Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
GodLess2015-01-30 13:36:33 Cituoti
Kleiza nereikalingas butu... Gal jus baikit juokus. Yra vienas dalykas, kai tau suteikiama role komandoje ir kitas, kai stovi kampe ir gauni viena kita pasa. Tokiam Zalgiriuky, kur be keliu zaideju, nera kam mest, ar iniciatyvos imtis, tai jis butu sviesulys. Dar lygina su visokiais Pociais. Anas ne puses tiek gerai nelosia savo geriausiais metais, kaip kad L.K. dominuodavo savo laiku. Babkiu uzkales, visai bb padejes, nelabai ir stengias. Pries savus nemanau, kad nosi krapstytu ir nieko nedarytu,
///M2015-01-30 13:29:09 Cituoti
>> minlt: prie progos kada paziurek armani rungtynes pamatysi kas ten per savanaudziu komanda
simasz2015-01-30 13:28:59 Cituoti
>> Liuosiai: ir idomu pagal ka cia skirs ta vieta, milasius juk su vainausku gerai sueina tai noretu jiem silta vieta parupint ,o ne neptunui. :)
MrVycka2015-01-30 13:26:28 Cituoti
>> minlt:
obradovičius tai visus išnaudoja žaidėjus, jo?..kaip javtoką išnaudojo?..
minlt2015-01-30 13:24:54 Cituoti
>> ///M: bet, tai ne pirma komanda juk, korioje taip žaidžia. FBU pernai metais irgi, nebuvo labai komandiška, bet kad Obradovičius nesugebėtų išnaudoti Kleizos, tai man net keista. Plius, jo net gynyba labai prasta, kas jau čia manau nuo pačio daug priklauso, su klaidomis irgi mėgsta padraugauti. Be to, juk ir pats sakęs, kad turėjo psichologinių problemų ir tikrai labiau tikiu šiuo variantu, nei tuo, kad jo neišnaudoja. Mano manymu, tie pasisakymai apie neišnaudojimą, čia labiau "reklaminis triukas", jog nepakenktų jam tolimesnei karjerai.
Čia tik mano nuomonė ir jos nereikia priimti, kaip tiesos.
Liuosiai2015-01-30 13:24:43 Cituoti
Matant kaip atrodo 2/3 LT klubai,kolkas vienintelis Žalgiris yra vertas atstovaut Lietuvai EL lygyje.Neptūnas porą mačų namie pasidrąskė,išvykoje eurochallengo lygis.Lrytas iš esmės susirinkęs LKL'o rinktinę,kuriai vadovauja emocingas ūkininkas,čia taipogi ne EL lygis.
MrVycka2015-01-30 13:23:38 Cituoti
http://www.zalgiris.lt/lt/naujienos/naujienos/id/9 352/
Rekordinis populiarumas vainikavo „Žalgirio“ arenos metus

o kiek skeptikų buvo ir tarp žalgirinių, kad nieko gero nebus su renginiais...
simasz2015-01-30 13:18:26 Cituoti
R. Milašiaus teigimu, kitame sezone lietuviams numatytos dvi vietos tarp 24-ių Eurolygos komandų. Esą Lietuvai ketinama skirti vieną iš keturių vardinių kvietimų, kurie bus pervadinti į metines A licencijas.

oho kaip milasius dirba :))
minlt2015-01-30 13:16:46 Cituoti
>> imp: Nezinau, kas čia per konfliktai, bet aš šį nick'ą jau seniai naudoju basketnews. Gal dar įrodyti reikės ? :)))
Baikit teršti temas. Eikit geriau į krepšinis taškas net, nes pagal žargoną, ten tiktumėt :)
///M2015-01-30 13:16:00 Cituoti
>> minlt: kad Kleiza nulinis tai per drasu taip sakyt ;) pats Kazlauskas sake kad ne i ta komanda papuole.. + top16 per rungtynes meta po 6 kartus is zaidimo vidutiniskai, metant tiek sunku turet ispudinga statistika
imp2015-01-30 13:15:59 Cituoti
dar jimbolinamoonminlt, o ko savam dvoke LT rasyba prajunges komentuoji ir jimbuko stilium komentarus piesi? ;)))

¬¬

visu likusiu persiprasau, flood baigtas.

minlt2015-01-30 13:06:17 Cituoti
*Kas pasikeis jo žaidime jeigu ateis, aš net neįsivaizduoju.
minlt2015-01-30 13:04:23 Cituoti
>> makabibas: nieko nesuprantu (?).
Dėl Kleizos bombos nebuvimo, taip - pasikarščiavau. Bet Oly buvo jam turbūt geriausi karjeros metai.
Tiesiog aš prie tokios nuomonės, kad laukėm Pociaus, Šaro, Songailos, bet visi realiai nepateisino mūsų lūkesčių. Šiuo metu laukiam, dabar aplamai nulinio Kleizos. Kas pasikeis jeigu ateis, aš net neįsivaizduoju.
O, ka Andersono nebus, nereiškia, jog nebus, kažko vietoje jo.
Aš nesakau, kad jokiais būdais jo nereikia, tiesiog uždaviau retorinį klausimą, kurio matau nesupratot. Niekas objektyviai, taip ir neįvertino jo ateities perspektyvų, o tiesiog visi aklai "taip", "taip", nes jis yra mylimas lietuvis. Ar ne taip?
MrVycka2015-01-30 11:15:09 Cituoti
man tai atrodo visai su galva nedraugaujantys tie, kam jau kleiza žalgiriui nereikalingas...nu nu...žalgiriui reikalingas pusė tokio kleizos, koks buvo geriausiu metu ir tuomet tik dešimtadaliu kainos įperkamas dabartinaiam žalgiriui...
makabibas2015-01-30 10:57:43 Cituoti
>> minlt: jimboo, tai tavo buves nikas, jei pamirsai. Nemanau, kad sefas tau vaisiu prideliojo, tai juos keitiesi tam, kad visi atsipistu nuo taves ir luko.
Ar as sakiau, kad zalgiris prastesne komanda uz armani? Ziurejai, pavyzdziui, vakarykstes ju rungtynes pries vitorija? Ten nei vieno zaidejo nera, kuris dalintusi kamuoliu, kleiza antram keliny 6 kartus stovejo laisvas prie trajako, bet pagaves kamuoli kuris nors juodas raglandas/brooksas/mossas jo niekam neatiduos. Zalgiryje, kur kiekvienas turi savas uzduotis, tiek gynyboj, tiek puolime, turet toki zmogu, kuris nebutu prisikes i kelnes paskutinem minutem, kai visi bijo ziuret i krepsi, butu naudinga, tuo labiau, kad kitais metais andersono nebebus. Kleiza atrodytu geriau ne silpnesniu zaideju kontekste, palyginus armani su zalgiriu, o tiesiog stipresnej komandoj, kur butu isnaudojamas tinkamai. O kleiza niekad nebuvo bomba? Lietuvos rinktines lyderis, olympiakoso pirmas zmogus pries penkis metus, cia ne rodikliai?
minlt2015-01-30 03:07:33 Cituoti
>> makabibas: Ką čia tas jimbo reiškia aš nesuprantu? Pirmai vienas jimbolina kreipėsi ar kažkaip, dabar vėl.
Visų pirma aš apie dabar ir nekalbu, visų antra - ką čia reiškia šis pasakymas "ir ka tu pats pasiulytum i jo vieta?" ? Šiaip aš žemiau jau ir rašiau komentara šia tema, taip kad nesuprantu ko dar ponas nori :) Sunku pasiskaityti komentarus, prieš atrašant?
O kitam sezonui, tai yra realu, nes neįsivaizduoju, kas jo dar norės po tokių dviejų sezonų. Vienintelis dar šansas jam atsigriebti likęs sezonas, kuris EA tuojau baigsis ir rinktinė(jeigu dalyvaus). Visa kita kaip ir aišku. Reabilitacijos jam reikės ir visi puikiai žinom, kas lietuvių reabilitacija užsiima :)
Patraukti Linas gal kažkur ir turi parako, bet dabar tas parakas sušlapęs stipriai. EA 1x1 nesugeba palošti, tritaškių taiklumas turbūt kaip ir mano(metant iš laisvų padėčių), gynyba tragiška, neretai nespėja paskui varžovą, tai man įdomu, kaip jis pagal tave patrauktų mus ? :) Vienas iš penkių varžybų šiuo metu tikiu, kad iššautų. Dabar pagal tavo mintis, tai toks vaizdas, kad žaisdamas silpnesnėje komandoje atrodytų geriau. na taip, gal komandos žaidėjų kontekste ir geriau, bet varžovai juk tie patys :) Suprantu, kaip žaidėjai persikelia į Eurocupą, tai neretai iškarto iššauna, bet dabartinėje situacija su "Lineliu", tai labai, labai dideli klaustukai ar jis dar Eurolygai atsigaus. Niekad jis ir nebuvo kažkoks bomba juk. Turėjo kelis career high, bet pagrinde jis turėjo savybę truktelti, imtis iniciatyvos. Kad taip būtų, per jį reikia žaisti daug.
Vistik kitas sezonas dar toli ir jeigu pats nori ir stengiasi sugrįžti į normalią formą, tai tikiu, kad atsigaus.
makabibas2015-01-30 00:35:01 Cituoti
>> minlt: (aka JIMBOO)
Realiau nei realu? Cia pagal kokius kriterijus vertini? Dabartiniam Zalgiriui toks linas sueitu tolka tak, puolime komandai ivairoves suteiktu nemazai, nugara dar sugeba pazaist, o ir nuo trajako gresmes kelia vis dar, jei tuo nera piktnaudziaujama. Patraukt tokio lygio komanda kaip zalgiris lemiamais momentais linas turi parako.. isigijes ji zalgiris islostu, bet ar realu ji isigyt, zino tik pats linelis.. ir ka tu pats pasiulytum i jo vieta? Pasilikt songaila, susigrazint klimaviciu? Ar manai, kad vis del to lukas kita sezona siautes jau taip, kad reikes tik menku pagalbininku?
minlt2015-01-29 23:50:12 Cituoti
>> Vaidoshius: realiau nei realu, tik klausimas ar mums jo reikia. Patikėkit manim, ne tokia jau čia ir tos komandos kaltė. Po NBA aplamai jis niekur netiko. Ir metimų gauna ir progų, bet kartais kaip neina, taip. Gynyboje visiškai kiauras, kas tikrai ne trenerio kaltė. Man jis toks Pocius patapęs, tyli kelias varžybas ir po to, kad iššaus.
Man tai keisčiausia, kaip visi varė ant jo iki tų kalbų, kaip jis pats pradėjo sakyti, jog treneris neišnaudoja jo ir t.t. Po to Linas pasidarė geras, bet Banke toks ir anoks. Baikit juokus žmonės, net Obradovičius nieko iš jo neišpešė :)) Ryškiai pats turi dar rimtų problemų ir nereikia čia nieko apgaudinėti. Ir aplamai nesuprantu ko jis čia taip pačiuožęs? Įsižeidė, kad NBA patapo nereikalingu ir dėl to gerti pradėjo?
Tikrai kažkada mėgau Kleizą kaip patraukdavo rinktinėje, bet jo irgi tie šuoliai būdavo ne vienodi. Laimė, kad jie būdavo savalaikiai, bet dažnai ir patemdavo žemyn, kaip užsimanydavo palošti individualiai.
Valdas2015-01-29 23:33:37 Cituoti
>>simasz I paskutine vieta nusirisim jau rytoj,pagal imestu ir praleistu santyki...Na o vienvaldziais grupes autsaideriais tapsim kita savaite...:D
simasz2015-01-29 23:29:27 Cituoti
zvezda namie kala alba berlin, speju po kitos savaites nusirisim i paskutine vieta ..#paverkim :DD
Vaidoshius2015-01-29 23:01:29 Cituoti
>> simasz: Abejoju vistiek :)
simasz2015-01-29 22:59:44 Cituoti
>> Vaidoshius: kita sezona visai realu
2015-01-29 22:53:17 Cituoti
>> Vaidoshius:
Na, as tai buciau ziauriai patenkintas, jei linas i žalgirį persikeltų :) :) :)
Vaidoshius2015-01-29 22:49:33 Cituoti
Tai jei Songailai blogai su nugara,tai gal ir tas L.K. persikels. Buvo gi gandu gandeliu. O ir armanis ne kazka. Kraunasi smagiai nuo Laboralo :)
simasz2015-01-29 20:56:07 Cituoti
ne i tema, bet nizni sau maskvoj pratesima daro. nu stebuklus isdarineja, pavydu del tokio atsidavimo nizni :D
minlt2015-01-29 18:59:56 Cituoti
>> MrVycka: aš nesakiau, kad įdomus. Sakiau, jog mano manymu logiškiausias, kadangi abiejose komandose būna įsimaišę legionieriai ir gali padaryti daugiau šou į abi puses. Bet imp, iš dalies atsakė jau, kad keisk nekeitęs, bet ta mūsų ŽD jau daug metų yra visiška vaikų šventė :) Nu neįdomi nors tu ką. Vienintelis dalykas, kurį įsijungiu pažiūrėti, tai tritaškių konkursas. Pernai dar smagu buvo žiūrėti kaip JD dėliojo, bet visa kita, tai baisu. Sirgaliai, tai išvis kaip per laidotuves :(

Beje, įdomu sužinoti, kas tau geriau?
Nasty2015-01-29 18:59:23 Cituoti
Jo, susijungtu Zalgiris su Rytu, biudzetas padidetu, pavadinimas darytumem bendra is abieju komandu. Butu Lietuvos Zalgiris. Fanams vilniuje geriau butu, tie keli like, kur eidavo palaikyt ryta i pustuste sinicos arena, dabar galetu palaikyt komanda kaune, normalioj arenoj ir su pilnu sirgaliu bagazu. Laikrastis neberasytu apie skolas. Zodziu vien pliusai.
Nu o jei rimtai, tai patiket tokia nesamone gali tik tas, kuris kase domisi tiek, kiek kazkas pasako, kad losia lietuva siandien su kazkuo... Nenustebino ir cia keletas, kurie jau melde, kad tik tai butu netiesa, visada matesi, kad naivus vaikai yra :)
Zvaigzdziu diena... Eilinis tradicinis pravalas turetu buti. Ne tiek, kiek kasistai pasisika metydami troicus ir visiskai nesistengdami (gal visgi butu idomiau, jei lostu del kokios taures ir butu stimulas laimet, negrazu, bet bent jau kova butu) su veido israiska "greiciau pyzdint po maco su robke kasiaka isaut"... Labiausiai bjauru ziuret i visa kita, dishovi vedejai, sauleno nudrocinti nejuokingi bajeriai, pranesejo riaumojimas ir aisku, dainininkai...jeigu juos taip butu galima pavadint.... vel pagal fonograma papai kokie pasitampys ar koks adomaitis su ostapenko dviratuko remixa padainuos... nera tu geru atlikeju lietuvoj, tokiam selui (nors as jo is neklausau) per zemas lygis turbut koncertuot tokiam renginyje, o ir neipirktu jo... Zodziu geriau neorganizuotu, arba jei organizuoja, tai geriau sugalvoja, ka tie kasistai galetu padaryt per svente nezaisdami krepsinio... kokio pokerio ar monopolio turnyra, rankom palauzt, palengtyniaus geriant alaus bokala...vis idomiau paziuret butu...
imp2015-01-29 18:08:15 Cituoti
keisk nekeites vistiek ta pati sudu kruva liks. Niolikiniu auditorijai skirta svente. Nba dar suprantu ta regini is dalies, ten nors dejima freakiska atliks ar dar ka, o pas mus ka? Pasitrauks 5metrus i sona, kad lanko stipruma patikrintu elementariu dejimu. Geriau jau vaiku namus aplankytu ar padarytu rimta kova lt vs uzs, va tada ir auditorijos pritrauktu.
Pernai/uzpernai metu Heat reg. sez. rungtynes zymiai idomiau ziuret nei sita rengini. Ten tu dejimu vezimu vezk, o ir dejimai ne oponentui dirbtinai sudarius salygas... vnzo
MrVycka2015-01-29 18:04:28 Cituoti
>> minlt:
kuom jis išvis įdomus?..
minlt2015-01-29 17:53:14 Cituoti
Na jau buvo formatas juk pakitęs į rytai prieš vakarus ir manau, tai pats logiškiausias sprendimas.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime