Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
imp2015-04-04 14:15:14 Cituoti
>> MrVycka: kai tu fruktas pagerintas. Gal pakeisk tą plokštelę užstrigusią, jau nebeprikolas. Tai jis po laiko apie Milaknį rašo, tai dar apie kažką ir visad po laiko post factum, neatsižvelgiant į tai, kad anuomet tie visi šūdai drabstomi buvo verti jų. Krv užžaidė tas Milaknis pirmą kartą nuo savo egzistavimo Žalgiryje, o kad iki tol buvo tiesiog nosis, tai pochui, svarbu pašnekėt esamu laiku. Dabar Plazą prikaišioja. Nejuokinga pačiam? ar čia tokią dūrą įmetęs, kad lyšnų porą komentarų pramuštum merdėjančiam portale?
Plaza buvo Plaza. Kaip ir minėjo komentatoriai. Buvo eN pašalinių aplinkybių galutiniam scenarijui (dle asobėna - traumos, žaidėjų pagr. išvykimai). Galop grupių pajėgumai skyrėsi. O gal tau šių metų sezono komandos su anų metų yra stipresnės, kai daugelis pripažysta smigimą?
Ir tavo tas minimas supradupraPlaza pramušė mūsų amžiną lūzerių mentalitetą išvykoj žaidžiant.
Neatrašinėk, neįdomu.
simasz2015-04-04 13:12:49 Cituoti
plaza inese kitoki dalyka i komanda,tai yra ta kova ir panasius dalykus. anksciau tokias sudetis turedavom ir gaudavosi snipstas,nes i isvykas vaziuodavo pralost, namie prasileidinedavo dafiga tasku.o db net pernai su dar prastesne sudeti kovojo su visais. o del treniravimu tai nieks nezino kaip cia viskas butu,kiekviena komanda vis kitaip viskas. be keliu krapiko minusu ,viskas kaip ir neblogai . :)
2015-04-04 10:50:31 Cituoti
Netrizniokit del plazos, matomai pamirsot, kad jei ne musulmono sventas karas pries sokejas, jankuno trauma, tai greiciausiai butumem mes ta sezona top 8. Krapikas, nors ir pasieke tikslus kolkas, reikia dar laimet lkl. O siaip ne karta vare i nevilti si sezona su savo prikolais, kai geriau suzaidusi zaideja sodindavo ir leisdavo koki nevykeli. Vakar 3 kelini isleido nevykeli vycka, rezultata matem. Bet siaip, eurolygoj sezonas geras, as daugiau ir nesitikejau.
minlt2015-04-04 03:35:03 Cituoti
>> simasz: nu dabar tai taip, bet kalbu, jeigu butu pavyke islaikyti dar bent dviems sezonams.

O vasara tai gal ir idomi, intrigele nebloga islieka. As labiau jau laukiu naujo EL sezono ir galbut Zalgirio palipusio dar laipteliu aukstyn, negu tu LKL finalu.
MrVycka2015-04-04 01:47:32 Cituoti
>> simasz:
nu jo, kas ten kažkokie krapikai, kai superplaza su keliskart didesniu biudžetu turi tik 3 pergalėmis mažiau eurolygoje...
simasz2015-04-04 01:34:53 Cituoti
>> minlt: nu Kuze cia ne prie ko,gris i Zalgiri kai jam bus virs 30,ant karjeros galo su tokia formyte :D
>> agurks: antras geriausias kaip ir, prie Plazos buvo 6 pergales, siemet 5. lyg taip :)
MrVycka2015-04-04 00:07:20 Cituoti
dėl kleizos įdomu, dabar, kol reikalų turėjau, tai sužinojau, kad kalnas laisvas, čia irgi kaip ir įmanomas variantas...įdomi vasara nusimato...
minlt2015-04-03 23:57:58 Cituoti
Visu pirma uztektu ir perspektyviausius lietuvius islaikyt ilgiau nei vienas, du sezonai ir tada jau kitas lygis butu. Tarkim Kuze, Gudaitis, Lekavicius, Ulanovas. Prijungus dar kad ir ta Kleiza(gal pramustu ledus) su kokiu Kalnu ziauri komandele gautusi. Vien legionieriai ne iseitis, bet ir ten ir ten pinigai.
MrVycka2015-04-03 19:45:24 Cituoti
>> Valdas:
arba bent unicajos ar galatasaray? arba dar bent ko, kas turi kelis kartus didesnį biudžetą, bet pasiekimais mažiau pasigirti gali?..
Valdas2015-04-03 18:35:00 Cituoti
>>agurks Del tu skolu tai nesuprasi,tai 70mln,,tai 40mln,tai 25mln...Betkokiu atveju,kaip sakoma,ilgai laukus dar palauk,kol Zalgiris taps bent Laboralo lygio...
agurks2015-04-03 17:28:14 Cituoti
>> Valdas: gal tada, kai 40 limonciku skola nekabes po kaklu. Juokingiausia, kad sitas zalgirio sezonas turbut bus geriausias nuo top16 formato ivedimo. pataisykit jei klystu. Siaip nematau dideliu problemu - komandoje daug perspektyvaus jaunimo, puiki struktura. Kai susitvarkys finansai, manau zalgiris turi visus sansus buti Laboral lygyje.
2015-04-03 14:16:27 Cituoti
Koks pisalas kiek komandoje vietinių, baltų, juodų, čiučmekų? čia ne rinktinė, kad kasytų jų skaičius, o klubas, klubinis sezonas. Maccabi, visos likusios su entuoju skč. legiono daro rezultatus ir fanams tas tinka, tiktų ir man. Pagal ne kuriuos Asseco pasiektas ketvirtfinalis su krūva legiono šūdo vertės, kadangi vietinių buvo mažesnė dalis nei pusė, o vaidinančių vaidmenį išvis tik pora.
Tūpas požiūris kurį kadais išgyveno Šiaulių Klimavičius, išgyvena Prienai šiknoj sėdėdami.
simasz2015-04-03 13:42:11 Cituoti
>> Valdas: kai komanda bus konkurencinga ir ne su keliais zaidejais galinciais patempti. sezonas tikrai nebuvo toks blogas, daug konkurencingu kovu, bet pries stipresnes komandas tikrai nepasokinesi tik su trim zaidejais galinciais mesti. kiek pastebejau tai visas dvikovas laimedavom kai komandoj pelno 4 zaidejai dvizenklius taskus,ar bent i ta puse.. zodziu stiprinti reikia sudeti is visu pusiu.
irgi toks pavydas paeme perskaicius naujienas apie alba ,kutxa..siaip ta pati pao siemet tikrai nera tokia jau galinga, bet irgi kovoja del top8. bet matot kiek ten legionieriu,as uz tai kad butu komandoj bent jau 3 legionieriai, neisiversim be ju,eurolyga valdo amerikonai,tai jei nepastatyti pries jo tokio pat nieko nebus.
antasulc2015-04-03 10:33:24 Cituoti
>> imunitetas:
Tai, kad visose komandose taip pat. Žaidžia pinigai ir kitaip jau nebus.
imunitetas2015-04-03 10:00:25 Cituoti
>> Valdas:
Valdai, tu pasidomek kiek Alba komandoje zaidzia vokieciu, tad nera ko didziuotis jiems ten ;)
Valdas2015-04-03 09:33:02 Cituoti
Na,siandien laukia "musis"del 6-os vietos grupeje...Zinot apima baltas pavydas,kai stebi tokias komandas kaip Alba.Laboral,kurios tikrai nera grandai,bet turi realias galimybes zengti i TOP8.Net jei ir nepateks,tai bent iki pat paskutinio turo rrealiai del to kovoja...Kyla turbut retorinis klausimas,kiek dar metu reiks laukti,kad ir Zalgiris bent jau iki pat paskutiniojo TOP16 turo realiai kovotu del patekimo i TOP8?
2015-04-01 07:00:05 Cituoti
>> minlt: teisingai, greitom perskaičiau tai netesingai supratau tą vietą

Tikiuosi sezono gale sužinosim, kokia situacija su likusiom skolom
minlt2015-03-31 21:16:55 Cituoti
>> Anbo: teisingai pasakyta. Tik kur straipsnyje yra parasyta del administratoriaus (tavo sakinys "Aišku dar lieka visokių galų (administratorius pasieliaka teisę reikalauti ne paga paskirtį panaudotas lėšas), bet bedram kontekste tai jau nėra esminiai dalykai." ), tai turbut netaip supratai. Čia Žalgiris jau ne prie ko. Kitaip sakant tos skolos nenusibraukė visai, tik jau Žalgiris tame nebedalyvaus. Administratorius savo ruožtu pasilieka, tolimesnį šių skolų išieškojimą, tačiau jau konkrečiai iš tų "šiknyčių", kas tą reikalą prasuko(Romka ir draugai).

Žodžiu Žalgiris susimoka kompensaciją ir "asta la vista beibi" ties šiuo klausimu.
Kiek tų skolų likę neaišku, bet pagal visą susidariusią situaciją jų dar likę tikrai daug. Nors ir Kaunas šiemet pasišvaistė pinigėliais, bet didžiąją dalį dar ir jų teks gražinti.
2015-03-31 19:42:44 Cituoti
Čia yra du atskiri dalykai: skolos buvusiems žaidėjams (rudenį buvo kalbama, kad jos siekia apie 20 mln litų) ir Ūkio banko "paskolos" ( dar apie 20 mln litų).

Kaip suprantu, šita taiko sutartimi nurašoma didžioji dalis skolų Ūkio bankui. Tokiu būdu sumažės bendra skolų kupra ir klubas galės laisviau kvėpuoti. Aišku dar lieka visokių galų (administratorius pasieliaka teisę reikalauti ne paga paskirtį panaudotas lėšas), bet bedram kontekste tai jau nėra esminiai dalykai.

O dėl skolų buvusiems žaidėjams teks dar keletą metų tampytis. Su kiekvienu žaidėju ir jo atstovais yra kalbama ir deramasi atskirai, tad čia tik Motiejūnas ir Žalgirio teisiinkai žino kokia reali situacija šitam fronte
minlt2015-03-31 17:41:12 Cituoti
>> cometinas: tame ir esmė, kad viena kartą sakė 25, po to sake dar daugiau ir niekas tų tikrųjų skolų nežino.
15min.lt nurodytos sumos, taip pat be priaugintų palūkanų, baudų(jei jos iš tiesų yra) dėl pradelstų mokėjimų.
Dar vienas dalykas - faktas, kad žurnalistai pateikė visas sudarytas sutartis pagal jiems prieinamą informaciją, bet ne tik tas, dėl kuriu buvo konkrečiai ginčijamasi.
Taigi mano nuomonės dvi: suma kur kas didesnė nei čia gaunasi, kita, kad visos sutartys nenusibraukė ir yra iš tiesu normaliai, be jokių klaustukų galiojančių paskolų, kurias vistiek teks mokėti.

Išvedžiojimų daug, kol aiškios info nėra. Bet betkokiu atveju skolos sumažėjo ir tai yra labai džiugi naujiena.
cometinas2015-03-31 17:26:12 Cituoti
ne 35 mln, o 25.*
cometinas2015-03-31 17:25:42 Cituoti
>> minlt:
Kitame civiliniame ginče Ūkio banko bankroto administratorius prašė pripažinti niekinėmis šešiolika 2011 metų spalio lapkričio mėnesiais sudarytų paramos sutarčių, kurių bendra vertė siekė 11,905 mln. litų. Dar 8 paramos sutartys su viešąja įstaiga buvo sudarytos nuo 2009 metų spalio iki 2010 metų spalio. Šių sutarčių bendra vertė siekė 9,5 mln. litų, o dalis sumos – 898,5 tūkst. litų – administratoriaus manymu, buvo panaudota ne pagal paskirtį.

Skaičiuok kaip nori, bet 18 milijonų litų nebereikės grazinti bakroto administratoriui, tad maziausiai tokia skola ir nukrenta. Neabejoju, kad dauguma zaideju atsisakys savo skolu suprasdami, koks svarbus europai ir lietuvai legendinis Kauno krepsinio klubas.

Motiejus sake, kad skolos apie 35 milijonai litu, tai dabar maziau nei 2 mln euru beliko isiskolinimu zaidejams :)
minlt2015-03-31 17:11:29 Cituoti
>> KGarnett: su Realu 2m kontraktas berods, o Realas pagrinde ir keitineja atsarginius. Maciulis nera jau toks superduper, kad juo daznai EL pasitiketu. Kaip ir su Pocium buvo ir daugeliu kitu. Gal prates, bet as linkes prie to, kad ne, nes kaina nelabai atitinka kokybes.

>> cometinas: kokiu dar 18mln skolu ? Is kur tokia info? Suskaiciavai kiek Žalgiris ŪB skolingas? Ar kur buvo tiksli info? Arba kažką praleidau arba eilinis burbulas, nes daugelis pastebėjau maišo skolas žaidėjams bei bankams į vieną krūvą.

O šiaip labai džiugi naujiena. Gal skolos ir ne per pusę brauksis, bet didelė dalis tikrai ir svarbiausia, kad nebeaugs palūkanos. Maladec Motiejūnas su visais kitais Žalgirio atstovais, kad eina pirmyn, o ne atgal, visada tai matėsi ir užtai gerbiu.
Vaidoshius2015-03-31 17:08:39 Cituoti
>> migelitas: Taikos sutarties kaina tokia. Manau nėra blogai, jei kitoje pusėje 18 ar kiek mln.
Kaip TiMac ir pasakojo (gaila , kad čia nebeateina) taip čia matyt ir gavosi.
KGarnett2015-03-31 16:52:39 Cituoti
>> minlt: Nezinau prie ko cia Maciulis??? Stabiliai normaliai losia Reale, kokiu 80% duodu, kad ir kita sezona ten los. O jeigu ne Reale, tai manau nemazai klubu priimtu ji, tas pats Zelko manau toki juodadarbi priglaustu. Tuo tarpu su Kalnu ir Kleiza tikrai visai realu. Del banko tai smagu, kad reikalai pajudejo gera linkme.
cometinas2015-03-31 16:45:56 Cituoti
>> migelitas:
0 18 mln. skolų nukrenta ;) ;)
migelitas2015-03-31 16:40:18 Cituoti
>> Tomasson:

2 mln litų vis tiek teks ieškot ŪB sumokėti.
Vaidoshius2015-03-31 16:32:51 Cituoti
Opapa! Manau čia gera naujiena. Labai gera.
Tomasson2015-03-31 16:18:53 Cituoti
Ūkio bankas pasirašė taikos sutartį su Kauno „Žalgiriu“
Gal pagaliau viskas?
minlt2015-03-31 15:19:48 Cituoti
Nors jeigu vieną sezoną lošėm su Pocium ir JD, tai gali būti, kad ir dabar bus panaši situacija dėl kalno. Prisipažinsiu nenorėčiau, kad liktume SG tik su Kalnu ir Milakniu, bet tikiu, kad vadovybė gal ir taip nustebins.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime