Hoptrans-Sirenos

"Fortūna" nutarė nebaigti serijos: sukūrė stebuklą ir per pratęsimą nukovė "Sūduvą"
Fantastišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzinėje serijoje iškovojo Klaipėdos „Fortūna“. Karjeros rungtynes sužaidusi Agnė Černeckytė pelnė
Galingai atsitiesusi "Kibirkštis" nukovė kaunietes ir išlygino finalo serijos rezultatą
Visas rungtynes pirmavusi Vilniaus „Kibirkštis“ išlygino Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatas.Per pirmuosius tris kėlinius rekordinį
LMKL finalo starte karjeros rekordą pasiekusi  R.Knyzaitė atvedė į pergalę kaunietes
LMKL finalo starte karjeros rekordą pasiekusi R.Knyzaitė atvedė į pergalę kaunietes
Sunkiausiu metu iniciatyvos besiėmusi Rasa Knyzaitė ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 iš 25 komados taškų ir atvedė Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ klubą į pergalę Lietuvos
Kaunietės - pirmosios LMKL finalininkės
Ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ tiesiausiu keliu žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą.Rasa Knyzaitė sužaidė rezultatyviausią
LMKL pusfinalį kaunietės pradėjo užtikrinta pergale prieš klaipėdietes
Po ilgosios pertraukos atitrūkusios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai startavo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) etape.Manto Šerniaus vadovaujamas klubas savo
Netikėtumos moterų taurės finale: kaunietės nukarūnavo "Sūduvą"
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandos krepšininkių rankose – istorinis trofėjus. Manto Šerniaus vadovaujama ekipa sausakimšoje Druskininkų arenoje vykusiame
LMKT finalas: ar "Sūduvos" treneris titulų skaičiumi pavys oponentą? (sąrašas)
Marijampolės „Sūduva“ kitą savaitgalį gins Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) laimėtojų vardą. Suvalkijos krepšininkės finale Druskininkuose kovo 4 d. susikaus
LMKL: kauniečių derbis, lengva čempionių pergalė bei trečdalis Sh.Landry pelnytų taškų
Nesustabdomai rungtyniavusi Shenita Landry surinko trečdalį Vilniaus „Kibirkšties“ (15-5) taškų ir atvedė sostinės klubą į pergalę Lietuvos moterų krepšinio
Kaunietės taurės pusfinalyje paskutinėmis sekundėmis įveikė vilnietes (video)
Pergalingai Liteuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) turnyro kovas pradėjo Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, kurios pirmajame pusfinalio mače sostinėje 73:68 (17:18, 19:10,
"Hoptrans-Sirenos" turkes sutriuškino net 86 taškų skirtumu
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/4) Rytų Europos moterų krepšinio lygos (EEWBL) trečiajame ture iškovojo triuškinančią pergalę. Manto Šerniaus treniruojamos
Kalėdinį stebuklą sukūrusios kaunietės įveikė vilnietes (video komentaras)
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) susitikime itin svarbią pergalę namuose pasiekė Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ (10-2) krepšininkės, kurios 80:76 (16:24, 12:23, 22:17,
Aukštesnę pavarą įjungusios kaunietės nugalėjo laimėjo Klaipėdoje
Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/1), kurios Klaipėdoje rezultatu 80:70 (19:21, 21:22, 23:12, 17:15) antroje
"Hoptrans-Sirenos" sutriuškino Kazachstano čempiones ir įsirašė pirmą pergalę
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ iškovojo pirmąją pergalę Rytų Europos moterų krepšinio lygoje (EEWBL). Slovakijoje vykusiame pirmojo etapo susitikime Manto Šerniaus
"Hoptrans Sirenos" labai apmaudžiai nusileido slovakėms
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ patyrė antrąją nesėkmę Rytų Europos moterų krepšinio lygoje (EEWBL). Manto Šerniaus vadovaujama ekipa B grupės rungtynėse 56:66 (19:13,
Sezoną EEWBL "Hoptrans-Sirenos" pradėjo nesėkme
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (0/1) nesėkme pradėjo pasirodymą Rytų Europos moterų krepšinio lygoje (EEWBL). Manto Šerniaus auklėtinės po atkaklios kovos rezultatu 63:69
LMKL vicečempionių gretose - patyrusi puolėja iš Ukrainos
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ papildė patyrusi puolėja iš Ukrainos. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionės pasirašė sutartį su 36 metų Olena Ogorodnikova.„Olena
Iš Kinijos grįžęs M.Šernius vėl vadovaus Lietuvos komandai
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionės Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ turi naująjį vyriausiąjį trenerį. Kauno rajono klubo vairą perima Lietuvos moterų krepšinio
Marijampolė švenčia: "Sūduva" pirmą kartą istorijoje tapo LMKL čempione
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėmis tapo Rimvydo Samulėno treniruojama „Sūduva“. Marijampolietės penktosiose finalo serijos rungtynėse 70:54 (19:13, 16:16, 20:11,
Lemiamos LMKL finalo serijos rungtynės - vos antrą kartą istorijoje
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijoje prireiks visų penkerių rungtynių tam, kad paaiškėtų čempionės.Marijampolės „Sūduvos“ ekipa seriją pradėjo pergale
"Sūduva" krito dar kartą, o "Hoptrans-Sirenos" priartėjo prie LMKL aukso
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės ir toliau sėkmingai žingsniuoja finalo serijoje. Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ svečiuose 92:82 (18:14, 31:19, 25:21, 18:28) nugalėjo
"Hoptrans-Sirenos" dvigubai pagerino iki tol buvusį šio sezono lankomumo rekordą
Titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ antrajame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos mače užtikrintai 72:62 įveikė Marijampolės „Sūduvą“
Čempionės nepasiduoda: "Hoptrans-Sirenos" išlygino finalo serijos rezultatą
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijoje – lygybė – titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ namuose 72:62 (14:15, 27:12, 17:18, 14:17) pranoko
Pirmajame LMKL finalo serijos mače marijampolietės užtikrintai įveikė čempiones
Pergale Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo seriją pradėjo Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose 80:66 (19:11, 21:16, 21:21, 19:18) pranoko titulą ginančias Kauno rajono
Po fantastiškos kovos "Kibirkštis" išplėšė lemiamą pusfinalio serijos mačą
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio serijoje prireiks lemiamų, trečiųjų rungtynių. Vilniaus „Kibirkštis“ svečiuose 73:67 (22:16, 18:16, 26:12, 7:23) pranoko
LMKL čempionės tiesiausiu keliu pateko į pufinalį
Titulą ginančios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ žengė į pusfinalį. Lino Šalkaus auklėtinės 91:56 (19:17, 16:15, 25:15,
LMKL pergales šventė "Fortūna", "Sūduva" ir "Sirenos"
Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (13/10) krepšininkės, kurios svečiuose 71:61 (19:17, 16:14, 19:10, 17:20) pranoko Vilniaus
"Hoptrans-Sirenų" sąskaitoje - pergalė pusšimčio taškų skirtumu
Lengvą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (13/9), kurios svečiuose 95:46 (25:13, 19:14, 21:13, 30:6) nugalėjo Ukmergės
Finišo tiesioji: keturi klubai stoja į lemiamą kovą dėl bilieto į Moterų taurės finalą
Keturiems Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) klubams Meilės dieną, vasario 14-ąją, išauš lemiamų kovų metas. Vilniaus „Kibirkštis“, Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“,