Italijos Supertaurę iškovojo "Ryto" varžovų šturmą atlaikęs Sasario klubas

Jis po permainingos kovos 83:80 (22:11, 19:13, 17:24, 11:21, 14:11) palaužė Venecijos "Umana Reyer" krepšininkus, kurie yra būsimi Vilniaus "Ryto" varžovai Europos taurės turnyro B grupėje.

Sasario krepšininkai puikiai pradėjo susitikimą ir po dviejų kėlinių turėjo net 17 taškų pranašumą - 41:24.

Vis tik Italijos čempionė "Umana Reyer" nenuleido rankų ir po pertraukos ėmė demonstruoti visiškai kitą savo veidą. Per trečiąjį kėlinį Venecijos ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 10 taškų - 48:58.

Ketvirtojo kėlinio metu užvirė kova taškas į tašką, o rezultatas besibaigiant pagrindiniam laikui tapo lygus 69:69 ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Nepaisant įspūdingo "Umana Reyer" sugrįžimo po nokdauno pirmoje rungtynių dalyje per papildomas 5 minutes pajėgesnė buvo "Banca di Sardegna" ekipa, kuri triumfavo Italijos Supertaurės finale ir kėlė į viršų trofėjų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Curtisas Jerrellsas, kurio kraityje 19 taškų, Dyshawnas Pierre'as surinko 14, Jamelas McLeanas - 13, Miro Bilanas pridėjo 9 taškus.

"Umana Reyer" pirmaisiais smuikais griežė Jeremy Chappellas ir Michaelas Bramosas, kurių sąskaitose atitinkamai 19 ir 15 taškų, Arielis Filloy'us pridėjo 13, Michaelas Wattas ir Gašperas Vidmaras po 11 taškų.

"Ryto" varžovų dvikovoje pergale džiaugėsi A.Parakhouskis su "Partizan"
Europos taurės turnyro B grupėje, kurioje kovoja ir Vilniaus "Ryto" komanda, pirmąja pergale šiame sezone džiaugėsi Belgrado "Partizan" (1/0) klubas.Andrea Trinchieri auklėtiniai
Italijos Supertaurės finale susitiko dvi praėjusio sezono Italijos "Legabasket" lygos finalininkės, o taurę iškovojo Sasario "Banca di Sardegna" klubas.Jis po permainingos
P.Sorokas keliasi į Italijos vicečempionų gretas
Praėjusį sezoną Belgijos pirmenybėse praleidęs lietuvis Paulius Sorokas keliasi į Italiją.Oficialiai pranešama, kad 27 -erių metų 200 cm ūgio puolėjas sukirto rankomis su Sasario "Banca
"Ryto" varžovai pratęsė kontraktą su Europos čempionu
Vilniaus "Ryto" varžovas Europos taurės B grupėje Venecijos "Umana Reyer" klubas savo gretose išlaikė Europos čempioną Gašperą Vidmarą.Italijos čempionai su slovėnu
"Ryto" varžovų gretas papildė patyręs amerikietis
Europos taurės turnyro kovoms ateinančiame sezone sudėtį burianti Venecijos "Umana Reyer" ekipa į savo gretas pasikvietė patyrusį žaidėją.Italijos čempionų gretas sustiprino
"Ryto" grupėje Europos taurėje - rusai, turkai, prancūzai, serbai ir italai
Šiandien Barselonoje ištraukus 2019-2020 m. Europos taurės burtus paaiškėjo, kad Vilniaus „Ryto“ krepšininkų varžybų grupių etape lauks kelionės į Rusiją,
Venecijos klubas lemiamame finalo mūšyje sutriuškino "dizainerių" skriaudikus
Italijos pirmenybėse čempiono titulą po metų pertraukos susigrąžino Venecijos "Umana Reyer" klubas.Šeštadienį venecijiečiai lemiamame finalo mūšyje namie 87:61 (16:12,
FIBA Europos taurėje triumfavo Sasario klubas
Paaiškėjo antro pagal pajėgumą FIBA krepšinio turnyro FIBA Europos taurės nugalėtojas.Šiame turnyre triumfavo Italijos klubas Sasario "Banca di Sardegna", kuris antrose
"Ryto" varžovai pateko į Italijos Supertaurės finalą
Vilniaus "Ryto" varžovė Europos taurės D grupėje Turino "Fiat" komanda pateko į Italijos Supertaurės finalą.Legendinio Larry Browno auklėtiniai pusfinalyje po atkaklios kovos
Buvusį žalgirietį į savo gretas kviečia Sasario klubas
Vieną geriausių sezonų savo karjeroje Kauno "Žalgirio" gretose praleidęs amerikietis Oliveris Laffaytte'as karjerą gali ir toliau tęsti Italijoje.Skelbiama, kad su 34 -erių metų
FIBA Europos taurės turnyre - G.Oreliko klubo triumfas
Italijos čempionė Venecijos "Umana Reyer" ekipa, kurios garbę šį sezoną gynė, bet dėl patirtos traumos sezono užbaigti joje nebegali Gediminas Orelikas, triumfavo FIBA Europos
G.Orelikas taškus iškeitė į rezultatyvius perdavimus, o Venecijos klubas išsikapstė
Pergalę paskutinėmis sekundėmis Italijos lygos čempionate iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (10/4) komnada, kuri savo aikštėje 72:71 (23:15, 17:19,
G.Orelikas atvedė Venecijos klubą į pergalę šalies čempionate
Gediminas Orelikas Italijos "Legabasket" reguliaraus sezono mače ne tik rinko taškus, bet ir kovojo kamuolius po krepšiu, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (8/4) komanda
Italiją stebinantis Brešos klubas parklupdė ir G.Oreliko ekipą
Brešos "Germani Basket" (10/1) ekipa ir toliau neužleidžia lyderės pozicijų Italijos "Legabasket" čempionate. Šįsyk garsiais pasiekimais praeityje nepasižymėjęs
G.Oreliko tritaškis galėjęs išplėšti pergalę skriejo pro šalį
Gediminas Orelikas Italijoje galėjo tapti rungtynių herojumi, tačiau lietuvio tritaškis su sirena tiksli nepasiekė.Puolėjo iš Lietuvos atstovaujama Venecijos "Umana Reyer"
Sėkmingas G.Oreliko žaidimas nublanko apmaudžiame Venecijos klubo pralaimėjime
Labai apmaudų pralaimėjimą paskutinėmis susitikimo sekundėmis patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (4/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos reguliaraus
G.Orelikas ir vėl buvo pagrindinė Venecijos klubo figūra
Gediminas Orelikas ir toliau demonstruoja lyderio savybes, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (4/1) iškovojo dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygoss turnyre.C grupės rungtynėse Italijos
G.Orelikas žaidė nuostabiai, bet "Umana Reyer" suklupo namuose
Gediminas Orelikas ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, tačiau šį kartą jo atstovaujamos Venecijos "Umana Reyer" (5/1) komandos nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.Čempionų titulą ginanti
G.Orelikas buvo vienas pagrindinių dramatiškos Venecijos klubo pergalės kalvių
Dramatišką pergalę Italijoje iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/0) komanda.Kol kas nepralaimintys Italijos čempionai šįsyk išvykoje
G.Orelikas Italijoje surengė tritaškių šou
Italijos pirmenybėse be pralaimėjimų lieka įspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Šeštadienį Venecijos "Umana Reyer" (4/0) klubas savo žiūrovų
Sunki G.Oreliko klubo pergalė Italijoje
Sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo šį neįspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko komanda.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer"
Nesulaikomai rungtyniavęs G.Orelikas išplėšė pergalę savo komandai
Gediminas Orelikas buvo didžiausias varžovų galvos skausmas, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (2/0) pasiekė dramatišką pergalę paskutinėmis sekundėmis.Italijos čempionai savo
Tritaškių primėtęs G.Orelikas debiutavo Italijos pirmenybėse
Italijos pirmenybėse labai sėkmingai debiutavo snaiperio savybes pademonstravęs Gediminas Orelikas.Lietuvio atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer" (1/0) klubas svečiuose 80:62 (20:17, 24:16,
Milano klubas su A.Gudaičiu įveikė G.Oreliko ekipą ir iškovojo Supertaurę
Italijos Supertaurė lieka Milane. Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujamas "Ax Armani" klubas finale 82:77 (26:17, 14:22, 18:16, 24:22) palaužė Venecijos "Umana Reyer"
G.Orelikas žaidė prastai, bet Venecijos klubas žengė į Supertaurės finalą
Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" žengė į Italijos Supertaurės finalą.Italijos čempionai pusfinalyje 86:79 (15:15, 23:16, 25:26, 23:22) įveikė Sasario "Banca
Italijos čempionai nusileido Saratovo klubui, G. Orelikas - rezultatyvus
Italijos čempionė Venecijos "Umana Reyer", kurios garbę gina lietuvis Gediminas Orelikas priešsezoninėse rungtynėse patyrė pralaimėjimą.Italai 87:97 (35:21, 23:31, 15:21,
G. Orelikas atsidūrė Italijos čempionų radare
Laisvuoju agentu po sėkmingo sezono Turkijoje tapęs Gediminas Orelikas ir toliau domina ne vieną Europos klubą.Užsienio žiniasklaidos duomenimis, 27 -erių metų lietuvis atsidūrė Italijos čempionės Venecijos
Venecijos ekipa po 74 metų pertraukos tapo Italijos čempione
Venecijos "Umana Reyer" klubas antradienį išvykoje po itin atkaklios kovos 81:78 (17:17, 18:19, 21:15, 25:27) palaužė didžiausią šio sezono lygos staigmeną Trento "Dolomiti