Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
GodLess2014-11-07 15:46:54 Cituoti
>> Gedas2004:

nu jei gerai pastebim, tai zalgirio vadyba paskutinius metus ima tik puikius zmones, asmeniniai bruozai tiesiog super, tai neabejoju, jog naujokas butu velgi gero charakterio, kuris tikrai nesugadintu manau klimato.
almo2014-11-07 15:33:14 Cituoti
kaip maitinimosi specialistas pridesiu biski pierco... kolei kas prie komandos nelabai suspeja SONGAILA... PERNAI RYTE JIS TIESIOG SKRAIDE... nu, gal lygis jau per aukstas el ar kas?.. manau kad jis turetu maziau valgyt cepelinu... :D
tikiu kad ir jis sveikiau maitindamasis paseks komandos draugais... :)
almo2014-11-07 15:25:47 Cituoti
>> MrVycka: :D :D :D
MrVycka2014-11-07 15:22:15 Cituoti
>> Gedas2004: tai čia kas be ko, kad atsargiai, jei būtų tep-lep, tai jau seniai kokį grybą būtų prigriebę...tikėkimės, kad pasiseks...atsiminkim dc, kurį paėmė top16 viduryje, o pritapo iškart...
>> reddlobster8:
kokie spazmai, lūzeri, aš gi tūkstantąjį kartą galiu pakartoti, jei nedašyla: baninau, baninuy ir baninsiu, nei to kada nors išsižadėjau, nei nežadu išsižadėti, nei net MENKIAUSIO reikalo nematau to daryti...pasakiau, kad juoką kelia per dx metų nnn perskaitytų nusiskundimų, koks tas vycka negeras (kas man visiškai px), kai to vyckos net teoriškai negalėjo būti...kažkas aiškiau?..nors man tai dzin:D
TiMac2014-11-07 15:21:35 Cituoti
>> Zergas: is pagarbos, akd remiesi vietiniais zaidejais tasku i lentele nebus
almo2014-11-07 15:20:58 Cituoti
>> basketmenas: vienas zodis: SUTINKU :)
basketmenas2014-11-07 15:15:52 Cituoti
>>almo nemanau, kad kas galvoja, kad mes čia visus taškysim, tiesiog sporte neįmanoma nesiekt rezultatų... Kartais tik erzina, kad nurašom savą komandą, aš kalbu apie tai, ką atvykęs Plaza pamatė, šiurpu, jei žaidėjai netiki, kad gali laimėti... Turime kelti tikslus, dabar pirmas yra Top 16 ir nuosekliai jo siekiame (ačiū Dievui sėkmingai), o tada pasiekus šį, kelsime kitą. Nėra nieko smagiau, kaip matyti ambicingą komandą.
imp2014-11-07 15:14:19 Cituoti
o tai yra kas girdet? nes laiko praeje nemazai, o ka girdejom, tai buvo pirmom dienom po Waynes isvykimo ir tiek. Dabar aplamai tyla. Krapikas tapati vis suokia, o tas suokimas man tai grynai kaip grazus atsimazinimas.. ale ieskom visa galva geresnio uz jauniklius, neforsuojam ivykiu, bus kaip bus.
Pamate, kad galima su tais paciais resursais iki kito etapo dasikrapstyti, lkl taip ar taip paims ir fsio.
Juk liaudis i dvejas stovyklas pasiskirstes: uz naujoka, uz esamus. Kuriai PM labiau uzjaucia, mums tik speliot. Ir aplamai atrodo, kad mums fanas ta pozicija opiausiai rupi.
TiMac, gal kokiu veju padave?
almo2014-11-07 15:11:40 Cituoti
tfu... vietoje zodzio "iskasenu" geriau naudoti "gamtos turtai"... :)
Gedas20042014-11-07 15:11:19 Cituoti
Reikia labai atsargiai ir pamatuotai rinktis įžaidėjo papildymą, jeigu toks dar vis planuojamas. Ant popieriaus pliusuot ir minusuot žaidėjus labai lengva, bet turim kiekvienais metais N pavyzdžių Eurolygoj, kai surinkti vardai nieko nerodo (užtenka paskutinių dviejų savaičių Ž varžovus pažiūrėt).

Tad šiuo atveju 1+1 nebūtinai būtų 2, ir galėtume pasipildę žmogum, kuris dėl aiškiai nesuprastų savo užduočių, neperprastų komandos sistemos, turėtų asmeninių ambicijų kurios kertasi su klubo vizija, ar dar daugybės kitų priežasčių nepritaptų prie komandos, būtų sugadintas dabartinis mikroklimatas kuris yra kone idealus, potencialiai išsimuštų dabartinė komandinė gynyba ir prarastume pagrindinius kozirius, dėl kurių dabar ir yra skinamos pergalės.

