Italijos supertaurė

Dar vienas puikus E.Bendžiaus pasirodymas Italijos Supertaurėje
Eimantas Bendžius surengė dar vieną puikų pasirodymą Italijos Supertaurės varžybose ir buvo vienas triuškinančios pergalės kalvių.Sasario "Banco di Sardegna" (4/1) klubas 99:76
E.Bendžiaus tritaškiai nepadėjo - jo komanda krito paskutinėmis sekundėmis
Puikaus Eimanto Bendžiaus pasirodymo nepakako - jo atstovaujama komanda patyrė pirmą nesėkmę Italijos Supertaurės varžybose.Ketvirtadienį Sasario "Banco de Sardegna" (1/3) klubas po itin
E.Bendžius mėtė pro šalį, tačiau padėjo lemiamu momentu
Eimanto Bendžiaus metimai skriejo pro šalį, tačiau jo komanda iškovojo sunkią pergalę Italijos Supertaurės turnyre.Sekmadienį Sasario "Banco di Sardegna" (3/0) klubas 91:89
Z.LeDay buvo vienas rezultatyviausių "dizainerių" gretose
Milano "AX Armani" (5/0) krepšininkai žengia be pralaimėjimų Italijos Supertaurės varžybose.Sekmadienį Ettore Messinos auklėtiniai be didesnio vargo 91:79 (24:23, 26:16, 15:20,
Kaip senais gerais laikais: Bolonijos klubų derbyje vyko kova iki paskutinių sekundžių
Italijos Supertaurės varžybose susitiko du Bolonijos klubai - praeito šimtmečio pabaigoje buvę Europos krepšinio grandai.Aiškia favorite laikyta "Virtus" (3/1) komanda
E.Bendžius - rezultatyvus, bet netaiklus, o jo klubas įveikė C.Delfino ekipą
Eimantas Bendžius vėl buvo vienas rezultatyviausių, tačiau šį kartą varžovų krepšį atakavo netaikliai, o jo komanda iškovojo antrą pergalę Italijos Supertaurės varžybose.Šeštadienį
"Dizaineriai" Italijos Supertaurėje žengia be kluptelėjimų
Milano "AX Armani" klubas Italijos Supertaurės varžybose iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų ir tvirtai pirmauja A grupėje.Penktadienį Ettore Messinos auklėtiniai
Įspūdingam E.Bendžiaus pasirodymui pakako trijų kėlinių
Eimantui Bendžiui pakako trijų kėlinių surengti įspūdingam pasirodymui Italijos Supertaurės varžybose.Buvusio Vilniaus "Ryto" atstovaujamas Sasario "Banco di Sardegna" klubas
Z.LeDay buvo naudingiausias dar viename "AX Armani" triuškinančiai laimėtame mače
Buvęs žalgirietis zaChas LeDay sužaidė geriausias rungtynes naujojoje komandoje ir buvo naudingiausias mačo žaidėjas, o Milano "AX Armani" iškovojo ir trečią triuškinančią
Daug klydęs Z.LeDay svariai prisidėjo prie  "dizainerių" pergalės
Daug klydęs Z.LeDay svariai prisidėjo prie "dizainerių" pergalės
Ettore Messinos auklėtiniai įrodinėja, kad nėra nusiteikę juokauti ir iškovojo antrą triuškinančią pergalę Italijos Supertaurės varžybose.Šeštadienį Milano "AX
Pirmajame oficialiame mače "AX Armani" tiesiog sumindė varžovus
Nors buvo pranešta, kad Milano "AX Armani" klube nustatytas koronaviruso atvejis, o komanda stabdo pasirengimą sezonui, kiek vėliau pranešta, kad situacija kontroliuojama, ir
Italijos Supertaurę iškovojo "Ryto" varžovų šturmą atlaikęs Sasario klubas
Italijos Supertaurės finale susitiko dvi praėjusio sezono Italijos "Legabasket" lygos finalininkės, o taurę iškovojo Sasario "Banca di Sardegna" klubas.Jis po permainingos
"Ryto" varžovai pateko į Italijos Supertaurės finalą
Vilniaus "Ryto" varžovė Europos taurės D grupėje Turino "Fiat" komanda pateko į Italijos Supertaurės finalą.Legendinio Larry Browno auklėtiniai pusfinalyje po atkaklios kovos
Milano klubas su A.Gudaičiu įveikė G.Oreliko ekipą ir iškovojo Supertaurę
Italijos Supertaurė lieka Milane. Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujamas "Ax Armani" klubas finale 82:77 (26:17, 14:22, 18:16, 24:22) palaužė Venecijos "Umana Reyer"
"Emporio Armani" su M.Kalniečiu pirmą kartą iškovojo Italijos Supertaurę
Manto Kalniečio atstovaujama Milano "Emporio Armani" komanda pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo Italijos Supertaurę. Anksčiau "dizaineriai" tris kartus buvo suklupę
Milano klubas su M.Kalniečiu nesunkiai pateko į Italijos Supertaurės finalą
Mnto Kalniečio atstovaujamas Milano "Emporio Armani" klubas nesunkiai pateko į Italijos Supertaurės finalą.Šeštadienį šalies čempionai 109:87 (29:28, 21:24, 27:9, 32:26)
Italai deda viltis į M.Kalnietį: jo indėlis - kertinis sėkmės faktorius
Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse aukščiausios klasės sportinę formą demonstravęs Mantas Kalnietis suteikė vilčių ir Milano „Emporio Armani“ klubo vadovams bei sirgaliams.Stipriausia