Naujienos kraunasi...

Iš trijų LKL klubų "Juventus" pasirinkęs I.Vaitkus: blogiuko etiketę galiu panaikinti žaidimu

Iš trijų LKL klubų "Juventus" pasirinkęs I.Vaitkus: blogiuko etiketę galiu panaikinti žaidimu
Ignas Vaitkus dėl vidaus klubo vidaus taisyklių pažeidimų nebaigė praėjusio sezono „Šiauliuose“, tačiau tarpsezonyje vis tiek išliko vienu didžiausių „Betsafe–LKL“ klubų taikinių. 26-erių puolėją siekė įsigyti trys stipriausios šalies lygos ekipos, tačiau blogiuko etiketę šiaulietis panaikinti sieks Utenoje.

Praėjęs sezonas I. Vaitkui buvo sėkmingiausias karjeroje – Antano Sireikos vadovaujamoje ekipoje jis rungtyniavo vidutiniškai po 26 minutes, pelnė po 12,5 taško (9 vieta lygoje), atkovojo po 4,9 kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus bei rinko po 12,7 naudingumo balo.

Tamsūs debesys virš „Šiaulių“ puolėjo galvos susikaupė likus vos dviem turams iki reguliaraus sezono pabaigos, kuomet Saulės miesto klubas nusprendė I. Vaitkų suspenduoti.

„Blogiuko etiketę galiu panaikinti savo žaidimu, save parodydamas gerai, – tinklalapiui LKL.LT teigė „Juventus“ naujokas. – Manau, kad reikia laiko, reikia, kad prasidėtų sezonas, o tuomet matysis, kokie yra komandos ir mano rezultatai. Jei viskas bus gerai, tuomet viskas bus užmiršta greitai.“

Tinklalapyje LKL.LT – interviu su „Juventus“ ekipos naujoku I. Vaitkumi – apie „Betsafe–LKL“ klubų susidomėjimą tarpsezonyje, naują karjeros iššūkį Utenoje, trenerį Žydrūną Urboną, norą žaisti užsienyje, darbą vasarą bei užklijuotą blogiuko etiketę.

– Kokie motyvai lėmė persikėlimą į „Juventus“ ekipą?
– Pasiūlymą turėjau nuo pat pradžių, jis pasirodė patrauklus. Bandžiau laukti kokio varianto į užsienį, bet „Juventus“ pasiūlė geras sąlygas. Gera organizacija, viskas ten gerai. Daug kalbėjau ir su Doviu Bičkauskiu, ir su Karoliu Guščiku, jie gerai atsiliepė. Manau, kad iš to, ką turėjau, priėmiau geriausią variantą.

Nebesinorėjo laukti, nes Lietuvoje būtų išlikę tai, ką turėjau, kažko naujo nebūtų atsiradę. Užsienio rinka juda daug vėliau, nesinorėjo paleisti „Juventus“ pasiūlymo, nes viskas ten gerai.

– Kokios „Betsafe–LKL“ ekipos jumis dar domėjosi?
– Turėjau tris komandas, kurios domėjosi, tad tarp jų ir sprendžiau. Tai buvo Prienų, Pasvalio ir Utenos komandos.

– Kiek rimtai svarstėte pradėti legionieriaus karjerą?
– Labai rimtai svarsčiau. Norėjau išvažiuoti, bet suprantama, kad klubai žiūri, kaip žaidėjas adaptuojasi užsienyje, be to, iš paskutinės lygos komandos išvažiuoti irgi nėra lengva. Žiūrėjau realistiškai ir į viską. Jei neatsirado, tai nereikėjo tikėtis kažko netikėto ir įspūdingo. Buvo pasiūlymai iš Rumunijos, bet aš nelinkęs važiuoti į lygas, kurios nėra bent panašaus lygio kaip „Betsafe–LKL“, todėl nusprendžiau likti Lietuvoje.

Čia turime stiprią lygą. Kiekvienais metais būna vis kitaip – tai daugiau komandų žaidžia Europoje, būna mažiau, bet lygis išlieka geras. Jei yra pasiūlymų, tai nėra ko grūstis į tą užsienį. Stipri lyga, kurią visi žiūri, o iš jos galima kilti aukščiau.

– Kaip leidi vasarą?
– Sportuoju intensyviai, jaučiu malonumą tą darydamas, nes praėjusią vasarą sportuoti negalėjau, buvau po traumos. Dabar jaučiuosi gerai, nieko neskauda. Malonu, kad galiu ruoštis sezonui, užkrauti bateriją. Praėjusį sezoną, ką mes pasportavome, tai man užteko iki Naujų metų. Tuomet neliko lengvumo, neliko greičio. Dabar tikiuosi gerai užsikrauti, kad sezonas būtų stabilus tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Turiu daug laiko, tad jį išnaudoju produktyviai. Šešta treniruočių savaitė eina į pabaigą – triskart sportuoju stadione su treneriu, dukart einame į sporto salę, o vakarais dirbame ties krepšiniu. Gaunasi, kad devynios treniruotės per savaitę gaunasi visada.

Manau, kad sezonui būsiu pasiruošęs, sveikas ir su nauja emocija bei jėga.

– Ar turėjote pokalbį su „Juventus“ treneriu Ž. Urbonu, kokį įspūdį jis palieka?
– Su Ž. Urbonu mes kalbėjome vasaros pradžioje. Turėjome gal 20 minučių pokalbį, o treneris paliko gerą įspūdį. Jis gan jaunas specialistas, nors dar ilgai nedirba vyriausiuoju treneriu, bet jau yra užsitarnavęs pagarbą. Žaidėjai klauso, žaidėjai nori išgirsti ir pasiimti kuo daugiau. Manau, kad Utena ir treneris Ž. Urbonas visiems žaidėjams suteikia gerą šansą kažkur išvažiuoti, pakilti į aukštesnį lygį.

– Ar aptarėte jūsų būsimą rolę Utenos ekipoje?
– Rolę ir vietą komandoje reikia išsikovoti darbu. Treneris sakė, kad mane mato Arvydo Šikšniaus vietoje. Aš esu pasiruošęs išsikovoti vietą, nes ateis daugiau žaidėjų, visi norės vietos po saule. Konkurencijos nebijau, nereikia man jokių pažadų, viską turi išsikovoti pats. Man svarbiausia, kad komanda yra konkurencinga, kaunasi su visais, o „Juventus“ visi vertina. Aš esu pasiilgęs pergalių.

– Kokius asmeninius tikslus keliate artėjančiam sezonui?
– Noriu būti sveikas, įdedu daug darbo į tai. Jei būsiu sveikas, manau, kad viskas ateis ir viskas bus gerai. Kaip ir treneriai, taip ir žaidėjai nori pasiekti kuo aukštesnį lygį. Svarbiausia būti sveikam, tuomet viskas susidėlios taip, kaip turi būti.

– Ar jau galime kalbėti apie komandinius tikslus, kai dar nėra pilnos sudėties?
– Sunku pasakyti, ką galime pasiekti. Esu žaidęs anksčiau su Juliumi Juciku, žinau, kad tai galingas centras, galinga jėga po krepšiu. Ši pozicija yra gan svarbi, matysime, kokius įžaidėjus įsigys „Juventus“. Manau, kad pagal galimybes sukomplektuos tikrai neblogą sudėtį, kaip ir kiekvienais metais ekipa bus lentelės viduryje ir kausis dėl ketverto.

– Ką davė tie dveji metai Šiauliuose?
– Esu dėkingas „Šiauliams“ už pasitikėjimą ir duotą laisvę. Man tai davė daug, o klubui linkiu sėkmės, neminiu jų blogu žodžiu. Dveji metai Šiauliuose man davė geros patirties, užsiauginau storą odą. Manau, kad psichologiškai esu pasiruošęs bet kam. Pasiėmiau daug, o dabar laikas judėti pirmyn.

– Ar nemalonus išsiskyrimas su „Šiauliais“ galėjo padaryti įtaką didesnių klubų susidomėjimui?
– Sunku pasakyti. Treneriai pasikalba, jie klausinėja, kas per situacija buvo, kas įvyko. Man asmeniškai didelio šoko nebuvo, įtakos nepadarė, bet galbūt galėjo žmonėms, kurie domisi krepšiniu.

Man užklijavo blogiuko etiketę. Manau, kad jei būčiau įdomus kažkuriems klubams, jie būtų galėję pasidomėti, kaip viskas buvo iš mano pusės, jie galėjo išsiaiškinti, kaip tą darė kiti treneriai. Neužtenka perskaityti spaudoje, jie man paskambino ir paklausė, kaip viskas buvo, domėjosi manimi kalbėdami su kitais treneriais, kurie gali apie mane pasakyti daug ką.

Jei būtų buvęs susidomėjimas iš didesnių klubų, tai jis ir būtų išlikęs, bet gal kažkokią įtaką ir padarė.

– Kaip reaguojate į tą blogiuko etiketę? Ar turite tikslą ją nusiimti?
– Aš per daug neišgyvenu. Daugiausia išgyveno mano artimieji, aš jau praėjau tą dalyką. Tą etiketę galiu panaikinti savo žaidimu, save parodydamas gerai. Manau, kad reikia laiko, reikia, kad prasidėtų sezonas, o tuomet matysis, kokie yra komandos ir mano rezultatai. Jei viskas bus gerai, tuomet viskas bus užmiršta greitai.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Ą.Tubelis: stengiuosi nestovėti vietoje ir tobulėti, "Rytas" yra laiptelis aukštyn
Ą.Tubelis: stengiuosi nestovėti vietoje ir tobulėti, "Rytas" yra laiptelis aukštyn
Jaunasis „Ryto“ sistemos žaidėjas Ąžuolas Tubelis ruošdamasis sezonui vasarą daugiau laiko praleido pagrindinės komandos treniruotėse. Būtent šį priešsezoninį
"Rytas" pradėjo bendradarbiavimą su Mykolo Romerio universitetu
"Rytas" pradėjo bendradarbiavimą su Mykolo Romerio universitetu
Vilniaus „Rytas“ ir Mykolo Romerio universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią organizacijos bendradarbiaus studijų, jaunimo sveikatinimo ir sportinio meistriškumo
"Nevėžį" papildė dar vienas talentas - 19-metis rusas
"Nevėžį" papildė dar vienas talentas - 19-metis rusas
Kėdainių „Nevėžis“ pasiskolino jaunąjį Krasnodaro „Lokomotiv“ talentą Zacharą Vediščevą. Atakuojančio gynėjo ir lengvojo krašto pozicijose rungtyniaujantis
Šoklusis "šiaulietis" užkariavo LKL gražiausių epizodų penketuką
Šoklusis "šiaulietis" užkariavo LKL gražiausių epizodų penketuką
Kevinas Hardy tapo neabejotinai ryškiausiu „Betsafe–LKL“ debiutantu. 188 cm ūgio „Šiaulių“ gynėjas antrą kartą šį sezoną sukūrė gražiausią
Ž.Janavičius - tarp 5 geriausiųjų lygos istorijoje
Ž.Janavičius - tarp 5 geriausiųjų lygos istorijoje
Vienuoliktą sezoną Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiantis Žygimantas Janavičius pakilo į penktą vietą pagal atliktus rezultatyvius perdavimus lygos istorijoje.Klaipėdos „Neptūno“
"Juventus" legionierius surengė penkmetį nematytą pasirodymą
"Juventus" legionierius surengė penkmetį nematytą pasirodymą
Utenos „Juventus“ gynėjas Shannonas Scottas savaitgalį surengė įspūdingą pasirodymą.Amerikietis žaisdamas su Prienų „CBet“ komanda perėmė net 8 kamuolius – vos
LKL savaitės MVP - "Šiaulius" į pergalę Kėdainiuose traukęs K.Hardy
LKL savaitės MVP - "Šiaulius" į pergalę Kėdainiuose traukęs K.Hardy
„Šiauliai“ įgauna vis didesnį pagreitį, o tai atsispindi ne tik komandiniuose rezultatuose (ekipa iškovojo jau antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse
"Žalgiris" pabudo po pertraukos ir pagaliau laimėjo Klaipėdoje
"Žalgiris" pabudo po pertraukos ir pagaliau laimėjo Klaipėdoje
Kauno „Žalgirio“ (5/0) krepšininkai sekmadienio vakarą išsivežė pergalę iš Klaipėdos, kur įveikė „Neptūną“ (2/3) 80:73 (16:13, 18:22, 29:13, 17:25)
Įsižaisti jauniesiems žalgiriečiams leidęs Šaras: reikia, kad jie pajustų tokias atmosferas kaip Klaipėdos
Įsižaisti jauniesiems žalgiriečiams leidęs Šaras: reikia, kad jie pajustų tokias atmosferas kaip Klaipėdos
Kauno „Žalgiris“ ir toliau išlieka nenugalima jėga Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Kauniečiai penktojo turo rungtynėse išvykoje 80:73 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“
"Neptūno" strategas po nesėkmės prieš "Žalgirį" neliūdėjo: rungtynės nebuvo labai blogos
"Neptūno" strategas po nesėkmės prieš "Žalgirį" neliūdėjo: rungtynės nebuvo labai blogos
Klaipėdos „Neptūnas“ (2-3) sekmadienio vakarą sausakimšoje „Švyturio“ arenoje banguotame mače 73:80 nusileido Kauno „Žalgiriui“ (5-0). Trečiojo kėlinio
Aukštaitijos derbyje triumfavo panevėžiečiai
Aukštaitijos derbyje triumfavo panevėžiečiai
Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate grįžo į pergalių kelią ir namuose 75:62 (18:18, 17:17, 24:10, 16:17) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“
Po ilgosios pertraukos spurtavę "Šiauliai" išsivežė užtikrintą pergalę iš Kėdainių
Po ilgosios pertraukos spurtavę "Šiauliai" išsivežė užtikrintą pergalę iš Kėdainių
„Šiaulių“ (2/3) ekipa visų rungtynių metu demonstravo puikų puolimą, trečiajame kėlinyje įsijungė aukštesnę pavarą gynyboje, užfiksavo šio sezono „Betsafe–LKL“
"Rytas" išliejo pyktį ant dzūkų
"Rytas" išliejo pyktį ant dzūkų
Vilniaus „Ryto“ (5/0) ekipa ir toliau tęsia pergalingą žygį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse be jokių kluptelėjimų.Vilniečiai svečiuose be didesnio vargo 90:54 (23:14,
A.Velička atvedė prieniškius į pergalę Utenoje
A.Velička atvedė prieniškius į pergalę Utenoje
Prienų „CBet“ (3/2) komanda pasiekė šio sezono „Betsafe–LKL“ klaidų rekordą, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečią pergalę iš eilės.Manto Šerniaus
D.Bičkauskis - apie krepšinį Baisogaloje, Ž.Urbono dovanotą gesintuvą ir kita
D.Bičkauskis - apie krepšinį Baisogaloje, Ž.Urbono dovanotą gesintuvą ir kita
Vilniaus „Ryto“ naujokas Dovis Bičkauskis praėjusį sezoną buvo lyderis rezultatyvių perdavimų kategorijoje „Betsafe–LKL“ čempionate. Kad pasiektų tai, iš Baisogalos
"Betsafe" prognozė: "Žalgiris" šį savaitgalį nutrauks nesėkmių seriją Klaipėdoje
"Betsafe" prognozė: "Žalgiris" šį savaitgalį nutrauks nesėkmių seriją Klaipėdoje
Šeštadienį „Betsafe–LKL“ arenose startuoja penktasis pirmenybių turas, o centrinis turo susitikimas bus žaidžiamas sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“
"Užribis": "Juventus" kuriozas, autografų dalybos ir smagi Š.Jasikevičiaus reakcija
"Užribis": "Juventus" kuriozas, autografų dalybos ir smagi Š.Jasikevičiaus reakcija
Į „Betsafe–LKL“ video kanalą sugrįžta sirgalių pamėgta rubrika „Užribis“, o joje tradiciškai galima išvysti smagių ir netradicinių vaizdelių.Pirmąjį
T.Lekūnas: apie sekmadienio Aukštaitijos derbį, tėvystės džiaugsmus ir savo žaidimą
T.Lekūnas: apie sekmadienio Aukštaitijos derbį, tėvystės džiaugsmus ir savo žaidimą
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) žais Aukštaitijos derbį, kai namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
"Juventus" gretose - po ketverių metų į Lietuvą grįžtantis D.Tarvydas
"Juventus" gretose - po ketverių metų į Lietuvą grįžtantis D.Tarvydas
Jubiliejinį sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa sulaukė pastiprinimo. Klubas sudarė mėnesio trukmės sutartį su šiandien 28 metų gimtadienį švenčiančiu 199 cm
LKL pratęsė bendradarbiavimą su "Volfas Engelman"
LKL pratęsė bendradarbiavimą su "Volfas Engelman"
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pratęsė bendradarbiavimą su pagrindiniu rėmėju – pasirašyta nauja partnerystės sutartis su „Volfas Engelman“.Jau antrą šimtmetį
"Nevėžio" lyderiu tapęs L.Beliauskas: vasarą svarsčiau apie NKL
"Nevėžio" lyderiu tapęs L.Beliauskas: vasarą svarsčiau apie NKL
„Pamatysime dar ne tokį komandos veidą“, – po geriausių karjeros rungtynių plačiai šypsojosi Kėdainių „Nevėžio“ gynėjas Laurynas Beliauskas.22-ejų 192 cm
"Nevėžio" triumfą ir graikus stebėjo NBA skautu dirbantis buvęs žalgirietis
"Nevėžio" triumfą ir graikus stebėjo NBA skautu dirbantis buvęs žalgirietis
Pirmąją „Nevėžio“ komandos pergalę Kėdainiuose trečiadienį stebėjo ir vienas ypatingas žiūrovas – buvęs žalgirietis, o dabar NBA komandos Milvokio „Bucks“ skautas
"Teisėjo švilpukas" grįžta: įdomiausi momentai iš pirmų turų
"Teisėjo švilpukas" grįžta: įdomiausi momentai iš pirmų turų
Į „Betsafe–LKL“ eterį grįžta „Teisėjo švilpukas“ – rubrika, praėjusį sezoną sulaukusi daug dėmesio ir buvusi viena laukiamiausių Lietuvos krepšinio
Netikėtas rezultatas LKL: "Lietkabelis" sutriuškinatas Kėdainiuose
Netikėtas rezultatas LKL: "Lietkabelis" sutriuškinatas Kėdainiuose
Darnų žaidimą pademonstravusi Kėdainių „Nevėžio“ (1/3) komanda pažabojo Panevėžio „Lietkabelį“ (2/2) ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“)
Kuris iš žalgiriečių mėgsta groti pianinu o kas mokykloje negalėjo žaisti krepšinio?
Kuris iš žalgiriečių mėgsta groti pianinu o kas mokykloje negalėjo žaisti krepšinio?
Aikštelėje pamažu ryšį surandantiems Kauno „Žalgirio“ krepšininkams šįkart teko atlaikyti „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį
A.Sireika po pergalės Palangoje: žaidėjai buvo pakeltais sparneliais
A.Sireika po pergalės Palangoje: žaidėjai buvo pakeltais sparneliais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmąjį etapą „Šiauliai“ pradėjo pergale Palangoje prieš vietos „Kuršius“ 88:81 (15:19, 24:17, 31:25,
Šansas pasirodyti per Eurolygos rungtynes - "Žalgiris" kviečia sužibti naujus talentus
Šansas pasirodyti per Eurolygos rungtynes - "Žalgiris" kviečia sužibti naujus talentus
Kauno „Žalgirio“ klubas tęsia praėjusiame sezone pradėtas talentų paieškas ir laukia entuziastingų, drąsių, ryškių bei talentingų asmenų ir grupių paraiškų
Prieš dvikovą su "Lietkabeliu" - LKL ekspertų pagyros naujajam "Nevėžio" lyderiui
Prieš dvikovą su "Lietkabeliu" - LKL ekspertų pagyros naujajam "Nevėžio" lyderiui
Gabrielius Maldūnas šį vakarą grįžta į miestą, kuriam atidavė pastaruosius dvejus metus.Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgis šį vakarą stos į kovą Kėdainiuose

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime