Jonas Valančiūnas

Valančiūno komandai – NBA lyderių pamokos Bostone (rezultatai)
Paskutiniu metu gerą sportinę formą demonstravusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (9 pergalės/7 pralaimėjimai) neperšoko NBA lyderių barjero, rašo Krepšinis.lt.Naktį
Valančiūnas solidžiai prisidėjo ir prie pergalės prieš "Bulls", ir prie geros žurnalistų nuotaikos
4-ą pergalę per paskutines 5-erias rungtynes pasiekusi Naujojo Orleano „Pelicans“ veržiasi į geriausiųjų Vakarų konferencijos klubų gretas: paskutine „pelikanų“ auka tapo
Kukliausias Valančiūno sezono mačas nesukliudė "pelikanams" pranokti "grizlius"
NBA čempionate antradienį naktį Naujojo Orleano „Pelicans“ (8/6) namų arenoje 113:102 (32:35, 27:25, 30:27, 24:15) pranoko Memfio „Grizzlies“ ekipą (9/6), rašo Krepšinis.lt.Prieš
NBA lygoje – Dončičiaus siautulys ir kukli Valančiūno naktis (rezultatai)
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse pergales šventė tiek Naujojo Orleano „Pelicans“, tiek Dalaso „Mavericks“ klubai, tačiau
Valančiūnas šaudė tuščiais šoviniais ir gavo "Trail Blazers" atsarginių pamokėlę (rezultatai)
Jonas Valančiūnas sužaidė vienas prasčiausių rungtynių šiame NBA sezone, o jo atstovaujami Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/6) namuose 95:106 (27:27, 30:24, 17:27, 21:28) pralaimėjo
Po krepšiais siautėjęs Valančiūnas padėjo sutramdyti "bulius"
Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-5) trečiadienį svečiuose 115:111 (22:22, 30:28, 27:32, 36:29) įveikė Čikagos „Bulls“ (6-7) krepšininkus. Jonas Valančiūnas pasižymėjo
"Pacers" tritaškių lavinos nesustabdę "Pelicans" su Valančiūnu kentėjo ir nuo Turnerio akibrokšto
Penktą pralaimėjimą NBA sezone patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-5) su Jonu Valančiūnu – pirmadienį Indianapolyje 122:129 (30:32, 25:26, 36:42, 31:29) nusileido vietos Indianos
Valančiūno pastangų nepakako – "Pelicans" krito Atlantoje (rezultatai)
Jonas Valančiūnas sėkmingai grūmėsi dėl atšokusių kamuolių, bet jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (5 pergalės/4 pralaimėjimai) komanda sekmadienį svečiuose po pratęsimo
"Pelicans" su Valančiūnu išrašė čempionams penktą pralaimėjimą iš eilės (rezultatai)
Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-3) paliko už nugaros itin apmaudžią nesėkmę Los Andžele ir reabilitavosi savo arenoje, kurioje 114:105 (26:27, 35:27, 27:25, 26:26) įveikė dabartinius
"Lakers" efektingai išplėšė pratęsimą bei palaužė "Pelicans" su Valančiūnu (rezultatai)
Itin prastai sezoną pradėjusi Los Andželo „Lakers“ (2/5) ekipa pamažu lipa iš duobės. Antrą pergalę iš eilės „ežeriečiai“ iškovojo namuose, po pratęsimo
Fantastiškas Valančiūno šou Šarlotėje – visiškas dominavimas po krepšiu ir antroji pergalė (rezultatai)
Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ sugadino naujojo NBA sezono atidarymo šventę „Hornets“ komandai – triumfavo penktadienį Šarlotėje 124:112
Solidus "Pelicans" startas: rezultatyvus Valančiūnas, sugrįžęs Zionas ir sutriuškinti "Nets"
NBA pirmose reguliariojo sezono rungtynėse Naujojo Orleano „Pelicans“ svečiuose 130:108 (32:14, 26:36, 40:28, 32:30) sutriuškino Bruklino „Nets“ ekipą.Prie pergalės solidžiai
Startuoja naujas NBA sezonas su dviem lietuviais ir dviem latviais
Ateinančią naktį prasideda 77-asis Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) sezonas, o malonumą pamatyti svarbiausias rungtynes, krepšinio mylėtojams Lietuvoje suteiks „TV3 Sport“
"Pacers" atsisakė Sirvydžio paslaugų, Valančiūnas žaidė trigubo dublio ritmu
Viena būsimojo NBA sezono autsaiderių laikoma Indianos „Pacers“ komanda pralaimėjimu baigė pasiruošimo ciklą.„Ristūnai“ Indianapolyje 114:122 (29:39, 31:42, 32:22,
Pergalinguose NBA testuose – rezultatyvūs Valančiūno ir Sabonio pasirodymai
Priešsezoninėse NBA rungtynėse Naujojo Orleano „Pelicans“ Teksaso valstijoje stebint dvikovą daugiau nei 18 tūkst. sirgalių 111:97 (28:24, 22:20, 37:22, 24:31) pranoko San Antonijaus
NBA ikisezoninėse – Sirvydžio tritaškiai ir universalus Valančiūnas
Naujam sezonui besiruošiantys NBA klubai vis aktyviau derina stygas. Naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo sužaistos šešerios kontrolinės rungtynės, jose
"Pelicans" su Valančiūnu pasirengimą pradėjo įveikdami "Bulls", sugrįžo Zionas
Kontrolinių rungtynių maratoną Naujojo Orleano „Pelicans“ pradėjo pergale. Antradienį Jono Valančiūno atstovaujama komanda 129:125 (40:25, 30:28, 34:39, 25:33) įveikė Čikagos „Bulls“
 Medicinos personalo ant kojų pastatytas Valančiūnas tikisi, kad prancūzai atras motyvacijos
Titaniškai sekmadienio vakarą su vokiečiais kovojęs, bet pergalės ant savo pečių Lietuvos rinktinei taip ir neištempęs Jonas Valančiūnas po rungtynių su dviem pratęsimas buvo atidavęs
Spaudos konferenciją pertraukė rekordinio Valančiūno riksmai, užbaigė Maksvyčio tirada
Geriausias rungtynes per 11 metų trunkančią karjerą Lietuvos rinktinėje sužaidęs Jonas Valančiūnas po dviejų pratęsimų pareikalavusios kovos su vokiečiais buvo toks išsekęs, jog iš
Pyktis protestą pateikusioje Lietuvos rinktinėje: tarpklasinėse geriau būna
Dviejų pratęsimų trilerį Europos čempionate pralaimėję Lietuvos rinktinės krepšininkai negalėjo patikėti tuo, jog rungtynių su Vokietija arbitrai paprasčiausiai pamiršo jiems
Maksvyčio pokštas spaudos konferencijoje privertė šyptelti ir Valančiūną
Europos čempionato startui pasiruošęs tokio rango turnyrų debiutantas Kazys Maksvytis nestokojo geros nuotaikos pirmoje oficialioje spaudos konferencijoje Kelne.Sulaukęs klausimo iš prancūzų
Maksvytis Valančiūnui skyrė MVP prizą bei palinkėjimą
Antrose rungtynėse iš eilės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės aukštaūgiai dominavo prieš Suomijos krepšininkus. Trečiadienį Kaune mūsiškius į priekį
25:1 – po tokios pradžios rinktinei beliko mėgauti rungtynėse prieš suomius
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kontrolinių rungtynių cikle iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.Kazio Maksvyčio auklėtiniai Vilniuje 87:52 (29:9, 22:15, 16:8, 20:20) daugiau
Naujasis rinktinės kapitonas – apie Maksvyčio progresą ir treniruotes su Saboniu Ispanijoje
„Esu lygiai toks pat žaidėjas kaip ir buvau, tik daugiau pareigų“, – sakė Mantą Kalnietį Lietuvos rinktinės kapitono pareigose šią vasarą pakeitęs Jonas Valančiūnas,
Valančiūno ir Sabonio sulaukusi rinktinė lengvai sudorojo suomius
NBA aukštaūgių sulaukusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė iškovojo trečiąją pergalę paeiliui kontrolinių rungtynių cikle.Jonu Valančiūnu ir Domantu Saboniu pasipildžiusi
Laukimas baigėsi: Valančiūnas ir Sabonis žengs į aikštę
Dvi pergales kontrolinėse rungtynėse prieš Estiją be savo NBA bokštų iškovojusi Lietuvos rinktinė jau šią savaitę sulauks rimto pastiprinimo, rašo Krepšinis.lt.Vyriausiasis
Rinktinė išrinko naująjį kapitoną
Mantui Kalniečiui paskelbus apie karjeros pabaigą, Lietuvos nacionalinė komanda iki šio buvo be kapitono.Sekmadienį pranešta, kad šios pareigos patikėtos naujojo Orleano "Pelicans"
Lietuvos rinktinė skaičiais: dvikovų su varžovais, buvusių bei dabartinių žaidėjų statistika
Liepos 25 dieną Palangoje susirinks Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Vyr. trenerio Kazio Maksvyčio sukviesti 16 vyrų pradės pasiruošimą Europos čempionatui. Per tą laiką komanda

Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23