Naujienos kraunasi...

Jasilionis prieš akistatą su "Rytu": jie ne veltui yra Lietuvos čempionai

Jasilionis prieš akistatą su "Rytu": jie ne veltui yra Lietuvos čempionai
Šį savaitgalį „Betsafe-LKL“ čempionate 2023-ieji prasidės griausmingai – į Vilnių mesti iššūkio „Rytui“ (10-3) atvyksta ambicingoji „Wolves“ (9-5) ekipa.

Tiesioginė dvikovos iš sostinės transliacija – šeštadienį nuo 17:00 val. per BTV televiziją ir Go3.

Abiejų ekipų nuotaikos dabar turėtų būti skirtingos. „Rytas“ vietinėse pirmenybėse fiksuoja septynių pergalių seriją, o Čempionų lygoje ką tik įspūdingu stiliumi patiesė Salonikų PAOK, prieš tai Vilniuje krito ir titulą ginanti Tenerifės „Lenovo“ komanda.

Tuo tarpu „Wolves“ dukart iš eilės suklupo – praėjusius metus baigė pralaimėjimu Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“, o naujuosius pradėjo nesėkme Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje prieš Kauno „Žalgirį“.

Vis tik yra ir pozityvių ženklų, į Alytų atvyko du daug žadantys naujokai – Jeffery Tayloras ir Ericas Buckneris. Pirmasis vietinei publikai prisistatė galingu pasirodymu prieš žalgiriečius – 21 taškas ir 26 naudingumo balai. Antrojo debiutas veikiausiai įvyks Vilniuje.

Sudėties spragos, kurios ypač jautėsi priekinėje linijoje, dabar jau yra apkamšytos. Prieš intriguojančią akistatą portalo LKL.lt pakalbintas „Wolves“ trenerio asistentas Aurimas Jasilionis teigė, kad staigaus kokybinio šuolio nesitiki – svarbiau užtikrinti komandos sustygavimą ilgalaikėje perspektyvoje.

„Mes tikrai niekur neskubame, dieną iš dienos ruošiamės. Projektuosime ir dėliosime viską laukdami pavasario. Kaip greitai viskas duos vaisių – pažiūrėsime“, – sakė vienintelis Rimui Kurtinaičiui „Wolves“ štabe talkinantis asistentas.

Pirmasis istorijoje komandų susitikimas, vykęs dar spalio pabaigoje, klostėsi permainingai. Iki pertraukos aikštėje visiškai dominavo vilniečiai, vienu metu turėję 22 taškų persvarą, tačiau po to „vilkai“ ėmė lėtai lipti į kalną ir liko vos per žingsnį nuo to, kad į jį užkoptų – 89:91 teko pripažinti „Ryto“ pranašumą. Visgi tai – sena istorija.

„Išsinešėme kažkokias pamokas. Svarbiausia, kad mūsų komanda pasikeitė, yra nebe tokia, kaip buvo. Turime du naujus žaidėjus, turėsime juos integruoti į žaidimą. Manau, kad bus įdomu“, – tvirtino A. Jasilionis.

Išvyka į sostinę asistentui turėtų atgaivinti ryškius prisiminimus iš jo etapo tuometiniame „Lietuvos ryte“. 2015-2016 m. sezono įkarštyje A. Jasilionis kelioms savaitėms perėmė sostinės komandos vairą. Į ugnį įmestas jaunas treneris tuomet iškovojo dvi pergales ir patyrė tris nesėkmes. Trumpam į sostinės klubą specialistas buvo sugrįžęs 2018-2019 m. sezone, kuomet darbavosi ties jaunimo programa.

„Sentimentai visą laiką kažkokie yra. Kad ir kurioje vietoje esi pabuvęs, vis tiek prisiriši prie jos, lieka pažįstamų, draugų ir t.t. Bet sakyti, kad tai kažkas ypatingo – taip nėra“, – mintimis apie savo sugrįžimą į Vilnių dalinosi 40-ąjį gimtadienį rudenį paminėjęs treneris.

– Citadele KMT mačas su „Žalgiriu“ nenusisekė – nepaisant solidaus J. Tayloro debiuto, pritrūko kitų žaidėjų indėlio. Kas neleido prieš atsakomąsias rungtynes turėti mažesnio deficito nei 16 taškų?

– Mes žaidėme prieš Eurolygos komandą, kuri šiuo metu yra neblogoje formoje. Mums, aišku, pritrūko pagrindinių žaidėjų indėlio. Ligos ir šventės mus išmušė iš varžybinio ir treniruočių ritmo, tai turėjo įtakos ir pakoregavo planus, negalėjome pilnavertiškai pasiruošti.

– Komanda ką tik pasipildė dviem naujokais, kurie pridėjo taip reikiamo sudėties gylio. Kaip jiems sekasi įsilieti?

– Dar labai mažas laiko tarpas, kad galėtume pasakyti, kaip jie viską perpranta. Ericas žaidė prieš atvažiuodamas ir žaidė neblogai, yra geroje kondicijoje. Jeffas, aišku, nesitreniravo su komanda, tai turės kažkiek įtakos, bet jis treniravosi su fizinio rengimo treneriu, su individualių įgūdžių treneriu. Šiaip jis yra pasiruošęs, bet vis tiek tai turės įtakos, nes treniruotis vienam ir su komanda – du skirtingi dalykai. Jis yra lygį turintis žaidėjas, situacijos krepšinio aikštelėje jam ne naujiena, jis gerai prisitaikė. Jie įsilies į kolektyvą.

Bus sudėtinga, sausį turime vienuolika rungtynių („Wolves“ rungtyniauja ir Šiaurės Europos krepšinio lygoje, – aut. past.). Treniruočių per daug neturėsime, bet bandysime per rungtynes juos įvesti į ritmą, kad jie prisitaikytų prie komandos.

– „Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas artėja prie pusiaukelės, po truputį ryškėja turnyrinės lentelės pozicijos. Kaip vertinate savo padėtį ir kiek tenkina rodomas progresas, turint omenyje, kad esate nauja komanda?

– Labai sunku vertinti. Tik dabar prasidės mūsų sezonas, nes turėsime pilnavertę sudėtį visose pozicijose. Turėjome verstis žaidėjais, kurie žaidė ne savo pozicijose, buvo kažkiek sudėtinga. Kažkas yra pasakęs, kad viščiukus skaičiuoja pavasarį, tai mes taip bandysime daryti. Nevertinu situacijos lentelėje, nes ji nieko neparodo.

– Pastaruoju metu ima matytis fizinio pasirengimo vaisiai – galite daugiau spausti varžovus. Kiek realu išlaikyti tokį ritmą ilgoje distancijoje?

– Yra toks tikslas, atrodė, kad pagavome tai, ko norime ir siekiame. Kaip ir minėjau, ligos ir traumos koreguoja visa tai. Normalu, kad žmogus po ligos grįžta nebe toks. Sunku šitą nustatyti ir įvertinti, tai labai koreguoja treniruočių procesą.

– Klube esate vienintelis asistentas, tai retas atvejis. Kiek daug dėl to krenta atsakomybės ir ar jaučiasi, kad esate vienintelis trenerio patikėtinis? Galbūt ties tuo padeda Algimantas Bružas?

– Kažkaip susitvarkome, bet matysime, kaip seksis sausio mėnesį. Nebijome darbo ir esame tam pasiruošę (juokiasi). Algimanto Bružo pareigos kitokios, tad jis atlieka kitokį darbą.

– Kiek sunku yra analizuoti „Rytą“?

– Nėra sudėtinga analizuoti jų žaidimą, jį didžiąja dalimi lemia žaidėjų individualios savybės, meistriškumas, energija, kurią jie turi. Jie ne veltui yra Lietuvos čempionai. Manau, kad pagrindinis akcentas šiose rungtynėse yra sustabdyti žaidėjus individualiai, ne tiek gilintis į schemas, taktikas. Kaip vyras prieš vyrą atstovėti žaidime, manau, kad mes pajėgūs tai padaryti. Nesigilinant į subtilybės svarbiausia bus atstovėti kiekvienoje mikrodvikovoje.

– Laukia išvyka į Vilnių, kur prieš kiek daugiau nei septynerius metus pats trumpai dirbote vyriausiuoju treneriu. Tokia išvyka sukelia sentimentų?

– Sentimentai visą laiką kažkokie yra. Kad ir kurioje vietoje esi pabuvęs, vis tiek prisiriši prie jos, lieka pažįstamų, draugų ir t.t. Bet sakyti, kad tai kažkas ypatingo – taip nėra.

Tai eilinės „Betsafe-LKL“ rungtynės. Kiek išpūstas burbulas, kad reikia kažką parodyti. Esmė tame, pasikartosiu, kad svarbiausia viską bus parodyti pavasarį, kuomet prasidės atkrintamosios. Dabar čia yra pasirengimas visam, kas laukia.

– Pirmoji jūsų tarpusavio akistata vyko gana seniai. Tąkart vangiai pradėjote rungtynes, į jas sugrįžote, bet pabaigti darbą neužteko jėgų. Kokias pamokas išsinešėte iš to mačo?

– Išsinešėme kažkokias pamokas. Svarbiausia, kad mūsų komanda pasikeitė, yra nebe tokia, kaip buvo. Turime du naujus žaidėjus, turėsime juos integruoti į žaidimą. Manau, kad bus įdomu.

– Ilgą laiką jūsų pagrindinė bėda buvo priekinė linija. Dabar rotacija gilesnė, bet tikriausiai sunku tikėtis, kad tai pasijaus iškart?

– Mes tikrai niekur neskubame, dieną iš dienos ruošiamės. Projektuosime ir dėliosime viską laukdami pavasario. Kaip greitai viskas duos vaisių – pažiūrėsime.

– Vienas „Ryto“ lyderių – jūsų buvęs auklėtinis Šakiuose Gytis Radzevičius. Jau tada sakėte, kad neabejojate jo potencialu. Kaip vertinate jo progresą? Ar tikėjotės, kad Gytis gali nueiti iki to, kad į priekį vestų Lietuvos čempionų komandą?

– Taip, tada jis tapo NKL reguliariojo sezono ir finalo ketverto MVP. Esmė tame, kad jau tuomet jis, būdamas jaunuolis, turėjo gyvenimo tikslus, krepšinio tikslus ir tvirtais žingsniais keliavo link to, ko nori. Nesistebiu, čia tiesiog juodas darbas, tikslų siekimas. Viskas šiam žmogui dėliojasi teisingai.

– Kalbant apie „Rytą“, negalima nepaminėti Marcuso Fosterio, kuris, būdamas motyvuotas, yra itin sunkiai sustabdomas. Kaip jį pristabdyti?

– Jis labai individualiai stiprus žaidėjas. Nežinau, ar yra tokių žaidėjų, kurie priklauso nuo nuotaikos ar dienos. Man atrodo, kad žaidėjai yra profesionalai, ateina dirbti savo darbo ir kiekvienas nori padaryti viską geriausiai. Ar tą dieną išeina, ar neišeina, priklauso ir nuo varžovų komandos, ne nuo jo pačio. Kiek varžovas leis, tiek jis ir įmes. Stengsimės jį apriboti, sumažinti indėlį ir kažką iš jo atimti.

– Vilniečiai, nors ir banguoja, ką tik sužaidė įspūdingas rungtynes Čempionų lygoje su Salonikų PAOK. Galbūt tai ne pats parankiausias laikas susitikti su „Rytu“, ypač turint omenyje, kad pralaimėjimas lemtų reguliaraus sezono tarpusavio pranašumą varžovų rankose?

– Laiko nepasirinksi, yra kaip yra, rungtynės veja rungtynes. Kažkada vis tiek reikės žaisti. Rungtynių kaina – reguliariojo sezono pranašumas – bus paminėta žaidėjams. Bandysime siekti pergalės, čia nieko nuostabaus, kaip ir kiekvienose rungtynėse stengiamės padaryti tai, ką galime geriausiai.

– Sostinės sirgaliai moka sukurti triukšmingą atmosferą, „Jeep“ arenoje jūsų laukia karštas pasitikimas. To šiame sezone, išskyrus pirmąjį tarpusavio mačą, nelabai patyrėte. Kiek tikėtinas išsimušimas iš vėžių dėl aistruolių palaikymo? Galbūt turint nemažai patyrusių žaidėjų atmosferos aspektas nėra aktualus?

– Nori nenori, fanai aikštelėje yra šeštas žaidėjas, tai „Ryto“ komandos pranašumas. Bet tai yra smagu – tai ir skatina žaidėjus žaisti krepšinį. Manau, kad tai turės įtakos. Pažiūrėsime, dar nesusidūrėme ten, nebuvome toje arenoje. Pamatę sužinosime, bet žaisti ten bus smagu.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prisegtas mikrofonas paviešino Kurtinaičio emocijas dvikovoje prieš "Žalgirį"
Prisegtas mikrofonas paviešino Kurtinaičio emocijas dvikovoje prieš "Žalgirį"
Iki Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto liko mažiau nei mėnesis. Jame dėl čempionų taurės kovos keturios ekipos: Vilniaus „Rytas“, Jonavos
"Nevėžio" latvis – apie tobulėjimą, įspūdingą pasirodymą bei savo šalies rinktinę
"Nevėžio" latvis – apie tobulėjimą, įspūdingą pasirodymą bei savo šalies rinktinę
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ žaidėjas Artūras Žagaras šį sezoną yra vienas labiausiai pastebimų legionierių „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.16,7 taško,
Šiauliuose – galimybė pasigrožėti KMT trofėjumi
Šiauliuose – galimybė pasigrožėti KMT trofėjumi
Iki Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto likus vos kelioms savaitėms, turnyro trofėjus jau atkeliauja į Šiaulius.Citadele KMT taurė nuo sausio 27 d. iki vasario
"Wolves" išsiskyrė su prancūzu, kuris tapo Soroko bendraklubiu Italijoje
"Wolves" išsiskyrė su prancūzu, kuris tapo Soroko bendraklubiu Italijoje
Krašto puolėjas iš Prancūzijos Hugo Invernizzi palieka „Wolves“ komandą. Vasarą pasirašyta metų trukmės sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu.Į Lietuvą iš
Staniulis – apie, karjeros pradžią Vilniuje ir sprendimus, dėl kurių gailisi
Staniulis – apie, karjeros pradžią Vilniuje ir sprendimus, dėl kurių gailisi
Betsafe-LKL TV interviu rubrikoje – pokalbis su „Gargždų“ lyderiu Giedriumi Staniuliu.Įdomus faktas pašnekovo CV – be Lietuvos klubų jame galima matyti tik vienos kitos
Juškevičiaus ir Žukausko vedami "Wolves" apmaudžiai pralaimėjo Izraelyje
Juškevičiaus ir Žukausko vedami "Wolves" apmaudžiai pralaimėjo Izraelyje
Antrąją nesėkmę iš eilės Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) B grupėje patyrė  Alytaus "Wolves" (2-2) komanda.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Izraelyje apmaudžiai
Lyderystę Jonavoje pajutęs Watsonas – apie Šeškaus emocijas ir bičiulystę su Websteriu
Lyderystę Jonavoje pajutęs Watsonas – apie Šeškaus emocijas ir bičiulystę su Websteriu
Glynnas Watsonas vos prieš kelias savaites leidosi į netolimą kelionę Sopotas – Jonava. Sezoną pradėjęs „Trefl“ klube ir ten atrodęs solidžiai jis sulaukė Virginijaus
Kapitonų balsas: garbingiausias lygos žaidėjas – Girdžiūnas
Kapitonų balsas: garbingiausias lygos žaidėjas – Girdžiūnas
Įpusėjus „Betsafe-LKL“ reguliariajam sezonui, lyga, bendradarbiaudama kartu su „Volfas Engelman“ bravoru, skelbia dar vieną krepšininką, kuriam atitenka Fair Play apdovanojimas,
Antausis TOP 16 starte – "Rytas" pralaimėjo Ispanijos lygos autsaideriams
Antausis TOP 16 starte – "Rytas" pralaimėjo Ispanijos lygos autsaideriams
Vilniaus „Rytas“ antradienį pradėjo kovas FIBA Čempionų lygoje „TOP 16“ etape. Pirmose J grupės rungtynėse Giedriaus Žibėno auklėtiniai svečiuose be didesnės intrigos
Paaiškėjo KMT finalo ketverto tvarkaraštis
Paaiškėjo KMT finalo ketverto tvarkaraštis
Paaiškėjo vasario 18-19 dienomis Šiaulių arenoje vyksiančio Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto rungtynių laikai. Vasario 18-ąją (šeštadienį)
"Žalgirio" ir "Ryto" dvikova įvyks anksčiau, nei buvo numatyta
"Žalgirio" ir "Ryto" dvikova įvyks anksčiau, nei buvo numatyta
„Betsafe-LKL“ čempionato tvarkaraštyje įvyko korekcijos. Pasikeitė kovo mėnesį „Žalgirio“ arenoje įvyksiančių rungtynių su Vilniaus „Rytu“ data.Kovo
Žibėnas: pirmą kartą žaisime prieš taip greitai puolančią komandą
Žibėnas: pirmą kartą žaisime prieš taip greitai puolančią komandą
Du išlikimo mūšius praėjusią savaitę laimėjęs Vilniaus „Rytas“ pradeda naują lemiamų mūšių ciklą. FIBA Čempionų lygos Top-16 etape sostinės ekipa startuos
Lipkevičius prisiminė, kaip "Žalgirio" legionieriai senas rūbines šildė garais
Lipkevičius prisiminė, kaip "Žalgirio" legionieriai senas rūbines šildė garais
Betsafe-LKL TV krepšinio aistruoliams pateikia pokalbį su dar vienu lygos krepšininku – Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.Pokalbio pradžioje
Naujajam "Žalgirio" atakų organizatoriui Taylorui įplyšo raumuo
Naujajam "Žalgirio" atakų organizatoriui Taylorui įplyšo raumuo
Kauno „Žalgiris“ sekmadienį žengė į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą, bet ketvirtfinalio serijos antrosiose rungtynėse dėl traumos prarado Isaiah Taylorą.Įžaidėjas ketvirtajame
Maksvytis nerimavo dėl Tayloro: šypsojosi jis gal dėl šoko; Kurtinaitis prisiminė Kalnietį
Maksvytis nerimavo dėl Tayloro: šypsojosi jis gal dėl šoko; Kurtinaitis prisiminė Kalnietį
„Noriu pasveikinti savo komandą, fanus. Ačiū komandai, kuri rimtai nusiteikė šioms rungtynėms. Nėra lengva po kelių parų vėl žaisti, išlaikyti koncentraciją ir fiziškumą.
"Žalgiris" į KMT finalo ketvertą pateko ir antrą kartą sudorojęs Kurtinaičio kariauną
"Žalgiris" į KMT finalo ketvertą pateko ir antrą kartą sudorojęs Kurtinaičio kariauną
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškūs jau visi finalo ketverto dalyviai. Prie stipriausiųjų ketverto prisijungė Kauno „Žalgiris“, savo arenoje 91:72 (22:14,
Rekordiškai tritaškiais prapliupę panevėžiečiai su trenksmu žengė į KMT finalo ketvertą
Rekordiškai tritaškiais prapliupę panevėžiečiai su trenksmu žengė į KMT finalo ketvertą
Sekmadienį Panevėžyje paaiškėjo dar vienas Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvis – juo tapo Panevėžio „7bet-Lietkabelis“.Nenado Čanako
Į Panevėžį grįžęs Orelikas – apie psichologines bėdas, karčią patirtį Stambule ir pokyčius "Lietkabelyje"
Į Panevėžį grįžęs Orelikas – apie psichologines bėdas, karčią patirtį Stambule ir pokyčius "Lietkabelyje"
Solidų praeitą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną sužaidęs Gediminas Orelikas vėl buvo nusprendęs išbandyti laimę Turkijoje. Šalyje, iš kurios
Žibėnas žėrė kritikos teisėjams: taip būti negali; priekaištų arbitrams turėjo ir Petrauskas
Žibėnas žėrė kritikos teisėjams: taip būti negali; priekaištų arbitrams turėjo ir Petrauskas
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai išlipo sausi iš upės. Sostinės atstovai atsakomosiose Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Jeep“ arenoje
"Rytas" tik po pratęsimo prasibrovė į KMT finalo ketvertą
"Rytas" tik po pratęsimo prasibrovė į KMT finalo ketvertą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškūs jau pusė finalo ketverto dalyvių. Vilniaus „Rytas“ savo arenoje po pratęsimo 98:78 (22:23, 27:19, 13:20,
Šeškaus išvarymu pažymėtame mače Watsonas išvedė "CBet" į KMT finalo ketvertą
Šeškaus išvarymu pažymėtame mače Watsonas išvedė "CBet" į KMT finalo ketvertą
Jonavoje paaiškėjo pirmasis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvis. Savo žiūrovų akivaizdoje Jonavos „CBet“ 76:75 (21:18, 15:16, 16:21, 24:20)
Kalniečio finišas: didėjantis ažiotažas ir laukianti atsisveikinimo ceremonija
Kalniečio finišas: didėjantis ažiotažas ir laukianti atsisveikinimo ceremonija
Sausio 29-osios „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Jonavos „CBet“ klubų bus paskutinės karjeroje ilgamečiui žalgiriečiui Mantui Kalniečiui.36
Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
Šeštadienį Lietuvos krepšinio aistruolių dėmesį pritrauks istorine tapti galinti akistata sostinėje.Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio atsakomosiose
"Rytas" pratęsė sutartis su Žibėnu ir jo asistentais
"Rytas" pratęsė sutartis su Žibėnu ir jo asistentais
Auksinėmis raidėmis ant Vilniaus „Ryto“ čempioniškų marškinėlių nugaros išspausdinti Giedriaus Žibėno, Georgios Dedas bei Gusto Maskoliūno vardai ir pavardės
Čeponis: "Wolves" Kaune reiktų ypatingo stebuklo, uteniškiams Panevėžyje – puikių rungtynių
Čeponis: "Wolves" Kaune reiktų ypatingo stebuklo, uteniškiams Panevėžyje – puikių rungtynių
Prieš lemiamas Citadele KMT ketvirtfinalio dvikovas savo įžvalgomis pasidalino „Betsafe-LKL“ komentatorius Vaidas Čeponis:Kauno „Žalgirio“ krepšininkams
Paryžiuje apsilankęs LaVaras Ballas prisiminė Lietuvą: buvo neįtikėtina
Paryžiuje apsilankęs LaVaras Ballas prisiminė Lietuvą: buvo neįtikėtina
Ketvirtadienį Paryžiuje vyko NBA rungtynės tarp Čikagos „Bulls“ ir Detroito „Pistons“, o jose apsilankęs LKL reporteris Aistis sutiko puikiai lietuviams pažįstamą
Prienų komandoje – puolėjas iš Kanados
Prienų komandoje – puolėjas iš Kanados
Prienų „Labas Gas” pasirašė bandomąjį kontraktą su 29-erių metų 198 cm ūgio kanadiečiu Shaquille'u Keithu.Lengvasis krašto puolėjas praėjusį sezoną žaidė
Čeponis pasvarstė, ar "Nevėžis" gali eliminuoti "Rytą", o "Neptūnas" – "CBet"
Čeponis pasvarstė, ar "Nevėžis" gali eliminuoti "Rytą", o "Neptūnas" – "CBet"
Prieš lemiamas Citadele KMT ketvirtfinalio dvikovas savo įžvalgomis pasidalino „Betsafe-LKL“ komentatorius Vaidas Čeponis:„Betsafe-LKL“ čempionų Vilniaus „Ryto“

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime