Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
Kardinolas2014-10-29 13:19:53 Cituoti
>> Filtracijus: Kaip kažkas rašė, alus arenoj 8 pinigai (po euro įvedimo bus, spėju, 2.5 EUR).
O to myžalo savikaina, tai manau, nesiekia nei lito :-)
2014-10-29 13:16:41 Cituoti
2 Fitacijus:

Tavo mintį supratau. Galiu pritarti tik tokių ženklių piniginių pokyčių nesitikėčiau, bet pasikartosiu su Kalnapiliui tai Panevėžio aludariams buvo labiau verslo sandėris pagal kaštus. Tik noriu atkreipti dėmesį, kad teoriškai tai vien kišenė. T.y. Praktiškai Ž klubas (všį) valdo areną t.y. vienintelis arenos operatoriaus dalininkas. Visas arenos pelnas atiteks krepšinio klubui. Tai vieno savininko dvi skirtingos kišenės. O kaip pateikiau žemiau pvz aludarių savikainomis skaičiuojant per metus išgeriamo alaus vertė 0,3 mln (realu kiek daugiau) tai skaičiai patys už save kalbą.
O Paulius Motiejūnas elgtis kitaip ir negali, nes jis atsakingas, kad už klubo išsaugojimą, o be susiejimo su arena nieko nebūtų. Po Nova Roma skolų šleifo būtų viskas uždaryta senokai ir išparceliuota. geriaus atveju būtų kas kaip futbole Vilniaus Žalgiriui, bet žinant situaciją nelabai realu ir min porai metų be Europos. O tai jau ir tris žalgiriuis kas įkurtų, Kęstutis Marčiulionis vieną turėtų, bnakai dar vienus, Kaustos sąlėje dar kiti ir visi būtų Ž, o kur dar politikų rietenos. Vien kaip liberalai ir vieningas zuoko Kaunas siunta už areną, nors pagrinde už miesto paramą Žalgiriui. Arena Žalgirio garantas.
Vaidoshius2014-10-29 13:05:52 Cituoti
Paklausiau draugo, dirbančio vienoj didžiausių daryklų LT, tai sakė, kad Utena tikrai ne aukso amžių dabar išgyvena, ir alui pastoviai akcijas taiko, kad išlaikyti rinką. Bet jie turi stiprų užnugarį, savininkus - Carlsberg. Todėl parama tikrai gali būti pakankamai solidi.
2014-10-29 12:48:43 Cituoti
Nesneku apie kazkokia didele korupcija, tiesiog sakau, kad sioje vietoje ne krepsinio remimas pirmoje vietoje, o verslas. Ir pagrindinis veikejas ne BC "Zalgiris", o "Zalgirio arena". Is nepatikimu saltiniu zinau, kad p. Pauliaus veiklos prioritetai susidelioje lygiai taip pat. Esminis klausimas ar nuo to, kad Kalnapili pakeite Utena geriau bus arenai ar komandai. Jei p. Paulius sugebejo persirasydamas alaus tiekimo sutarti ismust bent kokiais 0.5mln daugiau komandai is Utenos nei is Kalnapilio, tada tik uz (visgi tai, anot ankstesniu pranesimu, viso sezono Andersono alga), bet jei remimo suma is esmes nepakito, o pakito tik mokestis arenai uz alaus tiekima, tada jau nebe taip smagu.
2014-10-29 12:13:46 Cituoti
Atsiprašau, skubotus postus. Tai tuo pačiu ir mano problema su aiškiu minių dėstymu, bet pagrinde su laiku t.y. vienu metu dirbu du durbas ir dar komentarus rašinėju.

Tik nesuplakit visko į vieną neįsigilindami į situaciją nepradėkit kaip ne kurie dėl arenos lankomumo kai nežinodami kiek 3a talpina kiek didieji sektoriai ginčijama remiantis įspūdžiais.
Nesuplakit alaus pagaminimo savikainos ir arenos kainos. Vien bačkų transportavimas kainuoja, plius išpylstmo ir personalo išlaidos ir pvm. O žmonių arenoje zumažėjo kai dar 8lt pasidarė tai ir 150 Y bokalų garantuotai galim skaičiuoti (realu ir daugiau prie atitinkamos kainos ir gero top16 lankomumas parodys, bet gal net 1,5 karto ir pan) tai alaus savikainoje spėkim be mokesčių ir pan apvaliai 2 lt bokalas tai jei Žalgiriui visą padovanotų būtų 0,3 mln tad bet koks skaičius per virš 0,5 juolab 0,7 yra gera suma. Kalnapiliui panašu juntmai nusileido. Tad maklių kaltinimais mėtytis negalima, nebent kaip aka masonų sąmokslų išaiškinimas kieno nors hobis. Motiejūnas jau nekartą deklaravo, kad iš arenos gryno pelno tikisi nemažiau 1 mln litų, realu ir daugiau (ir įvertinant, kad visi Žalgirio treniruoių kaštai pasideng). Jei tai grynasis pelnas (padengus paskolą, kuri imta kaip koncesininko arenos įrangai tai neblogai). Prie caro ir didesnio lankomumo popierionio pelno buvo tik pirmais metais astronomiškai daug, o jau nuo antrų nebuvo :)
2014-10-29 11:12:34 Cituoti
Aš kažkur apie 8 metus skielos komentarų nepagaunu. Ir tiek dbr, tiek anksčiau visi nesupranta. Nesakau,kad durnai rašo ar ką, tiesiog esmę sunku suprast.
Tomasson2014-10-29 11:01:24 Cituoti
>> Filtracijus:
Šiek tiek pataisau, alus arenoj kainuoja 8lt, taip kad suma dar didesnė.
2014-10-29 10:52:28 Cituoti
Vinareiksmiskai visam sitam reikale pagrindinis zaidejas yra ne BC "Zalgiris, o "Zalgirio arena". Nera net ka sneket, apie vienu remeju metima per sona del keliu papildomu litu. Cituoju: "Per dvejus arenos veiklos metus išgerta 216 tonų alaus ir sidro kartu sudėjus – tai sudaro daugiau nei 434,5 tūkst. bokalų". Cia per pirmus pora metu, nes naujesnes info neradau. Tarkime dabar siek tiek sumazejo ir renginiu ir ju lankomumas, tuo pat ir isgerto alaus kiekis, bet vistiek. Paskaiciuojam: 200 000 bokalu per metus x 7lt= 1 400 000 Lt pajamu. Ivertinant, kad vieno alaus bokalo (ypac to myzalo kuri pilste kalnapilis) savikaina yra max. 2.5 Lt ( gamyba, pristatymas, prekybos vietos nuoma, iranga, aptarnaujantis personalas), gauname, kad pelningumas yra artimas lemonui. Zodziu net jei skiria viena melejona paramai, tai galutiniam variante svyturys - utena turi kruva reiklamos beigi puikaus ivaizdzio, panaudojant geriausia Lietuvos branda ir visa tai praktiskai uz dyka. Zodziu, arba parama, mano kvaila galva turetu but tikrai didesne nei 1 melejonas, arba p. Paulius is viso sito reikalo irgi ne visai nuskriaustas islenda.
2014-10-29 10:43:15 Cituoti
Skiela gal gavnapilio padaugines rase.. nes minciu isdestymas tai jo, idomus toks...
o jei arenoj vietoj gavnapilio bus pilstoma utena - as tik uz. negali gi alus is ryziu but normalus...
2014-10-29 10:25:37 Cituoti
>> skiela: Jus gal ir protingai rasot, bet kartais man sunku suprasti teksta, vietom turiu perskaityt kelis kartus.
Arba variantas B) as turiu rimtu problemu su koncentracija ir teksto suvokimu.
2014-10-29 09:44:37 Cituoti
Is tokiu ziniu kurias galima sugaudyti ir bent kiek bandyti pasitiketi jokiu isvadu iki galo padaryti neina. Man iki siol buvo tik atrode, kad Kalnapilio parama siejant viska kartu - kiek arena nuperka alucio, vystomas klientu lojalumas bei vartotoju ipratinimas, zodziu, Kalnapilio skiriama suma labiau sieke verslo sanderi nei sporto remima. O dar vertinant, kad buvo deklaruojama, kad arenoje pilstomas GRAND alus, kuris kardinaliai skirdavosi nuo bet kur kitur ispilstomo sios rusies alaus tai ir sukeldavo klausimu. (arenoje grand skarbonke budavo pranasumas nei is backos, zodziu, pilstomas visada budavo kaip pirma nenuleistas stikline po paros laiko bele kur kitur) Teoriskai imanoma situacija, kad kazkas negerai su areno ispilstymo sistema (dar prie caro buvo kalbu, kad Masalskis rode iniciatyva sutaupyti kelis tukstancius litu nei kad praplauti sistemas, bet visgi panasu, kad tai pristatymo iprastinemis backomis alaus problema (Siemense tai vieninga sistema paduodama taip greiciau ispilstoma, bet ir prieziura kainuoja ir daznesne reikalinga). Tad man atrodo labai tiketina, kad Kalnapilis imdamas kaip uz Grand arena vire spec papiginta aluti, beje, tai pabandysiu issiaiskinti ir tiketina pavyks, nes turiu Kalnapili giminaiciu. Tad Kalnapiliui nutruko verslo sanderis ir tikiuosi arenoje gal ne nuo pirmu savaiciu, bet pagaliau surasim kokybiskesne produkcija uz ta monopoline kaina. Arba bent jau nebus minciu tikrinti etikeciu ant backiu (pasirodo jos tikrai grand buvo).
Tikiu, kad naujas alutis atnes didesnius pinigus. Bet zinodamas generuojamas aludariu pajamas, nesu linkes tiketi bangos forumo zinute. Per dideles sumos. Arba bent jau negrynais. Gal kartu su nuolaidu pavidalu ir pan. ir galima tiketis netoli mln, o tai jau zenklus rezultatas.
///M2014-10-29 09:06:04 Cituoti
imp2014-10-28 18:01:39 (188.69.197.10) Cituoti
cia tik ivadas i svarbia zinia. Laukite 00:00h

tai ka apsitriochlinai moli
2014-10-29 05:11:51 Cituoti
siknon ta kalnapili jei utena daugiau saibu numet..tegul kalnapilisndar daugiai duoda ir busim susitaike..tegul ir kiti mato kad jei ateis konkurentas su pinigu maisu ir patiem reiks biski kisene pakratyt jei isvien su zaliais nores eit..o kad daug kas nori pusvelciui puikuotis per eurolyga ar su rytu kartunsu zalgiriu tai visai cia ne naujiena
jimboo2014-10-29 01:56:29 Cituoti
Jeigu taip ir yra kaip simas parase, tai nieko cia tokio. Versle cia yra kasdienybe ir cia jokiu emociju, sazines negali buti. Reikia kluba traukti is siknos kuo greiciau ir jeigu siuo momentu Utena yra naudingiau nei Kalnapilis, tai yra super.
Ir dar paminesiu, kad yra nepirmas kartas, kaip keiciasi aludariai. Buvo Kalnapilis, buvo Utena, po to vel Kalnapilis, dabar vel Utena.
imp2014-10-29 00:23:52 Cituoti
idomu butu suzinoti kas kaip, nes jei toks scenarijus, tai muxamoras ryzas paslednas. Praspirt tuos kurie esant kritinei situacijai istiese ranka vardan didesniu litu myzalinio alaus... ;D
simasz2014-10-28 23:50:05 Cituoti
is bangos frm: Žalgiris turėjo galiojančią rėmimo sutartį su Kalnapiliu, kurioje už nutraukimą, inicijuotą iš klubo pusės, buvo numatytos baudos. Utenos alus padengia visas baudas + visam likusiam 2013/14 metų sezonui skiria 1mln.

nu insideriai,yra tiesos?:D
2014-10-28 22:34:26 Cituoti
>> 3rmando: paklausk kaip veltedzio viduriai, ar jau susitvarke po stoties beliashu ir dar paklausk kada ji ketina namo siust?
3rmando2014-10-28 20:57:26 Cituoti
Tai va chebra, kaip sakiau, taip ir buvo.
Jei ką pavyks dar sužinot įdomaus, numesiu.
simasz2014-10-28 19:59:34 Cituoti
>> fannuo86m: nu sakyciau kd pasalint buvo lengva, nes jokie pinigai nesieja. o cia tikrai keistas dalykas,kai dar pries menesi spaude ranka su nauja sutartim :) na bet ne mum zinot kas cia kaip,gal kada islys :D
Valdas2014-10-28 19:50:58 Cituoti
Tiek LNK,tiek TV3 ivardujo Utenos alu kaip gen.remeja...:D
CoachL2014-10-28 19:30:14 Cituoti
Labiausiai tai nervuoja tas Motiejūno melas.

Iškart atėjęs deklaravo, kad visos sumos bus atvirai ir panašūs dalykai.

o dabar visi skaičiai melagingi arba išvis nežinomi.

Nesuprantama kam slėpt kiek kas duoda. Man gal jau paranoja, bet maklėm kvepia.

Kai aiškios sumos, tai ir 'pyzdyt' sunkiau.
2014-10-28 19:16:21 Cituoti
>> simasz:

nu tai kd irgi buvo informacinis tik pradejo pjaut gryba ir dingo :)
2014-10-28 19:06:55 Cituoti
>> Victar123:

o kam ? :D
Victar1232014-10-28 18:52:28 Cituoti
Butinas generalinis remejas !!!!
2014-10-28 18:40:32 Cituoti
>> kdf: nebuvo jokio didelio debesies, tiesiog sukruto visi per visus forumus ir patys ispute sita reikala.
2014-10-28 18:40:15 Cituoti
>> GodLess: o ką aš žinau? O kas jeigu tik eb seki naujienas? Tada apie šiandienos naujienas per velynes sužinosi
2014-10-28 18:39:19 Cituoti
pritariu spejantiems, kad remimo suma nuo 0,5 iki 1 limono tame tarpe
kdf2014-10-28 18:38:46 Cituoti
Simasz - butu zenkliai didesne tai manau butu gen remeju.
Cia kaip kazkas ir sake: "didelis debesis - mazai lietaus" :D
simasz2014-10-28 18:36:33 Cituoti
nieko nesuprantu jau tikrai :D dar pries menesi kazkur skaiciau,kaip kalnapilis ir P-mo dziaugiasi tokia ilga draugyste,pratese sutarti remimo. mieste reklamos iskabintos buvo kad kanapilinis sveikina Zalgiri su 70. ir db taip staiga l nutrauke sutarti del kito alaus? kazkas cia ne taip :D negi jau taip zenkliai suma remia didesne?
kdf2014-10-28 18:35:27 Cituoti
Kazkaip man kuo toliau tuo atrodo kad baigism sezona be generalinio.

Suma manau iki milijono litu. (arba vos vos daugiau, bet tikrai ne 2 ir ne 3 :D)

Tai cia realiai tiesiog remejas, tokspat kaip ir bosca.

"„Žalgiryje“ vis dar lieka laisva generalinio rėmėjo pozicija. Ant Eurolygos marškinėlių priekio kol kas ir toliau bus tik „Žalgirio“ vardas.
„Utenos“ alaus reklama ant Eurolygos aprangų bus patalpinta ant šortų."
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime