Naujienos kraunasi...

Karnišovas - apie patį Sabą sugebėjimais lenkiantį Jokičių, Šaro talentą ir nepamirštamą sugrįžimą į laisvą Lietuvą

Autorius: DELFI NBA.


Denverio „Nuggets“ komandos generalinis vadybininkas Artūras Karnišovas tapo ESPN žurnalisto Adrianio Wojnarowski rengiamo podkasto „Woj Pod“ svečiu.

Kalbėdamas apie savo vadovaujamo „Nuggets“ klubo ateitį, A. Karnišovas daug dėmesio skyrė viena ryškiausių NBA lygos žvaigždžių tapusiam serbui Nikolai Jokičiui, taip pat sugrįžo į praeitį ir prisiminė savo paties pirmuosius žingsnius JAV, debiutą Lietuvos rinktinėje ir Barselonoje 1992-aisiais iškovotus olimpinius bronzos medalius, rašo DELFI NBA.

Anot A. Karnišovo, 24-erių metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas N. Jokičius yra tapęs žmogumi, galinčiu keisti tiek klubą, tiek patį aukštaūgio įvaizdį NBA lygoje. Šį sezoną Denverio komandą į Vakarų konferencijos pusfinalį išvedęs N. Jokičius buvo išrinktas tiek į NBA lygos „Visų žvaigždžių“ rungtynes, tiek į lygos geriausių žaidėjų pirmąjį penketą.

„Nikola nuolatos tobulėjo. Jis pradėjo nuo NBA Vasaros lygos, kur rinko po 10 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. Tik trečiais savo savo metais NBA lygoje jis sužaidė rungtynes starto penkete, ir vėliau vieną po kito ėmė rinkti trigubus dublius, du mėnesius nepaliko aikštės be dviženklio taškų skaičiaus.

Tada mums ir tapo aišku, kad jis gali būti lygos žvaigždė, krepšininkas, galintis keisti lygą“, – kalbėjo N. Karnišovas, pažymėjęs, kad N. Jokičius žiūrėdavo daug Marco Gasolio žaidimo vaizdo įrašų ir mokėsi iš ispano kamuolio perdavimo technikos bei kitų žaidimo niuansų. – Visi galvojo, kad jam trūks atletiškumo, mes pradžioje galvojome tą patį. Bet įgūdžiai atpirko viską. Jis sustiprino savo kūną ir dabar, galima sakyti, jis yra mūsų įžaidėjas, inicijuojantis komandos puolimą.“

Nors geriausiai kamuolius perduodavusiu aukštaūgiu iš Europos NBA lygoje ilgą laiką buvo laikytas Arvydas Sabonis, anot A. Karnišovo, serbas savo aikštės matymu ir sugebėjimu asistuoti komandos draugams netgi pranoksta Lietuvos krepšinio legendą.

„Dažnai žmonės manęs paprašo palyginti Sabonį su Jokičiumi. Ir aš pasakysiu, kad Džokeris sugebėjimą perduoti kamuolį perkėlė į visiškai naują lygį, kadangi jis pats gali incijuoti atakas. Jis atkovoja kamuolį, jį varosi pats ir taip pradeda mūsų puolimą. Kiek lygos komandų gali pasigirti turinčios vidurio puolėją, kuris likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos pats gali varytis kamuolį?“ – retoriškai klausė A. Karnišovas.

Netrukus „Nuggets“ vadovas prisiminė ir patį A. Sabonį.

„Neįtikėtinas talentas. Kai aš baigiau karjerą, Arvydui pasakiau, jog pats augau žiūrėdamas į jo žaidimą, vėliau rungtyniavome kartu, o dabar tu vis dar žaidi, o aš jau kabinu sportbačius ant vinies“, – nusijuokė 48-erių lietuvis.

„Petrovičius, Marčiulionis, Divacas – tai buvo žaidėjai, padarę nemažą įtaką Europos žaidėjų įvaizdžiui NBA. Tačiau kai aš pats studijavau ir žaidžiau NCAA, visiems atrodė, kad mes, europiečiai, esame minkštoki, silpnesni fiziškai. Tačiau kas atsitiko lygai, kai atėjo Dirkas Nowitzki? Dabar visi ieško naujo Dirko. Taigi, pasikeitė ir požiūris ir apskritai Europos žaidėjų migracija į NBA labai stipriai išaugo“, – savo patirtimis dalijosi A. Karnišovas.

Paklaustas, kaip pat dar 1989-aisiais sugebėjo ištrūkti į JAV, A. Karnišovas prisiminė:

„Žaidžiau Sovietų Sąjungos jaunimo rinktinėje, buvau jos kapitonas. Mes su komanda atvykome į JAV žaisti 11 parodomųjų rungtynių serijos. Žaidžiau gerai, koledžai mane pamatė, tačiau faktas buvo toks, kad iki tol nė vienas žaidėjas, gimęs sovietinėje Lietuvoje, dar nebuvo pravėręs NCAA durų. Niekas nemanė, kad tai įmanoma. Visgi tuomet man labai padėjo Kim Bohuny (ilgametė NBA lygos darbuotoja, – red. past.), pridėjusi ranką ir prie Masai Ujiri karjeros NBA lygoje. Man, 18-mečiui, atvykti iš Lietuvos viską palikus gimtinėje, buvo išskirtinis įvykis.

Esu dėkingas visiems, kad taip susiklostė gyvenimas ir aš čia radau antruosius namus“, – teigė pastaraisiais metais į gimtinę retai sugrįžtantis lietuvis.

Anot A. Karnišovo, į JAV jis skrido per Maskvą, kurioje teko užtrukti tris dienas. Tik vėliau jis sužinojo, kad tuo metu KGB tris dienas sprendė jo likimą – ar leisti krepšininkui išvykti į Ameriką.

„Laimei, leidimas buvo duotas, o vos išvykęs į JAV aš apsigyvenau Amerikos lietuvių šeimoje“, – tvirtino jis.

„Prisimenu, kad su bičiuliais apie JAV žinojome nedaug, regis, laimėjome vos 2 iš 11 rungtynių. Atsivežėme ilgas kojines, žiūrovai juokėsi, juos juokino ir mūsų šortukai, kurie buvo labai trumpi. Mums nuolat švilpė žingsnius, nes darydavome „eurostepą“, vėliau prigijusį ir NBA. Tai buvo neįtikėtina patirtis, prisidėjusi prie to, kad atsidūriau Seton Hall universitete“, – tęsė pasakojimą lietuvis.

Paklaustas, kaip išmoko anglų kalbos, A. Karnišovas neslėpė – buvo nelengva.

„Mokiausi žiūrėdamas TV filmus, serialus, prisidėjo ir treneris P. J. Carlissimo. Akademiškai aš buvau stiprus, bet mano „arkliukas“ Lietuvoje buvo matematika. Prisimenu, kad JAV pirmoji mano paskaita buvo Amerikos istorija. Pastebėjau, kad visi kažką žymisi, o man tai daryti sudėtinga. Taigi, aš susirinkau knygas, palikau klasę ir pasakiau sau, kad daugiau taip nebesijausiu. Dėjau daug pastangų ir maždaug po metų jau tikrai deramai kalbėjau angliškai“, – teigė buvęs krepšininkas.

1992-ieji, Barselonos olimpiada. A. Karnišovas gavo kvietimą į Vlado Garasto treniruojamą Lietuvos rinktinę, su ja įveikė olimpinę atranką ir iškovojo bronzos medalius. Tačiau, anot paties Artūro, prieš skrydį į Lietuvą jį kamavo nemenkas nerimas.

„Buvo praėję vos keli metai po Nepriklausomybės atgavimo. Nebuvau lankęsis Lietuvoje trejus metus – tėvai per tą laiką gavo daugybę žinučių: „jeigu sūnus neprisistatys į kariuomenę, sės į kalėjimą“. Taigi, ir į lėktuvą lipau nedrąsiai, nežinojau, ar mane areštuos, nežinojau ir to, ar mane priims į rinktinę. Viskas man Lietuvoje buvo nauja – tas laisvės jausmas, seniai nematyti žmonės. Buvo kiek baisu, bet po kelių savaičių, kai gavau treniruočių grafiką, supratau kad čia iš tikrųjų laisva šalis, – pasakojo A. Karnišovas.

„Atvykau be didelių lūkesčių, bet treniruočių stovykloje gana greitai apsipratau. Žaisti su Saboniu ir Marčiulioniu buvo kažkas nepaprasto. Pamenu pirmą savo treniruotę. Sabas visuomet prašydavo kamuolio, tačiau bet kada jį galėdavo sugrąžinti tau savo techniškomis rankomis, ir tai padaryti netikėtai. Taip ir nutiko – nelaukiau perdavimo, kirtau po krepšiu, o Sabas man metė kamuolį ir pataikė tiesiai į nosį, pasipylė kraujas.

Pasidariau išvadas, nuo tada visuomet galvojau, ko tikėtis ir dairiausi. Kaip jau minėjau, mus laikė „minkštais“ už Atlanto. Ar Marčiulionis buvo „minkštas“? Ne, buvo vienas fiziškai stipriausių žmonių, su kuriais man yra tekę žaisti“, – kalbėjo A. Karnišovas. – Atrankoje laimėjome visas 11 rungtynių, o vėliau iškovojome bronzą Barselonoje. Iki šiol man tai yra išskirtiniausi prisiminimai. Ką jau kalbėti apie tai, kad žaidėme su „Svajonių komanda“ – kovojome prieš žaidėjus, kuriuos stebėjau vaizdo kasečių įrašuose.“

Pasak lietuvio, tais laikais pasipriešinti JAV rinktinei galimybių neturėjo niekas.

„Talentų skirtumas buvo milžiniškas. Vėliau ta atskirtis ėmė mažėti. Mes amerikiečiams pralaimėjome 45 taškais, o man reikėjo dengti Charlesą Barkley – tai buvo neįmanoma. Pataikiau keletą metimų, bet kas iš to? Prisirinkau pražangų. Tuo metu jokia komanda neturėjo galimybių pasipriešinti JAV rinktinei“, – dėstė jis.

Visgi, anot A. Karnišovo, situacija ilgainiui ėmė keistis.

„Galima prisiminti, kaip viskas pasikeitė. 2000-aisiais Lietuvos rinktinė pusfinalyje JAV rinktinei pralaimėjo vos keliais taškais, žibėjo Šarūnas Jasikevičius“, – prisiminė jis.

Anot „Nuggets“ vadovo, nieko keisto, kad Š. Jasikevičiumi jau domisi NBA klubai – lietuvio visiškai nenustebino tai, kad ilgametis Lietuvos rinktinės įžaidėjas tapo itin talentingu ir paklausiu treneriu.

„Apskritai, manęs tikrai nenustebino faktas , kad Šaras tapo talentingu treneriu. Jis buvo vieną iš aukščiausių krepšinio IQ turinčių žmonių, su kuriais teko žaisti per visą karjerą. Jis kelia didžiulius reikalavimus savo žaidėjams, tačiau būdamas krepšininku itin reiklus būdavo ir pats sau“, – pažymėjo A. Karnišovas.

Pokalbio su A. Karnišovu garso įrašą galite rasti čia.

Primename, kad pats A. Karnišovas dėl traumų profesionalaus krepšininko karjerą baigė 2002-aisiais, būdamas vos 31-erių.

Vilniaus „Statyboje“ pirmuosius krepšininku žingsnius žengęs puolėjas vėliau mokėsi ir žaidė Seton Hall universitete JAV, Europoje rungtyniavo Prancūzijos, Graikijos, Italijos, Ispanijos klubuose.

Su Lietuvos rinktine A. Karnišovas taip pat laimėjo 1995-ųjų Europos čempionato sidabrą, 1996-aisiais Atlantos olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzą.

Paskutine jo ekipa tapo „Barcelona“.

Pakabinęs sportbačius ant vinies, karjerą A. Karnišovas pratęsė NBA lygos užkulisiuose. Nuo 2013-ųjų jis dirba „Nuggets“ klube, kur užkopė iki aukščiausios – generalinio vadybininko pozicijos.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
L.Dončičių sustabdė trauma, "Spurs" žaidė rekordinį pratęsimą
L.Dončičių sustabdė trauma, "Spurs" žaidė rekordinį pratęsimą
NBA pirmenybėse praėjusią naktį sužaisti aštuoni susitikimai. Nemalonumai ištiko Dalaso „Mavericks“ (17-8) komandą, kuri prarado savo žvaigždę Luka Dončičių.Be traumą
J.Valančiūno bendraklubio skrydis - gražiausias NBA nakties epizodas
J.Valančiūno bendraklubio skrydis - gražiausias NBA nakties epizodas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 11 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jo viršūnėje atsidūrė įspūdingas Jono Valančiūno
"Lietkabelis" tik dvikovos pabaigoje palaužė dzūkus, kuriems atsarginiai nepelnė nė taško
"Lietkabelis" tik dvikovos pabaigoje palaužė dzūkus, kuriems atsarginiai nepelnė nė taško
Panevėžio „Lietkabelio“ (8-5) krepšininkai atlaikė ankstyvą Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (4-10) smūgį pirmame kėlinyje ir, panaikinę 17 taškų deficitą,
E.Ulanovo dėjimas - gražiausių Eurolygos savaitės epizodų trejetuke
E.Ulanovo dėjimas - gražiausių Eurolygos savaitės epizodų trejetuke
Gražiausių Eurolygos savaitės epizodų rinkinyje aukšta pozicija buvo įvertintas Kauno "Žalgirio" puolėjo Edgaro Ulanovo dėjimas viena ranka pirmajame rungtynių kėlinyje.Šis
D.Sabonis liko ištikimas sau: pratęsė rekordinę seriją ir Atlantoje
D.Sabonis liko ištikimas sau: pratęsė rekordinę seriją ir Atlantoje
Naktį iš penktadienio į šeštadieni Atlantoje vykusiose NBA reguliariojo sezono rungtynėse Indianos „Pacers“ (17/9) klubas 110:100 (29:22, 34:26, 23:35, 24:17) pranoko
J.Valančiūnas ilgai dūlėjo ant suolo, o jo komandos draugas suvertė 26 taškus per kėlinį
J.Valančiūnas ilgai dūlėjo ant suolo, o jo komandos draugas suvertė 26 taškus per kėlinį
Memfio „Grizzlies“ (8/17) komandai su Jonu Valančiūnu nepavyko grįžti į pergalių kelią. „Grizliai“ namuose 114:127 (29:35, 33:29, 33:26, 19:37) nusileido vieniems NBA lyderių
J.Hardenas pašėlo: į "Magic" krepšį - 10 tritaškių ir daugiau nei pusšimtis taškų
J.Hardenas pašėlo: į "Magic" krepšį - 10 tritaškių ir daugiau nei pusšimtis taškų
Jamesas Hardenas ir Hjustono „Rockets“ (17/8) klubas toliau tildo skeptikus. „Raketos“ svečiuose 130:107 (28:22, 34:33, 34:23, 34:29) nugalėjo Orlando „Magic“ (11/14),
Š.Jasikevičius situaciją „Žalgiryje“ lygino su vaikų darželiu
Š.Jasikevičius situaciją „Žalgiryje“ lygino su vaikų darželiu
Kauno „Žalgiris“ 82:86 pralaimėjo „Valencios“ komandai ir patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės. Po rungtynių žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius
"Tiesos drąsos" iššūkyje - Ž.Skučo depiliacija bei komiko pažadas dėl chlato
"Tiesos drąsos" iššūkyje - Ž.Skučo depiliacija bei komiko pažadas dėl chlato
Smagiausioje „Betsafe–LKL“ rubrikoje „Tiesa–drąsa“ – išskirtinis epizodas. Utenos „Juventus“ puolėjas Žygimantas Skučas su komiku Mantu
Po absurdiškų rungtynių Rusijoje A.Kirilenka griebėsi bizūno
Po absurdiškų rungtynių Rusijoje A.Kirilenka griebėsi bizūno
Metimai „atbulomis rankomis“, stoviniavimas laukiant, kol baigsis atakai skirtas laikas, keistos klaidos ir pražangos puolime – Tulos „Arsenal“ ir Stavropolio „Dinamo“
Gydytojai kovoja dėl modernios NBA architekto gyvybės
Gydytojai kovoja dėl modernios NBA architekto gyvybės
Ilgamečiui NBA komisarui Davidui Sternui atlikta skubi operacija kraujui išsiliejus į smegenis. Pranešama, kad 77-erių verslininkas ir teisininkas prarado sąmonę pietaudamas restorane
J.Butleris moka B.Adebayo 500 dolerių už mačą, kuriam jis meta tritaškį
J.Butleris moka B.Adebayo 500 dolerių už mačą, kuriam jis meta tritaškį
Majamio "Heat" žvaigždė Jimmy Butleris moka komandos raugui Bamui Adebayo po 500 dolerių už rungtynes, kuriose jis bent kartą meta tritaškį.J.Butleris tai sugalvojo, kad stimuliuotų
360 VR rubrika: "Žalgirio" ir "Ryto" dvikova bei žvilgsnis į emocijas rūbinėse
360 VR rubrika: "Žalgirio" ir "Ryto" dvikova bei žvilgsnis į emocijas rūbinėse
„Betsafe–LKL“ pristato dar vieną 360 VR rubrikos epizodą, kuriame žiūrovams suteikiama galimybė pažvelgti į įdomiausių krepšinio akimirkų užkulisius.Šįsyk epizodas
"Shaqtin' A Fool" viršūnėje - blogiausias epizodas L.Jameso karjeroje
"Shaqtin' A Fool" viršūnėje - blogiausias epizodas L.Jameso karjeroje
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas neįprastu laiku pristatė savo tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje
"Big Baby" išvengė kalėjimo
"Big Baby" išvengė kalėjimo
NBA čempionas Glenas "Big Baby" Davisas išvengė kalėjimo. Krepšininkas buvo kaltinamas 2018 metų balandį per konfliktą metęs vyriškį į sieną ir sunkiai jį sužalojęs.Atletas
L.Dončičiaus žvaigždė spindėjo džiugią žinią iš NBA vadovo išgirdusioje Meksikoje (rezultatai)
L.Dončičiaus žvaigždė spindėjo džiugią žinią iš NBA vadovo išgirdusioje Meksikoje (rezultatai)
NBA čempionate dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidė Slovėnijos krepšinio supertalentas Luka Dončičius, o jo atstovaujama Dalaso „Mavericks” (17/7) komanda Meksikos sostinėje
Jokių titulų ir asmeninių apdovanojimų Eurolygoje nepelnęs T.Heurtelis bus renkamas į dešimtmečio rinktinę
Jokių titulų ir asmeninių apdovanojimų Eurolygoje nepelnęs T.Heurtelis bus renkamas į dešimtmečio rinktinę
Eurolyga surengs balsavimą renkant geriausius turnyro dešimtmečio simbolinę komandą. Sirgaliai, žaidėjai, treneriai bei žiniasklaidos atstovai rinks 2010-2020 metų geriausius krepšininkus.Viso
NBA Top 5 - "Nuggets" ataka "žemė-oras" bei monstriškas Ch.Woodo dėjimas
NBA Top 5 - "Nuggets" ataka "žemė-oras" bei monstriškas Ch.Woodo dėjimas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 12 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų penketuką.Antroje vietoje atsidūrė Detroito "Pistons" aukštaūgio
"Žalgiris" Valensijos komandą pasitinka turėdamas nuostolių
"Žalgiris" Valensijos komandą pasitinka turėdamas nuostolių
Eurolygoje šešių nesėkmių seriją fiksuojantis Kauno „Žalgiris“ (3/9) penktadienį vakare namuose turės gerą progą užbaigti juodą nesėkmių ruožą: į Kauną atvyksta
D.Dulkio komanda pasiekė įspūdingą rekordą, bet Plungės "Olimpo" nepranoko
D.Dulkio komanda pasiekė įspūdingą rekordą, bet Plungės "Olimpo" nepranoko
Kitą savaitę Panevėžyje viešėsianti Manresos BAXI komanda vėlų trečiadienio vakarą FIBA Čempionų lygoje pasižymėjo išskirtiniu pasiekimu.Lenkijoje viešėjusi Ispanijos
P.Cruzo perdavimas ir galingas M.Echodo dėjimas - įspūdingiausias "Eurocup" savaitės epizodas
P.Cruzo perdavimas ir galingas M.Echodo dėjimas - įspūdingiausias "Eurocup" savaitės epizodas
Jau rungtynių pradžioje Martynas Echodas po puikaus Pako Cruzo perdavimo efektingu dėjimu pakėlė visus sirgalius iš savo vietų.Ši puiki ataka atsidūrė „Eurocup“ savaitės
Arti trigubo dublio likęs D.Sabonis solidžiai prisidėjo prie pergalės prieš "Celtics"
Arti trigubo dublio likęs D.Sabonis solidžiai prisidėjo prie pergalės prieš "Celtics"
Trečiadienį naktį Indianos „Pacers“ (16/9) namuose po atkaklios kovos 122:117 (30:32, 31:25, 23:37, 38:23) įveikė Bostono „Celtics“ komandą (17/6).Domanto Sabonio sąskaitoje
Finikse – kuklus J.Valančiūnas, fantastiškas dėjimas per A.Baynesą ir "grizlių" šypsenos
Finikse – kuklus J.Valančiūnas, fantastiškas dėjimas per A.Baynesą ir "grizlių" šypsenos
Memfio „Grizzlies“ (8/16) trečiadienį naktį svečiuose 115:108 (27:19, 24:32, 33:28, 31:29) įveikė Finikso „Suns“ (11/13) ekipą.Jonas Valančiūnas žaidė 25 minutes, pelnė
J.Gistas taip pat pretenduoja būti išrinktas į Eurolygos dešimtmečio komandą
J.Gistas taip pat pretenduoja būti išrinktas į Eurolygos dešimtmečio komandą
Eurolyga surengs balsavimą renkant geriausius turnyro dešimtmečio simbolinę komandą. Sirgaliai, žaidėjai, treneriai bei žiniasklaidos atstovai rinks 2010-2020 metų geriausius krepšininkus.Viso
NBA naktis: nesustabdytas barzdočius, nenuilstantis LeBronas ir apsistumdymas Orlande
NBA naktis: nesustabdytas barzdočius, nenuilstantis LeBronas ir apsistumdymas Orlande
10 tritaškių pataikęs Jamesas Hardenas aikštę Klivlande paliko savo sąskaitoje turėdamas net 55 taškus, o jo vedama Hjustono „Rockets“ (16/8) svečiuose 116:110 įveikė
D.Zupkauskas: apie buvusį komandos draugą Sabonį ir sugrįžimą į Lietuvą
D.Zupkauskas: apie buvusį komandos draugą Sabonį ir sugrįžimą į Lietuvą
Prieš septynerius metus Domanto Sabonio vedamoje Lietuvos jaunučių rinktinėje po 6,9 rezultatyvaus perdavimo rinkęs Dominykas Zupkauskas kuriam laikui buvo palikęs Lietuvą, o dabar savo žaidimu
Toronte šiltai sutiktam K.Leonardui įteiktas NBA žiedas, jis pats buvusiai komandai nenuolaidžiavo
Toronte šiltai sutiktam K.Leonardui įteiktas NBA žiedas, jis pats buvusiai komandai nenuolaidžiavo
Trečiadienį vakare Toronto „Raptors“ namuose priėmė praėjusio sezono savo buvusį lyderį, padėjusį Kanados klubui pirmąkart iškovoti NBA čempionų titulą. Visgi į Torontą
Įspūdingas K.Walkerio perdavimas ir monstriškas J.Moranto dėjimas - gražiausi NBA epizodai
Įspūdingas K.Walkerio perdavimas ir monstriškas J.Moranto dėjimas - gražiausi NBA epizodai
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 11 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jo viršūnėje atsidūrė įspūdingas Bostono "Celtics"

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime