Naujienos kraunasi...

J.Randle‘as „Žalgirio radijui“: „Sulaukiu didelio sirgalių dėmesio“

J.Randle‘as „Žalgirio radijui“: „Sulaukiu didelio sirgalių dėmesio“
R.Achmedovo nuotr.
Vos prieš dvi savaites į Lietuvą atvykęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Jerome‘as Randle‘as jaučiasi čia lyg žuvis vandenyje. Jau debiutiniame mače prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą Ukrainos pilietybę turintis 175 cm ūgio mažylis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – gynėjas pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Su „Žalgirio radiju“ kalbėjęs J.Randle‘as papasakojo apie lietuvių sirgalius, aistrą tatuiruotėms, piršlybas, tikslus Kaune ir didžiausią žmonių ydą.

„Žalgirio radijas“ yra transliuojamas kiekvieną darbo dieną nuo 16 iki 17 val. radijo TAU bangomis (102,9 FM) ir internetu www.tau.lt.

– Kaip sekėsi pirmosiomis dienomis Lietuvoje?
– Viskas gerai. „Žalgiris“ yra labai profesionali komanda, o aš tiesiog stengiuosi būti pasiruošęs žaisti šimtu procentų.

– Kai pirmą kartą išgirdai apie Lietuvą, kokie trys žodžiai iškilo tavo galvoje?
– Beprotiškai geras klubas.

– Ką manai apie jaunuosius „Žalgirio“ žaidėjus?
– Aš esu žaidęs prieš Luką Lekavičių, kuomet rungtyniavau už Ukrainos nacionalinę rinktinę. Manau, jog „Žalgirio“ jaunimas yra talentingas, tačiau viskas slypi pasitikėjime. Mes turime gerą trenerį, kuris leidžia jiems pasireikšti, todėl išėję į aikštelę jie turi žaisti laisvai ir tiesiog nieko nebijoti.

– Kažko gali pasimokyti ir iš jų?
– Taip, mokytis aš galiu iš visų. Aš nesijaučiu nei per senas, nei per jaunas, jog nustočiau mokytis. Svarbiausias dalykas yra žaidėjų tarpusavio susikalbėjimas.

– Ką, tavo nuomone, gali geriausio duoti komandai?
– Aš nenori duoti jokių pažadų, aš čia esu dėl pokyčių. Nenoriu būti daugiausia taškų renkantis žaidėjas ar žvaigždė, aš tiesiog noriu padėti komandai iškovoti kuo daugiau pergalių.

– Ar jau sulaukei didesnio „Žalgirio“ sirgalių dėmesio?
– Tikrai taip. Žmonės ateina ir prašo autografo arba nusifotografuoti kartu. Kartais būna juokinga, nes dažnai jie tą daro ganėtinai agresyviai, tačiau man tai nesukelia jokių problemų. Tai skiriasi nuo sirgalių elgesio Australijoje, tačiau man patinka, kad fanai mus stebi ir mumis rūpinasi.

– Ar esi ieškojęs savęs internete?
– Esu. Aišku, tai darau nedažnai, tačiau tikrai yra tekę tai daryti. Man patinka paskaityti straipsnius apie save, ką mano žmonės, ypač gerus dalykus. Visgi, tenka paskaityti ir blogas nuomones (juokiasi).

– Kokį keisčiausią gandą teko skaityti apie save?
– Esu skaitęs, jog turiu nepakankamai patirties, kad žaisčiau Eurolygoje, esu per žemas…Vis dėlto, aš nekreipiu į tai dėmesio. Man nerūpi, ką sako kiti žmonės, aš tiesiog stengiuosi žaisti krepšinį ir rūpintis savo šeima bei žmona.

– Turi brolių ar seserų?
– Taip, turiu du jaunesnius brolius bei vieną vyresnę seserį ir vieną jaunesnę. Viso turiu du brolius ir dvi seseris (juokiasi).

– Ar kas iš brolių ir seserų dar žaidžia krepšinį?
– Tik vienas. Jauniausias brolis Jamie žaidžia Naujojoje Zelandijoje. Jis neseniai pasirašė kontraktą su klubu ir tai yra jo pirmasis profesionalus klubas karjeroje.

– Kaip reagavo šeima, kai sužinojo, jog keliauji žaisti į Lietuvą?
– Jau penkerius metus aš žaidžiu profesionaliai ir viskas, ko nori mano mama yra, jog aš būčiau saugus (juokiasi). Ji manęs nebepaveja – aš visada keliauju ir didelis laiko skirtumas jai yra sunkus. Dėl laiko juostų skirtumo man sunku prisiskambinti, todėl ji stengiasi prie to priprasti.

– Turi daug tatuiruočių. Tai tavo aistra?
– Mano pirmoji tatuiruotė yra mano pusbrolis. Vaikystėje aš daug laiko leisdavau su juo ir jis mane supažindino su krepšiniu. Po jo mirties, kai buvau pirmakursis, pasidariau šią tatuiruotę. Taip pat turiu daug religinių tatuiruočių, turiu ištatuiruotus abiejų brolių ir mamos vardus, savo vardą ant nugaros, kryžių ant kaklo ir t.t. Viskas, ką turiu ant savo kūno, man turi didelę reikšmę.

– Pasirinkai 2-ą numerį. Ką jis tau reiškia?
– 2-as numeris man visiškai nereiškia nieko, aš dar niekada su šiuo numeriu nesu žaidęs. Kai manęs paklausė, kokio numerio norėsiu, aš sakiau 3-io, tačiau jis buvo užimtas. Didžiąją karjeros dalį aš žaidžiau 3-uoju numeriu, tačiau Australijoje jis taip pat buvo užimtas. Aš norėjau tam vaikinui sumokėti, tačiau jis pinigų atsisakė (juokiasi). Todėl aš pasiėmiau 9-ą numerį, kurį, galvojau, atsivešiu čia, tačiau ir šis numeris buvo užimtas. Pasirinkau 2-ą, nes tai buvo arčiausiai 3-io (juokiasi). Visgi, svarbiausia yra ne numeris, o tai, kaip aš žaisiu.

– Minėjai, jog kartu į Lietuvą atvyko ir tavo žmona. Ji visada keliauja kartu?
– Visur, kur aš keliauju, ji vyksta kartu, nes ji yra labai palaikanti ir supratinga žmona. Kartu mes jau virš dešimties metų, o susituokę esame pusantrų metų. Jos parama man keliaujant yra labai reikalinga. Taip pat ji puikiai gamina, yra žaidusi krepšinį, todėl gerai supranta šį žaidimą. Ji mane labai aistringai palaiko, todėl ne kartą išgirsite ją šaukiant rungtynių metu.

– Ką tavo žmona paruošia po pergalių?
– Nesvarbu ar aš laimiu, ar ne, ji vis tiek pagamina (juokiasi). Per dieną ji pagamina man tris didelius patiekalus. Aš labai mėgstu makaronus, taip pat ryžius su vištiena ir dar daug visko. Pusryčiams ji dažnai paruošia blynelius… (juokiasi).

– Koks tavo mėgstamiausias patiekalas?
– Tai būtų raudonosios pupelės su ryžiais, saldžiosiomis bulvėmis, kukurūzų duona bei vištiena.

– Tai ji galėtų paruošti kažką visai komandai?
– Tikrai taip, ji dažnai tą ir daro. Ji mėgsta gaminti mano komandos draugams. Mes įsikraustėme tik prieš savaitę, todėl jau greitai galėsime priimti svečius.

– Panašu, kad puikiai sutariate su komandos draugais.
– Taip, mes tiesiog mėgstame linksmintis, šypsotis, būti laimingais ir visus kitus daryti lygiai tokiais pačiais.

– Kaip pasipiršai savo žmonai?
– Visų pirma, labai jaudinausi. Nupirkau labai brangų žiedą ir pasakiau jai, kad eisime į barą. Nors aš visiškai negeriu, tačiau kažkodėl pakviečiau ją būtent į barą. Ji labai nustebo, sulaukusi tokio mano pasiūlymo. Bare mes buvome anksti, kokią 11 val. ryto. Užsisakėme maisto, gėrėme, o aš tik sėdėjau ir beprotiškai jaudinausi. Ji žiūrėjo į mane ir galvojo: „šis vaikinas išprotėjęs!“. Tuomet, lyg iš niekur, į barą pradėjo plūsti jos šeima – tėtis, mama – o ji juk nieko nežinojo. Ji tiesiog su visais pasisveikino, o kai tėvai atėjo su lėkšte, kurioje buvo žiedas, aš pasipiršau. Ji, žinoma, apsiverkė ir pasakė „taip“.

– Kokį patarimą duotum poroms?
– Tiesiog daug bendraukite ir išmokite linksmai leisti laiką kartu. Niekada negalvokite, ką kiti žmonės mano apie jus. Yra daug pavydžių žmonių, į kuriuos stengiamės nekreipti dėmesio. Savo ruožtu mes stengiamės tobulėti ir augti kaip asmenybės. Mes negalime visiems įtikti, todėl galvokime tik apie save ir viskas bus gerai.

– Kalbant apie pavydumą. Daug teko sutikti pavydžių žmonių?
– Taip. Po to, kai tapau profesionaliu krepšininku, pajutau daug pavydžių žvilgsnių. Vis dėlto, toks jau yra žmogus. Vieni žmonės tave mylės, kiti – ne. Yra daug žmonių, kuriems tu patinki tik dėl to, kad jie gali kažką iš tavęs gauti. Tu tiesiog turi laikyti saugų atstumą nuo tokių žmonių, kad apsaugotum save ir savo šeimą.

– Gal tai ir yra ta šlovės ir pasisekimo kaina?
– Aš nepasakyčiau, kad esu labai žinomas, galbūt tai labiau dėl pasisekimo. Tokią kainą tenka sumokėti, kai tu esi sėkmingas. Asmeniškai, aš laikyčiau save sėkmingu tik tuomet, kai kuo daugiau žmonių galėčiau padaryti sėkmingais. Nemanau, kad galima būti savanaudiškai sėkmingu. Man patinka padėti vaikams, mokyti juos mokytis iš savo ir mano klaidų, rasti problemų sprendimo būdus. Tik tada aš galėčiau laikyti save sėkmingu.

– Ar jau pagalvojai apie galimybę turėti vaikų?
– Šiuo metu mes vaikų neturime. Visgi, aš labai norėčiau jų turėti. Norėčiau išmokyti savo sūnų arba dukrą begalės svarbių dalykų, kurie yra svarbūs šiandien.

– Šiais laikais daugelis žaidėjų dažnai naudojasi išmaniaisiais telefonais. Ką krepšininkai veikia telefone prieš ar po treniruočių ar rungtynių?
– Nežinau. Asmeniškai, aš dažniausiai naršau socialiniame tinkle „Facebook“, kur šnekuosi su mama arba žmona. Taip pat daug žmonių naudojasi „Instagram“ socialiniu tinklu. Mano nuomone, šiais laikais žmonės yra per daug įnikę į šiuos tinklus. Ypač merginos, kurios tiesiog nori parodyti save. Manau, tai yra beprotybė.

– Koks tavo geriausias prisiminimas iš vaikystės?
– Turbūt mano pirmasis trofėjus. Man tuomet buvo vos 10 metų ir aš niekada iki tol nebuvau išvykęs iš savo gimtojo miesto Čikagos. Tada mes su komanda keliavome žaisti į Floridą, kur rungėsi apie 300 komandų ir ten iškovojome jaunių čempionato trofėjų.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Šiauliai" savo gerbėjų akivaizdoje palaužė "Neptūną"
"Šiauliai" savo gerbėjų akivaizdoje palaužė "Neptūną"
„Šiauliai“ (1-1) savo sirgalius pradžiugino pirma pergale naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone. Namuose pavyko 90:82 (30:25, 18:17, 16:24, 26:16)
"Rytas" palaužė pagirtiną kovą demonstravusį "Nevėžį"
"Rytas" palaužė pagirtiną kovą demonstravusį "Nevėžį"
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (0-2) rodė gerą kovingumą, tačiau galiausiai pralaimėjo rungtynes savų sirgalių akivaizdoje.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Brazilijos klubas lemiamu metimu iškovojo FIBA tarpkontinentinę taurę
Brazilijos klubas lemiamu metimu iškovojo FIBA tarpkontinentinę taurę
FIBA tarpkontinentinę taurę trečią kartą per penkerius pastaruosius metus iškovojo Brazilijos klubas.Singapūre vykusiame šešių komandų turnyre San Paulo "Sesi Franca"
Maksvytis po "Žalgirio" pergalės kalbėjo ir apie blogus dalykus
Maksvytis po "Žalgirio" pergalės kalbėjo ir apie blogus dalykus
Kauno „Žalgirio“ krepšininkams pavyko pasigerinti nuotaikas prieš Eurolygos sezono startą, rašo Krepšinis.lt.Žalgiriečiai pergalingu akordu užbaigė draugišką
"Žalgiris" Kipre dramatiškai nukovė "Crvena Zvezda"
"Žalgiris" Kipre dramatiškai nukovė "Crvena Zvezda"
Kauno „Žalgiris“ pergale užbaigė draugišką turnyrą Kipre. Nikosijoje žalgiriečiai iššvaistė 15 taškų pranašumą, bet galiausiai įveikė Belgrado
Italijos Supertaurės turnyre – Milano klubo su Mirotičiumi fiasko
Italijos Supertaurės turnyre – Milano klubo su Mirotičiumi fiasko
Italijos čempionė Milano „Olimpia“ nesėkmingai pradėjo naująjį sezoną, rašo Krepšinis.lt.Ettores Messinos auklėtiniai Brešos mieste startavusio Supertaurės turnyro
Brazdeikis – viena koja "Olympiakos", "Žalgiris" gaus įspūdingą išpirką
Brazdeikis – viena koja "Olympiakos", "Žalgiris" gaus įspūdingą išpirką
Gali būti, kad sutartį su Kauno „Žalgiriu“ šiam sezonui turintis Ignas Brazdeikis žaliai-baltų marškinėlių daugiau nebeapsivilks. Pasak pranešimų žiniasklaidoje,
"Wolves" debiutas sostinėje pažymėtas triuškinančia pergale
"Wolves" debiutas sostinėje pažymėtas triuškinančia pergale
Pirmąsyk ASG arenoje šeimininkavę Vilniaus „Wolves“ (2-0) krepšininkai galingu pasirodymu prisistatė sostinės publikai.Kęstučio Kemzūros auklėtiniai naujuose savo
Į replikas atsakęs "Wolves" vadovas – apie Dubajų, ūgtelėjusį biudžetą ir Kariniausko liežuvį
Į replikas atsakęs "Wolves" vadovas – apie Dubajų, ūgtelėjusį biudžetą ir Kariniausko liežuvį
Vilniaus „Wolves“ šį šeštadienį sužais pirmas oficialias rungtynes naujuose savo namuose – „Avia Solutions Group“ arenoje. Pernai Alytuje glaudęsi
Maksvytis ilgam sezonui turi planus A ir B, Evansui rūpi išsivalymas nuo klaidų
Maksvytis ilgam sezonui turi planus A ir B, Evansui rūpi išsivalymas nuo klaidų
Kauno „Žalgiris“ penktadienį sužaidė pirmąsias sezono rungtynes su Eurolygos klubu – draugiškame mače Kipre po atkaklios kovos 72:75 buvo nusileista Pirėjo „Olympiakos“
"Žalgiris" po inirtingos kovos nusileido Eurolygos vicečempionams
"Žalgiris" po inirtingos kovos nusileido Eurolygos vicečempionams
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjimo pirmąsias kontrolines rungtynes stovykloje Kipre. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 72:75 (15:13, 15:21, 24:21, 18:20) nusileido Pirėjo
Čempionų taurę vėl iškėlęs Štombergas: daug metų praėjo, o niekam to pakartoti ir nepavyko
Čempionų taurę vėl iškėlęs Štombergas: daug metų praėjo, o niekam to pakartoti ir nepavyko
Kaip ir prieš dvidešimt metų, 2003-iaisiais, Stokholme, taip ir 2023-iaisiais Vilniuje Lietuvos rinktinės kapitonas Saulius Štombergas iškėlė Europos čempionų taurę į
LKL rungtyniaus Suomijos rinktinės gynėjas
LKL rungtyniaus Suomijos rinktinės gynėjas
Mažeikių „M Basket-Delamode“ sulaukė pastiprinimo. Prie mažeikičių prisijungė 198 cm ūgio įžaidėjas iš Suomijos Henri Kantonen.26-erių krepšininkas šią vasarą
"Žalgirio" naujokas – apie senų žalgiriečių rungtynių žiūrėjimą bei šmaikščiausius komandos draugus
"Žalgirio" naujokas – apie senų žalgiriečių rungtynių žiūrėjimą bei šmaikščiausius komandos draugus
Kipre treniruočių stovyklą tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio popietę persikels iš Larnakos miesto į šalies sostinę Nikosiją, kur dalyvaus keturių
Bręsta skambus perėjimas NBA lygoje: Lillardas artimiausiu metu turėtų būti išmainytas
Bręsta skambus perėjimas NBA lygoje: Lillardas artimiausiu metu turėtų būti išmainytas
Portlando „Trail Blazers“ artimiausiu metu gali priimti NBA lygą sudrebinsiantį sprendimą ir iškeisti savo žvaigždę Damianą Lillardą, rašo Krepšinis.lt.ESPN žurnalistas
Prie "Žalgirio" Kipre prisijungęs Maksvytis: bandome užkrauti komandą
Prie "Žalgirio" Kipre prisijungęs Maksvytis: bandome užkrauti komandą
Treniruočių stovyklą Larnakos mieste Kipre tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį vykusioje vakarinėje treniruotėje sulaukė prie komandos prisijungusio vyriausiojo
Už Lietuvos jaunųjų krepšininkių talentų paieškos vairo stoja Kuzminskas
Už Lietuvos jaunųjų krepšininkių talentų paieškos vairo stoja Kuzminskas
Praėjusiais metais startavęs Lietuvos jaunųjų krepšininkių talentų paieškos projektas ir toliau tęs savo veiklą. Merginų atrankas bei paieškas koordinuos krepšinio
"Wolves" atsisakė savo šokėjų – per pertraukėles karaliaus gatvės šokiai
"Wolves" atsisakė savo šokėjų – per pertraukėles karaliaus gatvės šokiai
Vilniaus „Wolves“ rungtynėse pertraukėlių ir pertraukų metu šį sezoną karaliaus ANT šokių studijos šokėjai. Jų atliekami gatvės šokiai pakeis krepšinio
Filmo "BILIETAS. The Ticket'" premjera: halėje žiūrovai vėl išvys"Žalgirio" ir CSKA kovas
Filmo "BILIETAS. The Ticket'" premjera: halėje žiūrovai vėl išvys"Žalgirio" ir CSKA kovas
Spalio 17 d. Kauno sporto halėje vyks išskirtinė raudonojo kilimo premjera, kurioje žiūrovai vėl išvys legendines Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA kovas. Šį kartą
Kipre įsikūrę žalgiriečiai pradeda savaitės trukmės treniruočių stovyklą
Kipre įsikūrę žalgiriečiai pradeda savaitės trukmės treniruočių stovyklą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, vėlų pirmadienio vakarą pasiekę Kiprą, antradienį Larnakos mieste surengė pirmąją treniruotę. Viduržiemio jūros saloje žaliai balti praleis
"Wolves" gretose – Latvijos rinktinės aikštės generolas Žagaras
"Wolves" gretose – Latvijos rinktinės aikštės generolas Žagaras
Pasaulio čempionate ryškiausiomis spalvomis sužibęs Latvijos rinktinės įžaidėjas Artūras Žagaras savaitgalį prasidėjusiame sezone rungtyniaus Vilniaus „Wolves“ komandoje.
Krepšinio šalyje – medalių sausra: kur sisteminės Lietuvos krepšinio problemos?
Krepšinio šalyje – medalių sausra: kur sisteminės Lietuvos krepšinio problemos?
Net ir stiprų antausį nuo latvių gavusi Lietuvos rinktinė Maniloje finišavusiame pasaulio čempionate užfiksuos trečią geriausią savo rezultatą istorijoje, rašo Krepšinis.lt.Taikliausiai
"Barcos" eros be Šaro pradžia: Supertaurės pusfinalyje krito prieš "Real"
"Barcos" eros be Šaro pradžia: Supertaurės pusfinalyje krito prieš "Real"
Ispanijos krepšinio sezono starte sirgalius džiugino principinių varžovų akistata. Supertaurės turnyro pusfinalyje „Barcelona“ susitiko su Madrido „Real“, rašo
Tritaškių šou surengęs "Neptūnas" parbloškė "Lietkabelį"
Tritaškių šou surengęs "Neptūnas" parbloškė "Lietkabelį"
Šeštadienio vakarą Klaipėdoje oficialiai prasidėjo 31-asis „Betsafe-LKL“ sezonas, kuriame pergalingai startavo Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0).Tritaškiais
Banchi jau veda savo sistemą: "Virtus" gretose pasiliks Lundbergas
Banchi jau veda savo sistemą: "Virtus" gretose pasiliks Lundbergas
Naujai už Bolonijos „Virtus“ klubo vairo atsistojęs treneris Luca Banchi jau pradėjo dėti savo antspaudą ant komandos. Latvijos rinktinę pasaulio čempionate iki 5-os vietos atvedęs
Kemzūra – apie "Wolves" pasirengimą: šiai dienai neturime dešimt žmonių
Kemzūra – apie "Wolves" pasirengimą: šiai dienai neturime dešimt žmonių
Vilniaus „Wolves“ sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėmis Šiauliuose pradės antrąjį klubo istorijoje sezoną, kuris žada būti labai intriguojantis ir negailintis iššūkių.
Naujasis jonaviečių kapitonas: turėjome sunkų pasiruošimą, tačiau komanda po truputį lipdosi
Naujasis jonaviečių kapitonas: turėjome sunkų pasiruošimą, tačiau komanda po truputį lipdosi
Jau šiandien Jonavos sporto arenoje pradėsime naująjį „Betsafe-LKL” sezoną dvikovoje su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkais. Apie laukiančią akistatą,
Brazdeikis: per tradicinį šūkį "Mes už "Žalgirį" vis dar skamba "Mes už Lietuvą!"
Brazdeikis: per tradicinį šūkį "Mes už "Žalgirį" vis dar skamba "Mes už Lietuvą!"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sėkmingai išlaikė du pirmuosius ikisezoninių rungtynių išbandymus. Pastarojoje dvikovoje, vykusioje trečiadienį su Rygos VEF ekipa,

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (212) 06.29 11:10
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime