Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
2014-11-04 10:29:58 Cituoti
Gyti, tu kaunietis?
Bei galima pagalvoti, aš eb vienas (o ne puse komentatorių) skubiai ir ne raštingai dėstau mintis.
Tu esme žiūrėk. o man tikrai ne px kokie miesto tarybos nariai bus, kas miesto pinigus skirtis ir koks tų žmonių patriotiškumas, nusiteikimas miesto atžvilgiu, koks požiūris į Žalgirį.
2014-11-04 10:17:49 Cituoti
>> Peckelis: Pritariu, eilinis skielos komentaras nei i tvora nei i meta. Daug rasyta, bet kas parasyta vel suprast sunkiai pavyksta. Minciu suoliai bbs zino kokie. Be to, nzn kur ten skandalas gali but,kad kazkoks lopinys palaiko ne zalgiri. Nei ten koks didelis politikas nei ka, siknius supistas ir tiek kazkoks. Kur kame problema?
2014-11-04 10:02:56 Cituoti
Andriuškevičiau, peckeli čia tu?
2014-11-04 10:01:29 Cituoti
toks jausmas, kad skielai kalnapilis visa likusi neparduota alu is arenos padovanojo, kai buvo skubiai keiciamas remejas :) a to kas antram poste konkretus nubludinimas :)
2014-11-04 09:30:01 Cituoti
Blyn tik su klydau, padarykit pagaliau edit funkciją. Jis ne miesto savivaldybės tarybos narys, o tik kandidatavo ir vėl bandys už mažiau kaip pusmetis patekti. Sumaišiau su tarybos nariui Simonu Kairiu, jis ir Mikaičio dešinioji ranka. Bet kiek seku facebooke juos tai pažiūros identiškos, tad ir suklydau skubiai rašydamas.
2014-11-04 09:24:18 Cituoti
Yra toks visuomenės veikėjas, save vadina kauniečiu (Kauno m. savivaldos tarybos narys), politikas, liberalas (liberalų sąjūdis) Paulius Andriuškevičius. Dėl ko čia rašau? Pagal posakį tauta turi žinoti savo didvyrius.
Kiek pamenu Žalgirio caras tiek jo dėmesio per 365 dienas nesusilaukdavo net kontraversiškiausiais epizodais kiek dabar per savaitę Ukraina sulaukia jo palaikymo ir Rusija keiksmų. Viskas kaip ir gražu: žmogus reiškia savo emocijas, gal taikosi į didžiąją politiką, krepšinis ir ligoti milijonieriai, žmonių partija jo nedomino. Apleisti Kauno pastatai domina ir tai rimta problema, ką nuveikė be jų garsinimo nežinau, bet ne apie tai. Bet tereikėjo Žalgirio krepšinio klubui išsiskirti su Romanovu ir vėliau Deimantavičiūte, perimti Arenos valdymą prasidėjo tokių keistų pastabų, kad nebe suprasi kas ir kaip. Reikia atimti iš Ž arenos valdymą argumentų nėra (Caras suprask gerai saviems tvarkėsi px, kad krepšinio klubas nematė jokių arenos pinigų, finansinių ataskaitų jokių nereikalavo). Dažnai pasisako ne liberaliai, o kategoriškai ir su pagieža, bet galvojau jauniklis dar apsiplunksnuos (pats turiu liberalams Lietuvos mastu simpatijų). Kad pasijuokia dėl kapinių priežiūros paskolos krepšiniui veik natūralu ir suprantama. Bet kai facebooke perskaitai kaip elgiasi potencialaus mero, liberalo sąjūdžio Kauno sk. vado Mikaičio dešinioji ranka jau senokai man kaip kauniečiui nebesuvokiama. Sistema tokia viską sugriauk dabar ir kitus apjuodink, nes artėja rinkimai ir juos reikia laimėti.
Visa jo veiklą gražiai iliustruoja ir manęs nei kiek nestebina, kad per sekmadienio krepšinio varžybas palaiko Klaipėdos Neptūną (jis kažin ir Žalgirio areną tai komandai nori atiduoti?).
Tik smagu, kad ir be jo judėsio arenoje ir facebooke užsipublikavo ką palaiko:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid= 10154813717795088&set=p.10154813717795088& type=1&theater
Nuotraukoje Ž arenos kube Maksvytis ir įrašas:
Visi Kauno kapinių priežiūros vyrų krepšinio komandos fanai!!!! Go #Neptūnas!!! — prie Žalgirio Arena.


https://www.facebook.com/photo.php?fbid= 10154813717795088&set=p.10154813717795088& type=1&theater
manutd2014-11-04 02:13:58 Cituoti
>> TiMac: Klausei kieno laika duoti Dimsai.

Tame ir esme, kad nera Dimsai laiko. ta rasiau sioje vietoje: "nes matant Krapiko filosofija, tai nei per kur Dimsai laiko nenusimato ir nenusimatys." As buciau Krapiko vietoje, tai kaip ir anksciau rasiau duociau bet po kokius 3 kartus DImsai, Lipkeviciui, Ulanovui, Venei ir kt. po 30min. suzaisti, kad butu galima daryti galutines isvadas del zaideju.(nes treniruotes ne rungtynes) Siam momentui isties kaip SG Dimsa geriausiu atveju 3(kitos filosofijos komandoje butu 2-3), ir kaip SF tik 3-4(kitios filosofijos komandoje butu 2-3). Bet klausimas tai kam ji laikyti? Kokiam Rytui LKL'e prie bek ir mesk zaidimo tai butu super variantas, nes Dimsa ant transition'o pirmas bega, kuo panasus i Kuzminska. Prie "bek ir mesk" Dimsai butu kur kas daugiau laisvu plotu, kuriu jam reikia, ir kuriu nera prie Zalgirio propaguojamo pozicinio zaidimo. Aisku, Rytui ji atiduoti butu nonsensas, tad bent jau reiketu skolinti i komanda, kuri zaidzia bek ir mesk krepsini, Dimsos talento juk niekas neneigia.

Ta Dimsos funkcija treniruotese gali bet koks kviestinis Zalgirio dubleriu ar kitos komandos zaidejas atlikti.
Krapiko juk filosofija nepasikeis per diena, jam matomai SG privalo buti stiprus prie perimetro, kadangi Dimsos niekas snaiperiu nelaiko, ir greitu laiku laikyti neprades, tai jam niekas Zalgiri nesisviecia, nors siaip turi aiskius privalumus, kurie kitoje komandoje duotu dideli pliusa jam ir komandai. Dimsai dar tik 20 metu, tad dar ateinancius pora metu ji NBA gales kviesti birzoje, pora geru sezonu ant nuomos, kazkas pazes youtube video su n dejimu, gal pasauks antrame rate ir Zalgiris gaus isprika? Gal paskolinsim kazkam paliks ir numes simboline ispirka? Nes dabar nei Dimsai naudos, nei Zalgiriui naudos, alga mokama Dimsai ir tiek.
LaVejus2014-11-04 00:33:24 Cituoti
Na vel puse temos spamas ir neina nieko susigaudyt kas su kuo diskutavo, i tuos sociopatus ne nekreipt demesio reikia, o isravet kaip piktzoles. Jei zmogus nesugeba diskutuoti, diskutuoti i tema, pastoviai izeidineja kitus ir dergiasi, tai toki parazita reikia deaktyvuoti suvisam. Dar kazkaip galima susitaikyti su zemos morales ir intelekto zmogeliuku neargumentuotais komentarais, bet tie socialiniai parazitai kurie tersia per visas temas, tai galetu but ir dazniau istrinami, nes nei jie kazkam idomus, nei juos skaito kas nors.
2014-11-03 23:53:54 Cituoti
Aš Juske paminėjau su tom pavardem,kad jo kaip ir kitų senai nėra.
MrVycka2014-11-03 23:43:38 Cituoti
marčiulionio ir gusto neprikiščiau, marčiulionis iškart kaip atėjo pagrindiniu pg, taip ir buvo, gustas nemažai yra sužaidęs kaip pagrindinis, va lepinaitis tai jo, kaip ir pečiukas koks, kelys ar panašiai...
2014-11-03 23:30:17 Cituoti
Tai jei kalbi apie Juske, tai nepamiršk Lepinaicio,Marčiulionio,Gusto...
MrVycka2014-11-03 23:17:50 Cituoti
agurke, prikibai prie vieno konkretaus atvejo, kuris jei ir buvo kažkiek nekorektiškas - tai tik vienintelis atvejis per tą laiką, kol diskutuoju grįžęs, tad dėl savęs ir esmės gali netaikyti, jei jau net dėl tokių dalykų įžeidus...o konkrečiu atveju tai tiesiog keistoka pasirodė toks užtikrintas pastatymas juškės prieš lipkę, kad anam mažiau laiko duoda, kadangi rimtesnių paaiškinimų nebuvo, iš kur toks užtikrintumas, tai ir pasakiau, kad krapikas sun jaska tai gal geriau mato kasdien stebėdami...
agurks2014-11-03 23:06:48 Cituoti
>> MrVycka: tavo isijungimas i diskusijas buvo pasakymai, cituoju: "o tu įsitikinęs, kad geriau už krapiką su jaska žinai ir situaciją geriau seki?.. " kai nesulaukei atsakymo: "toks agurks šiaip pamatęs abu keliolika muinučių geriau žino, kuris labiau šiuo metu už kasdien juos matančius krapiką su jaska" tai yra du variantai: arba tu pats su savim nori diskutuoti sitam forume, arba kitas variantas: su Krapiku, Jaska, Philu Jackson'u ir kitais kasio druidais, nes paliubomu jie seka zalgirio ir kitus kasio ivykius. nu su tokiu poziuriu paliubomu greitai vienas is tu variantu ir ivyks, spek kuris?
MrVycka2014-11-03 22:48:32 Cituoti
tai o koks čia kariavimas?..juk jie seniai niekam neįdomūs, vieni kitiems keli žmogeliai tą patį parašinėja ir tiek...tai koks čia kariavimas?..manęs nei įžeidžia, nei prajuokina jau, net nebestebina, nemanau, kad ir kiti į juos dėmesį kreipia...
imp2014-11-03 22:41:16 Cituoti
nepagalvoji, kad aplamai nesiimdamas jokiu veiksmu po kurio laiko jie uzsipistu kariaut ir susirastu kita veika?
cia toks pastebejimas.
MrVycka2014-11-03 22:38:36 Cituoti
nė vieno nesu deaktyvavęs už postus į temą ir to nesiruošiu daryti, o kam patinka TARPUSAVYJE keliese kalbėtis ir kurtis naujus nickus, tai koks skirtumas, man deaktyvuoti užtrunka porą sekundžių, tai koks skirtumas, ar su vienu, ar su kitu nicku jie čia klouninsis?..
imp2014-11-03 22:31:01 Cituoti
nesakau, kad tu darai bardaka. Faktas, kad cia yra antipatija tavo pusen. Is savo horizonto pasakysiu, mane pati buvau zakalbalines cia seniau pries pora metu, kai dar aktyvumas saito gerokai aukstesnis buvo uz dabartini. O priezastys tau kaip ir kitiems puikiai zinomos - deaktyvacijos (kad su tavo nuomone nesutikdavom, papriestaraudavom arba siaip matydami, kad tu neteisus ir kita pasnekova bandai suvartyt epitetais sio saito skaityk patentuotais, tau atsakydami tavo paties stiliu..), + po deaktyvacijos sekdavo tavo uzbaigiamieji postai. Vnz, nu cia px vapse, apie tai isdiskutuota ir visiem viskas aisku. Matai skirtingai nei kiti, as i tuos dalykus pradedavau nebeziuret/ignoruot, kaip ir tavo komentarus, to pasekoj viskas kaip ir ok patapo, bet yra tokiu kurie tie dalykai visdar jibiot, ar dar kas, o tu kaip visad ir nenusileidi.
Esme tame, kad tu sakai tau px ir visa kita, bet akauntus vistiek deaktyvuoji. Nu tai ir velkas bumas toliau, o dabar isvis kur bepasirodai ten ne i tema kitu komentarai ir visa kita. Pradzioj su isorijom tikrai pasijuokti budavo is ko, bet dabar tai jau bloga nuo to sudo.
Sakau nebuvo taves, nebuvo ant ko vaziuot ir patikek cia tokia ramuma vyravo, kad bbz kada tokia cia bebuvo.
Nesakau tau nesireikst ar dar ka, bet viena dalyka gali padaryt tai ignoruot visus tuos deaktyvacijas palikdamas ramybej. Sakysi as tave cia mokau ar ka, tiesiog sakau kaip atrodo is sono ir kaip buvo kai buvai isvykes, tiek.
MrVycka2014-11-03 22:24:16 Cituoti
viskas paprasta: be manęs buvo ramu, aš grįžau - taip pat ramu, kuo puikiausiai įsijungiiau į diskusijas, ir toliau būtų juk visai ramu, toliau būtų diskutuojama apie žalgirį, o ne tos kelių metų nuvalkiotos "baikos" apie mane, kurios kitiems tai tikrai seniai neįdomios, kažkaip nesitiki, kad įdomios ir jums patiem, tiems keliems nevykėliams, kurie ir drumsčia vandenį...
MrVycka2014-11-03 22:09:23 Cituoti
matai - ką ir reikėjo įrodyti, kas be jo žalgirio temoje čia rašė ne apie žalgirį?..
2014-11-03 22:08:28 Cituoti
Kaip bebūtų, tavęs nebuvo, buvo ramu. Nebūtų toliau, būtų toliau ramu. O,kad pats kaltas dėl grįžusių išpuolių visiems aišku. Buvom deaktyvuoti visi už praeities nuopelnus :D
2014-11-03 22:06:26 Cituoti
>> imp: o tu apsimeti ar tikrai nezinai, kodel tokia ramuma buvo? ai tiesa, tu gi neesi po padidinamuoju stiklu.
MrVycka2014-11-03 22:05:13 Cituoti
imp, jei jau nori būti objektyvus, tai galėjai pastebėti pvz tokį dalyką: vakar grįžau, diskutavom kuo puikiausiai ir gana intensyviai, niekas nieko neužgauliojo, vienas bandė subalamūtinti vakar, bet niekas dėmesio nekreipė ir diskutavom toliau, ir nieko toliau nebūtų buvę, jei ne tas koralų impotentas kažkoks liamas neišlįstų ne kašio komentuoti, o konkrečiai kabinėtis, tai daryk išvadas, ar ašn čia darau bardaką, ar jkeli veikėjai, kurriems tik stumti terūpi,n daugiau niekas?..
2014-11-03 22:03:03 Cituoti
Vytukas siaucia :)

>> reddlobster6:

Nesvenciu amerikansku svenciu. Tu sventei? kaip issilaikes? linkejimai nuo desimalo, klause, gal kada mestelsi kazka nuo saves mailan?
imp2014-11-03 21:59:10 Cituoti
jau rimtai nebejuokingi tie prisipisinejimai prie vyckos. Anksciau is istoriju pakrizendavom perfrazuodami ir bla bla bla, o dabar tas pats ant to pacio.
Vycka, atostogavai ramuma buvo, viena kita banga ir fsio, viskas i tema temon jokiu srutu. Gal tu ignoruok ir tiek, bet ignoruok ne deaktyvuodamas akauntus, suprantu tau nesunku i tak dale knopke su ikona nuspaust.. bet ble taip tikrai neatsiginsi to sleifo. Zabei ir fsio. Zinok rimtai zjbys buvo ramuma.
2014-11-03 21:54:13 Cituoti
>> MrDundukas

Tu pasiskaityk dunduk, ka rasai, ar jau ant tiek baltuke smegenis isgarino, kad nebesupranti pats saves? :D

"ne, nu vis tiek toks agurks šiaip pamatęs abu keliolika muinučių geriau žino, kuris labiau šiuo metu už kasdien juos matančius krapiką su jaska.."

Taigi, dunduk, cia ne joks klausimas, tu parasei, kad agurks geriau zino, aisku tau, atmazu gejnijui su barzdele po smakru nezapadlo triochintis, tad ties tuo ir baigiu su tavim diskusija, beto greiciausiai su baltukes nugarintom smegenim visgi ne tvarkoj, tad su retardu gincytis menkas malonumas.
Beje, neatsakei del juskes? Kas cia per juske zalgiryje? :D Adas juskevicius? :D
Beje, budamas Ieskovu venk izeidinejimu, nes koks atsakovas paskui ta panaudos pries tave dar :)
2014-11-03 21:46:08 Cituoti
laimonce, kaip tau helovynas? kiek patvores moliugu iskirtai?
MrVycka2014-11-03 20:52:54 Cituoti
liam,. debiliuk, aš tai paklausiau, ar jis geriau už krapiką su šaru geriau išmano, o ne rašiau, kad jis taip rašė, o va tu kloune tai apsijuokei eilinį kartą:D:D:D vat pried ko čia rytas, čia tafgvęs tokio glučiaus paklausti reikia, nes nei aš minėjau, nei pastebėjau, kad kas nors kitas, išskyrusn tave, paminėjęs bent būtų:D:D:D
2014-11-03 20:24:45 Cituoti
MrVycka

dunduk, kur agurkas rase, kad jis geriau supranta uz krapika? pacituosi? Ir apie koki juske cia kalbi, dunduk? prie ko cia rytas?
MrVycka2014-11-03 20:24:16 Cituoti
bet labai jau skysrtai ta asmeninė nuomonė pagrįsta: vos ne turint tokius duomenis...tipo maža pavyzdžių, kai su tiesiog afigenais fiziniais duomenimis likdavo š vietoje, nors ir keisdavosi treneriai bei komandos, o su nesiulyginamai silpnesniais duomenimis nesulyginamai daugiau pasiekdavo?..
Zergas2014-11-03 20:19:49 Cituoti
>> kdf:

nu cia nusnekejai.lekavicius su kariniausku zaidzia tik todel kad daugiau nera kam.jei nupirks padoru maziuka-ju laikas aikstej kaipmat sumazes,o jei butu dar vienas pajegus kaip budavo anksciau,tai jie trintusi ant suolelio.tuo tarpu dimsos pozicijoj konkurencija gerokai didesne,cia yra anderson,yra snaiperis milaknis, yra senbuvis lipkevicius.ulanovas naujokas komandoj,bet kazkodel sugebejo issikovot sau minutes,o va tomas tapo savo paties seselis. galbut truksta uzsispyrimo siekiant tikslo?
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime