Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
simasz2015-01-02 15:03:06 Cituoti
>> KGarnett: tai tik pinigai tikriausiai. nzn ant kiek reikia buti bukam einant i ryta, kai ten jauni zaidejai tik tai sedi ir imetami keliom minutem,arba metomi per komandas. tas pats dabartine ryto zvaigzde orelik jei ne seskus jau butu seniai nurasytas.
del ulanovo turejimo ir dar vene/lipkeviciaus ir kalbu kad cia gali but nesamone,kad siule giedraiciui sutarti. juk bnews neseniai susimove apie Andersono mistiska sutarti nutraukti bet kada kontrakta. tik demesio siekia ,kokie jie turi super saltiniu
KGarnett2015-01-02 14:52:42 Cituoti
>> simasz: Tiek Ryte tiek Zalgiryje gali gerai ant suolo prisesti... O siaip tikriausiai Rytas ir litus uz tokia netrumpa sutarti gerus pasiule, tai ir pasirinko vilniecius. Mes juk irgi turim Ulanova, nemanau kad siauliuose kazka prastesnius status turetu.
TiMac2015-01-02 14:52:30 Cituoti
Na ziuriu islindo info del Giedraicio, galvojau bent iki sezono pabaigos palauks kol informuos :)

///M2015-01-02 14:50:07 Cituoti
>> simasz: gi jau sezono pradzioj Timac sake kad turi sutarti su ritu
2015-01-02 14:48:33 Cituoti
>> simasz: nenoriu prikalbet, bet lauks jo dulkio likimas laikrastyje
simasz2015-01-02 14:44:24 Cituoti
Vasarą Giedraitis taip pat turėjo Kauno „Žalgirio“ ir vieno iš Ispanijos klubų pasiūlymus, tačiau ateitį susiejo su „Lietuvos rytu“.
ir pasirinko jaunus zaidejus ant suolo laikanti ryta? ar tik neskiedzia bnews
Armored2015-01-01 20:00:38 Cituoti
>> schumiiis:
Andersonui priekaištų nėra... O Cherry jau šnekėta, kad gynyboje pasimetęs. Daugiau legiono nėra :D
schumiiis2015-01-01 19:07:48 Cituoti
Sveiki, visus su Naujaisiais. Pritariu daugelio nuomonei, kad siais rungtynes privalejome laimeti. Isskiriam izaidejo problema, bet man susidaro ispudis, kad butent siose rungtynese nebuvo tos energijos, uzsivedimo. Ziurejau veliau Panatinaikos ir Macabi rungtynes, tai malonu ziuret kaip graikai ir uzsienieciai kovojo, stengies. Pas mus to nera, gal treneris nesugeba to isreikalaut, motyvuot?
kdf2015-01-01 18:52:49 Cituoti
Realiai kai pagalvoju mes su situ pralaimejimu padejom taska viltims pakovoti del top8. Kazkaip naiviai tikejaus :))
egrizas742015-01-01 01:42:38 Cituoti
Visus su Naujais Metais ir tikekimes daug pergaliu 2015 ir kvieciu visus i Zalgirio arena, nes siemet labai sumazejes lankomumas!
///M2014-12-31 22:55:25 Cituoti
Dekui ir tave ;)

Dentmonas neblogai uzjudejo 48 taskai 55 naudingumas
TiMac2014-12-31 22:41:10 Cituoti
Su artejanciais Naujaisiais 2015 metais EB.LT xebrunia, linkiu Zalgiriui pergaliu TOP 16 ir LKL finise, Neptunui islaikyti savo pozicijas ir LR neuzleisti bronzos ;) Cin Cin !!!
[email protected]2014-12-31 11:41:10 Cituoti
>> Lukas L: lochas konkretus,arba mazvaikis
2014-12-31 03:51:43 Cituoti
tai, kad dapiso kai kiekvienam komentare ant manes dickride'ini. As labai ne pries, kai esam dviese, bet cia tuoj fanai nebemegt ims manes, vien del taves. Nenoriu but kaip lydeka. Neberasinek daugiau apie mane, paruosk man pusrycius, apsiskusk bebriuka ir pasidazyk. I'm on way back home.
jimboo2014-12-31 03:45:40 Cituoti
prikolna* klaviatura, geriau man sutaisytum.
jimboo2014-12-31 03:44:36 Cituoti
prikona*
jimboo2014-12-31 03:44:25 Cituoti
>> Lukas L: ant kiek reikia netureti ka veikt ir but luzeriu, kad susikurt anketa tam, jog parasyt prolna komentara. Perkaites nuo kompo jau ryskiai :D
2014-12-31 02:18:32 Cituoti
>> jimboo: Kai paprasau dzinsus iskalbt, tai vis laiko nera, o kai viena lieki tai su svetimais baxurais chatini. Gali nebesitiket lauktuviu is manes, ubage.
jimboo2014-12-31 00:19:43 Cituoti
>> Armored: kai netingi matau ir normaliai gali kazka parasyti. Cia ko gero vadovaujamasi tuo, kad Zalgiris pralaimetu tasku lenktynes ir viskas nukreipta i gynyba. Saugoti kamuoli, varzovams neleisti greitu tasku.
Pradzioj sezono, jeigu dar niekas nepamirsot, puolimas tikrai buvo gan axuienas. Greitos atakos, judantis kamuolys. Bet tada dar visiems buvo pofik ir be jokio spaudimo. Dabar naturalu, kad spaudimas axuienas. Nuo siandien prasidejo rimtu dedziu zaidimas ir tas spaudimas tik dides iki tol, kol praziopsosim paskutini sansa kabintis uz sekancio etapo. Akyvaizdu, kad jauni zaidejai, negali daryti visko, to ka noretu padaryti ir galetu. Lietuvoje aplamai, metai is metu auginami ne zaidejai, o robotai, kurie turi algoritmus ir pagal juos dirba. Reiktu galbut inesti nauju veju i Zalgirio zaideju(ir ne tik) auginimo schemas. Pradeti auginti lyderius ir panasiai, nesprausti zaideju i remus. Tada gali ir butu kazkoks kitas vaizdas. Neverta nurasyti cia visku bedu ant vieno sezono, jeigu "diktatura" tokia.
Armored2014-12-30 23:53:32 Cituoti
Apskritai viena didžiausių problemų visam šitam taktiniam arsenale ta, kad praktiškai viskas statoma ant individualaus žaidėjo meistriškumo ir žaidimo 1x1.
Viena to priežasčių, mano nuomone, yra labai paprasta - žaidėjai pailsi. Gynyboje tikrai atliekama labai daug darbo ir statant žaidimą taip žaidėjai neturi per daug judėti, praktiškai viską atlieka vienas žmogus.
Kita aiškiai matoma ir apšnekėta: mūsų pg yra per žemo lygio ir žaidžiant tokį žaidimą jie teoriškai turėtų eliminuotis iš žaidimo kūrybos. Tai veikė, kol varžovai nesumąstė padaryti elementariausio dalyko - priversti mūsų jaunuosius įžaidėjus atlikti sprendimus. Na ir prasidėjo...
Ir čia tas paradoksas yra dar įdomesnis. Draugiškose Kariniauskas buvo ir 10 perdavimų atlikęs, Lekavičius irgi po 5, 6 pasidalindavo. Ir aštrumas kitoks buvo. Negi man vienam atrodo, kad jie abu yra įbauginti daryti klaidas? Aš ne kartą matau kaip pg akim palydi laisvą žmogų greitam puolime. Aš žinau, kad jis mato ir iš kūno kalbos kartais matosi toks noras duoti kamuolį. Bet kažkas žmogų akivaizdžiai stabdo.
Kiek kartų matėm perdavimų į tribūnas? Grynai dėl bandymo iškišti, bandymo aštrinti. Tokių nėra. Visi perdavimai atliekami 2-3 metrų atstumu neduokdie bus netikslus. Po tokių, aišku, ir klaidos brangesnės, bet susidaro įspūdis, jog žaidėjams įkalta nedaryti kas nenupiešta ant trenerio lentos.
Ir todėl nėra greito puolimo po varžovų klaidų, visiems atrodo tarsi sugrūsta jų rolės ir veiksmai: atiduok perdavimą pg, pg nedaryk ne 100% perdavimo ir pan.

Ir viso šito išvada gal būtų labai paprasta: gal tiesiog šitas puolimas netinkamas tokiai jaunai komandai?
Kas geriausiai jaučiasi šitoj situacijoj? Javtokas, Milaknis, dalinai Ulanovas, Jankūnas, apie Songailą kita kalba. Praktiškai visi "seniai". Lekavičius gerai atrodo tik todėl, kad gali sumesti savus metimus.

Ta mintim ir norisi palinkėti Krapikui daugiau fantazijos ir įvairovės kitais metais, nes kol kas viskas labai jau vienoda ir pilka.
Armored2014-12-30 23:53:28 Cituoti
Na, tai brendo ilgai, bet pagaliau, manau, laikas. Taip sakant ant naujųjų dušią išlieti.
Taigi, mano, visiškai mėgėjiškai krepšiniu besidominčio žmogaus, analizai Krapiko puolimo schemų.
Pradėkim nuo: kaip manot, kiek Žalgiris turi derinių puolime? Jei gerai esu suskaičiavęs: gal 2-3 nuolatinius ir krūvą vienam ar kitam žaidėjui.
Pagrindiniai:
1. Vieno rago variantas. Kraštas stato užtvarą įžaidėjui į kairę pusę. Tada įžaidėjas arba numeta kamuolį atgal ir priklausomai nuo to kas pf stovi: Songaila meta, Jankūnas dažniausiai veržiasi nuo tritaškio. Kitas variantas - duodamas kamuolys į kampą, iš kampo Javtokui. Apskritai visa sprendimo teisė būna numetama pf stovinčiam žmogui. Yra variantas kur sg statoma užtvara iš dešinės, o pg ima atgal kamuolį iš pf ir bando kažką daryti.
Kaip nuo tokio ginasi. Palieka pg laisvą koridorių kairėj. Kariniauskas dažniausiai neina. Lekavičius žengia žingsnį ir meta arba ima kamuolį atgal iš pf, gauna antrą užtvarą ir tada kažką bando daryti. Viso šito idėja - įvilioti pg kuo giliau ir po to smaugt.
2. Andersono pakėlimas. Šitą galima matyti bemaž kas trečioj atakoj. Andersonas nukišamas į kampą, kamuolys duodamas centrui. Andersonas kerta iš to kampo link Javtoko (dažniausiai), pasiima kamuolį, bando žaisti 2x2, jei nepavyksta veržiasi. Dažnai jei aikštėj yra Milaknis, pastarasis stoja į kairį kampą. Jei jo žmogus eina padėt - kamuolys numetamas.
Gynybą geriausią parodė Unics. Andersono žmogus ir centras spausdavo Andersoną dar kokį metrą atgal (o jis jau ir taip būdavo geras žingsnis nuo tritaškio) ir tada centras grįžta į savo poziciją. Kadangi dešinėj stovi vienas max 1 žmogus - jį dengia. Kol Andersonas prisikasa iki tritaškio praeina dar kelios sekundės.
Gali būti kažką praleidu, bet šitie rėžiasi į akį labiausiai žiūrint rungtynes.
Na ir milijonas šventinių lempučių iš kampų. Toli net nereikia mastyt. Visų likusių derinių idėja: išvesti žaidėją 1x1. Standartinis variantas:
Aukštas (nesvarbu pf ar c) stato užtvarą po krepšiu Tuo momentu atliekamas perdavimas į kampą, iš kampo aukštam ir pastarasis kažką daro. Viskas būtų gerai, tik iš visų aukštų Jankūnas dar gali žaisti nugara, bet dažnai prieš jį stato geriausiai besiginantį žmogų, Javtokas nuo nuotaikos priklauso, Songailos atveju ateina mažas dvigubint. Kol Songaila susiorientuoja - praranda kamuolį. Su Gudaičiu dėl savaime suprantamų priežasčių šitai nedaroma.
Į kampą Ulanovui daroma panaši užtvarą. Išvaloma visa dešinė pusė, Ulanovas bando žaist - kas gaunasi tas.
Kariniauskas gi dažniausiai pats nusivaro kamuolį į dešinę pusę ir bando laužt. Tik jo atveju dar Jankūnas pasikelia prie tritaškio. Įdomiausia, kad neseniai dar buvo įkomponuota nedidelė užtvara Milakniui.
Milakniui yra gal 2 deriniai. Vienas labai ryškus: nueina Milaknis į dešinę pusę, gauna kamuolį, duoda staigiai atgal ir kerta pro galinę į kitą pusę. Tai veikia neblogai jei jis būna šviežias. Dar yra vienas variantas į dešinę pusę po užtvaro atliekant 1 derinį.
Ir iš tikro viskas. Jei kažką ir užmiršau, tai nepykit, visos mintys buvo sudėtos po rungtynių su Unics. Praktiškai galima pažiūrėti jas ir pamatyt kaip yra nužudomi visi Žalgirio deriniai. Čia aprašiau viską, kas sudaro bendrai matomą variantą. Neabejoju, kad yra daugiau, bet šitie deriniai yra matomi dažniausiai ir rėžia akį labiau. Jeigu aš juos matau ir matau kaip įmanoma stabdyti, tai ir likę treneriai tai tikrai supranta žino.
LaVejus2014-12-30 23:23:42 Cituoti
Nesakau, kad praleimeta del teiseju kaltes, faktas, kad yra komandoje problemu, bet teisejavimas stipriai prisidejo prie numustos "nuotaikos" ketvirtam kelinyje. Tiesiog buvo skirtingas tu paciu epizodu traktavimas, Galai buvo leidziama kieciau pasiginti, o Zalgiriui buvo fiksuojamas bet koks prisilietimas, atsimenu toki triuka naudodavo Brazausko ir Dovidaviciaus tandemas kai reikedavo patraukti kazkada stipru buvusi Ryta.

Kazkokie sprendimai turetu buti mastomi, nes dabar nera zmogaus kuris lipdytu komanda, nera patikimo izaidejo. Javtoko fraze gale rungtyniu turbut puikiai iliustruoja dabartine situacija komndoje. Belieka tiketis, kad Chery reikia tik laiko.
simasz2014-12-30 23:16:05 Cituoti
Zalgiris looks like a team that has never played in Euroleague let alone win it.
Will Cherry looks as awful as Cavs looked in game vs Detroit some nights ago. Connection! #euroleague
Will Cherry's transition to the Euroleague hasn't been smooth. Still scoreless, not facilitating much either.

ne mes vieni tai matome :DD
[email protected]2014-12-30 23:13:22 Cituoti
bet kas svarbiausia,kad komanda tikrai neblogai suzaidzia pirmus du kelinius,bet poto seka,bent jau mano galva,protu nesuvokiami keitimai,kas labai isbalansuoja zaidejus.jus paziurekit koks penketas lose pagrindini laika 3 kelini,cia yra p..dec.p.s patiko komentaras is vieno forumo:Krapikas krenta akyse greičiau nei rublio kursas)))
jimboo2014-12-30 23:12:25 Cituoti
>> LaVejus: omg, sito tikrai nebuvau pastebejes. Toks skirtumas nemenkas ir svarbiausia, kad 31/33 Gala sumete...
LaVejus2014-12-30 23:07:58 Cituoti
Pries Jankuna suskaiciavau bent tris kartus kai buvo prasizengta, bet svilpukas tylejo. Gala mete 33baudas, mes metem 5!!!, neatsimenu kitu tokiu rungtyniu, kad taip skirtusi dvieju komandu gynybos traktavimas ir mestu baudu skaicius.
jimboo2014-12-30 23:03:11 Cituoti
>> [email protected]: nu nuo 4 kel puses tikejausi, kad kazka keis. Bet jau cia faktas kaip blynas, kad Kariniausku gale varzybu Krapis labiau pasitiki, turbut del gynybos. Siaip cia jau gale buvo 50/50. Ir siaip matesi, kad buvo paruostas spaudimas ir faktas pries ka daugiausiai jis butu buves taikomas.
Kariniauskas tikrai galejo sulost geresni maca, nes kortos buvo jo puseje. Ir metimu laisvas turejo ir siaip gan geru progu tikrai. Bet ne... gavo bloka, po to isvis po lapais sedo.
Siaip ir Jankunas snd prigrybavo nebudingai jam.
Tikrai blem abydna, kad zaidejai pagal duomenis tikrai galejo ir privalejo suzaisti daug geriau siandien, pridare tokiu nesamoniu. To pasekoje atiduotas labai butinas taskas, nes sansu paimt kitas komandas sveciuose beveik ir nebeliko, nebent ivyks kazkoks naujametinis stebuklas. Namu pergaliu i kita etapa tikrai neuztektu, nes faktas kad ir jos nebus laimetos 100%. Kagi, belieka tiketis islosim bent kokias 5 pergales ir bus grazaus zaidimo... Tokiu atveju dar butu gerai, kad nesibaigus kontraktui ispirktu koks kitas klubas Andersna su ispirka. LKL'e jau kaip nors. Bet realiai manes jau nedziugina tas kasmetinis LKL cempionu titulas. Kad ir antri liksim, nematau problemos.
simasz2014-12-30 22:56:33 Cituoti
galos naujokas carteris iskart 14 naudingumo. db klausimas kyla ar vysnius yra nepasisekes pirkinys, ar cia kaltas treneris kaip kad Dentmonas pries Zouroso ar cia nzn kitos bedos. db nera is jo nei gynybos nei prasiverzimu. reikia ji laikyt lkl kur db losim nors ir visas 40 min. nu reikia izaidejo pagaliau ir susizaidimo. kiek dar ziuresim i Kariniausko bumsinima
[email protected]2014-12-30 22:49:13 Cituoti
>> jimboo: tai gal jau geriau vertejo surizikout,negu ziureti i Karinausko zaidima.kaip manai?
jimboo2014-12-30 22:46:29 Cituoti
>> [email protected]: nu blem, matai realiai Cherry su rizika, nes dar nevaldo komandos, o ant Luko iskart spaudimas. Gal ir galejo dar leist, bet matesi pagal zaideju rotacija, kad varzovai to ir laukia.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime