Naujienos kraunasi...

Kauno Žalgiris: naujienos, diskusijos

Šią temą skiriame Kauno "Žalgirio" komandos aptarimui.

Komentuoti
LocaSnai2015-01-26 13:33:49 Cituoti
Nu tas iš karto iš gręžinio su sieros (supuvusio kiaušinio) kvapu tai nekažkas.. O šiaip Vytautai, Daridos ir kiti sūrūs man patinka :)
minlt2015-01-26 13:02:08 Cituoti
Taroliui gal duos pasižaisti jau daugiau. Patinka žiūrėt kaip jis juda. Nevengia eit ir priekiu ir nugara ir metimą tolimą paleist ar iš vidutinio. Tikrai pavyzdingai juda bachuras.
MrVycka2015-01-26 13:00:19 Cituoti
įdomu, ką pasakytų birštone paragavęs tiesiai iš gręžinio vandens, o ten tai sūrumėlis...parsivežiau namo 5 litrus pripylęs, tai iškeliavo į kanalizaciją beveik visas...
imp2015-01-26 12:38:05 Cituoti
>> LocaSnai: nu zinai normali reakcija. Cia vietiniems jis nepraeina, man taipogi, Plaza irgi susirauke konfoj nesuprates ka isgere. O uzsieni nlb as tokio kur ir rades pirkt buvau. Aisku kiekvieno padriat neemiau, bet ant tokio neuzsiroves dar.
LocaSnai2015-01-26 12:27:52 Cituoti
>> imp: Kai mineralinio nesi gėręs, tai gal ir baisu. Perka Everest visokius "mountain water" už aukso kainą, kurie net tyrimais lyginti su vandeniu iš krano ir tai ne ką ten skiriasi.
LocaSnai2015-01-26 12:26:06 Cituoti
Tiesiogiai nesusijęs, tiesiog norėjau pasakyt, kad prieš porą savaičių Dimša gaudavo pasireikšt, o dabar taip sutapo, kad Dimša sėdo ant suolo ir Vene gauna pasireikšt :)
imp2015-01-26 12:23:53 Cituoti
;DD [email protected] Accidently bought salted water in Lithuania. Why do they sell salted water??? I'm scarred
MrVycka2015-01-26 10:57:08 Cituoti
>> LocaSnai:
ko jau čia dimšos ir venes laikas susiję?..
LocaSnai2015-01-26 10:48:09 Cituoti
Norėtųsi su Mažeikiais ir Lipkei laiko, visgi vakar su Šiauliais daug noro rodė ir vaizdo negadino. Turbūt ir Dimšą registruos. Dimša daugiau buvo pradėjęs lošt, o dabar užleido vietą Venei. Norėtųsi LKL'e abu matyt žaidžiančius.
MrVycka2015-01-26 10:41:31 Cituoti
o, per lrt kultūra šiandien rodys su mažeikiais, aišku, nieko įdomaus, bet kaip fonas visai neblogai užmesti kartais akį...dabar tai galės gudaičiai su kariniauskais ir venėmis pasiautėti...nors šiaip, kai pastangų nereikia dėti, tai tokiuose mačuose ir andersonas per trump[ą lkaiką privaryti taškų daug gali...
LaVejus2015-01-26 00:18:29 Cituoti
Man asmeniskai kaip sporto aistruoliui nera skirtumo kiek kam mokama, labiau rupi kas aiksteleje vyksta. Zinoma tiketasi buvo daugiau ir is Cherry ir is Songailos, bet vis delto abu zaidejai Zalgiriui yra reikalingi ir savo vaidmeni dar suvaidins siame sezone.

Dabar del tu dvieju 'harlemo globetroteriu' Brodus, Dixon ar bet kurio kito LKL legionieriaus. Dauguma metai is metu vis daro ta pacia klaida galvodami, kad LKL statistika ka nors reiskia, kad LKL rungtynes yra rimtos rungtynes is kuriu galima kazka spresti. O tiesa yra tokia, kad LKL lyga pasauliniu mastu yra pusiau megejiska ir jei zaidejas neturi 50tasku vidurkio, tai jo statistika neturi reiksmes tokiai komandai kaip Zalgiris. Nekarta yra bandyti zaidejai su gera statistika is profesionaliu, palyginti auksto lygio lygu(Turkijos lyga, Euro Cup) ir dauguma atveju tie zaidejai nepatraukdavo auksciausiu lygiu. Reikia pagaliau suprasti, kad pasauliniu lygiu, LKL lyga yra joke ir tokia komanda kaip Zalgiris iki finalo nezaidzia net puse pajegumo, i atskiras rungtynes net nera ziurima rimtai, tiesiog pasiimamas reikalingas pergaliu skaicius nueiti iki finalu. Bet koks skrubas, nuo Zalgirio suolo galo, yra lyderis betkurioje kitoje LKL komandoje. LKL legionieriai nera reikalingi Zalgiriui jokiai rolei, nes jie net nera tinkamo lygio ir ju toks potencialas, kad niekada nebus.

Taip jau yra krepsinyje, kad zaidzia zmones ir kiekvienam i dusia neilysi. Vieni pirkiniai pasiteisina, kiti ne, bet krepsinis yra komandine sporto saka ir ne atskiri zaidejai lemia pergales, todel Zalgiriui yra reikalingas ir Songaila ir Cherry ir netgi Vene, nes sezonas ilgas. Visi trys zaidejai jau gelbejo mus pavienese rimtose rungtynese(LKL rungtyniu zinoma neskaitau) ir tikiu, kad dar gelbes. Jei imtume visus atleidineti prie pirmo gaisro, tai taptume tokia "organizacija" kaip Lietuvos Rytas, palaida bala. Yra sudaryti kondos remai, ilgalaike strategija ir joje yra reikalingos tokios detales kaip 4 ar 5 aukstaugis, kuris gali pavaduoti pagrindius jiems issibaudavus(Vene,Songaila), yra reikalingas ir Cherry, kai nepaeina jaunimui. Jei pavyks surasti stipresnius valio, jei ne, tai versimes su tuo ka turim ir neverksim, toks jau tas zaidimas.
Armored2015-01-25 23:38:55 Cituoti
>> MrVycka:
70% mano komentaro...
Aš vis dar bandau suprasti ar čia buvo visiškas šūvis į langus ar dar galima kentėt...
Viena vertus gali jis karts nuo karto duot kažkokios naudos. Kita vertus ta nauda kol kas buvo tik 1, gal 2-se rimtesnėse rungtynėse (atmetam visus Prienus, Mažeikius ir kitas dugno komandas). Iš jo žaidimo man patiko momentai rungtynėse su Alba, bei kažkas naudingo su Pao.
Visa kita yra gana prastai jei ne siaubingai. Imant tik LKL. Su laikraščiu - prastai (6 taškai yra niekis palygint su klaidomis gynyboje), su Neptūnu - prastai, su Šiauliais - absoliutus 0 per 2 rungtynes.
Ir čia kyla klausimas ar jį pakeitus bet kokiu kitu įžaidėju iš LKL ar dar kokios skylės būtų kažkas kitaip? Vargu. Taigi, viskas sueina į sumą, kuri bus sumokėta žaidėjui. Jei ten sriubos lėkštės atitikmuo - ok, tebūnie prašauta, ne visada gali gi pataikyti. Jei mokam Natiažkos pinigus - va tada kita kalba.

Iš ties kas truputį erzina, kad pas mus nėra tos NBA 10 dienų kontrakto kultūros. Pasirašei su Dixonu kontraktą mėnesiui. Tinka - lieka, netinka - ačiū, viso gero. Galima šnekėti apie rūbinę ir t.t. bet faktas toks, kad šitoks šūvis pro šalį yra skaudesnis negu porą atėjusių ir po trumpo laiko išėjusių žaidėjų.
MrVycka2015-01-25 23:21:13 Cituoti
dabar jau vis tiek nieko nepakeisi, nepasisekė pradžioje sezono, bbž, kaip būtų su iškart nupirktu pasisekę...jis ne šiaip atrodo kažkuriuose komponentuose per silpnas konkrečiai, o apskritai europietiškame kašyje pasimetęs ir neįpranta komandiškai žaisti - nei puolant, nei ginantis...vieniems tai pasiseka gana greitai perprasti, kitiems prireikia ne pirmo sezono, kiti taip ir neįpranta ir tada po visokias šūdkomandes europos blaškosi arba lotynų ameriką, aziją, žemesnes jav lygas...šitas kad bent jau ne iš tų, kas perpranta iškart - jau dabar aišku, o ką jis ateity rodys, galima tik spėlioti, bet kadangi pas mus nebebus, tai koks ir skirtumas...baigsim sezono taip, kaip ir tikėjomės - top 16 ir vietinis frontas (šį kartą tikiuosi ir taurės), tai nelabai matau skirtumo, ką čia tas vyšniukas pakeuisti gali į blogesnę arba į geresnę pusę...tiek kad babkės išleistos...
imp2015-01-25 22:23:55 Cituoti
Leslie norma dar, tik, kad irgi be metimo, o, kad kalnus nuvers nemanau, kad kazkas to tikejosi, O metima visgi uz musu tresnes taiklesni turi.
Dixonas is oro nebuvo siulomas. Maciau dzuku grajus, maciau kaip atrode, o atrode kaip gaivus oro gusis gimdymo sistemoje. Dzukai tai prastesne kopija sio sez. Zalgirio.
Beda tresnes, kad jis ale izaideju skaitosi, bet visiskai jokio panasumo nerodo. Jis grynai ryto braskes atitikmuo. Tas irgi ale izaideju pirktas buvo, o kuno kalba visai ka kita sake.
Nafik mums tas loxas, kad tik kamuoli persivarynet, o kirtus vidurio linija sustoti ir laukti kol kas atbegs priimt kamuolio. Yra Kariniauskas, yra Lukas, tas pats Milaknis/Anderson ta funkcija igyvendint gali. Paskutinysis Krapiko darbo vietos sergetojas izaidejo pozicijoj geriau ziuris nei tresne, tai apie ka dar kalba gali but...
minlt2015-01-25 22:10:43 Cituoti
>> imp: kam reikia postinti visose temose ir rodyti savo intelekto trūkumą? Vienur bananai, kitur maurai. Pastebėjau čia kartais trinami komentarai, tai galėtų admin'ai/moderatoriai atsižvelgti į tai ir ištrinti komentarus arba laikinai uždėti baną su įspėjimu. Nepataisomus baninti visam laikui. Suprantu, kad čia to nebus, bet kaip kada paskaičius, pasidaro gėda už kitą.

Nebus, tai nebus. Kontraktas yra ir nieko nepakeisi, bet kad taip žemai pult ir tokius komentarus rašinėti, tai ką aš žinau...
2015-01-25 22:05:29 Cituoti
>> imp:
sudblablaclaastias bande jau toki viena leslie, tai pasimate koks lygis - visiskas nulis :D
Cherry visai kitam lygy nei visokie dixonai. Imesk dabar Lipkę į dzukiją ir 15 tasku rinks
imp2015-01-25 21:51:51 Cituoti
su Zergu cia buvom uzsimine, o ko nepabandzius Dixono tuomet atleisto is Dzuku, tai vajej durniukais isvadinti buvom. Vienas pakeites komanda dar labiau susvito, o musu mauras naujai atvaziaves net pries Siaulius su 0 sedi.
Krc laukiam kol Songoko boba Songohana pagimdys, o sita maura i dublerius siust uz Gineviciu.
///M2015-01-25 21:45:39 Cituoti
kaip lakoviciui sekas turkijoje gal kas sekat?
2015-01-25 21:43:20 Cituoti
na istikruju visi zenklai rodo, kad Cherry benefiso Zalgiryje nebeisvysime :D
minlt2015-01-25 21:41:32 Cituoti
>> Malderis: negaliu atsistebėti kaip kurių naivumu ir tikėjimu, kad taip viskas labai paprasta. Tik švyst, pyst ir viskas tobula! Ech... :)))
Malderis2015-01-25 21:30:31 Cituoti
>>kareivis,
kokia gynyba ? :D buvau parsisiuntes visas jo nba rungtynes, kiauras visiskai, geriausiu atveju pasigina iki pirmos sieneles, dar labai megsta palikt metikus ir eit kur nors pasivaiksciot. Nei metima normalu turi nei ka nors daugiau, Beck, K.Anderson lygio dazytojas, jau 2 menesius tik sh mala. Mest ji lauk arba siust i nkl, tegul ten kaina keliasi.
Armored2015-01-25 21:27:52 Cituoti
>> antasulc:
Sėdėjo P-Mo, gurkšnojo kavutę. Gauna iš Krapiko smsą: "Nežinau ką daryt. Vienas įžaidėjas neturi metimo, kitas neturi gynybos, nes kliūva už kiekvienos, latvis sezonui out. Daryk ką nors". Paulius atsiverčia google susiranda laisvus agentus, pažiūri scouting reportus, vienas užkabina jo akį:
Will Cherry.
Stiprybės: gerai ginasi 1x1, agresyvus t.t.
Silpnybės: neturi metimo.
23 metai.
Pasikasė galvą, prisiminė, kad regis jį ir per SL matė, regis kalbėjo. Rašo reportas gintis moka, tai tiks. PYST ir turim.
Metimo nėra, už užtvarų kliūva, smegenų nelipti į medį irgi trūksta.
antasulc2015-01-25 21:14:47 Cituoti
>> MrVycka:
Vyšniaus!
MrVycka2015-01-25 21:08:24 Cituoti
>> antasulc:
kurio atsiradimą?..
2015-01-25 19:44:45 Cituoti
>> antasulc:
cherry zymiai geresnis, ypac gynyboj. Ne veltui buvo vienas geriausių d lygos gyneju, o nba apzvalgininku ne kartą uz darbą saugant varzovu lyderius girtas. Kolkas dar siek tiek nesiseka, bet neabejoju, kad tuoj taps geriausiu lkl izaideju, juk ir dentmonui is pradziu nesiseke ;) ;) ;)
antasulc2015-01-25 19:36:58 Cituoti
Pasistojo klausimas: kaip jūs manot, ar Dixon' ir Broadus silpnesni už Cherry? Jeigu ne silpnesni, tai kaip paaiškinti jo atsiatsiradimą ?
MrVycka2015-01-25 17:47:37 Cituoti
>> Vaidoshius:
tai apie kokią čia Lietuvą kalbėt galima, kai ten babkių daugiau, šilčiau, o siautėti gali dar labiau...
Vaidoshius2015-01-25 16:36:42 Cituoti
>> suiluap: Man šita vieta patiko: J. Dentmonas yra dešimtas pagal rezultatyvumą Kinijos pirmenybėse. Įžaidėjas per susitikimą vidutiniškai įmeta 30,4 taško.

minlt2015-01-24 16:11:07 Cituoti
Anksčiau ateidavau paskaityti komentarų, tai atrodo, kad protingesni vyriokai rinkdavosi. Dabar visos temos baigia supanašėti su visomis knet ar bnews portalų blevyzgomis. Galėtų portalai isidiegti tapatybės sistemas, pagal asmens kodą, tada bent būtų aišku kokia liaudis. Dabar kartais pradedi diskutuoti, atrodo, iš pirmo žvilgsnio su subrendusiu žmogumi, bet kitą kartą, tas pats žmogus visiškas nesamones peza, kaip koks darželinukas.
suiluap2015-01-24 15:10:36 Cituoti
Tai va, atrodo pagaliau baigsis visos kalbos dėl Dentmono. Žais jis Kinijos playoffuose.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
NBA 2014-2015 (1022)
Diskusija skirta aptarti NBA 2014-2015 sezoną
Krepšinio torentai (155)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=48313742004m Ž-Pamesa. Sabo sezonas
Vilniaus Lietuvos rytas: naujienos, diskusijos (491)
Vilniaus Lietuvos ryto komandos naujienų aptarimas
EuroBasket 2015
EuroBasket 2015 (56)
EuroBasket 2015 diskusijos, rinktinių bei žaidėjų apžvalgosOficialus puslapis: http://www.eurobasket2015.org/Kokios būtų jūsų prognozės ir pamastymai?
Nauja Eurobasket.lt versija (755)
Paleidžiame naują eurobasket.lt programinę versiją. Kol kas - testuojame
Klaipėdos Neptūnas: naujienos, diskusijos (82)
Bandau pakurti diskusijos temą apie Neptūną. 
Ką šiuo metu klausotės? (425)
Siekiant atkurti senosios versijos turini ir diskusijas, sukuriau jusu jau speta pamegti tema. Taigi visi melomanai maloniai laukiami su savo zanro repertuarais.https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhC
Statymai, patarimai, pagalba
Statymai, patarimai, pagalba (34)
Statymai, lažybų patarimai, nuomonės, bei sezoninės diskusijos apie krepšinį, sportines formas, traumos, galimybes ir visą kitą kas liečia sporto ir lažybų pasaulį.Didžiausia Lietuvos
Užeik papliotkinsim
Užeik papliotkinsim (15)
Trumpai dRUTAI linksmai rIMTAI, apie viska ir nIEKA! Pirmiausia buva ZODIS .,,,,,. po to seke SoDOMA ir GoMORA, po to zmones isrado aUKSA, eme slept jy dantyse, atsirado ir dVIRATIS, eme i visi savus tarpkojus
NCAA 2014-2015 (72)
Kadangi šiemet turbūt atsiras nemažai norinčių sekt Domanto žaidimą Gonzagoj, manau verta turėt atskirą temą. 
Krepšinio apklausa (8)
Nedidelė apklausahttp://apklausa.lt/f/krepsinio-zurnalas-7jw5ewm.fullpage
Eurolygos nugalėtojas (11)
Siūlau pasisakyti už vienintelę komanda, aš manau, kad CSKA
ESPN Fantasy league (120)
Sveiki,Ar butu aktyviu NBA fanu, kurie noretu sudalyvauti ESPN Fantasy manager'yje? Pakurciau Eurobasket.lt lyga. Kartroju reikia zmoniu, kurie butu aktyvus ir nemestu visko po poros savaiciu.Lauksiu
World Cup 2014 Spain (87)
na ka, matau niekas neuzvede temos, bandysiu as.Delfi yra labai idomus interviu su Kazlausku. Atskleidzia idomiu praeities detaliu ir kodel zaidimas dabar toks sunkus.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime