Naujienos kraunasi...

Istorinę pergalę pasiekęs E.Kučiauskas: parodėme, kad NKL klubai gali pasipriešintiŠakių „Vytis“ ruoštis sezonui pradėjo tik prieš tris savaites, sužaidė viso labo du kontrolinius mačus, tačiau jau pirmosiose oficialiose rungtynėse pateikė rimtą pareiškimą.

Karaliaus Mindaugo taurės pirmajame etape Eriko Kučiausko treniruojamas „Vytis“ namuose 81:66 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ ir prieš antrąsias rungtynes įgijo 15 taškų pranašumą.

Tai buvo pirmasis atvejis KMT istorijoje, kai NKL klubas įveikė stipriausios Lietuvos lygos ekipą.

Tačiau antradienio vakarą tuo sėkmingas NKL komandų pasirodymas nesibaigė. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ lygiosiomis sužaidė su Utenos „Juventus“, o Kauno „Žalgirio“ dubleriai ilga laiką pirmavo, o galiausiai trimis taškais nusileido Prienų „CBet“.

„Tai, kad mes laimėjome – gerai, bet ir kitos komandos davė rimtą kovą oponentams iš LKL, – svetainei „nklyga.lt“ sakė E. Kučiauskas. – Smagu ir man, kaip treneriui, ir lygai turbūt yra smagu, kad NKL komandos ne tik sudalyvavo, bet metė rimtą iššūkį. Reikia tą iššūkį ir toliau atlaikyti.“

„Vytis“ pasiruošimą sezonui pradėjo rugsėjo 16 dieną. Draugiškose rungtynėse E. Kučiausko auklėtiniai 4 taškais nusileido „Sūduvai-Mantingai“ ir 55 taškais įveikė Vilniaus „Perlą“.

Sužaidę KMT pirmajame mače, Šakių krepšininkai dar dalyvaus draugiškame turnyre Jonavoje, o nuo kitos savaitės jau ruošis startui NKL. Pirmose rungtynėse spalio 15 dieną „Vytis“ svečiuose žais su Mažeikių „Ereliais“.

– Treneri, kaip pavyko KMT pirmose rungtynėse įveikti LKL žaidžiantį Kėdainių klubą? – svetainė „nklyga.lt“ paklausė E. Kučiausko.
– Laukėme, ruošėmės šioms rungtynėms. Čia buvo vienas iš atvejų, kai komanda patikėjo, jog galime žaisti su LKL klubu. Dauguma „Nevėžio-Optibet“ krepšininkų yra anksčiau žaidę NKL, o dabar pateko į aukščiausią lygį. Mūsų komandoje irgi keliems krepšininkams yra variantų pakilti aukščiau.

Rungtynėse jautėmės psichologiškai stipriau nei varžovai. Čia mums buvo pirmosios rungtynės, buvo daug noro, o jis kartais net kišo koją. Mačo pradžioje kai kurie perdegė galvas – greičio buvo, bet šalto proto pritrūko. Kitas aspektas – turėjome ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, galėjome maždaug po lygiai paskirstyti laiką, išlaikėme tempą.

Varžovų komandoje Vaidas Kariniauskas 70-80 procentų daro žaidimą, viską nulemia jo patyrimas. Jis labai protingai įžaidžia kamuolį, bet kitas dalykas yra tai, kad jis per ilgai būdavo su kamuoliu. Mums galbūt tai padėjo. Mes visą atotrūkį padarėme likus 3 minutėms, norėjome iki tada nuvarginti V. Kariniauską. Bet ir taisytinų dalykų tikrai yra. Noro buvo daug, bet ir broko nemažai.

– Praleidote tik 66 taškus. Kaip suveikė gynyba?
– Reikia pripažinti, kad mes pasiruošimo cikle koregavome tik puolimą, o gynyba mūsų galvose liko iš praėjusių metų. Turime atiduoti pagarbą vaikinams, kad puikiai apsigynė. Nors, pavyzdžiui, Paulius Beliavičius pirmoje mačo pusėje per greitai priimdavo sprendimus, kurie būdavo neteisingi, bet jis lakstė paskui Panagiotį Kalaitzakį, kuris įmetė tik 6 taškus. Paulius gynyboje atidirbo 100 procentų, šaltakraujiškiau sužaidė. Su žaidybine praktika viskas atsistos į savo vietas. Esu patenkintas visų aikštėje buvusių krepšininkų gynyba.

– Ką manote apie turimą 15 taškų pranašumą prieš antrąjį mačą?
– Šiuolaikiniame krepšinyje tai nieko nereiškia. Jeigu kitas rungtynes žaisime negalvodami, kad turime 15 taškų atsargą, tai viskas bus gerai. O jeigu galvosime, kad mums gali nesisekti, tai būtų situacija, kai tuos 15 taškų išbarstytume labai greitai. Reikia pradėti rungtynes su mintimis, kad atsiliekame 1 tašku ir būtinai turime laimėti. Varžovai tai žino, jie pasiruoš ir bus kitokios rungtynės. Nebuvo ir šįkart lengva, bet žaidžiant Kėdainiuose bus galbūt dvigubai sunkiau.

– Jūs įveikėte Kėdainių klubą, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ lygiosiomis sužaidė su Utenos „Juventus“, o „Žalgiris-2“ trimis taškais nusileido Prienų „CBet“. Nustebino tokie rezultatai?
– Sekiau pasiruošimo rezultatus, tad šiek tiek nustebino „Žalgirio-2“ labai stiprus pasipriešinimas, nes jie didžiąją dalį rungtynių pirmavo. Reikia pasidžiaugti „Sūduva-Mantinga“, jie davė rimtą kovą, nors, manau, kad jiems pirmajame etape iškrito sunkiausias varžovas. Jie išlaikė mūsų lygos vardą. Aš manau, kad šių lygų lyginti negalima, bet su savo noru parodėme, kad turime kelias komandas, kurios gali pasipriešinti LKL ekipoms. Tai, kad mes laimėjome – gerai, bet ir kitos komandos davė rimtą kovą oponentams iš LKL. Smagu. Ir man, kaip treneriui, ir lygai turbūt yra smagu, kad NKL komandos ne tik sudalyvavo, bet metė rimtą iššūkį. Reikia tą iššūkį ir toliau atlaikyti. Džiaugiuosi ir už kitas komandas.

– Buvote paskelbę apie susitarimą su Deividu Kumeliu, tačiau galiausiai jis išvyko į Olandiją. Kaip pavyko po to prisivilioti Lauryną Samėną?
– Atsivėrė spraga įžaidėjo pozicijoje, bet tuomet pasitaikė L. Samėnas. Aš Lauryną jau žinojau, jį treniravau ir „Sakaluose“. Priėmėme sprendimą, kad jį kalbintume, o klubas surado tam finansų.

– Praėjusį sezoną broliai Lavrinovičiai prie komandos prisijungė įsibėgėjus sezonui. Jie vasarą žaidė ne viename turnyre, o kaip dabar jiems sekasi ruoštis sezonui?

– Jie sportuoja, prisižiūri, viskas tvarkoje. Aš sakau, kad jie yra didieji profesionalai ir iš jų reikia imti pavyzdį, kaip išlaikyti formą net ir tokių metų. Galbūt kažkam atrodo juokingai, bet jie tikrai žiūri profesionaliai. Jeigu jie su mumis negali sudalyvauti fizinio rengimo treniruotėje, tai visada padirbėja namuose arba sporto salėje. Matote, jie žaidžia negailėdami jėgų.

– Kokie yra komandos tikslai naujajame sezone?
– Mūsų tikslai nesikeičia. Jeigu nebus jokių stabdymų ar priverstinių pertraukų, tai mūsų pirmasis tikslas yra kovoti dėl 1-2 vietos reguliariajame sezone, antrasis tikslas – patekti į finalo ketvertą, trečiasis – žaisti finale. Čia mano, kaip trenerio, iškelti tikslai sau pačiam. Bus nelengva, bet turime priimti visus iššūkius ir kovoti dėl užsibrėžtų tikslus, kuriuos kitą savaitę komandoje patys išsikelsime.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Vyčio" pergalė vainikuota D.Lavrinovičiaus dvigubu dubliu
"Vyčio" pergalė vainikuota D.Lavrinovičiaus dvigubu dubliu
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vyčio“ (10-3) krepšininkai.Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 77:54 (22:19, 24:7, 15:20,
Šeškaus auklėtiniai neįtikėtinoje dramoje nukovė "Vytį"
Šeškaus auklėtiniai neįtikėtinoje dramoje nukovė "Vytį"
Dvikovos pabaigoje išsigelbėjusi Jonavos „CBet“ (8-1) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės. Neįtikėtina drama vainikuotame
Tik vieną nesėkmę patyrusių Šeškaus auklėtinių įžaidėjas Urbonas: tikrąjį pajėgumą pamatysime mače su "Vyčiu"
Tik vieną nesėkmę patyrusių Šeškaus auklėtinių įžaidėjas Urbonas: tikrąjį pajėgumą pamatysime mače su "Vyčiu"
Septynias pergales iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojusi Jonavos „CBet“ šiandien priims vieną rimčiausių šio sezono išbandymų – namie susikaus
D.Lavrinovičiaus vedamas "Vytis" nukovė NKL lyderius
D.Lavrinovičiaus vedamas "Vytis" nukovė NKL lyderius
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-2) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę.Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 74:87 (15:22, 18:22, 18:23, 23:20)
Įspūdingai perdavimus skirstantis Semaška: Lavrinovičiai nėra naujokai, tad tai nesunku atlikti
Įspūdingai perdavimus skirstantis Semaška: Lavrinovičiai nėra naujokai, tad tai nesunku atlikti
Šeštadienio vakare NKL – VIKINGLOTTO įvyks Suvalkijos derbis, kuriame susidurs Šakių „Vytis“ (5-0) ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0).Nepralaimėjusių
D.Lavrinovičiaus vedamas "Vytis" išliko nepralaimėjęs
D.Lavrinovičiaus vedamas "Vytis" išliko nepralaimėjęs
Šakių „Vytis“ (5-0) ir toliau neklumpa NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.Šį kartą Eriko Kučiausko auklėtiniai savo aikštėje 91:70 (25:15, 23:15, 23:19, 20:21)
Nukelti du šiandienos NKL mačai, "Vytis" su "Perlu" operatyviai susitarė dėl nenumatytų rungtynių
Nukelti du šiandienos NKL mačai, "Vytis" su "Perlu" operatyviai susitarė dėl nenumatytų rungtynių
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL – VIKINGLOTTO) nukeliamos dvejos šios dienos rungtynės.Dėl įtariamos koronaviruso grėsmės Kauno „Žalgirio-2“ komandoje buvo nukeltas
Su vėjeliu į kitą KMT etapą: "Nevėžis" sutriuškino "Vytį"
Su vėjeliu į kitą KMT etapą: "Nevėžis" sutriuškino "Vytį"
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komanda be didelių problemų žengė į antrą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą, kadangi antrajame susitikime 85:56 (32:14, 29:13, 15:18,
Ž.Urbonas apie KMT ketvirtfinalį: gal šiais metais gausime "Žalgirį"?
Ž.Urbonas apie KMT ketvirtfinalį: gal šiais metais gausime "Žalgirį"?
Pirmąja Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio dalyve tapo Utenos „Juventus“ ekipa.Uteniškiai į atsakomąsias pirmojo etapo rungtynes žengė neturėdami pranašumo
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Dainų teste jėgas išbandė V.Šulskis ir I.Vaitkus
Dainų teste jėgas išbandė V.Šulskis ir I.Vaitkus
Pirmajame „Dainų testo“ epizode susirungus Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjams, eilė atėjo kitos aukštaitijos komandos duetui.Pasivaržyti naujoje LKL TV rubrikoje susėdo
Pirmosios NKL savaitės MVP - M.Kumpys
Pirmosios NKL savaitės MVP - M.Kumpys
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos pirmosios savaitės krepšininku tapo „Gargždų“ puolėjas Modestas Kumpys.29-erių 194 cm ūgio krepšininkas sužaidė viena
Atsakomąjį mačą su "Juventus" pasitinkantis P.Šakinis: atsakysime fiziškumu
Atsakomąjį mačą su "Juventus" pasitinkantis P.Šakinis: atsakysime fiziškumu
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau antradienį stos į atsakomąsias pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo rungtynes ir Utenoje susitiks su vietos „Juventus“ ekipa.Vyriausiasis
Puikiai iš toli atakavęs "Vytis" įveikė "Telšius"
Puikiai iš toli atakavęs "Vytis" įveikė "Telšius"
Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Šakių „Vyčio“ (2-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 81:74 (15:15, 22:12,
Aistrų kupinoje KMT dvikovoje "Pieno žvaigždės" pasiekė pergalę Jonavoje
Aistrų kupinoje KMT dvikovoje "Pieno žvaigždės" pasiekė pergalę Jonavoje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo galinga pergale Jonavoje.Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 89:77 (32:33, 21:17, 21:13,
Varžovų puolimą surakinęs "Lietkabelis" triumfavo Aukštaitijos derbyje (trenerių komentarai)
Varžovų puolimą surakinęs "Lietkabelis" triumfavo Aukštaitijos derbyje (trenerių komentarai)
Pergalių seriją iki trijų Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) pratęsė Pasvalyje. Aukštaitijos derbiu tituluojamoje dvikovoje svečiai 82:63 (13:10, 27:18, 17:15, 25:20) nugalėjo
M.Schilleris išskyrė pavojingiausią "Chimki" žaidėją bei komandines stiprybes
M.Schilleris išskyrė pavojingiausią "Chimki" žaidėją bei komandines stiprybes
Kauno "Žalgirio" komandos vyriausiasis treneris Martinas Schilleris prieš išvyką į Maskvą, kur penktadienį kauniečiai susitiks su "Chimki" ekipa pasidalijo mintimis
"Dzūkija" KMT kovas pradėjo sunkia pergale Šilutėje
"Dzūkija" KMT kovas pradėjo sunkia pergale Šilutėje
Alytaus „Dzūkijos“ komanda sunkia pergale pradėjo kovas Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT). Pirmojo etapo rungtynėse išvykoje alytiškiai 76:71 (24:20, 16:11, 16:19,
Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos
Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos
Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš
Istorinę pergalę pasiekęs E.Kučiauskas: parodėme, kad NKL klubai gali pasipriešinti
Istorinę pergalę pasiekęs E.Kučiauskas: parodėme, kad NKL klubai gali pasipriešinti
Šakių „Vytis“ ruoštis sezonui pradėjo tik prieš tris savaites, sužaidė viso labo du kontrolinius mačus, tačiau jau pirmosiose oficialiose rungtynėse pateikė rimtą
Drama Marijampolėje: "Juventus" nesugebėjo palaužti "Sūduvos-Mantingos"
Drama Marijampolėje: "Juventus" nesugebėjo palaužti "Sūduvos-Mantingos"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras antradienį sirgaliams padovanojo tikrą dramą Marijampolėje. Utenos „Juventus“ komanda paleido pergalę iš savo rankų ir dvikovą
"CBet" KMT kovas pradėjo dramatiška pergale Kaune
"CBet" KMT kovas pradėjo dramatiška pergale Kaune
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas Prienų „CBet“ pradėjo nelengva pergale. Ilgai snūduriavę prieniškiai išvykoje 87:84 (16:25, 26:13, 19:29, 26:17)
Staigmena: KMT kovos prasidėjo "Nevėžio" pralaimėjimu "Vyčiui"
Staigmena: KMT kovos prasidėjo "Nevėžio" pralaimėjimu "Vyčiui"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurė (KMT) prasidėjo intriguojančiomis rungtynėmis. Pirmojo etapo kovų atidaryme Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ išvykoje 66:81 (19:12, 17:27, 18:18,
Aiškus pirmojo KMT etapo tvarkaraštis - kovos startuoja jau kitą savaitę
Aiškus pirmojo KMT etapo tvarkaraštis - kovos startuoja jau kitą savaitę
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau visai netrukus grįš į Lietuvos krepšinio arenas  – pirmasis etapas startuoja kitą antradienį.2020–2021 metų sezono
Ch.Barkley po "Nuggets" pralaimėjimo stvėrė šluotą ir iššlavė studijos grindis
Ch.Barkley po "Nuggets" pralaimėjimo stvėrė šluotą ir iššlavė studijos grindis
Krepšinio Šlovės muziejaus narys bei TNT televizijos laidų vedėjas Charlesas Barkley vėl rado būdą pritraukti publikos dėmesį.NBA legenda po pirmosios Los Andželo "Lakers"
Broliai Lavrinovičiai sportbačių ant vinies nekabina - dar žais Lietuvoje
Broliai Lavrinovičiai sportbačių ant vinies nekabina - dar žais Lietuvoje
Artėjantį NKL sezoną išvysime mažai pasikeitusią Šakių „Vyčio“ komandą, kurioje rungtyniaus ir 40-mečiai broliai dvyniai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.Klubas
Naujojo sezono "Žalgiris" iškilmingai pristatytas Kauno "Akropolyje"
Naujojo sezono "Žalgiris" iškilmingai pristatytas Kauno "Akropolyje"
Penktadienį Kauno „Akropolio“ laisvalaikio erdvėje krepšinio fanams pirmą kartą oficialiai pristatyta naujos sudėties Kauno „Žalgirio“ komanda. Siekiant užtikrinti
"Hoptrans 3x3" finale po dramatiškos kovos triumfavo "Juventus"
"Hoptrans 3x3" finale po dramatiškos kovos triumfavo "Juventus"
Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ triumfavo visą liepos mėnesį Palangoje vykusiame „Hoptrans 3x3“ turnyre.Uteniškiai dramatiškame finale 21:19 įveikė Šakių

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime