FIBA pasaulio čempionatą, rašo Krepšinis.lt.Europos zonos atrankoje sekmadienio
Tolimas "Lietkabelio" gynėjo šūvis patiesė Slovėnijos rinktinę
Saldžią pergalę atrankos į 2023-iųjų pasaulio čempionatą rungtynėse iškovojo Estijos krepšininkai (3-8).Estai Taline po dramatiškos atomazgos 79:78 (24:16, 13:24, 18:19, 24:19)
Estų apmaudas: antrą mačą iš eilės pralaimėjo vienu metimu ; Lenkija įveikė Izraelį
Nepavydėtinoje padėtyje Europos čempionato C grupėje atsidūrė Estijos krepšininkai, kurie pirmadienį Milane patyrė trečią nesėkmės iš eilės, rašo Krepšinis.lt.Estai
Sprogusios emocijos Tbilisyje – diskvalifikuoti žaidėjai, išvarytas Atamanas ir du pratęsimai
Europos čempionato A grupės kovų šeimininkė Sakartvelo rinktinė (1/2) po dviejų pratęsimų 88:83 (19:26, 17:8, 17:16, 15:19, 7:7, 13:8) palaužė turkus (2/1) ir iškovojo pirmą pergalę
Ispanai nepaliko vilčių Sakartvelo krepšininkams
Lengvą pergalę Europos krepšinio čempionate iškovojo Ispanijos rinktinė (2/0), kuri A grupėje rezultatu 90:64 (18:16, 22:15, 31:16, 19:17) nepaliko vilčių Tbilisio arenoje rungtyniavusiems
"Lietkabelio" naujoko lemiami metimai skriejo pro šalį: Estija nusileido Ukrainai
Europos vyrų krepšinio čempionate – įtemptas trileris tarp Estijos ir Ukrainos rinktinių, kuriame nugalėtojai sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, rašo Krepšinis.lt.Antrąją
Nyderlandai puikiai pataikė iš toli, bet serbai turėjo geresnių ginklų, estams – italų pamokos (1)
Europos čempionato D grupėje tolimų metimų dėka Nyderlandai ilgai laikėsi arti serbų, tačiau lemiamą spurtą atlikusi Nikola Jokičiaus kariauna iškovojo solidžią pergalę 100:76 (31:21,
Namų sienos nesuveikė: Belgija per pratęsimą palaužė kartvelus
Eurobasket 2022 buvo sužaistas pirmasis pratęsimas, kuriame savo pranašumą įrodė didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Belgijos rinktinė (1/0).Ji A grupėje po dramatiškos kovos, kurioje
Dončičiaus vedami slovėnai nepaliko vilčių estams
Triuškinančią pergalę 2023 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro mače iškovojo pirmoji Lietuvos varžovė europos čempionate slovėnijos rinktinė.Aleksandro Sekuličiaus auklėtiniai
Įspūdingai puolę estai įveikė Lietuvos varžovus bosnius
Lietuvos varžovė Europos čempionate Bosnijos ir Hercegovinos turi rimtų finansinių sunkumų, tačiau atvyko į draugišką turnyrą Estijoje.Bosniai Tartu mieste 89:102 (22:16, 25:30, 12:33,
Rinktinė antrąkart įveikė estus, šįsyk – sunkiai
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą pasaulio čempionato atrankai bei Europos čempionatui.Kazio Maksvyčio auklėtiniai po įtemptos kovos 90:88 (22:19, 23:16, 28:27,
Eurobasket čempionų trofėjų bus galima pamatyti rinktinės rungtynių Lietuvoje metu
Rugpjūčio 7 d. Alytuje vyksiančių Lietuvos ir Estijos draugiškų rungtynių metu žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti Europos krepšinio čempionato trofėjų – Nikolajaus
Kontraktą su treneriu pratęsusi Lietuvos varžovė Vengrija palaužė Sakartvelo žvaigždes
Lietuvos rinktinės varžovė Europos krepšinio čempionato grupių etape Vengrija penktadienį kontrolinėse rungtynėse 89:88 (31:24, 16:18, 21:19, 21:27) palaužė Sakartvelo nacionalinę ekipą,
Rinktinė pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą
Pasaulio čempionato atrankai bei Europos čempionatui besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą.Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdos