Naujienos kraunasi...

Iš trijų LKL klubų "Juventus" pasirinkęs I.Vaitkus: blogiuko etiketę galiu panaikinti žaidimu

Iš trijų LKL klubų "Juventus" pasirinkęs I.Vaitkus: blogiuko etiketę galiu panaikinti žaidimu
Ignas Vaitkus dėl vidaus klubo vidaus taisyklių pažeidimų nebaigė praėjusio sezono „Šiauliuose“, tačiau tarpsezonyje vis tiek išliko vienu didžiausių „Betsafe–LKL“ klubų taikinių. 26-erių puolėją siekė įsigyti trys stipriausios šalies lygos ekipos, tačiau blogiuko etiketę šiaulietis panaikinti sieks Utenoje.

Praėjęs sezonas I. Vaitkui buvo sėkmingiausias karjeroje – Antano Sireikos vadovaujamoje ekipoje jis rungtyniavo vidutiniškai po 26 minutes, pelnė po 12,5 taško (9 vieta lygoje), atkovojo po 4,9 kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus bei rinko po 12,7 naudingumo balo.

Tamsūs debesys virš „Šiaulių“ puolėjo galvos susikaupė likus vos dviem turams iki reguliaraus sezono pabaigos, kuomet Saulės miesto klubas nusprendė I. Vaitkų suspenduoti.

„Blogiuko etiketę galiu panaikinti savo žaidimu, save parodydamas gerai, – tinklalapiui LKL.LT teigė „Juventus“ naujokas. – Manau, kad reikia laiko, reikia, kad prasidėtų sezonas, o tuomet matysis, kokie yra komandos ir mano rezultatai. Jei viskas bus gerai, tuomet viskas bus užmiršta greitai.“

Tinklalapyje LKL.LT – interviu su „Juventus“ ekipos naujoku I. Vaitkumi – apie „Betsafe–LKL“ klubų susidomėjimą tarpsezonyje, naują karjeros iššūkį Utenoje, trenerį Žydrūną Urboną, norą žaisti užsienyje, darbą vasarą bei užklijuotą blogiuko etiketę.

– Kokie motyvai lėmė persikėlimą į „Juventus“ ekipą?
– Pasiūlymą turėjau nuo pat pradžių, jis pasirodė patrauklus. Bandžiau laukti kokio varianto į užsienį, bet „Juventus“ pasiūlė geras sąlygas. Gera organizacija, viskas ten gerai. Daug kalbėjau ir su Doviu Bičkauskiu, ir su Karoliu Guščiku, jie gerai atsiliepė. Manau, kad iš to, ką turėjau, priėmiau geriausią variantą.

Nebesinorėjo laukti, nes Lietuvoje būtų išlikę tai, ką turėjau, kažko naujo nebūtų atsiradę. Užsienio rinka juda daug vėliau, nesinorėjo paleisti „Juventus“ pasiūlymo, nes viskas ten gerai.

– Kokios „Betsafe–LKL“ ekipos jumis dar domėjosi?
– Turėjau tris komandas, kurios domėjosi, tad tarp jų ir sprendžiau. Tai buvo Prienų, Pasvalio ir Utenos komandos.

– Kiek rimtai svarstėte pradėti legionieriaus karjerą?
– Labai rimtai svarsčiau. Norėjau išvažiuoti, bet suprantama, kad klubai žiūri, kaip žaidėjas adaptuojasi užsienyje, be to, iš paskutinės lygos komandos išvažiuoti irgi nėra lengva. Žiūrėjau realistiškai ir į viską. Jei neatsirado, tai nereikėjo tikėtis kažko netikėto ir įspūdingo. Buvo pasiūlymai iš Rumunijos, bet aš nelinkęs važiuoti į lygas, kurios nėra bent panašaus lygio kaip „Betsafe–LKL“, todėl nusprendžiau likti Lietuvoje.

Čia turime stiprią lygą. Kiekvienais metais būna vis kitaip – tai daugiau komandų žaidžia Europoje, būna mažiau, bet lygis išlieka geras. Jei yra pasiūlymų, tai nėra ko grūstis į tą užsienį. Stipri lyga, kurią visi žiūri, o iš jos galima kilti aukščiau.

– Kaip leidi vasarą?
– Sportuoju intensyviai, jaučiu malonumą tą darydamas, nes praėjusią vasarą sportuoti negalėjau, buvau po traumos. Dabar jaučiuosi gerai, nieko neskauda. Malonu, kad galiu ruoštis sezonui, užkrauti bateriją. Praėjusį sezoną, ką mes pasportavome, tai man užteko iki Naujų metų. Tuomet neliko lengvumo, neliko greičio. Dabar tikiuosi gerai užsikrauti, kad sezonas būtų stabilus tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Turiu daug laiko, tad jį išnaudoju produktyviai. Šešta treniruočių savaitė eina į pabaigą – triskart sportuoju stadione su treneriu, dukart einame į sporto salę, o vakarais dirbame ties krepšiniu. Gaunasi, kad devynios treniruotės per savaitę gaunasi visada.

Manau, kad sezonui būsiu pasiruošęs, sveikas ir su nauja emocija bei jėga.

– Ar turėjote pokalbį su „Juventus“ treneriu Ž. Urbonu, kokį įspūdį jis palieka?
– Su Ž. Urbonu mes kalbėjome vasaros pradžioje. Turėjome gal 20 minučių pokalbį, o treneris paliko gerą įspūdį. Jis gan jaunas specialistas, nors dar ilgai nedirba vyriausiuoju treneriu, bet jau yra užsitarnavęs pagarbą. Žaidėjai klauso, žaidėjai nori išgirsti ir pasiimti kuo daugiau. Manau, kad Utena ir treneris Ž. Urbonas visiems žaidėjams suteikia gerą šansą kažkur išvažiuoti, pakilti į aukštesnį lygį.

– Ar aptarėte jūsų būsimą rolę Utenos ekipoje?
– Rolę ir vietą komandoje reikia išsikovoti darbu. Treneris sakė, kad mane mato Arvydo Šikšniaus vietoje. Aš esu pasiruošęs išsikovoti vietą, nes ateis daugiau žaidėjų, visi norės vietos po saule. Konkurencijos nebijau, nereikia man jokių pažadų, viską turi išsikovoti pats. Man svarbiausia, kad komanda yra konkurencinga, kaunasi su visais, o „Juventus“ visi vertina. Aš esu pasiilgęs pergalių.

– Kokius asmeninius tikslus keliate artėjančiam sezonui?
– Noriu būti sveikas, įdedu daug darbo į tai. Jei būsiu sveikas, manau, kad viskas ateis ir viskas bus gerai. Kaip ir treneriai, taip ir žaidėjai nori pasiekti kuo aukštesnį lygį. Svarbiausia būti sveikam, tuomet viskas susidėlios taip, kaip turi būti.

– Ar jau galime kalbėti apie komandinius tikslus, kai dar nėra pilnos sudėties?
– Sunku pasakyti, ką galime pasiekti. Esu žaidęs anksčiau su Juliumi Juciku, žinau, kad tai galingas centras, galinga jėga po krepšiu. Ši pozicija yra gan svarbi, matysime, kokius įžaidėjus įsigys „Juventus“. Manau, kad pagal galimybes sukomplektuos tikrai neblogą sudėtį, kaip ir kiekvienais metais ekipa bus lentelės viduryje ir kausis dėl ketverto.

– Ką davė tie dveji metai Šiauliuose?
– Esu dėkingas „Šiauliams“ už pasitikėjimą ir duotą laisvę. Man tai davė daug, o klubui linkiu sėkmės, neminiu jų blogu žodžiu. Dveji metai Šiauliuose man davė geros patirties, užsiauginau storą odą. Manau, kad psichologiškai esu pasiruošęs bet kam. Pasiėmiau daug, o dabar laikas judėti pirmyn.

– Ar nemalonus išsiskyrimas su „Šiauliais“ galėjo padaryti įtaką didesnių klubų susidomėjimui?
– Sunku pasakyti. Treneriai pasikalba, jie klausinėja, kas per situacija buvo, kas įvyko. Man asmeniškai didelio šoko nebuvo, įtakos nepadarė, bet galbūt galėjo žmonėms, kurie domisi krepšiniu.

Man užklijavo blogiuko etiketę. Manau, kad jei būčiau įdomus kažkuriems klubams, jie būtų galėję pasidomėti, kaip viskas buvo iš mano pusės, jie galėjo išsiaiškinti, kaip tą darė kiti treneriai. Neužtenka perskaityti spaudoje, jie man paskambino ir paklausė, kaip viskas buvo, domėjosi manimi kalbėdami su kitais treneriais, kurie gali apie mane pasakyti daug ką.

Jei būtų buvęs susidomėjimas iš didesnių klubų, tai jis ir būtų išlikęs, bet gal kažkokią įtaką ir padarė.

– Kaip reaguojate į tą blogiuko etiketę? Ar turite tikslą ją nusiimti?
– Aš per daug neišgyvenu. Daugiausia išgyveno mano artimieji, aš jau praėjau tą dalyką. Tą etiketę galiu panaikinti savo žaidimu, save parodydamas gerai. Manau, kad reikia laiko, reikia, kad prasidėtų sezonas, o tuomet matysis, kokie yra komandos ir mano rezultatai. Jei viskas bus gerai, tuomet viskas bus užmiršta greitai.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Nevėžio" gretose - Italijos ir Vokietijos talentai
"Nevėžio" gretose - Italijos ir Vokietijos talentai
Kėdainių „Nevėžis“ tęsia darbus šio tarpsezonio metu. Klubas susitarė su dviem vienais perspektyviausių savo kartos aštuoniolikmečių krepšininkų Europoje, kurie
Naudingiausias "Ryto" dublerių žaidėjas karjerą tęs Prienuose
Naudingiausias "Ryto" dublerių žaidėjas karjerą tęs Prienuose
Gretas artėjančiam sezonui rikiuojanti Prienų „CBet“ ekipa savo sudėtį papildė dar vienu naujoku – prie komandos prisijungė 21 metų 207 cm ūgio Einaras Tubutis. Su krepšininku
"Hoptrans 3x3" turnyre – prizai, pramogos fanų zonoje ir snaiperio konkursas
"Hoptrans 3x3" turnyre – prizai, pramogos fanų zonoje ir snaiperio konkursas
Jau penktadienį Palangoje prasidės pirmojo „Hoptrans 3x3“ turnyro etapo kovos. Žiūrovai bus lepinami ne tik reginiu krepšinio aikštėje, tačiau ir pramogomis „Hoptrans“
I.Vaitkus tiko "Juventus" - su puolėju pasirašytas naujas kontraktas
I.Vaitkus tiko "Juventus" - su puolėju pasirašytas naujas kontraktas
Prieš metus Utenos „Juventus“ gretas sustiprinęs Ignas Vaitkus lieka komandoje ilgesniam laikui – su 27-erių puolėju klubas sudarė naują dvejų metų sutartį.Praėjusiame
"Rytui" nepavyko išsaugoti kapitono ir vieno lyderių E.Bendžiaus
"Rytui" nepavyko išsaugoti kapitono ir vieno lyderių E.Bendžiaus
Vilniaus „Ryto“ komandai nepavyko išsaugoti kapitono Eimanto Bendžiaus. Dėl pandemijos kitą sezoną biudžetą mažinantis sostinės klubas ir patyręs puolėjas priversti nepasinaudoti
Susipažinkite: kuo ypatingos 3x3 krepšinio taisyklės?
Susipažinkite: kuo ypatingos 3x3 krepšinio taisyklės?
Jau šį penktadienį startuosiantis „Hoptrans 3x3“ turnyras bus vienas pirmųjų, kurio metu 3x3 krepšinis bus transliuojamas tokiai plačiai auditorijai Lietuvoje.Tačiau
B.Griciūnas "Šiaulius" keičia į "Neptūną"
B.Griciūnas "Šiaulius" keičia į "Neptūną"
Klaipėdos „Neptūno“ komanda tęsia sudėties komplektacijos darbus. Uostamiesčio komandos marškinėlius artėjantį sezoną vilkės 25-erių šilutiškis Benas Griciūnas,
Su "Lietkabeliu" sutartį pratęsęs P.Valinskas: noriu turėti normalų sezoną
Su "Lietkabeliu" sutartį pratęsęs P.Valinskas: noriu turėti normalų sezoną
Panevėžio „Lietkabelio“ komandai savo gretose pavyko išsaugoti labai svarbų žaidėją – dar vieneriems metams pratęsta sutartis su Pauliumi Valinsku.„Pasitaręs
Kažkoks likimo pirštas: burtai "Rytą" ir "Juventus" suvedė ir trijulių turnyre
Kažkoks likimo pirštas: burtai "Rytą" ir "Juventus" suvedė ir trijulių turnyre
Antradienį ištraukti „Hoptrans 3x3“ turnyro burtai. Po jų paaiškėjo grupės, kuriose komandos žais pirmajame turnyro etape.Burtai į vieną grupę suvedė Utenos „Juventus
Iš Ispanijos į "Neptūną" grįžo A.Einikis
Iš Ispanijos į "Neptūną" grįžo A.Einikis
Klaipėdos „Neptūno“ komandoje ir vėl matysime pažįstamą veidą. Uostamiesčio komandos marškinėlius vėl užsivilks 23-ejų metų klaipėdietis Aidas Einikis. Atakuojančio gynėjo
"Žalgirio" naujokas - iš "Ryto" išpirktas talentas M.Blaževičius
"Žalgirio" naujokas - iš "Ryto" išpirktas talentas M.Blaževičius
Ateinančio sezono Kauno „Žalgirio“ sudėtyje jau trečiasis naujokas. Prie sutartis su klubu sudariusių Tomo Dimšos ir Steve‘o Vasturios prisijungė 18-metis vidurio puolėjas
Antrasis "Lietkabelio" legionierius – Latvijos–Estijos lygoje žibėjęs amerikietis
Antrasis "Lietkabelio" legionierius – Latvijos–Estijos lygoje žibėjęs amerikietis
Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje – antrasis legionierius – vienerių metų sutartis pasirašyta su Troy‘umi Barniesu, kuris sudarys lengvųjų krašto
Karjeros sezoną LKL sužaidęs M.Sušinskas sustiprino Prienų klubo gretas
Karjeros sezoną LKL sužaidęs M.Sušinskas sustiprino Prienų klubo gretas
Artėjančiam sezonui besiruošianti ir komandos komplektacijos darbus tęsianti Prienų „CBet“ ekipa sulaukė dar vieno naujoko. Prie klubo prisijungė 25 metų 204 cm ūgio puolėjas
"Neptūno" kapitonas dalyvauja Seimo rinkimuose
"Neptūno" kapitonas dalyvauja Seimo rinkimuose
Kėdainiuose įvykusiame Darbo partijos suvažiavime patvirtinti kandidatai rinkimuose į Seimą.Tarp Baltijos rinkimų apygardos kandidatų yra ir ilgametis Klaižėdos "Neptūno" žaidėjas
"Nevėžio" gretose - vienas talentingiausių Italijos krepšininkų (komentaras)
"Nevėžio" gretose - vienas talentingiausių Italijos krepšininkų (komentaras)
Kėdainių "Nevėžyje" kitą sezoną pamatysime 18-metį talentą iš Italijos Abramo Canką, kurį vieneriems metams išnuomojo Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas.Rusijos
"Lietkabelis" pasiliko G.Maldūną, bet išsiskyrė su T.Lekūnu
"Lietkabelis" pasiliko G.Maldūną, bet išsiskyrė su T.Lekūnu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda toliau darbuojasi vasaros žaidėjų turguje ir šįkart pasirašė sutartį pagal formulę „1 plius 1“ su Gabrieliumi Maldūnu.Taip
"Šiauliai" siekia susigrąžinti buvusį įžaidėją
"Šiauliai" siekia susigrąžinti buvusį įžaidėją
Nutrauktose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse aštuntąją vietą užėmęs Šiaulių "Šiaulių" klubas pristatė pirmąjį naujoką ateinančiam sezonui Denisą
"Šiaulius" palikusį kapitoną A.Udrą keičia D.Krestininas
"Šiaulius" palikusį kapitoną A.Udrą keičia D.Krestininas
„Šiaulių” vyrų komandai prieš būsimojo „Betsafe-LKL” čempionato pradžią teks išsirinkti naują kapitoną. Antanas Udras su Saulės miesto komanda išsiskyrė
NKL spindėjęs J.Jogminas ateitį susiejo su Prienų klubu
NKL spindėjęs J.Jogminas ateitį susiejo su Prienų klubu
Prienų „CBet“ ekipos gretos didėja – prie komandos prisijungė 22 metų 197 cm ūgio Naujoje Akmenėje gimęs Justinas Jogminas. Su krepšininku sudaryta 3 metų
Prienų tarybos nariai išklausė "CBet" viziją. Reakcijos įvairios
Prienų tarybos nariai išklausė "CBet" viziją. Reakcijos įvairios
Birželio 25 d., po Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdžio, Tarybos nariams buvo pristatyta krepšinio klubo „Prienai“ veiklos ataskaita apie 2019–2020 m. sezoną, taip
"Ryto" ugdytas 19-metis talentas S.Jarumbauskas karjerą tęs Prienuose
"Ryto" ugdytas 19-metis talentas S.Jarumbauskas karjerą tęs Prienuose
Artėjančiam sezonui besiruošianti Prienų „CBet“ ekipa tęsia komandos komplektavimo darbus. Prie klubo prisijungė vienas talentingiausių savo kartos krepšininkų,
Vienas didžiausių Lietuvos talentų savo ateitį susiejo su "Neptūnu"
Vienas didžiausių Lietuvos talentų savo ateitį susiejo su "Neptūnu"
Klaipėdos „Neptūno“ piramidę papildė ir ilgalaikį kontraktą pasirašė perspektyviausiu savo kartos krepšininku laikomas 16-metis Mintautas Mockus, kuriuo domėjosi ir kiti
"Nevėžio" sudėtyje trijulių turnyrui - ir broliai Jucikai
"Nevėžio" sudėtyje trijulių turnyrui - ir broliai Jucikai
Kėdainių „Nevėžis“ pristatė savo ekipos atstovus, kurie liepos mėnesį kovos dėl „Hoptrans 3x3“ turnyro geriausios komandos vardo.Kėdainių komandos marškinėlius
Į "Nevėžį" sugrįžo kėdainietis snaiperis J.Tamulis
Į "Nevėžį" sugrįžo kėdainietis snaiperis J.Tamulis
Po dviejų metų pertraukos į komandą grįžta kėdainietis Justas Tamulis. 25-erių atakuojantis gynėjas Kėdainių „Nevėžio“ komandoje yra rungtyniavęs 2014/2015 bei 2017/2018 metų
Klaipėdos meras: "Neptūnui" pavyko išvengti bankroto šmėklos
Klaipėdos meras: "Neptūnui" pavyko išvengti bankroto šmėklos
Dar nespėjęs atsigauti po Joninių, krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis į kartu su draugais iš „Betsafe“ rengiamą tinklalaidę „Čeponio podkastai“ pasikvietė
Džiugios naujienos "Ryto" stovykloje: A.Marčiulionis lieka Vilniuje
Džiugios naujienos "Ryto" stovykloje: A.Marčiulionis lieka Vilniuje
18-metis Augustas Marčiulionis pratęsė bendradarbiavimą su Vilniaus „Ryto“ klubu. Vienas perspektyviausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų savo karjerą tęs sostinėje, kaip ir
"Neptūnas" išsaugojo Ž.Janavičių ir S.Galdiką
"Neptūnas" išsaugojo Ž.Janavičių ir S.Galdiką
Klaipėdos „Neptūnas“ pasiekė naujus susitarimus bei savo sudėtyje iki 2022-ųjų metų išsaugojo 31-erių įžaidėją Žygimantą Janavičių bei 33-ejų kapitoną Simą Galdiką.Tai
"Neptūno" gretose - du "Šiauliuose" žaidę krepšininkai
"Neptūno" gretose - du "Šiauliuose" žaidę krepšininkai
Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia sudėties komplektacijos darbus. Uostamiesčio klubą papildė 27-erių gynėjas Evaldas Šaulys bei 23-ejų puolėjas Giedrius Stankevičius.Su taikliarankiu

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime