Jokubaičio vedama "Barca" išliejo pyktį: per kėlinį įspūdingai palaužta "Baskonia"

Autorius: Krepšinis.lt.
Ispanijos Supertaurės finale pralaimėjusi ir ACB lygos sezoną nesėkme pradėjusi „Barcelona“ (0-1) blankiai pradėjo ir antrąjį lygos mačą, tačiau įspūdingai sužaidė trečiąjį kėlinį, dviženklį deficitą pavertė dviženkliu pranašumu ir įsirašė pirmąją sezono pergalę, rašo Krepšinis.lt.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje po permainingos kovos 89:74 (17:23, 22:28, 26:7, 24:16) šventė pergalę prieš Vitorijos „Baskonia“ (1-1) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis nugalėtojų gretose buvo naudingiausias. Įžaidėjas per 18 minučių įmetė 11 taškų (1/4 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Iki pertraukos atakų organizatorius žaidė vos 6 minutes ir pelnė tik 2 taškus, tačiau antroje susitikimo pusėje jis buvo pagrindinis komandos vedlys, ketvirtajame kėlinyje netgi žaidęs be keitimų.

Vienas geriausių žaidėjų pralaimėtojų gretose buvo Rokas Giedraitis. Jis per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis ant parketo praleido 6 minutes, per kurias spėjo surinkti 2 taškus (2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 4 naudingumo balus.

Įpusėjus rungtynėms šeimininkai dar atsilikinėjo 39:51, tačiau Š. Jasikevičiaus pamokos rūbinėje privertė jo auklėtinius perlaužti mačo eigą.

Iškart po pertraukos katalonai spurtavo 12:0 ir išlygino rezultatą 51:51, o prieš lemiamą ketvirtį „Barca“ jau pirmavo 65:58.

Š. Jasikevičiaus treniruojama komanda rungtynių pabaigoje iniciatyvos nebepaleido ir iškovojo pergalę. Antrąją rungtynių pusę šeimininkai laimėjo net 50:23.

„Barcelona“: Janas Vesely 15, Alexas Abrinesas 13 (6 atk. kam.), Sertačas Šanli 11, Nicolas Laprovittola 10.

„Baskonia“: Dariousas Thompsonas 13, Stevenas Enochas 12, Vanja Marinkovičius ir Matas Costello po 10.

Kitą savaitę abi komandos pradės žygį Eurolygoje: katalonai namie priims Pirėjo „Olympiakos“, o baskai išvykoje susitiks su „Valencia“.

Šaro kariauna neturėjo vargo Turkijoje
Triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo bei į pirmą turnyro lentelės vietą grįžo Stambulo "Fenerbahče" (21-3).Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
Katalonų derbyje triumfavo "Barcelona" su Jokubaičiu
Ispanijos pirmenybėse įvykusiame Katalonijos komndų derbyje triumfavo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (17-9).Rogerio Grimau auklėtiniai išvykoje užtikrintai 93:75
Po nesėkmės Kaune "Baskonia" dramatiškai krito po Kullamae metimo
Po pralaimėjimo Kaune pieš "Žalgirį" Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (14-12) krito ir Ispanijos pirmenybėse.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje
Atėnuose – PAO revanšas prieš "Barcą", dizaineriai nervų kare palaužė Šaro kariauną
Eurolygos 31-ame ture Atėnuose „Panathinaikos“ (20/11) 89:81 (20:23, 14:23, 26:15, 29:20) pranoko „Barceloną“ (20/11) bei pasiekė revanšą už nesėkmę pirmame rate.
Giedraitis ir "Crvena Zvezda" nutraukė nesėkmių seriją
Keturių nesėkmių iš ilės sriją Eurolygoje nutraukė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda" (11-20).Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie 94:79 (21:23, 27:19, 26:23,
Duoklę sirgaliams ir "Žalgiriui" atidavęs Sedekerskis apie rinktinę dar negalvoja
Vangiai rungtynes pradėjusi Vitorijos „Baskonia“ (16-15) atsiėmė skaudžią pamoką Kaune. „Žalgiris“ (13-18) 94:76 pranoko Ispanijos klubą ir įsirašė brangią pergalę
Šaras žavėjosi auklėtinių reakcija, jo įpėdinis Barselonoje rūpinosi, kaip neprarasti pasitikėjimo
Stambulo „Fenerbahče“ trečiame kėlinyje greitai išbarstė didžiąją dalį turėto pranašumo, bet vėliau panašiai operatyviai atstūmė nuo savęs į šturmą
Motiejūno ekipa nesulaikė uraganinio "dizainerių" puolimo, Grigonis pranoko Giedraitį
Skaudžią nesėkmę Eurolygoje patyrė Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (19-11), kuri namuose 80:98 (20:27, 24:31, 23:18, 13:22) neatsilaikė prieš Milano „Emporio Armani“
Saldus Šaro triumfas: išskirtinio palaikymo sulaukęs lietuvis parklupdė "Barceloną"
Įspūdingą ir emocijomis perpildytą pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“. (19-11) Lietuvio komanda namuose 88:74 (23:11, 23:14,
Prieš išvyką į Kauną baskai su naudingu Sedekerskiu krito Belgrade
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiantį mūšį su "Žalgiriu" (12-18) nesėkmę Eurolygoje patyrė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16-14).Duško
Valančiūnas – apie Buzelio potencialą, Jokubaitį NBA ir savo ateities planus
Lietuvos rinktinės kapitonas Jonas Valančiūnas kalbėdamas su „Mundo Deportivo“ žurnalistu Toni Canyameras įvertino Mato Buzelio ir Roko Jokubaičio šansus NBA lygoje bei stipriai
Rezultatyvaus Giedraičio komanda išsivežė pergalę iš Kroatijos
Rokas Giedraitis svariai prisidėjo prie Belgrado "Crvena Zvezda" (20-3) triuškinančios pergalės Adrijos lygoje.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai išvykoje 82:59 (21:14, 21:16,
Naudingas Jokubaitis neišgelbėjo "Barcos" nuo sensacingo pralaimėjimo Jogėlos ekipai
Sensacingą  bei dramatiškąnesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (16-9).Čempionų titulą ginantys katalonai savo gerbėjų
Prieš dvigubą savaitę Šaras iškovojo 12-ą iš eilės pergalę Turkijoje
Prieš dvigubą Eurolygos savaitę bei mūšį su "Barcelona" užtikrintą pergalę Turkijos pimenybėse iškovojo Stambulo "Fenrbahče" (20-3).Šarūno Jasikevičiaus
Ispanijoje – Howardo siautėjimą stebėjusio Sedekerskio pergalė bei Blaževičiaus nesėkmė
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį skirtingai sekėsi komandoms, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Vitorijos "Baskonia" (14-11) savo gerbėjų akivaiizdoje
Jasikevičius atsivėrė apie skyrybų dramą su "Barca" – skaudino tai, kas vykdavo jam už nugaros
Ilgai vengęs ir nenorėjęs plėtoti vasarą įvykusių skaudžių skyrybų su „Barcelona“ temos Šarūnas Jasikevičius galiausiai ryžosi atsiverti, rašo Krepšinis.lt.Dabartinis
Puikiai atakavęs Jokubaitis padėjo sutriuškinti Obradovičiaus "partizanus"
Rokas Jokubaitis buvo viena vedlių į Barselonos triuškinančią "Barcelona" (20-9) komandos pergalę Eurolygoje.Rogerio Grimauauk lėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 94:76 (29:24, 22:24,
"Baskonia" su solidžiu Sedekerskiu užtikrintai nukovė "dizainerius"
Ketvirtą pergalę per penkerius pastaruosius mačus Eurolygoje iškovojo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16-13).Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie užtikrintai
Nebo karjeros pasirodymas lėmė "Maccabi" pergalę prieš Giedraičio ekipą
Blankiai pasiroidžiusio Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda" (10-19) Eurolygoje patyrė penktą nesėkmę iš eilės.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie po atkaklios
Šaro kariaunos puolimo mašina nepaliko vilčių svečiams iš Ispanijos
Uraganinį puolimą pademonstravusi Stambulo Fenerbahče (18-11) komanda iškovojo triuškinančią pergalę Eurolygoje.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 118:88 (22:19, 35:18,
Giedraitis – minusinis, bet "Crvena Zvezda" pasityčiojo iš varžovų
Rokas Giedraitis pasirodė itin blankiai, tačiau Belgrado "Crvena Zvezda" (19-3) tiesiog pasityčiojo iš absoliučių Adrijos lygos autsaiderių.Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie
Dviejų lietuviškų Eurolygos klubų mūšyje Ispanijoje – "Baskonia" pegalė prieš "Barcą"
Dviejų Eurolygos komandų, kurių garbę gina krepšininkai iš Lietuvos, dvikovą Ispanijos pirmenybėse laimėjo Tado Sedekerskio atstovaujma Vitorijos "Baskonia" (13-11).Duško
Turkijoje – triuškinanti Šaro kariaunos pergalė
Po ketvirtadienio pergalės Eurolygos mače prieš Madrido "Real" triuškinančią pergalę ir Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (19-3).Šarūno
"Baskonia" susitvarkė su autsaideriais, "dizaineriai" dramatiškai palaužė "Partizan"
Solidžiai pasirodžiusio Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (15-13) Eurolygoje neturėjo vargo su autsaideriais.Duško Ivanovičiau uklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje
Katalonijos žiniasklaida ėmėsi narplioti Jasikevičiaus pykčio priežastis
Po įvairiais gandais apaugusių praėjusios vasaros skyrybų su „Barcelona“ Šarūnas Jasikevičius nebemini savo ilgamečio klubo gražiuoju, o ketvirtadienį viešėdamas Madride
Šaras ir Madride gnybo "Barcai", jo buvęs auklėtinis viešino "nepriimtiną" arbitro elgesį
Nors Šarūnas Jasikevičius kaip senais laikais atrodė ypatingai laimingas laimėjęs Madride, šįkart po rungtynių jis paleido strėlę ir Barselonos kryptimi, rašo Krepšinis.lt.Rungtynės
Buvusio žalgiriečio vedama Šaro kariauna Madride parklupdė Eurolygos lyderius
Buvusio žalgiriečio Nigelo Hayeso-Daviso vedama Stambulo "Fenerbahče" (17-11) parklupdė Eurolygos lyderius.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 89:79 (20:15, 23:18,
Pirmą kartą starto penkete pradėjęs Jokubaitis puikiai skirstė kamuolius
Ispanijos komandų dvikovoje Eurolygoje pergalę šventė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (19-9).Rogerio Grimau auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 88:78