Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
moon2015-01-13 18:46:11 Cituoti
>> Armored: ka tu cia sneki. Suprantu, kad pagal pavardes Ryto sudetis tikrai gresmingiau atrodo. Bet realiai tu matai kas is tu pavardziu pakolkas yra?
Gecas - mires
Simas - mires (nekalbu tik apie sita sezona)
Lavrikas - savam stiliui, geras
Adas - geras
Orelikas - kaip sesko zaidejas ok.
Legionieriai - juokas per asaras.
Kavaliauskas - geras

"Taigi, klausimas Orelikui rodant tokią formą, kuri pozicija gali įmesti daugiau taškų Žalgiryje? Turbūt tik sg." - ... ir SF ir SG ir C. Kavaliauskas be Ado ar Geco pasu, butu ne ka grazesnis variantas uz Songaila, nes pats jis susikuria tiek, kiek yra lygu nuliui, o daugiau tikru centru ir neturi.
Ka tu cia isvis norejai tuo pasakyti? Suprantu, lyginant Žagirio varzybas Eurolygoje ir Ryto kibire, tai gal raudonieji ir rezultatyvesni, bet proto lyginti irgi turbut nera tada. Jeigu lyginant LKL'e - neverta net lyginti, nes apart pagrindinio LKL'o 4 nematau lygiu varzovu, o ryto zadimo stilius jiems leidzia daugiau pelnyti tasku metatnt tritaskius.
Bet vat kazkodel kaip susitinkama su Zalgiriu, tos tavo minetos pozicijos buna pasleptos po lapais ir per visas pozicijas rezultatyvesni buna zalgirieciai, apart ispudingai zaidusio Oreliko. Nors Zalgiris visa sezona, tiek Eurolygoje tiek LKL'e naudoja taktika, kad vienas lauke ne karys(ta N kartu akcentavo tiek treneris tiek zaidejai), kaip suaktyvinama gynyba kitur, bet to saskaita paliekamas vienas laisvesnis zaidejas.
GodLess2015-01-13 18:04:00 Cituoti
>> burial:

Rankele zmogus tikrai turi, sumeta metimus, bet gal rimtai gana svaigt jau apie ji ir rinktine? Niekuo nesiskiria laikrastis nuo ankstesniu prienu, tik zaidejai aukstesnio meistriskumo priekines linijos ir suolas ilgesnis. Taciau cia jau ne faktorius, nes seskus jau is iprocio iprates naudotis 8 zmonem, nebutu belgijoj macas uz keliu dienu, tai stobal butu vaikes visus pagrindinius po 35min.
Kaip milas ir sake, labai sunku pries tokius gintis, kuris realiai nei 4 numeris nei ka, tupi ten prie tritaskio, isvilioja kur kas aukstesnius zmones ir jei neseina tritaskio ismest, tai apeiti sugeba, nes visgi greitesnis uz jankuna, ka jau kalbet apie songaila. Tuose paciuose prienuose jis taigi taip pat siautejo, kai seskus jam visiska laisve suteikdavo. Bet ar pas kuri kita treneri vyksta tokie dalykai, pas Kazla norit pasakyti taip bus? :D 2 zmones prie tritaskio kampuose, vienas kur nors ant 45, o kitas su aukstu pikenrola zaidzia, visas seskaus zaidimas. Dar vyksta ikirtimai maziuku i baudos aikstele, nes visokie megastarai orelikai isvilioje auksta, o untanis stato sienele maziukui. Plano b seskus neturi.
MrVycka2015-01-13 17:55:04 Cituoti
dėl oreliko tai visiems viskas aišku...nu gal ir sublūdytų jį paimt, bet tai grynai ant suolo, jis yra zavackas grynas jo geriausiais laikais, jei tuometinį zavacką pastatytum dabartinėj situacijoj vietoj oreliko, jis garantuotai būtų toks pat lyderis bei naudingiausias lkl, bet kažkodėl niekas zavacko rinktinėje labai nematė, o dabar yra garantuotų net, kad orelikui ten vieta vos ne rezervuota...ką gali rimto laimėti komanda, kuri tragiškai kovoja po lenta?..vakar nustebino pirmoje pusėje, kai sugebėjo kurį laiką lentą laimėti, užtat ir gavo progą trumpai pasidžiaugti pirmavimu, galų gale vis tiek gavo...aš suprantu, jei kokią trečią vietą lygoje užimtų, nes jau ir ketvirta nekas komandai apie čempionų žiedus galvojančiai, bet jie ŠEŠTI lkl...na jo, ir treneris, jau kas kaip ant krapiko nebandytų varyti, bet jo patirtį lyginti su trenerio, kuris net asistentu niekur nbuvęs, o visą karjerą VIEN prienuose praleidęs patirtimi, tai kaip čia pasakius...
burial2015-01-13 17:35:19 Cituoti
orelikas tikrai nera prastas, tokia statistika susirinkt pries zalgirio gynyba visgi reik talento, bet nemanau, kad kazin ar rinktines vertas, cia jau pasiruosimas parodys. O zalgiris atrodo kuo toliau, tuo geriau. Dvi pergales ir aiskiai matomas komandos braizas, juolab, kad dar rezervu pilna, pvz. Will Chery anksciau ar veliau prisitaikys, Ulanovas, Kariniauskas ir t.t. dar visai jauni, bet jau matosi, kad visi kaip komanda tampa, geras chemistry :D
2015-01-13 17:13:51 Cituoti
Sudas tas orelik, tie kas peza apie ji rinktineje,galiu pasiulyt galva issitrint,nebuvo jis ten ir nebus.Pas seska, kai taktika -ju hier,ju hier,krw nx pikenrolas blt,tai sumeta tuos savo taskus.Pas Kazla jam ragas butu.
Siaip Zalgiriuko gynyba yra tas reikalas,kuris nulems viska,kurio laikrastis neturi ir netures. Nepades nei Pikulis,nei Brolis. Kaip pernai sakiau,kad gerai jog laikrasti gavom pusfinali,taip ir siemet esu tikras, kad laimes Z.Rytui serija laimet be sansu.Nebent traumos pakeistu kazkared_devil2015-01-13 15:45:03 Cituoti
>> Armored: tas tavo isgirtasis orelikas, tai yra ne kas kita kaip lietuviskasis carmelo anthony variantas, tai irgi zmogus be pozicijos is esmes, o taip pat panasus tuo, kad rupinasi tik savo statsais, bet niekada tokiu savanaudziu komandos nieko nepasiekia, nes reikia ir mastymo sukuri dviguba gynyba kada nors ir pasa reikia duoti, o ne tik mesti, zodziu tokie zmones nepadaro geresniais kitu... pvz net ir vakar jankunas buvo zalgiriui visa galva naudingesnis uz ta orelika, nes zaide komandini krepsini, o neziurejo tik kaip sveisti eilini tritaski... tas pats ir vilniuje mace buvo
Vitkis_Maklaudas2015-01-13 15:41:42 Cituoti
>> Gedas2004:
Nu negali visiškai nesutikt, Ryto sastavas iš tikro nėra toks blogas, kad negalėtų pasipriešinti, bet matomai pagrindinė ir silpniausia dalis vistik yra treneris, kurio sugebėjimai riboti ir krepšinio supratimas vienpusiškas - greitai bėgam ir metam kuo daugiau tritaškių, įmesim daugiau ir laimėsim. Iš to išplaukia visos kitos problemos - gynybos nebuvimas, nesugebėjimas išnaudoti turimų aukštaūgių, galų gale žaidėjų pasirinkimas formuojant komandą (nu koks sveiko proto žmogus būtų ėmęs į Rytą Valeiką?).
Turint normalų trenerį vaizdas, tikėtina būtų visai kitoks, o dabar ta pati taktika kaip Prienuose - duodam Orelikui kamuolį ir žiūrim kas bus.
Šiam momentui finale greičiau matau Neptūną, negu Rytą, nors ant popieriaus Klaipėdiečiams vieni vartai (mano akimis).
Gedas20042015-01-13 15:29:20 Cituoti
>> Armored: Kiek galima tą patį per tą patį...jau penkti metai iš eilės rytas vis grėsmingiau atrodo, tik kažkaip rezultatų tai neatneša jokių. Dar neatsibodo? Ar tiesiog norisi surast kažkokios intrigos LKL? Nebus jos, bent jau šiais metais tikrai.

Reikia pagaliau įsisavint, kad Žalgiris yra komanda su aiškia vizija, kai tuo tarpu rytas primena turkų klubus - surinkti atsitiktiniai žaidėjai+kaip kojinės keičiami treneriai Tik tiek, kad rytas taip pat turi ribotus finansinius resursus, tad galutinis variantas gaunasi dar blogesnis.

Žalgiris ims LKL be jokių problemų dėl 3 priežasčių: Treneriai, gynyba, pranašumas po krepšiu.
Armored2015-01-13 14:59:51 Cituoti
>> MrVycka:
Kadangi sėdžiu darbe, tai trumpai.
Pg. 2 NKL žaidėjai prieš pagrindinį (iš bėdos) rinktinės įžaidėją ir LKL perdavimų lyderį, kuris teoriškai turėtų dar ir neblogai gintis. Kad ir šiemet, kiek žmonių mano, kad Lekavičius ar tuo labiau Kariniauskas gali būti Kalniečio dubleris? Turbūt dauguma sakys - Adas.
sg/sf teoriškai lr žaidėjai turėtų sugebėti pristabdyti Andersoną (ką padarė), plius kažkiek primesti savų (to - nelabai).
pf Orelikas kiek praleidžia tiek atgal atmeta, o Songaila šiemet gimdyt ruošiasi kaip matai.
c Gynyba prieš puolimą, asmeninis pasirinkimas. Javtokas (ne dėl savo kaltės) vakar sunkiai tvarkėsi su Antanu.
Bendrai:
3 veteranai, 3 peak žaidėjai, jaunimas
3 veteranai, 1 jaunas (nežaidžia), likę arba įėję į geriausius metus arba netoli jų.

Galiausiai, kaip tau atrodo kodėl iki pat šiol nieko apie trenerius neužsiminta?
Yra skirtumas tarp liūtų vedamų avino ir avinų vedamų liūto.
MrVycka2015-01-13 14:31:48 Cituoti
>> Armored:
na, dėl rinktinės tai pats supranti, kad tai visiškai nieko nereiškiantis dalykas...orelikas maladec, bet tai sąlygoja, jog kažkam taškus daryti tiesiog būtina, kai seibučio nebėra, o gecas sėdęs...dėl įžaidėjų grandies stiprumo galima ginčytis ir rasti argumentų abiem pusėm, bet jau vienareikšmiškai teigti tai per drąsu...su lavriko atėjimu priekis aptvarkomas net be kalbų, bet bendrai paėmus, tai visgi robkė, jankis, songaila ir gudaitis man atrodo solidžiau už jų priekį...dėl pozicijų, nu kurios jau tos pozicijos ženkliai lenkia žalgirio - pasakei įžaidėjo, bet tikrai nepuolu sutikti, o dar?..neturi jie nei pf kaip jankio, nei tokio lygio žaidėjo kaip andersonas...kas vakar trukdė priešintis bent iki paskutinių sekundžių, juk ir laiko pasiruošimui daugiau turėjo...
Armored2015-01-13 14:15:44 Cituoti
>> MrVycka:
Aš suprantu kur žmonės tai gali įžvelgti:
3 rinktinės nariai vs 1...
Stipresnė įžaidėjų grandis.
Praktiškai visi žaidėjai savo karjeros pike arba netoli jo, plius keli veteranai.
Su Lavrinovičiaus atėjimu aptvarkoma centro pozicija.
Cituojant (berods) Garastą: "Krepšinis paprastas žaidimas - 5 pozicijos, kiekvienoje įmeti tašku daugiau ir laimi rungtynes"
Taigi, klausimas Orelikui rodant tokią formą, kuri pozicija gali įmesti daugiau taškų Žalgiryje? Turbūt tik sg.
sokoladinis2015-01-13 14:14:01 Cituoti
>> MrVycka: kur dinges buvai? Cia jau visokiu legendu apie tave prikure?
sokoladinis2015-01-13 14:13:55 Cituoti
>> MrVycka: kur dinges buvai? Cia jau visokiu legendu apie tave prikure?
MrVycka2015-01-13 12:34:44 Cituoti
o aš tai apie kašį diskutuoju ir klausiu žmogaus, kodėl jis taip mano, noriu išklausyti jo argumentus, su kuriais galima sutikti, su kuriais ne, o ne eilinis nevykėliškas "o vėl prasideda"...
MrVycka2015-01-13 12:32:45 Cituoti
tu, kloune, ir pernai nesupratai, kodėl aš taip nusišneku, nes rito sudėtis žymiai stipresnė ir žalgiris jokių šansų neturi...
2015-01-13 12:23:06 Cituoti
>> MrVycka: o, vėl prasideda :D
MrVycka2015-01-13 12:13:46 Cituoti
>> Armored:
gali man paaiškinti, kuom komjunuolių sudėtis ant popieriaus atrodo geriau u\ žalgirio ir dar TIKRAI?..
Armored2015-01-13 12:09:43 Cituoti
>> TiMac:
Po vakar visa tai atrodo iš ties juokingai.
Kita vertus, žiūrint grynai ant popieriaus, LR sudėtis atrodo tikra geriau, bet realybėje visa tai tarsi apsiverčia.
Žalgiris turėtų turėti geresnį starto penketą, bet daugiausia žalos pridarė suolo žaidėjai.
Kol Cherry neranda savo žaidimo, atrodo pg pozicijoj su Janavičiaus atėjimu irgi pranašumas regis į kitą pusę, o Kariniauskas susitvarkė su abiem. Beje, va jums pats geriausias tobulėjimo palyginimas. Praeitose Kariniauskas 5 nb, šiose - 12. Adas 17 ir 12. Žaidimo laikas praktiškai tas pats. Taigi, gal gana apverkinėti Adą žaidžiantį Ulebe?
Andersoną praktiškai uždarė (ok 13 taškų, bet tikrai nesijautė, kad jis žaistų gerai), bet kas iš to, jeigu Ulanovas ir Milaknis jiems atseikėjo savo dalį?
Galiausiai tas pats posakis, jog gynyba laimi čempionatus...
Kas geriausias gynybos specialistas? Turbūt Lukauskis, dabar dar Jasaitis. Tuo tarpu visas priekis, kas yra Žalgirio varomoji jėga, nėra žaidėjai su gera gynyba.
Sakiau prieš sezoną. Rytas gali laimėti LKF taurę, nes tai 1 rungtynės. Tačiau kai ateis LKL pusfinaliai ir jei susitiks su Neptūnu, žaidžiant iki 3 pergalių, ypač neturint aikštės pranašumo... Manau turėsim pernai metų finalo pakartojimą.
O Uleb'e atsižvelgiant į kritusį pastarojo lygį, galima nužygiuoti kad ir iki pusfinalio. Net Neptūnas (jei pavyks kažkaip susitvarkyti su žaidimu išvykose) gali iki jo prisikasti. Užteks susidurt su Loko, Unics ar Kurtinaičio chebra ir tas titulas kaip ausis matysis.

Tiek užvarius apie laikraštį reikia ir apie savus.
Smagu, kad pagaliau Gudatis pradeda priminti pernykštį variantą. Turiu tokią teoriją, kad jam atsigauti po rinktinės reikėjo daugiau laiko. Plius varžovai gana dažnai naudodavosi jo silpna gynyba 2x2. Dabar jau dažniau sugeba jis prie savo žmogaus grįžti.
Ulanovas paskutiniu metu irgi atrodo formoj. Bet jam reikia taisyti kamuolio varymą.
Vene galėtų nebūtinai leisti į 4 numerį. Galima ir kaip sf jį 5-7 minutes palaikyt. Viso sezono metu toks jausmas yra, kad trūksta vieno žaidėjo į antrą liniją, kuris nuimtų keletą minučių Milakniui, ne dėl to, kad žaistų prastai, tiesiog kad pailsėtų.
Tikėkimės dabartinio žaidimo pakilimo užteks penktadieniui.
MrVycka2015-01-13 11:21:00 Cituoti
>> Rajanas5:
tu įsitikinęs, kad čia degradų nesirenka?;D aš tai anaiptol:) o šiaiip, kaip supratau, tai nieko rimto žalgiryje neįvyko šiemet, rezultatus tai pranešdavo, o kokių traumelių nebuvo?..gandų kokių?
2015-01-13 11:13:51 Cituoti
>> MrVycka: tai viskas ok, nelaimes, ligos , mirtys , cia toks dalykas del kuriu niekas niekada nepasiepines, nes gi normalus zmones renkasi cia ne kokie degradai.ir jokiu budu nelinkintys tokiu dalyku.
2015-01-13 10:56:16 Cituoti
>> MrVycka: grupėje nėra nė vieno žodžio apie tave. Niekam neįdomus. Kol tavęs čia nebuvo buvo tvarka, nesugadink vėl visko.
2015-01-13 10:56:14 Cituoti
>> MrVycka: Tai pasakyk, kur ten taip baisiai buvai isvykes.
MrVycka2015-01-13 10:47:26 Cituoti
>> Rajanas5:
kur buvau nulėkęs, niekam nelinkėčiau :) o kam zapojai vaidenas, tai tik kartą daugiau nei simboliškiai buvau išgėręs maždaug nuo gruodžio vidurio, net ir seniau...nuo sausio antros - net ir simboliškai ne...jo, eik į grupę, šefas grįžo, tai čiq bus rašoma vėl apie kašį, apie mane grupėse rašinėkit...
2015-01-13 10:30:10 Cituoti
>> Rajanas5: jei gerai supratau, kažkokia nelaimė įvyko. Beje pparašyk emaila, pakviesim grupen, kadangi šefas grįžo, tai mums vėl reik trauktis pogrindin
2015-01-13 10:27:44 Cituoti
>> MrVycka: sveikas ,sugrizes. kaip atostogos? Kur buvai nulekes?
MrVycka2015-01-13 10:00:29 Cituoti
>> Peckelis:
o tai tipo buvo kalbų, kad jie pjaunasi?..
2015-01-13 09:58:42 Cituoti
>> MrVycka: nežinau ką trynei, bet man viską rodo tarpą nutrinus
2015-01-13 09:57:18 Cituoti
>> MrVycka:
rodo viska, kaip krapikas su jaska apsikabina laimingi
MrVycka2015-01-13 08:07:53 Cituoti
>> Nesupratau:
ištryniau, vis tiek nerodo...
2015-01-13 08:01:56 Cituoti
>> MrVycka: tarpą ištrink, sakėt sutvarkysit šitą problemą.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime