Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
jstl2016-08-15 19:50:48 Cituoti
tikiuosi nebus jo. gerai, kad zavacku bent nesidomejo
antasulc2016-08-15 19:41:48 Cituoti
>> Valdas: taigi, Kavaliauskas iš principo neis.:D
Valdas2016-08-15 19:24:55 Cituoti
Trys kandidatai,tarp ju ir A.Kavaliauskas...
jstl2016-08-15 18:09:28 Cituoti
>> kadetistas: man tokia nuojauta kad nebus amerikonas, o jei ir bus tai baltaodis kazkoks nezinomas. turbut europietis. nes jau pernai neime nei vieno amerikono tik ant galo randle kai nebuvo laiko ir pasirinkimo.
kadetistas2016-08-15 17:57:41 Cituoti
>> Heizenberg:
ayers geras butu. Is pazystami d-lygoj Gani Lawal, bet jis kiek silpnokas gal ir labiau gynybinis, dar neptuno buves Bensonas ten uz atlanto labai atsiskleide. O siaip nuejos i d-lygos puslapi ir surikiavus zaidejus pagal atkovotus kamuolius, man ten visas pirmas penkioliktukas patiktu.

kazko pakankamai ispudingo tikiuosi is JAV su keliu metu kontraktu, nes realiai kitais metais prieky bus tik Jankis ir Vokietis is dabartines sudeties.
Heizenberg2016-08-15 14:58:13 Cituoti
Jeigu grįžtant prie centrų temos...tai kokio žaidėjo norėtųsi jums?
Pasižiūrėjau, kas iš laisvų ir nebrangių dar NBA, tai visai užstrigo Henry Sims. Toks labiau pf/c, bet gerai nugara lošiantis, gan staigus. Arba vis dar yra tas pats Jeff Ayers, kuriuo kažkada jau domėjosi. Bet turbūt apie tokius tik pasvajot..nupirks vėl antrą Brokuotą Motumą.
jstl2016-08-15 14:34:47 Cituoti
>> Solomon: ne gi sake, kad is ulanovo minuciu neatiduos niekam. nebent vel butu scenarijus kai eurolygoj viskas prarasta, o rytas stiprinasi pries lkl finalus. tada gal ir paims sf
Solomon2016-08-14 23:10:18 Cituoti
Viliuosi, kad pries sezona istrauks koki nepatekusi i NBA SF zaideja. Kitaip nekazka bus, pamatysit.
jstl2016-08-13 23:58:31 Cituoti
>> MrVycka: nu jooo... milaknis ar andersonas skirtumas tik tame, kad andersonui pinigu daugiau reikia moket.
jstl2016-08-13 23:47:00 Cituoti
>> 11: tai ta ir sako, kad nera extra klases zaideju.
112016-08-13 21:36:06 Cituoti
>> donPedro:

Tu kažkoks keistas, išsiaiškink pirma, ką reiškia sąvoka lyderis, pagal tave, tai lyderiai būna tik EL top komanduose ir turbūt NBA :D. Lyderis, tai tas kuris reikalui esant veda komandą ir imasi inciatyvos, nesvarbu kokio lygio jo komanda būtų. Žalgirio nuolatinis lyderis - Jankūnas, tokiu kartais būnantis ir rinktinėje, prie jo prisijungs ir kiti, kiekvienose rungtynėse treneris gali skatinti imtis iniciatyvos vis kitą, tą kuriam sekasi ir pan., lemiamu momentu yra skirti spec. deriniai. Jeigu Milaknis atskirose rungtynėse pataikys 4-5 tritaškius ir bus tarp rezultatyviausių, tai ir bus vadinamas lyderiu, nors gali visai to kamuolio nesivaryti, o komanda netgi pralaimėti.
Jeigu nori pasakyti, kad Žalgiryje nėra brangių extra klasės žaidėjų, tai taip ir sakyk, o ne svaik apie lyderius. Jasikevičius pagal save rinkosi komandinio tipo sudėtį, o ne su išreikštu vienu lyderiu. Nors pati komplektacija dar nebaigta.
donPedro2016-08-13 20:34:22 Cituoti
>> MrVycka:

Ne, as ne apie tokius kaip milas kalbu. As kalbu apie tokius, kur situacijose kaip pries pora metu su Sasariu, ar kai -1 likus 10 sec, kai kamuolys budavo JD, Andersono ar Weemso rankose. Milas varytis nemoka, verztis nemoka, is arciau nei tritaskio mesdamas daznai i lanka nepataiko, jis gali gaves gera fasa paleist tritaski ir tiek, bet ta gali ir bet kuris kitas, o jei milas ta vakara pramete 5 is 5, tai tikriausiai ir lemiamas neliest lanko gali. Kazkaip sunkiai susikalbam.
MrVycka2016-08-13 18:12:07 Cituoti
>> donPedro:
tai tu čia išvis ne apie lyderį, o apie clutch playerį kalbi...tai gali būti toks ir milas, ir dar ne vienas, o tu kalbi apie tokius, kur vienas trečdalį-ketvirtadalį komandos kainuotų, o mestų praktiškai su panašia galimybe - pataikys ar ne...
donPedro2016-08-13 17:42:47 Cituoti
>> MrVycka:

Nu paziuresim, duok dieve sakau, kad po sezono zalgiryje pangoso noretu top5 EL grandai, arba net NBA. As asmeniskai jo nenurasau, bet kad jis bus tokia geidziama preke po sezono - netikiu. Bet mes pradejom ne nuo to. Tu kaip suprantu nematai EL komandu, kurios turetu lyderi, o as matau, ir jos turi ne lyderi, o kelis lyderius, kurie EL mastu gali lemti rungtynes. Pas mus velnias zino, kolkas as tokio nematau ir asmeniskai netikiu, kad pangosas tokiu taps. Tarkim toks spanulis, milosas, pas mus toks buvo JD, jie gali visa maca verst tave keiktis, pramest 9 metimus, o lygiam rezui esant tu vistiek noresi, kad jie mestu, nes jie sugeba imest ta viena, pati svarbiausia. Jankis, ule ar milas, jie nera tokie.
MrVycka2016-08-13 17:17:53 Cituoti
o šiaip iš tavo minėtų tai jo, tiek weemsas, tiek andersonas visus nustebino į žalgirį ateidami, čia superiniai vadybos veiks,mai buvo, tuiesa, jei dėl starto nba, tai tik andersonas buvo pagrindinis starto penketo žaidėjas ir tik vieną sezoną pas lūzerius - prieš pat žalgirį, o weemsas toks niekada nebuvo, pernai grįžęs į nba dviejose komandose išvis nė karto starte nežaidė, o jd išvis tėra kelias rungtynes nba sužaidęs ir tai epizodiškai...
MrVycka2016-08-13 17:10:12 Cituoti
>> donPedro:
kuris čia kažkur po kelis taškus rinko? hawks vasaros lygoje starto penkete ir iki paskutinio pasirodymo - rezultatyviausias, bet tose paskutinėse 7 asistus padarė, acb praeitą sezoną - puikūs rodikliai, tai tu gal ne apie jį kalbi?..
donPedro2016-08-13 16:46:32 Cituoti
>> MrVycka:

Tai maziau reikia ziuret, ka durniai ten keikia ir nurasineja, as nenurasau kanadiecio, bet ir netikiu, kad jis yra andersono, weemso ar JD lygio zaidejas. Viena, kai ateina i komanda NBA starto penketo zaidejas arba vasaros lygoj ar dar kur rinkes po 25 taskus, ir kita, kai ateina is kui znajet kur po kelis taskus rinkes. Duok dieve, kad jis taptu atradimu, bet dabar ziurint i sudeti, neturim mes ne vieno tokio, kokiu kitos komandos turi net po keleta.
MrVycka2016-08-13 13:22:15 Cituoti
beje, ir tas pats popas pusę pirmo sezono buvo daugiau keikiamas, nes pirmame el rate turėjo 21 proc. trajakų pataikymą...
MrVycka2016-08-13 13:21:17 Cituoti
>> donPedro:
o iš kur tu žinai, kad kanadietis nebus toks žaidėjas, kuris galės traukti, jei jis dar nežaidė? andersonas buvo sutiktas su nepasitikėjimu, dentmonas išvis ne tik kad su daugelio abejonėmis, bet ir didžiąją sezono dalį buvo keikiamas, kad per jį pralaimime, nesvarbu, kad kelias ištraukė...nieko čia negali žinot, o tas kanadietis man pagal aprašymus, pagal matytas ištraukas rungtynių (nemažai), tai žiauriai būtent popą primena...
donPedro2016-08-13 13:11:35 Cituoti
Ai dar, apie ta antra dali tavo paskutinio komentaro...

Atsiemeni, kai andersonas istrauke uz siknos zalgiri i top 16? atsimeni kai dentmonas mesdavo paskutinius metimus is juos imesdavo? o dabar atsimink pernai ir atsimink ar buvo tokiu situaciju? isivaizduoji ulanova ar jankuna ten darant kazka panasaus, ka yra padare andersonas, weemsas ar JD? tu gal ir isivaizduoji, bet kiti tau bando cia paaiskint, kad tu isivaizduoji blogai.
donPedro2016-08-13 13:08:10 Cituoti
>> MrVycka:

Bandysiu kuo paprasciau...
Zalgiris dabar neturi nei vieno extra klases zaidejo, kaip ir pernai beje, o pries tai turedavome andersona, weemsa, dentmona, tanoka, browna ar popa. Tau gal jankunas yra extra klases, bet cia tavo reikalas. Automatiskai extra klases zaidejas, tokiam klube kaip zalgiris, butu lyderis, o tu pezi, kad kiti klubai neturi lyderiu :D Jie turi po 5 extra klases zaidejus. Eik geriau rekauk prie tv atsisedes GARSIAI, kad neleistu grigonio i aikste :D
MrVycka2016-08-12 22:47:35 Cituoti
>> donPedro:
tai tu pats pezi...tai ir nkl komandose yra lyderių, kurie žalgiryje ir ant suolo neverti sėdėti, tai apie ką šneki? o jei vienoje komandoje galintis lyderiu būti žmnogus nebūtų toks reale, tai tuomet komanda neturi žmogaus, kuris "gali turet tokia lemiama itaka maco baigciai ir visam macui"?
donPedro2016-08-12 21:46:44 Cituoti
>> MrVycka:

aš tai bandžiau tų superlyderio beieškančių, kiek jie eurolygos komandų jie žino, kuriose būtų kažkoks tas vienas lyderis...nesulaukiau atsakymo...

Bet tas koks keistuolis :) Tai, kad top kokios 6-8 komandos turi po keleta lyderiu, kuriu bet kuris zalgiryje butu aiskus lyderis. Imesk mums milosa ar nando, spanuli ar printezi, rudi, lula, sergio, visi jie butu lyderiai pas mus. Pas mus budavo dentmonas, budavo weems ar popas, Andersonas, kurie buvo aiskus komandos lyderiai ir varzovu treneriai visada sakydavo, kad zalgirio lyderis yra tarkim andersonas, ruosiames ji stabdyti ir t.t. Kai turi biudzeta be lubu, tai susiperki 5 lyderius ir px, ar tu gal galvoji, kad pas mus koks jankunas ar ulanovas gali turet tokia lemiama itaka maco baigciai ir visam macui, kaip tarkim koks milosas ar nando cska? Kazka tu cia vis pezi pezi apie ta lyderiu nebuvima, bet tai kuris musu zaidejas butu lyderis kitoj EL komandoje? o is kitu komandu gal jau nebereikia vardint zaideju, kurie pas mus butu lyderiai, gal jau pats tikiuosi suvoki bent tiek.
jstl2016-08-12 16:12:12 Cituoti
>> MrVycka: tai cia tu kalbi apie zudikus kazkokius, as tiesiog vardinu universalius zaidejus, kurie gali rinkt taskus ivairiais budais, be komandos draugu pagalbos. is tavo isvardintu seibutis panasiausias i toki, bet kaip minejau prigeses buvo praejusi sezona.
MrVycka2016-08-11 22:13:31 Cituoti
>> jstl:
prie dardenų netgi, tai kuom dardenas čia prie kažkokių žudikų puolime priskiriamas, kuriam ir milakniai, ir ulanovai, seibučiai ar tai koks pvz kanadietis yra ne lygis?...
jstl2016-08-11 20:11:28 Cituoti
>> MrVycka: o kurie cia tokio auksto indivydualaus meistriskumo lygio? jankunas, bet jis negali uzmusinet paskutines sekundes ir verztis nuo tritaskio link krepsio ar atsiloses saut jump shota per lemiama ataka. seibutis bent praejusi sezona irgi nebetoks geras buvo, kaip seniau. milaknis irgi neprasivers. kai pernai buvo tritaskiai didziausia beda puolime, siemet gali but prasiverzimai, dar ir pociaus nebera. aisku suprantu kaip kiti sako, kad cia priprato chebra prie dardenu, weemsu, dentmonu, andersonu ir dabar nori beleko
MrVycka2016-08-11 17:58:58 Cituoti
>> jstl:
na, el 20 taškų vidurkio niekas neturi...o tas pasakymas, kad yra ne vienas kažkuris aukšto lygio, kurie gali patempti, galioja ir žalgiriui...
jstl2016-08-11 17:55:20 Cituoti
>> MrVycka: tai, kad Solomon aiskiai atsake i ta tavo klausima. pas juos bent po kelis auksciausios klases zaidejus yra. tau jei pamatai zodi "lyderis" tai iskarto mintyse kazkoks savanaudis su 20pts vidurkiu. labai daznai buna, kad pritruksta kazkieno indivydualaus meistriskumo kai zaidimas nesiklyjuoja. toks jausmas, kad jei turetumem viena aukstesnes klases puoleja tai iskarto sugadintu visa komandini zaidima, atmosfera rubinej ir visas jaunimas degraduotu.
jstl2016-08-11 17:49:01 Cituoti
>> MrVycka: tai, kad Solomon aiskiai atsake i ta tavo klausima. pas juos bent po kelis auksciausios klases zaidejus yra. tau jei pamatai zodi "lyderis" tai iskarto mintyse kazkoks savanaudis su 20pts vidurkiu. labai daznai buna, kad pritruksta kazkieno indivydualaus meistriskumo kai zaidimas nesiklyjuoja. toks jausmas, kad jei turetumem viena aukstesnes klases puoleja tai iskarto sugadintu visa komandini zaidima, atmosfera rubinej ir visas jaunimas degraduotu.
MrVycka2016-08-11 16:51:20 Cituoti
>> antasulc:
nė vienas iš jų nebuvo vienas konkretus lyderis, o jau nekalbant apie kritiką...edney tai ne tik kad tradiciškai sirgalių, bet ir trenerio kartu su komandos vadovais buvo jau po mėnesio oficialaus sezono ant kilimėlio pakviestas, andersonui netrūko kritikos jam išvis dar net į Lietuvą neatvykus, buvo ir vėliau, o apie tanoką tai išvis patyliu, visos jo karjeros žalgiryje metu buo nuolat varančių dėl visiškai nesigynimo ir dėl per daug kaldrois į savo pusę tempimo...
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime