Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
MGAC2015-01-07 22:47:07 Cituoti
>> moon: blin, kas šneka apie TOP8 ? Laimėti reikia stengtis kiekvienose EL rungtynėse kaip paskutinėse gyvenime ir tiek ? O ne šnekėti, kad jau patekom į TOP16, tai jau ir už tai ačiū. Čia dabar baisios rungtynės su Sasariu kaip sezono topas gaunasi.
Laimėtų 5-6 rungtynes TOP16 ir gali dėl manęs LKL būti kad ir treti.
2015-01-07 21:26:42 Cituoti
>> Consigliori:

kambalama kulturinosi amsterdamo geju kvartaluose.
imp2015-01-07 21:21:43 Cituoti
potencija ateinanciais metais ;DDD isimk juoduli tikraji, ne ta lopa daug ir nuosirdziai snekanti, ir pize kaze.
Javtokas dar labiau pribres kaip medis, Songailai zandikauli rakins kramtoske.
Ai nebent ''jezusas'' papildys komanda. Ble, o rimtai?!... ko jis iki siol dar ne su zaliai baltais laksto?
moon2015-01-07 21:09:50 Cituoti
Žiūriu kaip kurie vis pamiršta, kokia Žalgirio finasinė padėtis ir nervuojasi, kad nekeliama tikslų patekti į top8, kad žaidėjus neaiškius perka, kad vėl kažkas negerai ir pasaka be galo. O aš ir dar kaip kurie bando jums pasakyti, kad atsipeikėtumėt ir atsimintumėt, tai kad mes jokiais būdais dar negalim sukomplektuoti komandos, konkurencingos dėl patekimo į top8 etapą. Net su Buratino milijonais nepavyko, tiesa buvo šansas prieš du metus, bet likom irgi švelniai apdaužyti net su rimta sudėtimi. Mums patekimui į top8 reikia visose pozicijose bent po vieną naują žaidėją ir tai ne nuo vidurio sezono. Todėl realiai šitos komandos potencialas dar tik ateinančiais metais.

>> Wolandas tu matau nesupranti sarkazmo(apie troomos komentarą). Esmė ir buvo - koks skirtumas tas LKL'as. Man net neįdomu jau tas LKL auksas, bet su Eurolyga irgi viskas aišku, tai nustokit verkt dėl tų "vyšnių", nes kas antrą dieną "vajėzau kaip negerai", "atrodo, kad nepritaps", "nu prašovė Motiejunas man atrodo", "galėtų JD greičiau gįžti", "n... čia tą Vyšnių pirko".

Žodžiu laukit gražių varžybų, pergalių ir tiek.
Wolandas2015-01-07 19:34:22 Cituoti
>> moon:

"tromoos kaip ir atsakė dėl situacijos. Todėl per daug ir nesiplėsiu, kodėl taip manau." Tavo čia žodžiai.


Va iš to ir sprendžiu, ką apie LKL manai. Beje, iš kur ištraukei, kad puse NKL žaidėjų Žalgiryje? Ir kaip tu žadi komandą brandinti, beje? Jaunimą augint, taip virstant patrankų mėsa? O TOP 16 yra tikslas minimum, o ne galutinis tikslas.

>> Nasty Nasty:

Nesakau, kad imsim TOP 8. Žinau, kad daugiau galimybių ten nepatekti. Sakau, kad garantuotai nurašyt viską, net sakyt, kad 1, 2 ar 3 pergales iš 14 galimų, irgi kraštutinumas. Na, bet kiekvienam savo. Yra ką veikti ir be Eurolygos varžybų žiūrėjimo (juk kokia prasmė žiūrėti, kai lubos pasiektos).
2015-01-07 19:06:40 Cituoti
Idomu, rytas gavo Bratki ir Jasaiti,ir jau islindo tuntai rytfaniu,kambalamos visokios, kazin kur iki siol buvot?

2015-01-07 17:35:46 Cituoti
>> GodLess:

Tas tai jo, ir jau n metu. Gal cia dar saboninej juos moko, kad svarbiausia gyvenime yra el top 16 ir nugalet priesas is wilnaus...
GodLess2015-01-07 17:33:00 Cituoti
>> MGAC:

''Tik išeinam į TOP16 ir pradedam gauti nuo visų iš eilės. Žinoma, meistriškumo trūksta, bet jeigu iškart visi žaidėjai žino, kad EL planai jau įvykdyti, tai psichologiškai kaip pradiniam etape jau nesikauna dėl kiekvieno kamuolio.''

Butent. Ir sitas dalykas jau eile metu nervuoja. Atrodo reguliariam labiau stengiamasi ir geresnis zaidimas demonstruojamas daznai nei top16. PAtenkama i top16 ir viskas atrodo sezono darbas eurolygoj jau nuveiktas, galima pradeti vaikscioti. Zaistu jie kaip su kokiu laikrasciu visose eurolygos varzybose nepriklausomai ar tai barsa ar sasaris, manau vaizda smagesni kur kas dazniau pamatytume.

Nes dabar sezonos gaires tik dvi : patekti i top16 ir iveikti laikrasti, o daugiau tai uztenka tik atbegioti.
2015-01-07 17:29:28 Cituoti
>> simasz:

simas zelionyj, tau, kaip net ir nakti mieganciam su zaliu akvalangu, pasikartosiu, kad cherris nieko nekeicia, kas liecia eurolyga. Palyginai su andersonu maciau, tai bl, isemus andersona isvis komanda butu ukmerges grazto lygio, ir andersonas, yra tas zaidejas, kuris zalgiryje daug ka lemia (zaidejas, be kurio top16 nebutu). Priesingai nei cherris. Todel kokia cia prasme diskutuot kasdien po n valandu apie cherrio atsigavima kuo greitesni, jei eurolygoj vistiek bus tas pats... vat jei iki sezono galo jis pasitemps ir tarkim finalinej serijoj su bambaclats duos apciuopiamos naudos, tada gal ir gerai, kad ji paeme, bet jei bus taip, kad ims lkl ir be cherrio (ta prasme jo indelis bus visiskai menkas), tai tada jo paemimas ir bus tas pinigu ismetimas i bala, apie kuri cia rasinejat. O siaip, tai diskutuot aisku niekas nedraudzia, bet bent jau pakeiskit kart nuo karto diskusijos objekta, dabar menesi buvo apie cherrio atsigavima, svarba zalgiriui ir sunku pergaliu kelia be jo. Toliau galima butu analogiskai padiskutuot apie sima sanderi vene ir jo greitesni atsigavima ant lemiamu kovu eurolygoj bei greitesni dimsos (arba kaip kai kas ji vadina - juskes) integravima i zalgirio schemas eurolygoje.
MGAC2015-01-07 17:19:16 Cituoti
>> moon: Anderson, Milaknis, Jankūnas, Javtokas, Songaila - čia jaunimas ? Tik įžaidėjai abu "žali". Todėl ir stiprinti šią poziciją buvo būtina. Tik ne taip vėlai ir ne dar vienu "žaliu". Čia mano atsakymas į tai, kad nieko pirkti nereikėjo.
O požiūris, kad užtenka išeiti į EL TOP16 ir laimėti LKL, kad sezonas būtų pavykęs, yra kaimietiškas, nes nuo požiūrio viskas ir prasideda. Tik išeinam į TOP16 ir pradedam gauti nuo visų iš eilės. Žinoma, meistriškumo trūksta, bet jeigu iškart visi žaidėjai žino, kad EL planai jau įvykdyti, tai psichologiškai kaip pradiniam etape jau nesikauna dėl kiekvieno kamuolio.
Nes gi dabar svarbiausia - laimėti LKL. Svarbu, žinoma, bet jeigu dėl EL pozicijų nieko neduoda, tai sportine prasme - tik eilinis pasidraskymas, kas ant Lietuvos kaimo stipriausias bernas.
moon2015-01-07 17:08:33 Cituoti
>> MGAC: "galima spjauti į rezultatus ir leisti žaisti jaunimui" - na visa sezoną šiaip jau ant jaunimo viskas pastatyta. Niekas čia nenori spjaut į tuos rezultatus, tik kaip kurie per daug dar kosmose po kelių gerų varžybų. Ar būtų buvęs JD, ar Vyšnius, musų lubos šitas etapas. Nesakau, kad nenugalėsim kokios nors PAO namuose ar Maccabi, bet mums 7 pergalės dar keliems metams į priekį. Jeigų ir įvyktų stebuklas, tai būtų vau.
Dėl patekimo į top16 niekas čia nieko ir neminėjo. Sezono tikslai top16 ir LKL'o finalas ne kaimiečių požiūris, o vadovų. Priežastis to - niekas neriamia nevykėlių.
MGAC2015-01-07 16:49:10 Cituoti
>> moon: ne, nu jūs įdomūs. Galima pagalvoti, kad į TOP16 EL išeiname tik tam, kad kovoti dėl TOP8. Ir jeigu šansų nėra, tai galima spjauti į rezultatus ir leisti žaisti jaunimui ...
Pirmiausia, tai į TOP16 būtina išeiti todėl, kad tai papildomos 14 rungtynių EL per sezoną (pirmame etape buvo tik 10). Iš jų - 7 namuose, kas atneša nemažą pliusą už bilietus. Bet tam turi susirinkti daug žiūrovų. O tam - reikia, kad kiekvienose rungtynėse būtų kovojama dėl pergalės su realiais šansais ją pasiekti.
Ir bendrai - iš mano asmeninės kaip sirgaliaus pozicijos, tai pofig kurią vietą LKL užimsim, lyginant su sezono įvertinimu EL. Tas požiūris, kad sezono tikslai yra išeiti į EL TOP16 (ir ten turėti rezultatą 2-12 max) ir laimėti LKL yra visiškai kaimietiškas, mano požiūriu.
Labai tikiuosi, kad EL išsivystys į NBA tipo lygą, kai ten komandos sužaidžia po 30-50 rungtynių per sezoną ir nežaidžia nacionaliniuose čempuose. Ir kad Žalgiris papuls tarp tų komandų.
2015-01-07 16:33:20 Cituoti
>> xariokas:
wow stalcius :D

Jam iki jaunuju Zalgirio izaideju kaip pesciom iki menulio
2015-01-07 16:14:50 Cituoti
Zalgiris pasistiprino Cherrieberrie, tuo tarpu LR - Jasaitis, Ksysia, Stalcius.
moon2015-01-07 15:44:42 Cituoti
>> Wolandas: išvadas, tai turbūt iš kavos tirščių išbūrei. Esi teisus tik dėl to, kad buvau vienas iš tų, kuris sakė jog naujo ižaidėjo nereikia. Žalgirukui dar tikrai ne šiemet kovoti, dėl aukštų pozicijų. Reikia subrandint visų pirma komandą, o ne tikėtis su puse NKL'o žaidėjų, puse ribotų ir pora legionierių versti kalnus. Apie LKL'o aukso medalius irgi nesakiau nieko. Rytas šiaip jau stiprinasi + tas Šeško žaidimas nebuvo niekad mums parankus. Nesvarbu, kad jie neįprastai žemai lentelėje, bet faktas, kad vyrai per svarbias kovas susikaups ir bus visai kitas krepšinis.
2015-01-07 15:34:50 Cituoti
>> simasz: as tai irgi nesuprantu, nx pirkt zaideja, jeigu is jo naudos kaip is ozio pieno... Nu bet jeigu jis perkamas, kad sustiprint sansus laimet LKl, tada ok. O nekurie cia kiauksi, tarsi jau 3-0 finalo serija laiminetu.
simasz2015-01-07 15:00:22 Cituoti
>> Nasty Nasty: su top8 tai aisku per dideles svajones,kai komanda dar taip strigineja . bet tipo sakai kitiem nesvaigt kad Cheris atsigaus, o tai kodel? :D nu vis delto nesinoretu kad ir taip riboti pinigai eitu i bala, manau visi nori kad visi komandos zaidejai zaistu savo galimybese ir spaustu maximuma. tai cia tas pats sakyt parduokit Andersona,nes vistiek bus vien pralaimejimai eurolygoje. tikrai nesuprantu tokio mastymo. dar sakai kad rytfaniai nesikabina lkl aukso,paskaityk komentarus :D
2015-01-07 14:39:37 Cituoti
>> Wolandas:

Dar vienas su savo "kas jus per fanai"... :D Tai jei nenesioji zalio akvalango, tai jei toks tu ir fanas, ne? Tai gal zmones realistai ir nesvaigsta kasdien po pusdieni forumuose apie misija neimanoma, kada vargsas cherris atsigaus ir kaip krapikas turi kazka keist, jei nori eit i top 8. As pats rasiau dar pries menesi ar du, kad mano nuomone nereikia to naujo izaidejo, nes jis nieko nepakeis. Ar su juo, ar be jo, top 8 nesviecia sitai komandai. Dabar, kai rytas pasistiprino, galvoju, kad jei cherris duos naudos, tai tada bus teisingas sprendimas ji paimt, vien del to, kad labai jau liudnai komanda atrodo nuo pirmo maco su dinamo ir taip pat nenuvertinu ziauriai ryto ir nededu garantuotu aukso medaliu zalgirieciam. Bet realiai tik del lkl finalu. del eurolygos viskas aisku, ir ar cherris atsigaus, ar ne, vistiek ten nusimato daug pralaimejimu. Ir tegul ten grybauja tie musu pacukai, geriau jau juos keikt, negu juoda, bent jau yra sansas, kad jiem tai bus naudinga ir kazkada turesim nebloga maziu. O savo "kas jus per fanai" tai galima is kitos puses paziuret ir paklaust, kas jus per fanai, jei trolinat is zalgiriuko pizdavodami su tuo top8... net ir rytfaniu nemaciau taip trolinanciu is ryto, kurie sakytu, kad imsim liuosiai kibirlyga ir lkl auksa...
2015-01-07 13:57:16 Cituoti
Jei manot, kad sudblamblaclaastis gali bent jau i kulną ikasti Zalgiriui, reiketu pasigydyti smegenis :D :D :D
Wolandas2015-01-07 13:56:23 Cituoti
P.s. Tiksliau LKL vadovybės, ne federacijos. Bet esmė nesikeičia.
Wolandas2015-01-07 13:23:22 Cituoti
Išvada po moon ir tromoos žinučių:

Geriau žaisti Eurocup'e ir ten dėl negarantuoto aukso kovoti nei Eurolygoj, nu ir aišku, paprašyti LKL federacijos iš karto aukso medalius užkabinti, pofik, kad akivaizdžiai tas Žalgirio dominavimas praeityje (nes anksčiau ne tik sausas pergalių-pralaimėjimų skaičius tai rodė). Spėju šitie veikėjai apskritai įžaidėjo nenorėjo. Tokiu atveju dar logikos turi tą nuomonė.

Faktas, kad TOP 8 tai ne tas pats, kas patekti į TOP 16. Bet tai bl, kas jūs per fanai, kad px jums jau tas sezonas, jei "ir taip viskas aišku". Nereikia visur realizmo ar pesimizmo kišt. Tokiu būdu tai jau garantuotai ne komandųpalaikymas bus, nei rezultatai, jei komandos taip mąstytų.
2015-01-07 12:47:32 Cituoti
>> tromoos#8: tamstai smegeneles persale ir zaliai mastyt pradejo?
2015-01-07 11:01:29 Cituoti
>> tromoos#8:
LKL auksas garantuotas ?? Nu nu.. tereik kad koks andersonas, jankis ar javtokas trauma gauna, ir zaliuojam ramiai.
moon2015-01-06 23:03:29 Cituoti
>> Wolandas: tromoos kaip ir atsakė dėl situacijos. Todėl per daug ir nesiplėsiu, kodėl taip manau.
2015-01-06 21:22:45 Cituoti
o koks ble skirtumas kaip tas Cheris atrodys, jei i Top8 vis tiek neinam ir kiekvienas sveiko proto zmogus ta supranta. LKL`o auksas lygiai taip pat garantuotas kaip ir nepatekimas i top8 EL ir ta velgi kiekvienas supranta. Tai nakum kasdien aptarinet ta cheri? Cia bl juk komandinis sportas ir nieko kardinaliai nepakeistu net LBJ, o cia tiek demesio kazkokiam vaikui is amerikes. Nepasiteisins - pamirsiu apie jie iki liepos, o jei pasiteisins ir atrodys geriau tarkim uz Ada, Karina, tai koks skirtumas, nes galutiniai rezultatai kaip ir aiskus. SITAS zaidejas nera ta, kuris lemtu pergales, nera tas kuris garantuotu, kad iskovosim 2 daugiau ar 2 maziau pergalem, same story kaip ir su Wayns, tiesa tas rengesi sezonui su komanda, tad naturaliai turejo kazkiek geriau atrodyt, bet nebutu nieko lemes - NO DIFFERENCE maker at all.
Baikit ta suda su cheriu stumdyt pirmyn atgal kozna diena.
simasz2015-01-06 21:14:08 Cituoti
01-09 19:25 Žalgiris - ALBA (EL)
01-12 18:10 Žalgiris - Lietuvos rytas (LKL)
01-16 21:45 Panathinaikos - Žalgiris (EL)
01-18 16:15 Neptūnas - Žalgiris (LKL)
01-23 19:25 Žalgiris - Maccabi (EL)

cia ir paaiskes ,ko vysnius vertas :)) daug nesitikekim. jis daugiau pirma pasuotojas, bet kai puolimas statiska tai ir pg nereikalingas,nes Krapikas nieko nekeicia absoliuciai
Wolandas2015-01-06 20:47:19 Cituoti
Na, LKL Cherry vistik geriau atrodė nei iš pat pradžių, tar nereikia dar tais miltais šikti. Nors ir nereiktų kaip moon rašyti: "Toks vaizdas, kad dar čia daug svajojančių apie EL playoffus :))) LKL'o playoffai dar negreit, o ir neverta nerimaut dėl patekimo į juos. Dabar EL svarbiausia išnaudoti susidariusią situaciją, grūdintis jaunimui."

Iš tokios moon citatos galima pagalvot, kad Cherry dėl LKL'o paimtas. Tik ne tada, kai iki sezono pabaigos sutartis. Jaunimas ir taip da fyga grūdintas. Tai dabar marinti Cherry, paversti jį Žalgirio Natiazhko? Tada tiesiog atleist ir baigta kalba.
moon2015-01-06 16:41:53 Cituoti
>> xariokas: o tai nesuprantu ko tu tikiesi? Kad visiškai neapsišaudęs Europoje ir šiaip tos patirties neperdaugiausiai turintis žaidėjas, paimtas viduryje sezono ims ir šers visiems į vienus vartus? Toks vaizdas, kad dar čia daug svajojančių apie EL playoffus :))) LKL'o playoffai dar negreit, o ir neverta nerimaut dėl patekimo į juos. Dabar EL svarbiausia išnaudoti susidariusią situaciją, grūdintis jaunimui ir tikėtis gražių kovų.
///M2015-01-06 13:54:34 Cituoti
>> Victar123: dar neatsibodo verkslent del to generalinio?
Victar1232015-01-06 13:39:01 Cituoti
Gal kas girdet del generalinio remejo?? Nes vieta ant marskineliu vis laiko tuscia...
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime