K.Maksvytis: šį sezoną tai startinis penketas blogai sužaidžia, tai atsarginiai

Klaipėdos „Neptūnas“ sezoną FIBA Čempionų lygoje pradėjo skaudžia nesėkme Bolonijoje. Uostamiesčio ekipa prieš ketvirtąjį kėlinį dar turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jį iššvaistę klaipėdiečiai krito per pratęsimą.

Kazio Maksvyčio kariauna didžiąją dvikovos dalį demonstravo solidų žaidimą, o dar trečiojo ketvirčio viduryje prieš „Segafredo Virtus“ klubą pirmavo 15 taškų persvara.

„Neptūno“ treneris buvo patenkintas auklėtinių demonstruotu žaidimu per pirmuosius tris kėlinius, tačiau lemiamame ketvirtyje jis pasigedo emocinio lyderio.

„Ketvirtajame kėlinyje praradome rungtynių kontrolę bei sulėtėjome. Pradėjome prasčiau gintis, neturėdami komandinių baudų leidome varžovams bėgti į greitą puolimą ar veržtis. Galbūt pavargome, reikėjo laikyti persvarą ir viskas būtų buvę gerai“, – pralaimėjimo priežastis vardino „Neptūno“ treneris K. Maksvytis.

Apie pirmuosius tris kėlinius: „Tris ketvirčius kontroliavome rungtynes. Viskas prasidėjo nuo geros gynybos, puolime buvo geri sprendimai bei geri metimai, tačiau juos prametėme tiek iš po krepšio, tiek iš toli. Nepataikėme nemažai baudų metimų, kai galėjome susikrauti dar didesnę persvarą.“

Apie emocijas ir techninę pražangą ketvirtajame kėlinyje: „Negalime stabdyti emocijų, žinoma, jos negali užgožti žaidimo kontrolės bei plano. Gal šiek tiek pavargome.“

Apie atsarginius krepšininkus: „Šis sezonas yra skirtingas – tai startinis penketas blogai sužaidžia, tai atsarginiai. Bandėme leisti žaidėjus pagal savo gynybinį planą bei tuos, kurie turi daugiau patirties. Rungtyniavo Laimonas Kisielius, Osvaldas Olisevičius – labiau patyrę žaidėjai. Žinoma, nuo suolo ėjo ir tokie patyrę žaidėjai, kaip Tomas Delininkaitis ir Simas Galdikas, tačiau pasitaiko ir blogesnių dienų.“

Apie prastą pataikymą iš toli: „Manau, kad prametėme daug gerų tolimų metimų, ypatingai pirmoje mačo dalyje. Tai neleido mums susikrauti didesnės persvaros. Manau, kad tai nutiko iš streso ir nuovargio.“

Apie pozityvius dalykus: „Pozityvus dalykas, kad tris kėlinius sugebėjome išvykoje kontroliuoti rungtynes, kol nepavargome. Neatsirado emocinio lyderio gynyboje ir puolime. Kaip komanda žaidėme tris kėlinius, laikėmės plano, bet to neužteko.“

"Neptūno" kelyje - vienintelė dar nepralaimėjusi Čempionų lygos komanda
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai galanda ginklus ir ruošiasi svarbiam mūšiui – į uostamiestį atvyksta legendinis Bolonijos „Segafredo Virtus“ klubas.
V.Čeponis apžvelgia KMT burtus: laukia intriguojantys ketvirtfinaliai
Ar pajėgs „Betsafe–LKL“ čempionato autsaideriai ir vidutiniokai kibti į atlapus favoritams ar net juos paklupdyti Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje?Tai paaiškės
"Lietkabelis" - labiausiai permainų paliesta ekipa, "Neptūnas" - mažiausiai
Nuo „Betsafe–LKL“ sezono starto praėjo kiek daugiau nei du mėnesiai, tačiau lygoje yra likęs vos vienas klubas, kurio nepalietė sudėties korekcijos pokyčiai – tai antroje
"Neptūno" krepšininkai tavo suvirintojais
Netgi žaidžiant profesionalų krepšinį laisvadienį galima praleisti kitaip nei įprasta.Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Simas Galdikas, Gytis Masiulis, Osvaldas Olisevičius,
D.Zavackas: pasitaiko atvejų kai galiu žaidėjams patarti ir aš
Šį interviu parengė LKL akademijos praktikantas Vaidas Jukavičius. LKL akademija – socialinis projektas, skatinantis prisidėti prie LKL klubų veiklos. LKL akademijos tikslas –
LKL prognozė: stringantis "Neptūnas" kris Panevėžyje
Šeštadienį žiūrovų akys kryps į Panevėžį, kur centrinėje „Betsafe–LKL“ turo dvikovoje susikaus praėjusio sezono mažojo finalo dalyvės – „Lietkabelio“
S.Galdikas: reikia laimėti vieną mačą ir šokti atgal ant bėgių
Vokietijoje "Neptūnas" didesnių šansų neturėjo
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-4) FIBA Čempionų lygos rungtynėse Vokietijoje neatlaikė varžovų pasiūlyto tempo ir patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę – 78:102 (15:24, 23:24, 22:30,
"Neptūno" kelyje - legendinio NBA žaidėjo sūnaus vedama "Medi"
Du pralaimėjimus praėjusią savaitę patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien atsitiesti mėgins Vokietijoje, kuomet septintajame FIBA Čempionų lygos ture susikaus su „Medi“
D.Adomaitis dėl auklėtinių energijos džiaugėsi, savyje nesitvėręs K.Maksvytis - pyko
Traumų, pralaimėjimų, o galiausiai ir skandalų purtytas Vilniaus „Rytas“ bent trumpam užčiaupė garsiai prabilusius kritikus.Vilniečiai išvykoje 93:78 susitvarkė su Klaipėdos
"Rytas" nutrauks "Neptūno" pergalių seriją? (visos LKL turo prognozės)
Praėjo vos dvi savaitės nuo Klaipėdos „Neptūno“ triumfo sostinėje ir  Vilniaus „Rytas“ vyksta į uostamiestį, kuriame mėgins revanšuotis Kazio Maksvyčio kariaunai
K.Maksvytis sirgaliams: vilniečiai norės revanšuotis po pralaimėjimo namuose
Į „Betsafe-LKL“ mūšį sekmadienį prieš Vilniaus „Ryto“ krepšininkus stosiantis Klaipėdos „Neptūnas“ sirgalių prašo ypatingo dalyko.
"Neptūnas" savo sirgalių akivaizdoje nusileido Graikijos klubui
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-3) FIBA Čempionų lygos rungtynėse įsirašė pirmąjį pralaimėjimą „Švyturio“ arenoje.Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtojo kėlinio
"Neptūnui" - neįtikėtiną istoriją sukūrusios Graikijos ekipos išbandymas
Graikijos krepšinio pelenė – taip derėtų įvardinti būsimą Klaipėdos „Neptūno“ varžovę Patrų „Promitheas“ ekipą.1985-aisiais įkurtas klubas pirmą kartą
L.Williamso vedamas "Neptūnas" užtikrintai laimėjo Kėdainiuose
Klaipėdos „Neptūnas“ (9-1) iškovojo septintąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Kazio Maksvyčio kariauna išvykoje 83:69 (22:9, 28:20,
K.Maksvytis: emociškai tai labai svarbi pergalė
Klaipėdos „Neptūnas“ nutraukė svečių arenų užkeikimą. Bolonijoje ir Ostendėje arti pergalės buvę, bet skaudžiai pralaimėję uostamiesčio krepšininkai pirmąjį kartą šiame
"Neptūno" puolimo banga nuplovė "Petrol Olimpija"
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) pasiekė pirmąją pergalę išvykoje šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Kazio Maksvyčio kariauna Slovėnijoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20)
Apžvelgia V.Čeponis. Didžiausia pirmo rato staigmena - "Neptūno" žaidimas
Daugumai „Betsafe–LKL“ komandų nužygiavus ketvirtadalį reguliariojo sezono kelio, čempionato komentatorius Vaidas Čeponis apžvelgia didžiausią pirmojo rato netikėtumą.Komentatoriaus
"Neptūno" kelyje - legendinės Slovėnijos komandos egzaminas
Praėjusi Klaipėdos „Neptūno“ savaitė paženklinta dvejomis skambiomis pergalėmis – FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose pranokta viena turnyro favoričių Strasbūro SIG ekipa,
LKL nepatenkino "Ryto" prašymo nukelti rungtynes su "Neptūnu"
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe–LKL“) penktadienį sulaukė Vilniaus „Ryto“ klubo prašymo nukelti rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“ datą, tačiau apsvarsčiusi
G.Kadžiulis: antroje rungtynių pusėje viską nulėmė smulkios detalės
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiadienį FIBA Čempionų lygoje sužaidė puikų mačą, bet Tyrese’o Rice’o tritaškiai leido Bambergo „Brose Bamberg“ pasiekti
"Neptūnas" namuose nutraukė SIG pergalių seriją
Klaipėdos „Neptūno“ (2-2) komanda FIBA Čempionų lygos D grupės rungtynėse namuose nebuvo svetinga Strasbūro SIG (3-1) ekipai, kuri buvo priversta patirti pirmąjį pralaimėjimą.Kazio
J.Mačiulis buvo viena pastebimiausių AEK pergalės figūrų
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygos C grupėje į savo sąskaitą įsirašė Atėnų AEK (3/1) klubas su Jonu Mačiuliu.Graikijos ekipa išvykoje 90:80 (22:24, 16:22, 32:15, 20:19)
Puikus A.Juškevičiaus pasirodymas JSF neišgelbėjo nuo apmaudžios nesėkmės
Apmaudų pralaimėjimą paskutinėmis rungtynių sekundėmis FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanto "JSF" (1/3) komanda.Ji B grupės mače išvykoje