Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
2014-11-06 14:36:43 Cituoti
>> Tomasson: kiek like bilietu?
Tomasson2014-11-06 14:34:25 Cituoti
Kaip ir sakiau, už 50lt galima nusipirkt bilietą į šiandienos varžybas.
Tomasson2014-11-06 14:34:24 Cituoti
Kaip ir sakiau, už 50lt galima nusipirkt bilietą į šiandienos varžybas.
TiMac2014-11-06 14:26:51 Cituoti
>> skiela: na Jerellsas kol kas nespindi ir beveik i minusa varo, sumeta tu taskeliu, bet siaip daugiau naudos priesininkam duoda, del Langfordo tai cia manau nieko naujo nebus, sumes 20+ tasku, svrabiausia butu isjungti Kaimokoglou is zaidimo ir puolime ir gynyboje labai reiksminga persona, kuri cementuoja viska.

2014-11-06 14:24:51 Cituoti
Tad nenustebčiau, kad ir mūsų gynėjų kiek kita rotacija galim pamatyti nei iki šiol EL>
2014-11-06 14:23:36 Cituoti
Trumpai bandžiau prisiminti ir permesti statsus ką čia mums gali Unics iškrėsti naujo. Laiko trūksta, bet kai aikštelėje bus

Jerrells,
Zisis,
White,
Kaimakoglu
Sani kidze

suprasiu, kad ne pagal graiko planą vyksta varžybos ir ieško papildomų kozirių bei tramdo Langdfordą. Bei ten be žvaigždūnų ir statsu darytojų Sanikidzė ir Kaimakoglu pagrindiniai pergaliu kalviai.

2014-11-06 12:40:35 Cituoti
Reklaitis viena atskira tema.

Bet kritikai pasitelkti smulkmenišką, fašistuojantį, kremliui lojalių subinių laižytoją tai gal nereikia. Račas būtent toks ir yra. Px ar dėl psichinių negalavimų, ar dėl kapeikos, ar iš idėjos. Jo veikla tai patvirtiną vienareikšmiškai ir nuo kokių 2005 metų. Plius veikimo schema pagal tam tikrą apmokymams naudojamą modelį. Paskutiniu metu visiems iki galo apsišvietė, nes nuo kritikos šaratai galutinai susisuko. O apie "polemikos" modelis paskutiniu metu sugeba veikti tik taip:
https://www.facebook.com/video.php?v=102050 55972983971&set=vb.1382424717&type=2&t heater
Zergas2014-11-06 11:34:33 Cituoti
>> Peckelis:

kieno rogese sedi, to dudele ir giedi. tai taikoma praktiskai visiems zurnalistams todel nereikia cia perdaug stebetis uzsakomaisiais straipsneliais be uzsakymo numerio. rytas turbut greit pereis po tele3 sparneliu, matyt todel perima nelabai grazias tradicijas, o gal tiesiog zmogutis nori populiarumo iskeldamas "aktualia" problema i dienos sviesa :D
2014-11-06 11:27:42 Cituoti
>> kiesha0489:
straipsnis apie tavo minimo straipsnio autoriu.. ganetinai idomu buvo paskaityt :) nors Racas man irgi simpatiju nekelia.. :)
http://racas.lt/gediminas-reklaitis-triochala/
MrVycka2014-11-06 11:08:11 Cituoti
nėra ko pridėt prie kgarnett komentaro...visiškai tiksliai pasakyta...
KGarnett2014-11-06 10:44:22 Cituoti
Gerai kad bent autorius aiskus, nezinau ar cia man dejavu ar kas, bet atrodo kad visai neseniai toki pati Reklaicio straipsni jau skaiciau. Nelabai suprantu koks tikslas rasyti toki rasineli, kur nepateikiama visiskai nieko naujo. Toks jausmas, kad tv3 vadovai ipareigojo parasyti, tai ir pyrstelejo. Normaliem fanam stebint visa istorija, aisku kodel neskelbiamos tikrosios sumos, Reklaiciui manau irgi, bet juk reikia visokiems kolukieciams duoti peno vel iziebti kibirksti...
2014-11-06 10:33:31 Cituoti
http://www.zinios.lt/sportas/zinia/2014/11/06/nuom one-atskleiskite-kiek-skolingas-zalgirisjuk-tai-tu ri-zinoti-kiekvienas-lietuvis
2014-11-06 09:30:12 Cituoti
Manutd puiku. Plius dar ne iki galo subrendusiam žaidėjui ir psichologinis faktorius svarbus, kad ir pavienio kone atsitiktinio kredito gavimas. O viską suderinti tikrai galima, tiek svarbesniems pailsėti, tiek varžybų ritmas kai bus ir 4 varžybos per 10-11 dienų yra ir kitų aspektų.
Pas forumo kompanija jaučiasi kiek išankstinis nusiteikimas ar angažuotumas. Ir nieko keisto kai vietinis nova roma tiek metų nesveika atmosfera kūrė. Tad be įrodymų čia greičiau išsigalvotu gandu apie naują legioną patikės, o kas kiekvienam įrodymas tai dar mįslė, ypač kai forumą buvau primiršęs. Brūkštelėjau red_devil nuorodą, kad Lekavičius jaunučių, jaunimo rinktinėse buvo labai produktyvus žaidėjas su aukštu naudingumu t.y. jis ilgą laiką buvo prie lyderių, o ne per paskutinius metus išaugo. Tiesiog rašiau iškart po jo komentaro tai kažkokio papildomo aiškinimo negalvojau, kad reikia. Tai iš lentelės nusprendė, kad Dimšą aukštinu. :D
Dėl įvairių aplinkybių, pagrinde jaunimo ugdymo vientisumo nebuvimą (pradedant pirmų KK triobet apie gal 2006 ir vėlesniu mėtimusi kasmet) bei finansų paleidom talentingiausią Saboninėje užaugusių savos kartos žaidėją - Grigonį. Smagu, kad Gudaitį nuo pajūrio laiku užmatė atsiskleidžianti. Į legionierių auginimą be finansų dar ir tiek ir minučių priaukota, kad su anais ištekliais net nesuvokiama. Dabar vienaip ar kitaip ilgai tik su rizika šaudysim ir jaunimą, ir legioną (apart poros mochikanų, klubo simbolių ir pamatų). Visuotinai pripažintus talentus aka Sedekerskis ar tas pats koks naujas Grigonis, Gudaitis būdami 16m tikėtina šiuo metu jau neš mėsas kur toliau. Tai ar galim švaistytis. Savu laiku Kalnietis ir už ausų trumpam buvo kilstelėtas dėl fizinių savybių. Milaknis jau pilnų dvidešimt iš Tauragės į Kauną kėlėsi tai buvo juokaujančių, kad jei net visada 100pr taiklumu mėtis užmindamas tritaškio linija bus minusinis, nes gynyboje rėtis, reikia, kad neužmintų. Bendrą nuomonę tik prieš kokius 4 metus Petrovičiaus pasitikėjimas pakeitė. Bet ne be aplinkybių Brown taupėsi, Capinas kiauras visiškai, o DC antra versija downgrade absoliutus. Tokių pvz sočiai su jaunimu reikia ir meduolio. O dėl vidinio komandos klimato (TiMac minėjo) tai štabui tik surasti laiko kolektyvui tinkamu metu, o visą kitą bendras autoritetas daro savo, o jis tikrai šiemet yra. Bei juk turim pripažinti, kad su registravimu vėl galim turėtų bėdų. O jei ir taikomės į EL tai Lipkevičius, Ulanovas kad ir dėl driblingo ir yra labiau kraštai nei gynėjai. Tad nemanau, kad reikia skolinti. Dimša asmeniškai jau dabar ginasi visiškai padoriai, kad bent arti to pultų. Kol visi taip komandiškai aria gynyboje (apart senių bokštų poroje LKL mačų) to dauguma nepastebi. Kuo mes per pora sezonų galėtumėm jį pakeisti? Iš Ž2 ir per rūką nieko į gynėjus dar nematyti. Grėstų stiprintis kokiu Leonavičium (pagal sezonus iki šio) ar kuo pan, nes Juškevičius pagal dabartinės komplektacijos rėmus per brangus. O kaip minėjau ir anksčiau labai realu, kad žiemos mėn susistums ne viena savaitė kai LKL varžybų bus grustis. Taip, kad Ž reikia Dimšos 12-13 žmonių rotacijoje, o ir jam kur jis jau tokias treniravimo sąlygas gautų ir tokius trenerius ir partnerius. Kaip tais ar tikrai nėra rizikos kaip minėjai kokioje Hueskoje nepasimesti. O tada jau sau įrašą karjeroje minusinį užsidėtų.
manutd2014-11-06 02:09:29 Cituoti
>> TiMac: Niekur as nerasiau, kad reikia Dimsa proteguoti isskirtinai. Kas liete tas 30min. tai mintis buvo, kad vs Mazeikius 30min. gauna Dimsa, vs kitas komandas 30min. gauna Ulanovas, Lipkevicius. Viskas ne del Dimsos o del superkompensacijos ir organizmo paruosimo kruviams. Jeigu duosi LKL du kartus per 72 valandas Ulanovui po 30min. varyti vien de to, kad jis labiau nusipelnes uz Dimsa, tai atejus EL rungtynems Ulanovas gali buti nuovargio fone. As tenais 30min. skyrimo racionaluma pagrindziau treniruotumo principais. Ir kad Dimsai 30min. galima skirti tam, kad islaikyti sviezius kitus zaidejus.

Siaip viskas gerai su tavo argumentais. Dalis gal tik ne visai man skirta, nes as siaip esu tos nuomones, kad Dimsa reikia skolinti, o ne proteguoti. Variantu yra visokiu Gal Kalev'ui reikia, nes jie tenais 8-iese zaidzia, o VTB lygis Dimsai butu gerai. Gal antra Ispanijos lyga, gal dabartinis Grigonio klubas, norint tikrai butu galima surasti tinkama Dimsai komanda ir gal net veliau ispirka nuplesti. Zaistu Dimsa, tai jauciu ir dabar nba skautus domintu, nes tenasi ypac sureiksminami zaideju fiziniai sugebejimai, greitis, suolis, duomenys pvz. ranku, koju ilgumas ir pan. Daznai net nereikia butu tinkamu zaideju NBA, reikia buti matomu bile pakviestu, bile ispirka sumoketu, bile zaidejo verte pakeltu.

Nelyginu Dimsos su Caboclo ar Nedovic'iumi, bet siemet juk Raptors'ai stipriai surizikavo, nors turbut galejo Caboclo imti ir antrame rate, ir viskas del perspjektyvos ir geru zaidejo duomenu. Nedovic'iu irgi aukstu saukinu pakviete Warrios, nors po sezono atsisveikins su juo, gal net bandys i mainus itraukti. Bet Rytas gi ispirka nuplese. Tiesiog siam momentui nei Dimsai gerai, nei Zalgiriui gerai. Realiai uz treniruotes mokama Dimsai ir tiek.
2014-11-06 02:09:17 Cituoti
Su Kumpiu pavyzdy uzskaitau, geresni palyginima sunku butu rast. Realiai labai panasus tiek stilium, tiek duomenim, tiek turbut ir palei zaidimo IQ.
Siaip as dar misliju, kad gal Dimsui jegos truksta su vyrais zaidziant - gi kudas kai dviratis. Ulia irgi kudas, bet to kojos tvirtos ir ant zemes jis tvirtai stovi.
GodLess2014-11-06 02:00:59 Cituoti
manutd
is dallies teisingai rasai, bet nu nereikia dirbtinai zaidejo kaip sakant uz pakarpos kelti. Krapikas ne karta minejes, kad visi lygus ir bet kas gali issikovoti minutes ar starto vieta. Ir abejoju ar cia yra pagrindo netiket. Ka jau Ulanovas kazkoks numyletinis ale? Labai abejoju. Tiesiog zmogus dirba, irodo per treniruotes ir gauna vis daugiau zaisti ir zaidzia taip, kad isvykos rungtynese su efes susodina 19 pts ir labai prisideda prie sunkios pergales. Bus vertas Dimsa jo vietos, tai nepergyvenk manau tikrai ja gaus. Tas pats Ulanovas kiek teko girdet vienas labiausiai hardworking komandoj, tai nenuostabu..
TiMac2014-11-06 01:01:51 Cituoti
>> manutd: Tai Lipke su Ulanovu irgi taip pat savo laika per kelis isejimus isnaudoja, niekas nezaidzia istisai savo laika, cia ne NBA , kur lyderiai su minimaliu poilsiu zaidzia, na taip NBA ir dar laikrasti galime prideti, bet jie del to susidurs su bedom ka ir pats aprasei...

Kitas dalykas, logiskai ziurint pries kokius Mazeikius gal ir verta duoti kokiam Dimsai tas 30 min palakstyti, bet yra komandos vidaus klimato niuansai, kodel Dimsa turetu buti isskirtas is kitu? Nemanau, kad Zalgirio zaidime vykdomoje pilno suoliuko rotacijoje gali reikstis koks nuovargis, taip pagrindinius zaidejus Andersona, Jankuna, ar veteranus galima kiek pataupyti, bet naturalus klausimas gali Lipkei, Ulanovui Milakniui kilti kodel jie savo darbu issikovoje minutes jas turi atiduoti avansu kazkokiam pieniui? Juk jie cia ir ne del malonumo zaidzia, kiekvienas pasirodymas, tai ne tik pasirodymas savo komandos treneriams, sirgaliams, bet ir skautams, agentams, visi dirba del geresnio kontrakto rytojui...

Dar vienas niuansas, Dimsa nera J.V, D-MO, Kleizos lygio megatalentas Europos mastu del, kurio reiktu i kai, kuriuos niuansus nusispjauti

Ir isvis man idomu is kur tos kalbos apie kazkoki Dimsos supertalenta, cia vien del to, akd kai pacukas buvo i keleta stovyklu pakviete ir itrauke i Mock Draft'a? Aisku musu salies purvasklaida irgi savo darba padaro, O siaip siuo metu as galiu isskirti tik fizinius jo duomenis, daugiau ne vienoje zaidimo srityje nematau jokio jo isskirtinumo, mano nuomone neplenciant universalumo, nepagerinus taiklumo jis tebus pagerinta Modesto Kumpio versija irgi bahuriukas su nuostabiais fiziniais duomenimis, maziau ispopsintas variantas.
manutd2014-11-06 00:16:07 Cituoti
>> Kardinolas: Koks juokingas tas tavo pavyzdys su darbu :DDDD negalima iprasto darbo su sportu lyginti, visai kiti principai. Darbe juk nebuna treniruociu, ir veliau nebuna rungtyniu, tenais is esmes visuomet rungtynes. Tad tas tavo pavyzdys labiau tiktu Kobe'i Bryant'ui, ale tau nekrenta Kobe, tai tu dazniau metyk, kad pagautum metima. O Dimsai niekas is cia esanciu nesiulo neadekvaciai kamuolio i rankas pasuoti ar pan.

>> TiMac: Matai Dimsa zaidzia tas 11min. bet dazniausiai per du ar tris kartus jas zaidzia, kas esat zaide krepsini, tai zinote, kad ne suns papas ritma pagauti kaip tave imeta i aikste ir po poros minuciu keicia. Krapikas paskutines kelias rungtynes Vene ir Dimsa leidzia antro kelinio gale kartais ant 1:14 kartais ant 14-19 sekundziu, kartais ant poros minuciu. Ka jau tenais zaidejas turi stebuklingo parodyti, kad Trecia kelini nuo pradzios pradetu? Manau ir pora tritaskiu nieko nepakeistu. Ypac, kad per pora minuciu ir kamuolys iki taves gali neateiti.

Tas pasiulymas leisti zaidejams kartas nuo karto po 30min. pazaisti yra 100% logiskas is treniruotumo puses. Pvz. Zalgiris turi rungtynes sestadienis LKL, Pirmadienis LKL, Penktadienis EL. Tai tegu Sestadieni vieni zaidzia po 30min. pirmadieni kiti po 30min. visi bus Superkompensacijoje ant Penktadienio EL. Jeigu kas nezino kas ta superkompensacija tai pasidomekit as suprantu, kad ne visi esate Treneriais dirbe ar dirbate. Paprastai pasakius superkompensacija yra kai po rimtos treniruotes/rungtyniu organizmas atsigauna virs savo galimybiu t.y. patobuleja, todel reikia visuomet taikyti ant superkompensacijos.

Geriausi maratono begikai distancijos pradzioje daznai bega tempu virs savo galimybiu(t.y. tokiu tempu kokiu visos distancijos neisbegtu). Kodel jie taip daro? Atsakymas, kad nuteikti organizma ilgam, intencyviam darbui. Nes organizmas visuomet duoda griztamaji rysi. Jeigu organizmo nenuteiksi ilgam, intencyviam darbui, tai jis gali tave ir pavesti. Todel zaidejams suteikimas 30min. per rungtynes, viena diena vieniems, kita kitiems is esmes butu geras sveikintinas, logiskas dalykas nes nuteiktu organizma rimtiems kruviams ateityje. Nes jeigu to nedarai, viskas atsiremiai i adaptacija, organizmas adaptuojasi zaisti po 11-20min. ir jeigu viena diena tektu zaisti ilgiau, zaidejui gali buti fiziskai per sudetinga. Zaidimas po 11-20min. tai is esmes yra treniruotumo palaikymas, o zaidimas viena diena po 30min, kita po 5-10min tik prasibegiojimui jau galetu issaukti superkompensacija, kurios metu zaidejas fiziskai tobuleja.

Tai niekuo nepanasu i Seskaus filosofija, kur pagrindiniai diena is dienos po 30min. varo, tai anksciau ar veliau issauks formos bangavimus gali net stresines traumos prasideti.
2014-11-05 20:48:08 Cituoti
Kas del Dimsos, tai labai geri Treisio ir Kardinolo komentarai - viskas sudeliota i lentyneles, nera ka bepridurt. Realiai issemta tema.
Tomasson2014-11-05 19:49:31 Cituoti
>> vilius015:
Tikrai taip. Bet manyčiau ryt bus paskelbta prekyba, nes atsiėmimas abonentų turėtojams buvo tik iki šiandien, tai gal vis dėl to likutį parduos.
vilius0152014-11-05 19:46:26 Cituoti
O y maca sporto haleje bus ileisti fanai ar tik tie kurie abonimentus turejo?
Kardinolas2014-11-05 18:53:24 Cituoti
>> skiela: sutinku, tamsta rašote taip, kad tikrai ne kiekvienam suprantama.
jimboo2014-11-05 18:48:24 Cituoti
>> skiela: tu nejuokauk su tom 30min.. zaidejai cia kritiniu atveju tik tiek losia, jeigu nera i ka pakeisti arba treneris nerimtas. 11min kaip startuoliui yra labai gerai.

As jau dabar matau, kaip butu jeigu tarkim Dimsa lostu ir nepateisintu daugelio lukesciu "na.... ta Dimsa lop... Krapikas laiko", "dalbaj.... Krapikas, Sara geriau leist", "tam Dimsai RKL'e lost" ir t.t.
Tegul jis per siuos metus, bent treniruotese irodo, kad vertas daugiau laiko, tai galima kazka dar apie ji ir kalbet, bet pakolkas tai yra toks koki ji matom. Matem ir vasara su bendramziais, kur nesamones dare ir visai nezibejo, matem ir Zalgiryje pernai, bei siemet. Nieko jis daugiau nesugeba ir neprisigalvokit nesamoniu, kad jis kazka gali nuveikti. Jeigu Milas ir jauniausieji nuo pernai padare dideli suoli, tai sitas per kelis metus ta pati s... mala atsiprasant ir kaip jus to nematot? Kiekvienais metais vel bus sakoma, kad turi potencialo, taip kol sueis 27metai. Galiu duot b... nukirst, kad jis sita sezona ir isliks toks kelmas, koks ir buvo. As jau geriau statyciau uz Milo dar didesni zingsni i prieki, nei uz to Dimsos.
2014-11-05 15:58:21 Cituoti
Kardinolas:

Su TiMac mes tai susišnekam. O va kai kam tai reiktų ne tik perskaityti, bet ir suprasti kas parašyta.
imp2014-11-05 14:27:04 Cituoti
ka cia diskutuot apie kazkoki prospekta,jei tik prie plazos produktyviai minutes isnauduodavo, o tas buvo dar ir del nerasytos taisykles deka - naujai imestas is nkl, noras pasirodyt, plius tuo metu prie komandos salyginai aukstesnes nei top 16 ir tas jo energijos proverzis buvo tinkamai panauduotas. Nuo to laiko nieko aplamai neparodo. Tais metais nors nebijodavo mest nuo troices ir pataikydavo, o dabar sis elementas pranykes. Aplamai ka cia sneket,kai Lipke gaves savo progas jas isnauduoja ir nedvejodamas meta, o kas svarbia tai kad metima kardinaliai paslifaves nuo pirmu dienu. Bl cia prie plazos laiku bete pacanai stebedavos kaip cia jis paimtas i sudeti, nors tarp ju visiskai neissiskirdavo..
Kardinolas2014-11-05 14:11:59 Cituoti
>> TiMac: nekreipk dėmesio į skielos svaičiojimus.

Čia panašiai kaip darbe blogam darbuotojui sakytum: "nu jo, truputį neina tau čia darbas, bet turi potencialą, tai gal va padirbėk su geresniu klientu, dar administratorė tau pagelbės" - kur čia taip būna? Aš irgi norėčiau.

Skiela, jau vien tai, kad pateko į pagrindinę sudėtį žaidėjui ir yra tas šansas. O ar jis juo pasinaudos, sunkiai dirbdamas, ar ne, priklauso tik nuo jo darbo ir talento. Jei nesugebi nukonkuruoti kitų, tai sorry, it's just business ir ate.
Nevykėliams, tinginiams ir kitokiems pagrindinėje sudėtyje vietos neturėtų būti.

Vidutiniškai žaisti 12 minučių ir taip yra daug. Daugiau, negu pakankamai, kad rezultatus rodyti.
MrVycka2014-11-05 13:52:17 Cituoti
būtent, kad dabar tai jau nereikia lapukų visokių atsiminti, kas kiek vertas, tas tiek žaidžia, nu niekaip neįtikintų, kad kažkas sodinamas dirbtinai, jei atrodo geriau už savo oponentą...
TiMac2014-11-05 13:34:24 Cituoti
>> red_devil: as lygiai taip pat manau, kad viskas pagal zaidimo lygi sudeliota teisingai ir jei tarkim isejes Dimsa suzaistu gerai tikrai nemanau, kad butu dirbtinai sodinamas ant suolo.
red_devil2014-11-05 13:26:39 Cituoti
TiMac tai butent, ir tos minutes ka surasei yra visiskai saziningos ir pagal ju rodoma lygi, ir nematau, kad kita sezona butu kitaip, nes kiek atsimenu, lipke dar tures garantuota 1 m. sutarti kitam sezonui, milaknis turi +1, o ulanovo sena sutartis lyg ir baigsis po sio sezono, bet net neabejoju rasysis nauja, taip pat neabejoju, kad arba susigrazins pociu, ar ims kazkoki legioneriu i sg/sf pozicija ir kitam sezonui, tad dimsai daug minuciu nera ir netolimai ateiciai, nebent pats jas savo zaidimu issikovotu, tada gal is lipkes ir galetu atimti viena kita minute...
MrVycka2014-11-05 12:37:52 Cituoti
nuvalkiota ar nenuvalkiota, bet teisinga ir tiek...įrodinėti turi per treniruotes, om ir nėra taip, kad žaisti visai negautų, tad treneriai mato, ką jis įrodinėja...
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime