Karjeros rungtynes sužaidęs R.Miniotas - LKL savaitės MVP

Naudingiausiu praėjusios savaitės „Tete-A-Tete Casino – LKL“ krepšininku išrinktas 21 metų 206 cm ūgio Prienų–Birštono „Vytauto“ puolėjas Regimantas Miniotas, kurio karjeros rungtynės atvedė komandą į svarbią pergalę.

Mače su Utenos „Juventus“ R. Miniotas aikštelėje praleido 37 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (6/6 dvitašk., 4/5 tritašk., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 3 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse jaunasis puolėjas pagerino asmeninius karjeros žaistų minučių, mestų ir pataikytų dvitaškių bei tritaškių, mestų baudų metimų, išprovokuotų pražangų, perimtų kamuolių, efektyvumo bei pelnytų taškų rekordus.

R. Miniotas pateko vos tarp aštuoniolikos šio sezono lygos žaidėjų, kuriems pavyko vienose rungtynėse pelnyti 25 ar daugiau taškų. Tiesa, būtent pagal vidutiniškai renkamus taškus (vid. po 4,3 tšk.) ir naudingumo balus (vid. po 4,3 naud. bal.) užima vos 87–ąją vietą.

Gynėjas – #13 Vytenis Čižauskas (Prienų–Birštono „Vytautas“)

Statistika: 18 tšk., 6 atk. kam., 3 rez. perd., 24 naud. bal. (Rungtynės su Utenos „Juventus“)

Gana blankiai sezoną pradėjęs gynėjas šiuo metu jau demonstruoja solidų žaidimą – šiose rungtynėse V. Čižauskas pagerino asmeninį šio sezono efektyvumo rekordą. Verta pažymėti, jog 26 rungtynes gynėjas dar nei karto nepaliko aikštelės nepelnęs bent vieno taško ir vos po vieną kartą paliko aikštelę neatkovojęs bent vieno kamuolio bei neatlikęs bent vieno rezultatyvaus perdavimo. Būtent pagal vidutiniškai atliekamus rezultatyvius perdavimus V. Čižauskas yra šešioliktas visoje lygoje (vid. po 3,2 rez. perd.).

Gynėjas – #9 Tomas Delininkaitis (Prienų–Birštono „Vytautas“)

Statistika: 16 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 8 išprov. praž. 18 naud. bal. (Rungtynės su Utenos „Juventus“)

Praktiškai septynių žaidėjų rotaciją naudojęs „Vytautas“ namuose iškovojo pergalę prieš turnyro lentelės kaimynę, „Juventus“ ekipą. Pačiam T. Delininkaičiui po gana blankokų rungtynių prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ (3 tšk., 3 rez. perd., 1 atk. kam., 1 naud. bal.) pavyko reabilituotis šiame mače, jau aštuonioliktą kartą sezone peržengiant dviženklę taškų ribą. Gynėjas rikiuojasi šeštojoje vietoje visoje lygoje pagal rezultatyvumą (vid. po 12,9 tšk.) ir septynioliktoje pagal rezultatyvius perdavimus (vid. po 3,1 rez. perd.). Verta pažymėti, jog T. Delininkaitis jau trečią kartą sezone išprovokavo net 8 varžovų pražangas.

Puolėjas – #31 Rokas Giedraitis (Vilniaus „Lietuvos rytas“)

Statistika: 19 tšk., 2 per. kam., 1 atk. kam., 19 naud. bal. (Rungtynės su Kėdainių „Nevėžiu“)

Asmeniškai antras pagal rezultatyvumą rungtynes sezone sužaidęs puolėjas taip pat pagerino asmeninius pataikytų dvitaškių metimų bei pataikytų baudų metimų rekordus. Vis didesnį Rimo Kurtinaičio pasitikėjimą įgaunantis R. Giedraitis per pastaruosius du mačus pelno po 16,5 taško ir renka po 17 naudingumo balų. Nors pagal rezultatyvumą puolėjas renka po 8,8 taško ir užima 44–ąją vietą visoje lygoje, tačiau vos vieną kartą per 30 rungtynių R. Giedraitis paliko aikštelę nepelnęs bent dviejų taškų.

Vidurio puolėjas – #14 Vaidas Čepukaitis (Utenos „Juventus“)

Statistika: 22 tšk., 8 atk. kam., 5 per. kam., 3 rez. perd., 32 naud. bal. (Rungtynės su Prienų–Birštono „Vytautu“)

Naują karjeros perimtų kamuolių rekordą užfiksavęs V. Čepukaitis taip pat pagerino ir vieną šio sezono lygos rekordą – aukštaūgis tapo pirmuoju vidurio puolėju iš varžovų pavogusiu net penkis kamuolius bei pateko tarp vos trylikos lygos žaidėjus perėmusių penkis dar daugiau kamuolių. Pats V. Čepukaitis rikiuojasi penktojoje vietoje visoje lygoje pagal vidutiniškai atkovojamus kamuolius (vid. po 6,3 atk. kam.), šeštojoje pagal efektyvumą (vid. po 15 naud. bal.) ir dešimtojoje pagal rezultatyvumą (vid. po 12,1 tšk.).

R.Kurtinaičiui auklėtinių sugrįžimas į rikiuotę nepadėjo - "Chimki" lieka be pergalių
Maskvos srities "Chimki" (0/5) vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis pasidžiaugė, kad pagaliau galės žaisti beveik pilna sudėtimi, tačiau tai nepadėjo - jo auklėtiniams nepavyko iškovoti
M.Brazys: man neaišku, kiek geras yra "Rytas"; A.Brazys: "Žalgiris" nebijo spaudimo iš tribūnų
Jau šį sekmadienį Siemens areną vėl drebins amžinųjų varžovų batalijos. „Betsafe-LKL“ čempionate susitiks uraganiniu puolimu varžovus pritrenkiantis Vilniaus „Rytas“
Artėjant "Ryto" rungtynėms su "Žalgiriu" Kairys kauniečius vertino santūriai
Sekmadienio vakarą sostinėje įvyks daugumos krepšinio aistruolių kol kas laukiamiausia šio sezono „Betsafe-LKL“ dvikova tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“.Mačas,
M.Brazio analizėje – "Žalgirio" gynybos pliusai ir minusai
LKL TV žiūrovų dėmesiui – laida „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Praėjusią savaitę šioje rubrikoje buvo gilinamasi į Vilniaus „Ryto“ žaidimo schemas. Vilniečių
Dėl COVID-19 "Neptūne" nukeliamos rungtynės
Šeštadienį Pasvalyje turėjusios įvykti rungtynės tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir vietos „Pieno žvaigždžių“ yra nukeliamos. Priežastis – uostamiesčio
"Žalgirį" sutramdęs treneris atsiprašė dėl paskutinio sprendimo ir patikslino žodžius apie sirgalius
„Valencia“ (3/1) pirmoji šio sezono Eurolygoje nukovė Kauno „Žalgirį“ (4/1), ir mojuoti kumščiais po pergalingo mūšio ispanų strategas Jaume Ponsarnau
S.Obradovičius: per daug gerbėme CSKA; D.Itoudis: paleidome savo šansą
Kaip jau rašėme, Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17,
Schilleris pripažįsta – per pertrauką "Žalgiris" nenumatė visų už kampo laukusių pavojų
Šarvuotas ir visa griaunantis, kuomet pataiko iš toli. Nuogas ir pažeidžiamas, kuomet meta pro šalį. Kauno „Žalgiris“ abu savo veidus parodė tose pačiose rungtynėse,
Siaubingai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Žalgiris" patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje
Nesėkmės skonio iki šio vakaro Eurolygoje nepajutęs vienvaldis Kauno "Žalgiris" (4/1) priėmė penktąjį iššūkį, ir jis buvo nesėkmingas.Martino Shillerio auklėtiniai
Netikėta: CSKA per pratęsimą krito Belgrade
Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27, 11:13) nusileido
E.Ulanovas neišsiskyrė, o "Fenerbahče" krito Atėnuose
Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (2/3) klubas.Igorio Kokoškovo auklėtiniai Graikijoje 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido
Persigalvojo: "B tribūna" palaikys "Rytą" per mūšį su "Žalgiriu"
Prieš metus boikotuoti namų dvikovas su Kauno „Žalgiriu“ pradėjusi Vilniaus „Ryto“ aktyviausių gerbėjų grupuotė „B tribūna“ artėjant savaitgalio LKL
Žalgiriečiai laimėjo minimaliai, "Ryto" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui"
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui" (2)
Septintajame „Betsafe–LKL“ čempionato ture pagaliau įvyks ilgai lauktas mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“, tačiau anot krepšinio
Į Lekavičių besilygiuojantis Vilys - apie dėjimą per Jomantą bei savo idealus krepšinyje
„Bzz! Pokalbiai” – viena iš daugelio naujų LKL TV rubrikų. Šios laidos metu „Betsafe-LKL“ žaidėjus „CityBee“ automobiliu vežios ir kalbins radijo
"Neptūnas" savivaldybei padovanojo dalininkų kapitalo dalį
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija gavo oficialų viešosios įstaigos „Neptūno“ krepšinio klubo dalininkų atstovo pasiūlymą padovanoti 1/20 dalininkų kapitalo
Teodosičių aplenkęs Masiulis – Europos taurės turo MVP
22 metų Gytis Masiulis trečiadienį sužaidė karjeros rungtynes, padėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ įveikti svečius iš Antverpeno ir tapo Europos taurės turo naudingiausiu žaidėju
Žalgirietis T.Dimša sužaidė geriausią mačą Europos taurėje bei pataikė su sirena
Tomas Dimša sužaidė geriausias savo rungtynes Europos taurės varžybose, o lietuvio atstovaujama Las Palmaso „Gran Canaria“ (3/1) išvykoje 94:76 (33:18, 20:15, 23:27, 18:16)
D.Jacksonas - apie "Žalgirį", greičiausią "Ryto" žaidėją bei geriausią dėjiką
Vilniaus „Ryto“ atakų organizatoriui Demetriusui Jacksonui tai pirmasis sezonas Europoje. Puikią fizinę formą rodantis sostinės klubo įžaidėjas yra vienas pagrindinių „Ryto“ komandos
Schilleris – apie galimą pastiprinimą, nelygias sąlygas dėl sirgalių ir "Valencia" gynybą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje stos į kovą su „Valencia“ klubu ir bandys iškovoti jau penktąją pergalę
Dėl LKL grandų dvikovos nugalėtojo komentatorių L.Kunigėlio ir  K.Tiškevičiaus nuomonė išsiskyrė
Dėl LKL grandų dvikovos nugalėtojo komentatorių L.Kunigėlio ir K.Tiškevičiaus nuomonė išsiskyrė
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja kol kas svarbiausia sezono dvikova. Sekmadienį krepšinio gerbėjų akys kryps į pirmąjį šio sezono derbį tarp Vilniaus „Ryto“
Permainingose rungtynėse "Pieno žvaigždės" palaužė dzūkus
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2/4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Žmonių mintis skaityti norintis M.Blaževičius prieš G.Shermadinį
„Žalgiris TV“ rubrika #60SecondsWithZalgiris sugrįžta jau trečiajam sezonui – sirgalių mėgstamuose epizoduose žalgiriečiai toliau žaibiškai atsakinės į jiems užduotus
Gražiausi LKL savaitės epizodai - perdavimai pro nugarą
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus dar vienai savaitei, labiausiai išsiskyrusius rungtynių momentus lygos sirgaliams pristato LKL.lt.Šįkart penketuką atidaro Ignas Lukošius
Įspūdinga "Gargdžų" pergalė, Kumpio ir Rubino šou bei šūviai iš aikštės vidurio
Praėjusią savaitę po kiek daugiau nei 7 mėnesių pertraukos į aikštes grįžo Nacionalinės krepšinio lygos kovos.Pirmąją 2020-2021 metų sezono savaitę trys komandos iškovojo
Rezultatyviose rungtynėse "Nevėžis-Optibet" pranoko "CBet"
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vidurio komandų akistatoje stipresni pasirodė namuose žaidę Kėdainių krepšininkai.Dviejų žaidėjų debiuto sulaukęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Kaune - solidus M.Blaževičiaus debiutas ir užtikrinta "Žalgrio" pergalė
Eurolygoje dominuojantis Kauno „Žalgiris“ (4/1) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.Visas rungtynes stabiliai pranašumą didinę kauniečiai namuose 84:63 (19:17,