Aš irgi nieko prieš naujoką Top 16 etapui - jeigu pavyktų rasti žmogų, kuris suliptų su kolektyvu ir sugebėtų neišmušdamas teigiamų žaidimo elementų pvz. geriau išnaudot aukštaūgius per PnR, pats imtis iniciatyvos kai situacija to reikalauja, bet tuo pačiu sugebėt žaist be kamuolio (nes dabartinės komandos vienas didžiausių privalumų yra kaip juda kamuolys, neužsibūdamas pas įžaidėją), tuomet valio.

Jeigu toks (kiek įmanoma patikimas tiek charakterio, tiek meistriškumo prasme) žaidėjas neatsiras, tikrai geriau neimti nieko - šita komanda žaidžia gerokai virš savo galimybių (pagal sudėtį), ir turint omenyje kokia kompleksiška yra komandinio krepšinio dinamika, bet koks pakeitimas sudėtyje gali viską kardinaliai pakeist.
2014-11-07 15:10:24 Cituoti
>> MrVycka: nea. buvo taip: mano vardas buvo deaktyvuojamas kas dvi dienas, tada 2-3 sav. pauze ir vel ta pacia seka dingsta. matyt, ant tavo pirsteliu spazmai atsiranda, kai pamatai si nicka.
man taves labai gaila.
Armored2014-11-07 15:08:06 Cituoti
Visoje šitoje diskusijoje reikia atsakyti sau į šituos klausimus:
1. Ar komandai reikia įžaidėjo? Faktas, kad reikia. Gana statiškas puolimas, neišnaudojami aukšti, tik Andersonas žaidžia 2x2.
2. Ar įžaidėjo reikia būtent dabar? Mano akim - ne. Kol kas komanda veikia, gynyba stovi kaip stovėjusi, į top 16 kitą savaitę laimėjus bilietas kaip ir garantuotas. Dabar kažką bandyti keisti nėra prasmės.
3. Kada tą įžaidėją pirkti? Visi argumentai, kad dabar rinkoje yra paleista įžaidėjų yra gerai, bet matykim tokį faktą - mokėsim realiai viso sezono kainą. Dar tik lapkritis ir už 200k t.y. Waynso algą, veikiausiai ir gausim panašaus lygio katę maiše. Galima iki nukritimo ginčytis kiek pastarasis būtų davęs naudos. bet dabar jau nepatikrinsi.
Mano akim, laukti galima iki top 16 pradžios arba likus 2 etapams iki jos. Tam yra kelios priežastys:
a) Žinosim savo vietą. Kitos grupės irgi daugiau mažiau aiškios bus. Pagal tai galima dėliotis prioritetus. Jeigu matom, kad papuolam į grupę su krūva grandų tai prasmės kažką pirkt tikrai nėra. O jei grupė kažkas panašaus (dėlioju iš galvos): mes, Unics, Plaza+Kuzia, CSKA, Armani, Pao, Oly, Zvezda... Būtų pjautynės, bet visi šansai eiti toliau.
b) Bus įžaidėjų iš komandų, kurios nepraeis grupių etapų Europos turnyruose. Gal kas norės nusimesti truputį naštos, gal kas skolins ir t.t.
c) Mokėsim už pusę sezono (gal 2/3). Vėlgi turim pasirinkimo. Čia, aišku, galima sakyti, kad ir kiti klubai bandys kamšti spragas.
Galiausiai:
4. <Nuvalkiotas sakinys apie jaunimui suteiktus šansus>. Grįžta latvis. Įdomu kaip jis atrodys. Dabar įsigijus įžaidėją, logiška būtų latvį skolinti. Deja, to daryt be jo sutikimo negalim (yra interviu dėl šito). Taigi skolinsim vieną iš dabartinių... Kažkaip neatrodo sąžininga. Palikus vėl nei šis nei tas su 4 tos pačios pozicijos žaidėjais. Logiškiausia tada išsiųsti Dimšą, Kariniauską stumti į sg. Vėlgi nei šis nei tas gaunasi.

Reziumuojant. Palaukti galim, pozicija dabar yra tikrai gera. Po to, kai matysis aiškus vaizdas, pagal jį ir bus galima reaguot.
almo2014-11-07 15:07:18 Cituoti
del remeju... iki siol nemateme nei vieno rimto lietuvisko remejo nebent valdzia itrauktu krepsini i naudingu iskasenu kategorija... ble... ko tikrai sunku tikestis... :)

taip kad vyriukai baikim fantazuoti... musu realus tikslas top 16... na ir atkrentamos jei jegu ir fantazijos uzteks svarbiau uz viska komandos, atskiru zaideju ir treneriu NUSITEIKIMAS... GRAZUS PROTINGAS ZAIDIMAS kuris siame etape ir duoda dividendus...
Zergas2014-11-07 15:05:05 Cituoti
tikslas yra su turimais resursais siekt rezulatatu, o ne rezultatai lizingu. musu jaunikliams reikia dazniau mest i krepsi, tuomet atsiras ir didesne pagarba is varzovu, o tai konvertuosis i taskus.
basketmenas2014-11-07 14:57:49 Cituoti
>>MrVycka man taip pat šis argumentas atrodo daug stipresnis.
almo2014-11-07 14:57:07 Cituoti
siame etape lukas+vaidas atstoja viena kalnieti... netgi virsyja nes du zaidejai vienas kita papildantys vistek daugiau nei vienas... ble... nebent man su matematika blogai... :)

matysim kaip jiems toliau seksis... kol kas tikrai nenoreciau o ir sazine neleistu ju dueta isardyti...
ir tik tuomet jei komanda pateks i top 16 GAL ir galima butu pirkti brangu izaideja...

BET yra daug bet... kaip jis pritaps prie nusistovejusio kolektyvo... kokios komandos galimybes patekti i atkrentamas...

mano nuomone nereikia noreti per daug... nebent esami zaidejai ir treneriai PATYS IŠAUGS iki atkrentamu lygio... ko neatmetu... ir butent toks scenarijus man labiausiai prie širdies...
MrVycka2014-11-07 14:54:26 Cituoti
>> basketmenas:
zergas nesupranta elementariausio dalyko, "skaičiuodamas" pinigus, kad be rezultatų nebus ir rėmėjų, ir sirgalių, o tai reiškia, kad nebus ir babkių...
basketmenas2014-11-07 14:49:38 Cituoti
>>Zergas Nesuprantu, tai kam tada į tą Top 16 etapą brautis? Ir apskritai, kam tada ta Eurolyga, visai pilnai pakaktu Europos taurės. Suprantu tavo argumentus, dėl finansų ir kaip suprantu, tu daugiau žiūri kaip tuos pinigus sutaupyti, tačiau, klubas turi kelti ne vien tikslą išlikti, klubas turi siekti sportinių rezultatų. Atsiprašau, bet jeigu tikslas etape iškovoti 1 arba 2 pergales, tai tuomet tokiam klubui tikrai verta susimastyti.. Viskas būtų puiku, jeigu mūsų padėtį išgelbėtų sutaupyti 100-200 k doleriu, visgi spręsti šias bėdas reikia kompleksiškai, plius manau dauguma mūsų nežino realios situacijos, žinom, kad padėtis sunki, tačiau realios situacijos ne, apart žmonių, kurie prieina prie informacijos.
Dabar manau, kad nebus perkamas žaidėjas, Mo pasiliks jaunuolius. Vsgi aš labiau linkęs pritarti TiMaco ir MrVyckos nuomonei, tačiau tikrai nemanau, kad bus naujas įžaidėjas.
MrVycka2014-11-07 14:48:58 Cituoti
>> reddlobster8:
ir kur čia aš tau taip prisimelavau, kloune? visada sakiau, kad tryniau, trinu ir trinsiu...o sujuokina tai, kad kai nnn dienų net neprisėdęs prie kompo randu komentarų, kad per tą laikotarpį kažką iš nuskriaustųjų skriaudžiau:))))))))))))
2014-11-07 14:44:07 Cituoti
>> MrVycka: tavo argumentas tai viena klaviaturos knopke.
maza to, dar ir prisimelaves esi, kad vardu netrini. iseina taip, kad jie kazkaip savaime deaktyvuojami kas dvi dienas. man tavo vietoj butu labai geda.
MrVycka2014-11-07 14:43:51 Cituoti
>> MGAC:
jam niekada nebuvo svarbu žalgirio rezultatai, jei zergas planuotų žalgirio biudžetą ir rinktųsi žaidėjus, žalgiris turėtų mažiau skolų, bet būtų seniai lkl vidutiniokas ir praradęs eurolygą...
TiMac2014-11-07 14:43:14 Cituoti
>> MGAC: geros mintys, visiskai sutinku !
MrVycka2014-11-07 14:37:06 Cituoti
>> Zergas:
tai tu išvis palaikai žalgirį ar palaikai tik savo pezėjimus apie jo biudžetą, nieko nežinodamas, apie jauniklius, kurių tavo "proteguotas" nuo seno taip nė vienas nieko ir neparodė?..
MGAC2014-11-07 14:35:28 Cituoti
>> Zergas: tai iš finansinės pusės žiūrint, tai geriausia išvis nieko nepirkti, o prieš TOP16 etapą dar už kokį 0,5 mln. USD Andersoną parduoti. Ir sėdėti TOP16 su 0-14 rezultatu. Nafik išvis ten pakliūti ?
Naujas PG/SG combo būtinas yra, nes :
1) visiškai nėra 2x2 derinio, nes niekas nebijo mūsų PG prasiveržimo ir ramiai pasisaugo gynyboje; todėl ir asistų mažai ir priekinė linija neišnaudojama; gal Javtokas su Gudaičiu ir ne monstrai, bet 2x2 žaisti moka puikiai, o tai vienas iš efektyviausių ginklų šiandieniniame krepšinyje.
2) pas mus trūksta rotacijos SG pozicijoje, nes Anderson dar dengia ir SF poziciją, o tada SG lieka tik Milaknis; apie Dimšą kol kas galima tik diskutuoti, nemačiau nei vienų rungtynių, kur jis būtų panašus į bent rimtai ką nors žadantį SG (stabilų metimą iš toliau kaip 4 metrų tegu pademonstruoja, tada galima bus ką nors sakyti - čia ne lengvoji atletika, kad fiziniai duomenys būtų atskirai vertinami).
Ir bendrai - važiuojame ant gynybos, puolimas gana skurdus, remiasi atskirais individualiais blykstelėjimais. Kol rimtesni varžovai formos neįgavę, užtenka ir to. Bet TOP16 nebus ką veikti su tokiu lygiu.
Zergas2014-11-07 14:23:24 Cituoti
>> kdf:

as suprantu kad sirgalius galvojantis tik apie sportine puse gali noret naujo zaidejo, bet jei atsizvelgt i visas puses, manau naujo zaidejo ribine nauda komandai nera itin didele, netaps Zalgiris su tuo zaideju klubu panasiu i Real, CSKA ar Barcelona.nu prides viena kita pergale top16,ir ka?vistiek i kita etapa patekt sansai menki
2014-11-07 14:16:51 Cituoti
>> MrVycka: as del agurko ir del zergo komentaru, pats neturiu kada diskutuot, vis gi dar darbo valandos ;)
MrVycka2014-11-07 14:07:29 Cituoti
>> Rajanas4:
p.s.aš tai bent argumentavau, kad dabartiniai įžaidėjai per silpni konkrečiai, kad nėra tie, dėl kurių reiktų aukoti komandos rezultatus, kad dabar palanki situacija gana pigiai įsigyti įžaidėją aukštesnio lygio, kuris nesutrukdytų tiems talentams tobulėti, sumažindamas jų minučių skaičių kažkiek, bet treniruotėse galėdamas duoti jiems daugiau naudos...buvo ir kitų argumentų iš mano pusės, kas nenori matyti, tas ir nemato...o tavo argumentai kur?..
kdf2014-11-07 14:05:52 Cituoti
>> Zergas:
Islaidauti (jei galima tai pavadinti taip, turbtu butu tikslaiu sakyti isleisti tai kas ir buvo planuota, o manau buvo planuota ir taip su atsarga) verta vien todel, nes parduoti bilietai + visoki gerimai n shit turetu kompensuoti tas tikrai palyginus nedideles islaidas uz nauja PG. Juk kuo daugiau pergaliu tuo daugiau ziurovu, o arena jau senai kada buvo pilnutele - todel yra kur tobulet. Juk finansai tai ne vien isleidziami pinigai + remeju pinigai. Tai ir translaicijos, tie patys nauji remejai, nuomos mokesciai is visu baru arenoje, bilietai ir t.t.
MrVycka2014-11-07 14:02:41 Cituoti
>> Rajanas4:
na, užtat tavo ARGUMENTAI tai tiesiog aukso vertės...tiesa, kur jie?..
Zergas2014-11-07 14:00:32 Cituoti
>> MrVycka:

toks ispudis kad zalgiris toks turtingas,neturi nei kosminiu skolu tai kas cia tokio, susitaupe kazkiek, davaj viska pravalgyt o kaip bus rytoj tai bala zino, kapiniu prieziura visuomet pasiryzusi padet,o kur dar seneliu namai, muzikos mokyklu ar kitu sporto saku finansavimas?kol finansine situacija itempta,pergales yra, tai nx cia dar islaidaut vardan vienos ar dvieju extra pergaliu kitam etape?reikia nepamirst kad grandai retai kada losia pilna jega reguliariam sezone, o va jau top16 ijungia aukstesne pavara ir viso gero.nereikia galvot kad va dabar apsilosem efesa isvykoj, tai ir top16 valgysim panasaus lygio komandas.as tuo stipriai abejoju
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Krepšinio torentai (154)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (490)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
NBA 2014-2015 (988)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (42)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Krepšinio torentai (154) 10.29 10:27
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime