Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
simasz2014-12-08 16:02:05 Cituoti
>> MrVycka: cia tu sarkastiskai? nes cia tendencingas straipsnis :)
>> Rajanas5: juk sakau,kad geresni rinktinej atlikejai ,tai yra zaidejai tad tas puolimas kad ir koks baisus ne taip atsiliepia kaip Zalgiry. na bet gal komanda siuo metu isties duobej,nes juk pradzioj sezono nebuvvo taip baisiai.
Kazkas dar primine Krapiko zodzius as nemoku sustatyt ir gynybos ir puolimo, kazkas ten panasiai pries kazkiek metu sake :D zodziai tai lb tinka dabartiniam Zalgirio zaidimui :D antri eurolygoj pagal gynyba, pagal puolima paskutiniai..
2014-12-08 15:24:46 Cituoti
>> simasz: biski nekuklu lyginti Zalgiri ir rinktine, kuri turi nepalyginamai daugiau talento ir opciju visame kame(ypac puolime). Kas liecia gynyba ten gal ir galima matyti kazkokiu panasumu, bet siaip daugiau tai vargiai..
MrVycka2014-12-08 15:21:32 Cituoti
>> simasz:
keista, toks patikimas šaltinis, o visokius vėjus rašinėja, to dar nėra buvę iš jų pusės...
simasz2014-12-08 14:28:30 Cituoti
http://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis/lkl-teiseja i-uzmerke-akis-pries-tris-is-eiles-zalgirio-klaida s.htm

booom :DDDDD
2014-12-08 12:34:59 Cituoti
Pokyčiams laiko jau veik nebuvo plius seniai aukštiūgiai jau kiek emociškai nusimušę buvo dėl jų galimybių išnaudojimo ir susitelkti darėsi sunkiau visai komandai.
MrVycka2014-12-08 12:24:22 Cituoti
aš iš songos būtent iš vidutinio ir tikėjausi šį sezoną...nugara jis tikrai gerai žaisdavo, bet tai jau buvo seniai, dabar tai tikrai graudu...
simasz2014-12-08 12:14:14 Cituoti
bet zaidimas Zalgirio tai tip top kaip Kazlausko rinktine. irgi puolimas buvo sunkus per vargus, nu sunku buvo ziuret i ta gimdyma ta prasme,juk irgi daug kas keike.. bet kadangi ten kiti atlikejai tai ir pergales eidavo, o cia jaunimui sunku ta 1x1 ivaldyt ir apzaist. del to ir Gudaiciui neina, Songaila juk ryte daug vidutiniu mesdavo ir ziauriai taikliai,o cia per varzybas vos kelis ismeta, o po kasiu bando ten varyt nugara ,o varzovai sudvigubina ir baigtas balius :D
LocaSnai2014-12-08 11:34:12 Cituoti
Klimavičiaus/Songailos diskusija pasirodė beprasmė. Pritariu tiem keliems (kadangi pats esu optimistas), kad formą Songaila po truputį įgaus, be to, realiai, blogiau būt su juo jau negali. Apie Gudaitį irgi viskas teisinga, gal po Cherry atėjimo truputį atsigaus, bet dar reikia atsižvelgti, kad ir po rinktinės stovyklos buvo įgavęs formą ir ji dabar krenta.

Labiausiai norisi kalbėt apie naujoką. Patiko Armored komentaras, žmogus matosi adekvatus, nei kaip kurie.

Mano akim žiūrint, šita visa stagnacija, suprastėjęs žaidimas, turėtų paguvėti, net jei naujokui nepavyks iš pradžių gerai įsilieti į komandą. Turint omeny, kad sugeba gintis, tai jau bus minimum dabartiniam Lekavičiaus/Kariniausko lygyje pagal naudingumą, O prasiveržimą turi, dar ant greito po perimtų pabėgs, tai dar ir lengvi taškai prisidės. Geras pastebėjimas dėl Kariniausko, galėsim ji pastumti kartais į SG vietą, kad Andersonas galėtų savo pozicijoj lošt. Tai galės dalintis su Milakniu/Lipkevičium, o pagal varžovą dar ir PG palošti prieš aukštesnius. Kas nutiko dabartinėj sezono stadijoj, tai kad varžovai susipažino su mūsų mažiukais, kurie dar toli gražu nėra labai nenuspėjami, todėl lengviau prieš juos ginasi. Jaunėliai savo ruožtu nenorėdami prarast kamuolių ir gadint žaidimo lošia atsargiau, neužaštrina, laksto aplink sienas ir jeigu Lukas dar gali vidutinį po to išmest, tai Kariniauskas neberanda vietos. Dar verta paminėt, kad Lukas prasiveržęs neina iki galo, o mėto floaterius, todėl negali/bijo lįst po aukštu ir apsukt kamuolį pro nugarą arba kitaip atiduot aukštam komandos draugui. Manau su Cherry atėjimu turėtų sumažėti ta stagnacija puolime. Norėtųsi, kad Vyšnius verždamasis sugebėtų atmesti kamuolį ant tritaškio, sužaist du prieš du ir vien dėl to žaidimas bus geresnis. Galų gale turėsim ne vieną opciją 1 prieš 1 ant perimetro ir bus mažiau uždarytų atakų, ką reikia labai gerint, nes nusiritom į paskutinę vietą pagal pelnytus taškus Eurolygoj.
MrVycka2014-12-08 10:13:47 Cituoti
>> Vitkis_Maklaudas:
asmeniškai aš ir nesakiau, kad klima yra geriau už songailą, o dėl tų, kas pereina iš silpnesnių į stipresnes, tai išvis visada tą patį kalbėdavau, kaip ir tu, pasikartosiu, kad tiesiog pasišaipiau išb tų, kurie klimą nuliu vadindavo, o dabar jau jo nori bei pridėjau, jog vokietijos lyga nėra silpnesnė už lkl tikrai...o ir negali būti, babkės visai ne tos...taip pat prieš tai parašiau, kad taip pat tikiuosi, jog darius dar sužais, nes sezono gale pernai geriau atrodė nei pradžioje...
2014-12-08 10:00:40 Cituoti
ai ne 4 o 5 komandas jie turi ulebe
2014-12-08 09:58:30 Cituoti
nu jau nereikia svaigt kad Vokietijos lyga silpnesne uz LKL... ta lygiai stipriai kyla su kiekvienu sezonu ir mum nelabai yra kaip lygintis su jais. Turi jie berods 4 komandas Ulebe ir dvi eurolygoj, gal nera tos komandos lyderes tose lygose, bet mum iki to dar toli grazu. Jeigu ka ir galim lygint, tai eurolygos komandas musu ir vokieciu, o toliau vieni vartai i vokieciu puse kad ir kaip beziuretum
Vitkis_Maklaudas2014-12-08 09:23:59 Cituoti
N kartų buvo diskutuota dėl Klimavičiaus (ir ne tik jo) ir N kartų žmonės nesupranta, koks didelis lygių skirtumas yra tarp Žalgirio ir bet kurio kito LKL klubo (arba Klimos atveju - Vokietijos klubo). Yra krūvos atvejų, kai LKL komandos lyderis ateina į Žalgirį ir padavinėja rankšluosčius. Tai nepadaro jo prastesniu žaidėju, tiesiog žmogui lygis per aukštas. Tas pats galioja ir atvirkštiniu variantu - nuo Žalgirio suolo kylantis žaidėjas ramiai būtų prie lyderių bet kuriam LKL klube ar kitoj silpnesnėj komandoj.
Grįžtant prie Songailos, aš linkęs pritarti tromoos - veteranai žino kada susikietint ir esu tikras, kad Darius savo indėlį dar tikrai įneš. Su Šaru ar kitu panašaus amžiaus gynėju lyginti negalima - aukštaūgiai sensta gerokai lėčiau ir jiems su amžium prarandamas greitis daro mažiau įtakos.
Daug kas klausia - kur dingo Gudaitis ir laukia jo atsigavimo. Atsakau - niekur nedingo, liko toks pat, koks iki tol. Tiesiog šiai dienai jo toks lygis ir 1x1 apžaist varžovo jis negali. Išnaudoja savo pliusus gynyboj, renka kamuolius, bet kol nepagerins puolimo arsenalo, tai yra viskas. Taip, įžaidėjas užmes porą papildomų perdavimų ir padaugės taškų, bet čia mizeris, reikia dirbti. Praeitą sezoną sužibėti pavyko, nes visi jį pirmą kartą matė (jeigu Krasnodaro treneris per pertrauką klausia Kalniečio "kas čia toks", tai šį tą sako). Tas pats su rinktine. Bet žmogus greitai tobulėja, manau netruksim sulaukti ir geresnių rezultatų.
MrVycka2014-12-08 09:06:48 Cituoti
beje, lygas paminėjai, tai tau vokietijos atrodo silpnesnė už lkl?..
MrVycka2014-12-08 09:05:38 Cituoti
>> Rajanas5:
o aš ir nesakau, kad klima geresnis, iš kur tai ištraukei?..todėl, kad pasijuokiau iš visų tų, kurie aiškino, kad klimai net ir nkl nebent vieta, yik ne žalgiryje, o dabar vis mini jį?..
2014-12-08 09:01:18 Cituoti
>> MrVycka: nemanai, kad biski reiktu lygius skirti? kaip galvoji Vokietijos lygoj nepavarytu Songaila panasiai kaip klimas dabar?
MrVycka2014-12-08 08:58:29 Cituoti
bbž su tuo songaila, nesuprasi jo, aš pernai maniau, kad išvis pridus antroje sezono pusėje, o jis atvirkščiai - geriau žaisti pradėjo, gal ir šiemet tokį šposą iškrės, norėtųsi tikėtis...o dėl klimos tai malonu, kad dauguma nuolat ant jo variusių dabar jau pripažįsta klydę arnba bent jau tyli ir nesiginčija...
2014-12-08 08:37:23 Cituoti
Paslapčia tikėjausi Nolan Smith, nes lyg ir buvo ženklų, kad nors šioks toks kontaktas buvo. O kažko kokybiško sulaukti iš Europoje pasitrynusių, tai per daug gerų kortų vienu metu reikėjo sulaukti. Jei viskas pagal labiausiai tikėtina scenarijų tai iki TOP16 apsitrins ir bus patikimas gynyboje. O visa kita prognozuoti - loterija.
Pats pirkinys reikalingas. Kol kas smalsiausiai kiek prisidės per varžybas su Sarsariu.
suiluap2014-12-08 08:11:44 Cituoti
http://instagram.com/p/qxyyO_OtWe/ vasarą Cherry lošė San Francisco ProAM lygoje vienoje komandoje su Dentmonu :) (#23 Cherry) ir iki finalo toje lygoje nukeliavo tikrai, o ar laimėjo nepamenu. Tai visai tikėtina, kad Dentmonas galėjo rekomendacijų jam duot
ferre122014-12-08 00:48:01 Cituoti
>> fannuo86m:
mldc, sudblamblaclaascio zydriukai nebesisakos ir padnoskiu aikstej nebekaisios ;) ;) ;)
2014-12-08 00:22:41 Cituoti
On April 27, 2013, Cherry was arrested for disorderly conduct and resisting arrest after he was involved in a fight in front of Stockman's Bar in Missoula, Montana. IR BET KAM I KAULUS DUOSIM :D
MGAC2014-12-07 23:53:10 Cituoti
>> Armored: kas dėl Krapiko taktikos, tai reikia būti visišku kietakakčiu, kad neįvesti į puolimą bent jau pikenrolo su puolėjais aukštai ...
makabibas2014-12-07 23:32:47 Cituoti
>> jimboo: na taip, mano kalte cia, isiskverbiau i diskusija, parasydamas ne i tema, bet man tiesiog pati ranka pakilo rasyti, perskaicius koki tu moterisku argumentu buldozeri uzstumei ant pasnekovo ir istumei i tokia nepavydetina padeti
Armored2014-12-07 23:27:14 Cituoti
Įvedus šiek tiek į kelią šitą diskusiją apie naujoką (rimtai jei norit apsimėtyti fekalijom - yra tam tema sukurta).

Stebint paskutines 4-5 rungtynes mano spėjimas toks: atsigavusių žmonių skaičius bus gerokai mažesnis nei kai kurie čia tikisi.
Labiausiai atsigaus Gudaitis, nes pastarajam mirtinai reikia kas kamuolį paduotų. Tiesa, jeigu jis nori kada nors iki rinktinės prisikasti turės išmokt nors kažkokį žaidimą 1v1.
Antras atsigavęs (tarsi ir nemiręs buvo, bet vistiek) - Andersonas. Matosi žmogui sunku būti pagrindiniu sg, atsarginiu sf, kartais dar ir įžaidėju, o gynyboje kamšyti spragas. Dar neatėjo nauji metai, o jis atrodo gerokai nuvarytas. Sveikatos problemos irgi ne iš niekur atėjo.
Kariniauskas. Jo, skamba kvailai, bet pabandykit pažiūrėt iš kitos pusės. Jam per sunku būti įžaidėju. Gintis jis gali, bet puolime jam trūksta elementaraus sprendimų priėmimo greičio. Dar vienas dalykas - jis buvo sg. NKL jis žaidė kaip sg, iki U20 jis buvo sg. Tik po to buvo perdarytas į pg. Jis 198 ūgio - pakankamo ir sg pozicijai, gali žaisti nugara kaip sf ir tas prasiveržimas pro kairę yra pusė bėdos. Kada jam nebereiks galvoti apie komandos sustatymą turėtume išvysti kitą žaidėją. Aš aišku galiu klįsti ir viskas gali nesuveikti, bet tam spėjimai ir skirti.
Žaidėjai, kurie tikrai neatsigaus net ir su nauju įžaidėju:
Songaila. Sorry, bet čia jau viskas. Jeigu net LKL Kulvietis tave maudo - reikia daryti išvadas ir greitai. Prisimenat OŽ atranką ir kas sustabdė tą 222 milžiną? Tai va, atrodo tas žmogus jau atžaidė. Galima kalbėti apie veteranus įgyjančius formą kada reikia, bet matykim ir kitus dalykus. Prasta gynyba, prastas puolimas, plius krūva sprendimų, kuriuos sunku įsivaizduoti priimtus žmogaus su tokia patirtimi. Kad ir kaip keikėm Klimavičių, pastarasis geriau kovojo dėl kamuolių ir geriau gynėsi, plius karts nuo karto kokį bloką išrašydavo. Ne stebuklas, bet šiam momentui atviras klausimas kas būtų geriau dabar.

Galiausiai yra labai didelis (gal ne esminis) klausimas kaip Krapikas pasikeis gavus šį papildymą. Visai realu, kad toliau žaisim tą patį žaidimą per kraštus aukštiems, nebus jokių esminių pasikeitimų žaidime 2x2, tik gal prasiveržimų bus daugiau. Gynyba prieš pg turėtų pagerėti, tai faktas. Truputį sunku žiūrėti kaip Kariniauską apibėga, o Lekavičių tiesiog nustumia Broadus. Tačiau puolimas ir toliau pilnai likti toks pats neišraiškingas, užtenka tik pasakyti, kad sistema nebloga, nereikia nieko keisti. Tik dėl kamuolio persivarymo bus ramiau.

Reziumuojant, viską parodys laikas, gaila, tik kad pirmą įspūdį susidaryti negalėsim šią savaitę. Manau, ir be pasiruošimo žaidėjas galėtų įbėgti 5 minutėm pasidaryt. Gal kažkiek sujauktume planus varžovams, ko visiškai nesugebam pastaruoju metu padaryti.
2014-12-07 22:46:51 Cituoti
>> jimboo: Blemba turiu taves atsiprasyt, kad sukalidinau tave - dabar permeciau postus ir tikrai rasei pries mane apie Songaila, todel turbut pirmiausia pagalvojai, kad mano pirmas komentaras apie Songaila yra skirtas butent tau :) Pasijautei uzkalbinta, pasijautei diskusijos dalyve, oponente, o as taip issyk grubiai su tavim. Nepyk ;) Siaip tas komentaras apie Songaila buvo adresuostas iki taves parasiusiem KGarnett, Zergui ir simuiZ. Nenoriu pasirodyt nemandaugus, bet tamstos kaip ir kitu moterisku, nelabai skaitau komentarus parasytus sporto tema. Taviskius perskaiciau tuos, kuriuos man adresavai, nebutum adresavus - praskipinciau kaip iprasta. Neisizeisk, peace.
Master H2014-12-07 22:39:20 Cituoti
>> makabibas:

Faktas, kad tu atejai.
Master H2014-12-07 22:35:47 Cituoti
>> jimboo:

Koks tavo vardas ir kiek tau metu?
jimboo2014-12-07 22:25:33 Cituoti
>> makabibas: tai jis su manim ir pradejo diskutuot. O tu tai faktas, kad atejai. Pamatei pirmus kelis postus ir sovei nesamone, noredamas isivelt i diskusija, nes is niekur daugiau negauni demesio. Vat tokia liudna tiesa.
Gerai zviozdos, eikit pamoku ruost, as einu miegot, nes jau spaminam vel.
jimboo2014-12-07 22:20:56 Cituoti
>> Ponulis tromoos: tai vat butent kad tu ir atsakei pats pirma i mano posta, nes cia as apie Songaila ir pradejau. Tai kaip cia dabar iseina kuris kuri?
makabibas2014-12-07 22:19:47 Cituoti
lukui nepaejo kelios varzybos ir jimboo iskart irzli pasidare, puola ant normaliai bediskutuojancio ponulio.. konkurentas naujas komanda papilde, matyt, ir namie pradejo jaustis itampa
jimboo2014-12-07 22:10:27 Cituoti
>> Ponulis tromoos: tai kad tu sauni logikos neturinti posta, o po to teski mazdaug "atsikniskit". Kazkas kazka kazkur sake, Kleiza ar dar koks, o tu kaip papuga perrasai cia. Pats savo nuomone turi ar ne?
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime