Naujienos kraunasi...

Iš trijų LKL klubų "Juventus" pasirinkęs I.Vaitkus: blogiuko etiketę galiu panaikinti žaidimu

Iš trijų LKL klubų "Juventus" pasirinkęs I.Vaitkus: blogiuko etiketę galiu panaikinti žaidimu
Ignas Vaitkus dėl vidaus klubo vidaus taisyklių pažeidimų nebaigė praėjusio sezono „Šiauliuose“, tačiau tarpsezonyje vis tiek išliko vienu didžiausių „Betsafe–LKL“ klubų taikinių. 26-erių puolėją siekė įsigyti trys stipriausios šalies lygos ekipos, tačiau blogiuko etiketę šiaulietis panaikinti sieks Utenoje.

Praėjęs sezonas I. Vaitkui buvo sėkmingiausias karjeroje – Antano Sireikos vadovaujamoje ekipoje jis rungtyniavo vidutiniškai po 26 minutes, pelnė po 12,5 taško (9 vieta lygoje), atkovojo po 4,9 kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus bei rinko po 12,7 naudingumo balo.

Tamsūs debesys virš „Šiaulių“ puolėjo galvos susikaupė likus vos dviem turams iki reguliaraus sezono pabaigos, kuomet Saulės miesto klubas nusprendė I. Vaitkų suspenduoti.

„Blogiuko etiketę galiu panaikinti savo žaidimu, save parodydamas gerai, – tinklalapiui LKL.LT teigė „Juventus“ naujokas. – Manau, kad reikia laiko, reikia, kad prasidėtų sezonas, o tuomet matysis, kokie yra komandos ir mano rezultatai. Jei viskas bus gerai, tuomet viskas bus užmiršta greitai.“

Tinklalapyje LKL.LT – interviu su „Juventus“ ekipos naujoku I. Vaitkumi – apie „Betsafe–LKL“ klubų susidomėjimą tarpsezonyje, naują karjeros iššūkį Utenoje, trenerį Žydrūną Urboną, norą žaisti užsienyje, darbą vasarą bei užklijuotą blogiuko etiketę.

– Kokie motyvai lėmė persikėlimą į „Juventus“ ekipą?
– Pasiūlymą turėjau nuo pat pradžių, jis pasirodė patrauklus. Bandžiau laukti kokio varianto į užsienį, bet „Juventus“ pasiūlė geras sąlygas. Gera organizacija, viskas ten gerai. Daug kalbėjau ir su Doviu Bičkauskiu, ir su Karoliu Guščiku, jie gerai atsiliepė. Manau, kad iš to, ką turėjau, priėmiau geriausią variantą.

Nebesinorėjo laukti, nes Lietuvoje būtų išlikę tai, ką turėjau, kažko naujo nebūtų atsiradę. Užsienio rinka juda daug vėliau, nesinorėjo paleisti „Juventus“ pasiūlymo, nes viskas ten gerai.

– Kokios „Betsafe–LKL“ ekipos jumis dar domėjosi?
– Turėjau tris komandas, kurios domėjosi, tad tarp jų ir sprendžiau. Tai buvo Prienų, Pasvalio ir Utenos komandos.

– Kiek rimtai svarstėte pradėti legionieriaus karjerą?
– Labai rimtai svarsčiau. Norėjau išvažiuoti, bet suprantama, kad klubai žiūri, kaip žaidėjas adaptuojasi užsienyje, be to, iš paskutinės lygos komandos išvažiuoti irgi nėra lengva. Žiūrėjau realistiškai ir į viską. Jei neatsirado, tai nereikėjo tikėtis kažko netikėto ir įspūdingo. Buvo pasiūlymai iš Rumunijos, bet aš nelinkęs važiuoti į lygas, kurios nėra bent panašaus lygio kaip „Betsafe–LKL“, todėl nusprendžiau likti Lietuvoje.

Čia turime stiprią lygą. Kiekvienais metais būna vis kitaip – tai daugiau komandų žaidžia Europoje, būna mažiau, bet lygis išlieka geras. Jei yra pasiūlymų, tai nėra ko grūstis į tą užsienį. Stipri lyga, kurią visi žiūri, o iš jos galima kilti aukščiau.

– Kaip leidi vasarą?
– Sportuoju intensyviai, jaučiu malonumą tą darydamas, nes praėjusią vasarą sportuoti negalėjau, buvau po traumos. Dabar jaučiuosi gerai, nieko neskauda. Malonu, kad galiu ruoštis sezonui, užkrauti bateriją. Praėjusį sezoną, ką mes pasportavome, tai man užteko iki Naujų metų. Tuomet neliko lengvumo, neliko greičio. Dabar tikiuosi gerai užsikrauti, kad sezonas būtų stabilus tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Turiu daug laiko, tad jį išnaudoju produktyviai. Šešta treniruočių savaitė eina į pabaigą – triskart sportuoju stadione su treneriu, dukart einame į sporto salę, o vakarais dirbame ties krepšiniu. Gaunasi, kad devynios treniruotės per savaitę gaunasi visada.

Manau, kad sezonui būsiu pasiruošęs, sveikas ir su nauja emocija bei jėga.

– Ar turėjote pokalbį su „Juventus“ treneriu Ž. Urbonu, kokį įspūdį jis palieka?
– Su Ž. Urbonu mes kalbėjome vasaros pradžioje. Turėjome gal 20 minučių pokalbį, o treneris paliko gerą įspūdį. Jis gan jaunas specialistas, nors dar ilgai nedirba vyriausiuoju treneriu, bet jau yra užsitarnavęs pagarbą. Žaidėjai klauso, žaidėjai nori išgirsti ir pasiimti kuo daugiau. Manau, kad Utena ir treneris Ž. Urbonas visiems žaidėjams suteikia gerą šansą kažkur išvažiuoti, pakilti į aukštesnį lygį.

– Ar aptarėte jūsų būsimą rolę Utenos ekipoje?
– Rolę ir vietą komandoje reikia išsikovoti darbu. Treneris sakė, kad mane mato Arvydo Šikšniaus vietoje. Aš esu pasiruošęs išsikovoti vietą, nes ateis daugiau žaidėjų, visi norės vietos po saule. Konkurencijos nebijau, nereikia man jokių pažadų, viską turi išsikovoti pats. Man svarbiausia, kad komanda yra konkurencinga, kaunasi su visais, o „Juventus“ visi vertina. Aš esu pasiilgęs pergalių.

– Kokius asmeninius tikslus keliate artėjančiam sezonui?
– Noriu būti sveikas, įdedu daug darbo į tai. Jei būsiu sveikas, manau, kad viskas ateis ir viskas bus gerai. Kaip ir treneriai, taip ir žaidėjai nori pasiekti kuo aukštesnį lygį. Svarbiausia būti sveikam, tuomet viskas susidėlios taip, kaip turi būti.

– Ar jau galime kalbėti apie komandinius tikslus, kai dar nėra pilnos sudėties?
– Sunku pasakyti, ką galime pasiekti. Esu žaidęs anksčiau su Juliumi Juciku, žinau, kad tai galingas centras, galinga jėga po krepšiu. Ši pozicija yra gan svarbi, matysime, kokius įžaidėjus įsigys „Juventus“. Manau, kad pagal galimybes sukomplektuos tikrai neblogą sudėtį, kaip ir kiekvienais metais ekipa bus lentelės viduryje ir kausis dėl ketverto.

– Ką davė tie dveji metai Šiauliuose?
– Esu dėkingas „Šiauliams“ už pasitikėjimą ir duotą laisvę. Man tai davė daug, o klubui linkiu sėkmės, neminiu jų blogu žodžiu. Dveji metai Šiauliuose man davė geros patirties, užsiauginau storą odą. Manau, kad psichologiškai esu pasiruošęs bet kam. Pasiėmiau daug, o dabar laikas judėti pirmyn.

– Ar nemalonus išsiskyrimas su „Šiauliais“ galėjo padaryti įtaką didesnių klubų susidomėjimui?
– Sunku pasakyti. Treneriai pasikalba, jie klausinėja, kas per situacija buvo, kas įvyko. Man asmeniškai didelio šoko nebuvo, įtakos nepadarė, bet galbūt galėjo žmonėms, kurie domisi krepšiniu.

Man užklijavo blogiuko etiketę. Manau, kad jei būčiau įdomus kažkuriems klubams, jie būtų galėję pasidomėti, kaip viskas buvo iš mano pusės, jie galėjo išsiaiškinti, kaip tą darė kiti treneriai. Neužtenka perskaityti spaudoje, jie man paskambino ir paklausė, kaip viskas buvo, domėjosi manimi kalbėdami su kitais treneriais, kurie gali apie mane pasakyti daug ką.

Jei būtų buvęs susidomėjimas iš didesnių klubų, tai jis ir būtų išlikęs, bet gal kažkokią įtaką ir padarė.

– Kaip reaguojate į tą blogiuko etiketę? Ar turite tikslą ją nusiimti?
– Aš per daug neišgyvenu. Daugiausia išgyveno mano artimieji, aš jau praėjau tą dalyką. Tą etiketę galiu panaikinti savo žaidimu, save parodydamas gerai. Manau, kad reikia laiko, reikia, kad prasidėtų sezonas, o tuomet matysis, kokie yra komandos ir mano rezultatai. Jei viskas bus gerai, tuomet viskas bus užmiršta greitai.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Z.LeDay'us: "Žalgiryje" žaidžiamas kietas krepšinis, noriu būti viso to dalimi
Z.LeDay'us: "Žalgiryje" žaidžiamas kietas krepšinis, noriu būti viso to dalimi
Pirmadienio popietę „Žalgirio“ arenoje apsilankė pirmasis artėjančio 2019–2020 m. sezono Kauno „Žalgirio“ komandos naujokas – amerikietis Zachas LeDay.25-erių
"Nevėžio" krachas: komanda nedalyvaus LKL čempionate, šaukiamas neeilinis posėdis
"Nevėžio" krachas: komanda nedalyvaus LKL čempionate, šaukiamas neeilinis posėdis
Septyniolika sezonų Lietuvos krepšinio lygoje praleidęs Kėdainių „Nevėžis“ kitą sezoną „Betsafe–LKL“ čempionate nedalyvaus.„Nevėžis“ neįvykdė
Į Kauną atvykusiam "Žalgirio" naujokui Z.LeDay'ui gidu tapo T.Walkupas
Į Kauną atvykusiam "Žalgirio" naujokui Z.LeDay'ui gidu tapo T.Walkupas
"Žalgirio" legionieriai jau renkasi Kaune, kur netrukus Lietuvos čempionai pradės pasirengimą naujajam sezonui.Amerikiečiui Zachui LeDay'ui viską parodė jo tautietis, antrus metus
Prienų klubo peržiūroje - su "Rytu" išsiskyręs M.Normantas ir dar du žaidėjai
Prienų klubo peržiūroje - su "Rytu" išsiskyręs M.Normantas ir dar du žaidėjai
Pasiruošimo stovyklą 2019-2020 metų Lietuvos krepšinio lygos sezonui pradėję Prienų „CBet“ krepšininkai sulaukė papildymo. Prieniškių komandos peržiūroje
"Šiauliai" jubiliejiniam sezonui pristatė naują logotipą (komentarai)
"Šiauliai" jubiliejiniam sezonui pristatė naują logotipą (komentarai)
Ketvirtį amžiaus skaičiuojantis „Šiaulių“ krepšinio klubas šią sukaktį pažymi pristatydamas atnaujintą logotipą. Dėl viduramžiais netoliese įvykusio mūšio
R.Miniotas nutraukė sutartį su "Nevėžiu" ir grįžo į Prienus
R.Miniotas nutraukė sutartį su "Nevėžiu" ir grįžo į Prienus
Prienų „CBet“ ekipoje artėjantį sezoną išvysime dar vieną visiems gerai pažįstamą veidą. Į komandą po metų pertraukos grįžta 23 metų 206 cm ūgio puolėjas Regimantas
LKL apžvalga: galingas "Juventus" papildymas, naujokai Šiauliuose, Alytuje, Pasvalyje
LKL apžvalga: galingas "Juventus" papildymas, naujokai Šiauliuose, Alytuje, Pasvalyje
Sezonui pasiruošimą pradėję „Betsafe–LKL“ klubai, į Lietuvą atvykę „Ryto“ legionieria, įspūdingas naujokas Utenoje, papildymai „Šiauliuose“
"Dzūkijos" gretose - Rusijoje rungtyniavęs aukštaūgis iš Serbijos
"Dzūkijos" gretose - Rusijoje rungtyniavęs aukštaūgis iš Serbijos
Alytaus "Dzūkijos" komanda artėjant 2019 - 2020 metų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui toliau rikiuoja savo gretas.Neoficialiais duomenimis, dzūkai dėl kontrakto sąlygų sutarė
"Ryto" naujokas P.Cruzas mėgsta laimėti, kurti, pelnyti taškus ir atiduoda jėgas gynybai
"Ryto" naujokas P.Cruzas mėgsta laimėti, kurti, pelnyti taškus ir atiduoda jėgas gynybai
Iš Meksikos į sostinę atvykęs „Ryto“ legionierius Pako Cruzas turėjo tris skrydžių persėdimus keliaujant į Lietuvą. Po nuobodžios kelionės 29 metų amžiaus 1,91 m ūgio krepšininkas
"Nevėžis" paprašė LKL pavėlinti terminą reikiamiems dokumentams pateikti
"Nevėžis" paprašė LKL pavėlinti terminą reikiamiems dokumentams pateikti
Lietuvos krepšinio lyga sulaukė Kėdainių „Nevėžio“ klubo prašymo savaite pavėlinti terminą, per kurį klubas įpareigotas pateikti dokumentus siekiant teisės dalyvauti
"Neptūnas" pradėjo pasiruošimą sezonui bei pristatė naują logotipą
"Neptūnas" pradėjo pasiruošimą sezonui bei pristatė naują logotipą
Klaipėdos „Neptūnas“ vakar Klaipėdos miesto centriniame stadione susirinko į pirmąją treniruotę. Treniruotės metu netrūko džiugių emocijų ir naujų pažinčių.Susipažinti su komanda
"Ryto" vadovas: mūsų finansinės galimybės kuklesnės, tačiau tikslai išlieka tie patys
"Ryto" vadovas: mūsų finansinės galimybės kuklesnės, tačiau tikslai išlieka tie patys
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai šią savaitę grįžta į Lietuvos sostinę, kurioje pamažu pradės pasirengimą artėjančio sezono kovoms. Savaitės pradžioje krepšininkams
T.Delininkaitis: ačiū "Neptūnui", kad suteikė šansą
T.Delininkaitis: ačiū "Neptūnui", kad suteikė šansą
Klaipėdos „Neptūnas“ jau rytoj pradės pasiruošimą artėjančiam sezonui, o į pirmąją fizinio pasirengimo treniruotę susirinks septyni pernai uostamiestyje rungtyniavę krepšininkai.Vienas
"Šiauliai" pasikvietė NKL sužibėjusį puolėją J.Furmanavičių
"Šiauliai" pasikvietė NKL sužibėjusį puolėją J.Furmanavičių
„Šiaulių” krepšinio komandą papildė perspektyvus krašto puolėjas Justas Furmanavičius, su kuriuo buvo pasirašyta sutartis pagal formulę „1+1”.199
"Juventus" naujokas N.Giga: bus malonu vėl vilkėti raudonai baltą aprangą
"Juventus" naujokas N.Giga: bus malonu vėl vilkėti raudonai baltą aprangą
Trejų metų sutartį su Utenos klubu pasirašęs aukštaūgis Norbertas Giga tapo paskutiniuoju šią vasarą ekipą sustiprinusiu lietuviu, kuriam numatomas vaidmuo pagrindinėje ekipos
"Pieno žvaigždžių" gretose - Slovėnijos rinktinėje debiutavęs gynėjas
"Pieno žvaigždžių" gretose - Slovėnijos rinktinėje debiutavęs gynėjas
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda sulaukė pastiprinimo gynėjų grandyje. Aukštaitijos klubas pasirašė sutartį su Miha Laporniku. 25-erių atakuojantis gynėjas
Paskelbtas 2019-2020 metų "Betsafe-LKL" tvarkaraštis
Paskelbtas 2019-2020 metų "Betsafe-LKL" tvarkaraštis
Krepšinio sirgaliai gali pradėti žymėtis svarbiausias datas savo kalendoriuose – LKL valdybos nariai patvirtino 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ sezono tvarkaraštį.Naujasis
"Dzūkiją" papildė iš Lenkijos atvykstantis amerikietis
"Dzūkiją" papildė iš Lenkijos atvykstantis amerikietis
Profesionalo karjerą Lenkijoje pradėjęs Gabe‘as DeVoe tapo naujausiu Alytaus „Dzūkijos“ komandos nariu.23 metų 191 cm ūgio atakuojantis gynėjas atvyksta iš Zelionos Guros
"Lietkabelis" jau pradėjo treniruotes, peržiūroje - R.Stankevičius
"Lietkabelis" jau pradėjo treniruotes, peržiūroje - R.Stankevičius
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pirmadienį pradėjo pasiruošimą 2019–2020 metų sezonui. Į pirmąją treniruotę susirinko 12 krepšininkų.11 iš jų turi sutartis
Į Vilnių atvykęs C.Bairstow: apie Lietuvą ir "Rytą" nemažai sužinojau iš B.Motumo ir B.Magdeno
Į Vilnių atvykęs C.Bairstow: apie Lietuvą ir "Rytą" nemažai sužinojau iš B.Motumo ir B.Magdeno
Po daugiau nei 30 valandų trukusios kelionės iš gimtosios Australijos naujasis Vilniaus „Ryto“ legionierius Cameronas Bairstow pasiekė Lietuvą. Ilgos kelionės nuovargio į Vilnių
"Neptūnas" komplektaciją baigė pasikviesdamas patyrusį atakų organizatorių
"Neptūnas" komplektaciją baigė pasikviesdamas patyrusį atakų organizatorių
Klaipėdos „Neptūnas“ baigė antrojo įžaidėjo paieškas – juo tapo 32-ejų amerikietis Darrinas Dorsey. Uostamiesčio ekipa su 188 cm ūgio krepšininku sukirto rankomis
LKL apžvalga: Vilniuje liekantis D.Sirvydis, baigta "Neptūno" komplektacija bei karjerą baigęs A.Labuckas
LKL apžvalga: Vilniuje liekantis D.Sirvydis, baigta "Neptūno" komplektacija bei karjerą baigęs A.Labuckas
Komplektacijos darbus baigęs Klaipėdos „Neptūnas“, sostinėje dar bent sezonui liekantis talentingasis Deividas Sirvydis, po du naujokus pristatę Utenos bei „Šiaulių“
LKL pratęsė sutartį su vienu pagrindinių rėmėjų
LKL pratęsė sutartį su vienu pagrindinių rėmėjų
Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“ ir stipriausia Lietuvos krepšinio lyga LKL pratęsė bendradarbiavimo sutartį – įmonė dar vienerius metus bus viena pagrindinių
"Ryto" naujokas F.Cruzas - apie tautietį "Žalgiryje", M.Popovičių ir kita
"Ryto" naujokas F.Cruzas - apie tautietį "Žalgiryje", M.Popovičių ir kita
Francisco Javieras Cruzas Saldívaras arba tiesiog „Pako“ – Vilniaus „Ryto“ naujokas iš Meksikos, kuris labai mėgsta pergales.Pastaruosius trejus metus Ispanijoje
G.Maldūnas: seniai norėjau grįžti į gimtąjį miestą ir pagaliau šiemet sutarėme
G.Maldūnas: seniai norėjau grįžti į gimtąjį miestą ir pagaliau šiemet sutarėme
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas šį tarpsezonį sudėtį sustiprino iškart dviem panevėžiečiais – ilgalaikę sutartį pasirašė 20-mečių rinktinės narys Tadas
D.Šalenga dirbs Prienų klubo trenerių štabe
D.Šalenga dirbs Prienų klubo trenerių štabe
Prienų „CBet“ ekipos vairininkas Mantas Šernius išsirinko trenerių štabą artėjančiam Lietuvos krepšinio lygos sezonui. Komandos vyriausiajam treneriui talkins
L.Kisielius sugrįžta į "Pieno žvaigždes"
L.Kisielius sugrįžta į "Pieno žvaigždes"
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai artėjantį sezoną atstovaus mieste pažįstamas veidas. Aukštaitijos klubas susigrąžino Laimoną Kisielių, kuris Pasvalyje rungtyniavo 2014-2015
"Šiaulius" palieka kapitonas A.Urbutis ir R.Stankevičius
"Šiaulius" palieka kapitonas A.Urbutis ir R.Stankevičius
Roko Stankevičiaus karjeros etapas „Šiaulių” krepšinio klube baigėsi. Dar dvejus metus galiojusi sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu. 24 metų 200 cm ūgio puolėjas

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime