Naujienos kraunasi...

Keturi "taip": rinktinės marškinėlius apsivilkti nori visi NBA lietuviai

Autorius: Jaunius Sarapas, Krepšinis.lt žurnalistas.
Keturi "taip": rinktinės marškinėlius apsivilkti nori visi NBA lietuviai
Grįžęs iš 10 dienų turnė po JAV, kurioje lankė NBA lietuvius, Ramūnas Šiškauskas kartu LKF generaliniu sekretoriumi Mindaugu Špoku iš Vilniaus oro uosto iškart atskubėjo į DELFI TV konferenciją. Ir atskubėjo tam, kad praneštų geras naujienas.

„Jie visi tikrai nori padėti Lietuvai“, – pasakojo naujasis rinktinės trenerių štabo narys. Dešinioji Dainiaus Adomaičio ranka sirgalius taip pat nuramino ir dėl NBA klubų požiūrio – niekas barikadų kelyje į treniruočių stovyklas statyti neketina.

NBA reguliariajam sezonui priartėjus prie finišo tiesiosios jau aišku, kad tolesnes kovas tęs tik du lietuviai: Jonas Valančiūnas su Toronto „Raptors“ ir Domantas Sabonis su Oklahomos „Thunder“. Tuo metu Mindaugas Kuzminskas ir Donatas Motiejūnas turės laiko atsipūsti.

Bet poilsio laikotarpį jie pasitiks skirtingomis nuotaikos – Mindaugas su Niujorko „Knicks“ sutartį turi dar vieneriems metams, o Donatas Motiejūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ kontraktą yra pasirašęs tik iki sezono pabaigos, todėl vasarą vėl įsisuks į NBA žaidėjų turgų. Tiesa, šiemet D-Mo jausis daug laisviau – jis nuo liepos 1-osios taps laisvuoju agentu (pernai buvo apribotas), todėl ieškodamas naujos karjeros stotelės jokių pančių nejaus.

„Tikrai matosi, kad Donatas nori žaisti rinktinėje. Bet tuo pačiu, aišku, nori ir kontraktą turėti. Dar yra to laiko, todėl palaukime visų derybų ir pamatysime“, – įvykiams už akių neskubėjo R. Šiškauskas.

Ir nors antrą vasarą 26-erių metų kauniečiui teks galvą sukti dėl naujos sutarties, tačiau šįkart sirgaliai turi kur kas daugiau galimybių su Lietuvos rinktinės marškinėliais išvysti ne tris, o visus keturis NBA žaidėjus.

Juk jau po praėjusią vasarą nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių pats D-Mo pripažino, kad jeigu būtų žinojęs, jog sutarties pasirašymas užtruks taip ilgai, tikrai nebūtų atsisakęs vykti į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Todėl sunku įsivaizduoti jį antrą kartą iš eilės užlipantį ant to paties grėblio.

Bet viešėdami Oklahomoje, Naujajame Orleane ir Niujorke R. Šiškauskas su M. Špoku bendravo ne tik su pačiais lietuviais, o ir su jų atstovaujamų klubų vadovais. Išskyrus, su „Raptors“ – jie treniruočių sąlygas Lietuvos rinktinėje jau žino, todėl Jonui atvažiuoti kliūčių tikrai nedarys.

Tokio paties atsakymo Lietuvos delegacija sulaukti norėjo ir iš „Knicks“, „Thunder“ bei „Pelicans“ vadovų. Ir sulaukė: apsikeitę planais ir informacija pasipriešinimo iš jų neišgirdo.

„Kažkokių didelių problemų nėra – bendradarbiaujant su jais tikrai galima rasti bendrą kalbą“, – įsitikinęs R. Šiškauskas.

Žaidėjų noras? Yra. Klubų sutikimas? Yra. Tiesa, paties trenerio debiutanto kalboje, tradiciškai girdimas papildomas saugiklis dėl galimų traumų. Bet faktas yra aiškus – iš kelionės D. Adomaičiui 38-erių buvęs krepšininkas parvežė tikrai geras naujienas. Daugiau apie turnė po JAV – Eurolygos legendos pokalbyje su DELFI TV.

– Treneris Ramūnas Šiškauskas. Ar prie žodžio „treneris“ jau spėjote priprasti? – paklausėme R. Šiškausko.

– Jeigu atvirai, tai niekas dar manęs nevadina treneriu, todėl ir nebuvo prie ko priprasti. Darbas dar tik prasideda: aplinkiniai treneriu nevadina, o darbas kol kas vyksta tik su keliais žaidėjais, todėl dar nebuvo kada priprasti prie šio žodžio.

– Kai baigėte krepšininko karjerą, apie trenerio darbą net negalvojote, o dabar iš karto dirbsite Lietuvos rinktinėje. Galbūt prie tokio pasirinkimo prisidėjo ir tai, kad ne vienerius metus treniravote jaunimą „Talentų U15 kartos“ stovyklose?

– Be abejo, kad tai turi įtakos. Nebuvau aš visai atitrūkęs nuo krepšinio – kaip bebūtų, jis manyje buvo, yra ir bus. Kiek pavykdavo, stebėdavau visas rungtynes, su tais pačiais talentais tekdavo pabūti, tai nesu dabar iš niekur atsiradęs (juokiasi).

– Sakėte, kad Dainiaus Adomaičio pasiūlymą svarstėte ne vieną ir ne dvi dienas. O kas tapo tuo lemtingu svertu, nulėmusiu jūsų pasirinkimą?

– Kadangi buvau šiek tiek įsijungęs ir į darbą su jaunimu, todėl gavęs pasiūlymą supratau, kad atsirado neeilinė galimybę. Apsvarstęs viską pagalvojau, kad tikrai turiu ir žinau, kuo galiu padėti. Esu nemažai matęs, todėl nusprendžiau prisijungti ir išbandyti šį naują etapą.

– Daugeliui D. Adomaičio sprendimas pasirodė itin įdomus. Bet gerąja prasme. O kokia buvo jūsų aplinkos žmonių reakcija?

– Nebuvo nė vieno prieš, ar nors vienos pesimistinės nuomonės – visi palaiko. Gal ir neturėtų būti kitaip, juk vis tiek nesu atėjęs iš futbolo, todėl krepšinį išmanau (šypteli).

– Pirmoji jums skirta užduotis – bendravimas su žaidėjais. Bendrą kalbą rasti tikriausiai nėra sunku?

– Ne, tikrai nėra sunku – dar neseniai ir pats baigiau žaisti, tai žinau žaidėjų psichologiją, norus, lūkesčius: dėl bendravimo jokių problemų neturiu.

– Ką tik grįžote iš kelionės po JAV, kur susitikote su visais NBA rungtyniaujančiais lietuviais. Pradėkime nuo Domanto Sabonio. Jis ne kartą buvo minėjęs, kad visada norės žaisti rinktinėje, tačiau kalbėdamas apie ateinančią vasarą Domas ne kartą užsiminė ir apie „Thunder“ norus, nuo kurių gali daug kas priklausyti. Kokius planus klubas dėlioja savo naujokui?

– Kaip ir minėjote, Domantas tikrai nori atstovauti rinktinei, bet jis dar laukia, nes sezonas nesibaigė. Laukia sezono pabaigos, bet svarbiausia, kad būtų sveikas. O kas liečia klubo vadovus, tai buvome susitikę, pakalbėjome, apsikeitėme informacija, kaip mes matome vasarą ir tikslus, o ir jie patys papasakojo, ko norėtų vasarą. Federacija šia informacija su klubu dalinsis, keisis – mes nesame prieš, kad jie atvažiuotų ir pasižiūrėtų, kaip mes dirbame. Bet pokalbis tikrai buvo produktyvus pokalbis, nes aptarėme visas detales.

– Bet prieštaravimų jokių nebuvo? Juk dažnai klubai nori, kad naujokai vasaras skirtų individualiam darbui.

– Pirmiausia, kaip ir minėjau, reikia sulaukti sezono pabaigos, o po to jau žiūrėsime. Tiek mes, tiek jie išsakė savo norus – visą tai galima suderinti ir bendradarbiauti.

– Ar „Thunder“ treneris ir vadovai yra patenkinti Domanto progresu? Kokie paties žaidėjo įspūdžiai pirmajame NBA sezone?

– Pirmasis jo sezonas tikrai nėra blogas. Aišku, yra svyravimų, tačiau tai – normalu. Jau ir Europoje žaidžiant galima patirti svyravimų, o tuo labiau atėjus į NBA ir pakeitus žaidimą, nes jis čia vis tiek kitoks. Bet viskas yra gerai, jis eina teisinga linkme: ir mes norime, ir klubas nori, ir jis pats nori tobulėti: jis yra darbštus, todėl viskas – jo rankose.

– Donatas Motiejūnas ne kartą yra minėjęs, kad labai nori žaisti rinktinėje. Pernai jis rinktinę paaukojo dėl kontrakto, bet vėliau viešai gailėjosi priėmęs tokį sprendimą. Jeigu išbrauktume sveikatos problemų galimybę, tai daugiau barjerų link rinktinės neturėtų atsirasti?

– Galiu patvirtinti, kad Donatas tikrai turi didelį norą žaisti. Tik jos situacija kiek skiriasi nuo kitų, nes vasarą baigiasi kontraktas, todėl jam reikės vėl ieškoti klubo. Taip kad laukiame sezono pabaigos ir tikimės, kad visų jo reikalų sprendimas neužtruks. O noras, kaip ir sakiau, yra: lauksime jo atvažiuojant.

– Praėjusią vasarą D-Mo prioritetas buvo nauja sutartis. Galbūt šiemet rinktinė bus pirmoje vietoje?

– Ne, jis pirmų vietų neskirstė, bet tikrai matosi, kad Donatas nori žaisti rinktinėje. Bet tuo pačiu, aišku, nori ir kontraktą turėti. Dar yra to laiko, todėl palaukime visų derybų ir pamatysime.

– Itin daug žiniasklaidoje apie dabartinę savo situaciją „Pelicans“ klube Donatas nekalba. Jums tikriausiai jis daugiau papasakojo?

– Ne tik Donatas – kiekvienas krepšininkas nori žaisti. Jis yra jaunas, nori įrodyti, kad gali žaisti. Ir mes žinome, kad jis gali. Bet situacija yra tokia, kokia yra.

– Dėl Mindaugo Kuzminsko visi sirgaliai buvo ramūs iki tol, kol Niujorko spaudoje pasirodė tekstas, kuriame rašoma, kad „Knicks“ gali jo neišleisti į Europos čempionatą, nes norėtų, jog šis dirbtų individualiai. Ar tokiose kalbose yra bent kruopelytės tiesos?

– Nežinau, kas tai rašo ir iš kur tokia informacija, bet pats Mindaugas tikrai nori. Kaip jis ir pats minėjo: žais, kol bus reikalingas. Su klubo vadovais taip pat turėjome pokalbį – situacija tokia pati, kaip ir su Domantu – jis yra naujokas, todėl klubui įdomu ir svarbu, kaip Mindaugas dirbs vasarą. Mes išsakėme savo programą ir lūkesčius: dalinsimės visa informacija su „Knicks“ klubu, o jo atstovai taip pat gali atvažiuoti ir pasižiūrėti, kaip mes dirbame ir pasakyti savo pageidavimus. Bet kažkokių didelių problemų nėra – bendradarbiaujant su jais tikrai galima rasti bendrą kalbą.

– Po vakarienės su jumis Philas Jacksonas pasidalino nuotrauka socialiniame tinkle „Twitter“, prieraše gražiai atsiliepęs ir apie Mindaugą. Ar „Knicks“ komanda patenkinta tuo, kaip pirmaisiais metais rungtyniauja debiutantas iš Lietuvos?

– Aš manyčiau, kad laiką, kurį jis gavo – išnaudojo pakankamai gerai. Klubas turi savo viziją, kokius žaidimo elementus jis galėtų patobulinti: mes irgi už tai, kad jis tobulėtų ir būtų kuo geresnis žaidėjas – nuo to ir Lietuvai bus geriau (šypteli).

– Buvęs Jono Valančiūno treneris Billas Bayno pastebėjo, kad nuo didelių krūvių Jonas praėjusią vasarą Rio de Žaneire buvo tiesiog išsunktas, todėl jam vertėtų vasarą skirti poilsiui. Kaip dėl Europos čempionato nusiteikęs pats Jonas?

– Jonas taip pat nori atstovauti rinktinei – jie visi (NBA žaidėjai) tikrai nori padėti Lietuvai. Federacija prieš tai trejus metus važiavo ir kalbėjosi su „Raptors“ vadovais, kurie puikiai žino, kaip Lietuvoje yra dirbama, kokios yra sąlygos. Jokių problemų iš jų pusės tikrai nėra, o paties Jono norai yra atvažiuoti ir atstovauti. Bet jam sezonas dar nesibaigė – laukia atkrintamosiose varžybos, todėl palaukime. Svarbiausia, kad visi būtų sveiki, tada vasarą jų ir lauksime.

– Su kiekvienais metais lūkesčiai Jonui vis labiau didėja, o šiemet visi tikėjosi galingo proveržio jo žaidime. Visgi sezonas jam – itin banguotas: matėme ir įspūdingų, ir blankių pasirodymų. Kaip su visu šiuo spaudimu tvarkosi pats aukštaūgis?

– Jis gerai susitvarko, o aš manyčiau, kad jo sezonas tikrai yra geras. Visi puikiai matome ir žinome, koks yra NBA stilius. O tas jo bangavimas dažnai priklauso nuo pačios komandos: jis būna dažnai pasodinamas, nežaidžia pakankamai ir minučių gauna tai mažiau, tai daugiau. Bet matant tai, ką jis gauna ir ką demonstruoja, manau, jog žaidimas yra geras. Nereikia per daug kabinėtis – viskas su juo yra gerai.

– Jeigu trumpai reziumuotume jūsų kelionę po Ameriką, tai nesuklysiu pasakydamas, kad D. Adomaičiui parvežėte keturis TAIP?

– Visi tikrai nori – galiu tai patvirtinti, bet sulaukime sezono pabaigos, nes svarbiausia, kad visi būtų sveiki. Ryšius su klubais turime ir juos palaikysime: sulaukime liepos mėnesio ir tuomet bus viskas aišku.

 

– Žinau, kad būdamas Niujorke bendravote ir su Lietuvos teisėju Gediminu Petraičiu. O apie ką vyko pokalbis?

– Buvo tikrai įdomu susitikti: susipažinome, nes anksčiau nebuvome vienas kito matę. Kalbėjomės apie jo darbo specifiką, apie tai, kaip jis pateko į NBA, kaip jam sekasi teisėjauti – buvo įdomu išgirsti visa tai iš jo paties. Mes netgi norėtume, kad jis vasarą atvažiuotų į Lietuvą ir pateisėjautų draugiškose rungtynėse – būtų ir jam, ir mums įdomu.

– Persikelkime į Europą. Kadangi bendraujate ir su kitais Lietuvos rinktinės kandidatais, kokia bendra tendencija jų požiūryje į artėjantį Europos čempionatą?

– Tai yra Europos čempionatas: reikia šone palikti visus svarstymus, ką jis reiškia, ar galima patekti į pasaulio pirmenybes. Yra galimybė iškovoti medalius: tikrai turime pajėgią rinktinę su daug gerų žaidėjų, tai kodėl nenuvažiavus ir nepabandžius laimėti?

– Traumos ir poilsis. Šie du žodžiai dažnai minimi kalbant apie rinktinės senbuvių galimybes vasarą prisijungti prie nacionalinės komandos stovyklų. Kaip buvęs žaidėjas, galbūt galite pasakyti, ar labai sunku kovoti su noru žaisti rinktinėje, kai kūnas ima siųsti kitokius signalus?

– Ne paslaptis, kad kuo vyresnis žaidėjas – tuo jam daugiau poilsio reikia. Taip pat ir traumų daugiau pasitaiko. Bet žaidėjai tikrai neatvažiuos po savaitės ar dviejų. Visi, net ir tie, kuriems sezonai užsitęs ilgiausiai, turės daugiau nei mėnesį atostogų. Manau, kad tai yra nemažas laikas pailsėti, o ir kita vasara bus laisva, nes joks čempionatas nevyks. Taip kad viskas yra suderinama, nors, aišku, viskas priklauso nuo žaidėjo: svarbiausia, kad nebūtų traumų, o norėti, manau, kad visi nori.

 

– Rinktinei keliamas tikslas – 1-5 vietos, pats taip pat užsiminėte apie medalius. Jeigu susirinktų geriausi žaidėjai, tai tikrai būtų nemažai galimybių tai pasiekti. Galbūt tai ir yra didžiausias svertas kalbose su žaidėjais bei jų pačių didžiausia motyvacija?

– Lietuvai galimybė laimėti visada yra, bet apie tas vietas dabar nesinori kalbėti. Reikia sulaukti visų žaidėjų, reikia, kad visiems sveikata žaisti leistų tiek treniruočių, tiek čempionato metu. Laiko dar yra pakankamai iki stovyklos pradžios, todėl dar nepradėkime spėlioti. Palaukime vasaros ir viską pamatysime.

– Anksčiau Lietuvos rinktinė turėdavo aiškius lyderius: Arvydą Sabonį, Šarūną Marčiulionį, Šarūną Jasikevičių, Arvydą Macijauską, Liną Kleizą ar jus. Bet pastaraisiais metais pergales skiname komandiniu žaidimu, kurį daug kas vadina didžiausiu mūsų šalies privalumu. O kaip tokį žaidimo stilių vertinate jūs?

– Tai jeigu pergales skina – reiškia viskas gerai (šypsosi). Nesvarbu, ar skina labiau individualiais veiksmais, ar komandiniais: jeigu tos pergalės yra – reiškia ir taip, ir taip yra gerai.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Lietuvos rinktinė į olimpiadą gali patekti ir be atrankos turnyro
Lietuvos rinktinė į olimpiadą gali patekti ir be atrankos turnyro
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė į Tokijo olimpines žaidynes gali patekti ir tiesiogiai, be atrankos turnyro.FIBA šiuo metu neketina atsisakyti nuo kvalifikacinių varžybų rengimo,
Kovo 11-ios proga P.Jankūnas tikrino N.Hayeso žinias apie Lietuvą
Kovo 11-ios proga P.Jankūnas tikrino N.Hayeso žinias apie Lietuvą
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga „Žalgiris TV“ pristato naują #ZalgirisChallenge rubrikos epizodą, kuriame šį kartą Pauliaus Jankūno iššūkį
FIBA reitinge Lietuva išlaikė savo pozicijas, iš dešimtuko krito rusai
FIBA reitinge Lietuva išlaikė savo pozicijas, iš dešimtuko krito rusai
FIBA atnaujino nacionalinių komandų reitingą, kuriame Lietuvos rinktinė išlaikė 8-ą poziciją, nors Europos čempionato atrankoje patyrė skaudžią nesėkmę prieš belgus, bet palaužė
Lietuvių rungtynės su čekais – tarp penkių populiariausių Europoje
Lietuvių rungtynės su čekais – tarp penkių populiariausių Europoje
FIBA organizacija paskelbė, kad 2021-ųjų Europos čempionato atrankos rungtynės tarp Lietuvos ir Čekijos rinktinių pateko tarp penkių populiariausių antrame varžybų ture.Vilniuje vykusios rungtynės,
Lietuva-Čekija rungtynių transliacija sumušė šių metų krepšinio žiūrimumo rekordą
Lietuva-Čekija rungtynių transliacija sumušė šių metų krepšinio žiūrimumo rekordą
Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos rungtynės, transliuotos per TV3, tv3.lt portalą ir TV3Play sumušė šių metų žiūrimumo rekordus. „Kantar TNS“ duomenimis,
Tik paskutiniame kėlinyje pabudusi Lietuvos rinktinė palaužė svečius iš Čekijos
Tik paskutiniame kėlinyje pabudusi Lietuvos rinktinė palaužė svečius iš Čekijos
Lietuvos rinktinė iškovojo pirmąją pergalę atrankos į "Eurobasket 2021" čempionatą varžybų C grupėje.Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Vilniaus "Siemens" arenoje pabudo
D.Maskoliūnas mačui su čekais neregistruos Belgijoje "10 taškų kainavusio" įžaidėjo
D.Maskoliūnas mačui su čekais neregistruos Belgijoje "10 taškų kainavusio" įžaidėjo
Lietuvos krepšinio rinktinė pirmadienį Europos čempionato atrankos rungtynėse su Čekija žais be Klaipėdos „Neptūno“ gynėjo Žygimanto Janavičiaus.Jį ekipos dvyliktuke pakeis
Belgai: istorinė pergalė prieš elitinę rinktinę, dabar galima svajoti drąsiau
Belgai: istorinė pergalė prieš elitinę rinktinę, dabar galima svajoti drąsiau
Netikėta Belgijos rinktinės pergalė prieš Lietuvą Europos čempionato atrankos starte sukėlė susižavėjimo bangą „Liūtų“ rinktine vietos sporto žiniasklaidoje.„Istorinė
D.Maskoliūnas: sudegėme visi kartu
D.Maskoliūnas: sudegėme visi kartu
„Viskas prasideda nuo gynybos. Jei pradėsime gerai gintis, „atsiriš“ rankos. Nesigavo niekas. Vienaip bandėme, kitą sistemą bandėme. Daug jų neturime. Bet tai nesvarbu. Nepataikė
D.Maskoliūno debiutas pažymėtas košmaru: rinktinė sutriuškinta Belgijoje
D.Maskoliūno debiutas pažymėtas košmaru: rinktinė sutriuškinta Belgijoje
Dariaus Maskoliūno debiutas prie Lietuvos vyrų nacionalinės krepšinio komandos vairo pažymėtas skausmingai.Lietuviai sugebėjo išvengti itin gėdingo pralaimėjimo "Eurobasket 2021"
A.Sireika Lietuvos rinktinės varžovų nelaiko rimtais priešininkais
A.Sireika Lietuvos rinktinės varžovų nelaiko rimtais priešininkais
Šis penktadienis Dariui Maskoliūnui – ypatingas. Jis prie šoninės krepšinio aikštelės linijos oficialiose varžybose pirmąkart stovės jau kaip vyriausiasis Lietuvos
Paaiškėjo olimpinio atrankos turnyro rungtynių laikai
Paaiškėjo olimpinio atrankos turnyro rungtynių laikai
FIBA paskelbė olimpinių atrankos turnyrų rungtynių kalendorių ir jų tikslius laikus. Kaune birželio 23-28 dienomis vyksiančiame turnyre lietuviai žais itin patogiu laiku.Pirmame mače birželio
Rinktinės fotosesijoje – D.Motiejūno dovanos komandos draugams
Rinktinės fotosesijoje – D.Motiejūno dovanos komandos draugams
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriai ir krepšininkai, susirinkę į stovyklas ne tik treniruojasi, bet ir dalyvauja fotosesijoje. Ne išimtis ir ši stovykla, kur krepšininkai
Lietuvos rinktinei – traumų išretintų Belgijos "liūtų" iššūkis
Lietuvos rinktinei – traumų išretintų Belgijos "liūtų" iššūkis
Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė, kuriai vadovauja naujasis treneris Darius Maskoliūnas, pradeda 2021 metų Europos čempionato atrankos ciklą. Pirmoji Lietuvos krepšininkų
M.Kalnietis: žaisime lietuvišką krepšinį
M.Kalnietis: žaisime lietuvišką krepšinį
Vienas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės senbuvių, įžaidėjas Mantas Kalnietis, prisipažino norėjęs baigti karjerą, tačiau nuoskauda dėl nesėkmingai rinktinei susiklosčiusio pasaulio
D.Maskoliūnas: žaidėjai ne robotai, o aš – ne vunderkindas
D.Maskoliūnas: žaidėjai ne robotai, o aš – ne vunderkindas
Antradienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariai susirinko į pirmą treniruotę. Jau ketvirtadienį komanda išskrenda į Belgiją, kur penktadienį žais pirmas Europos vyrų krepšinio
D.Motiejūnas į NBA ir Eurolygos klubų pasiūlymus kol kas nesigilina
D.Motiejūnas į NBA ir Eurolygos klubų pasiūlymus kol kas nesigilina
Šanchajaus „Sharks“ klubo lyderis Donatas Motiejūnas iš pradžių nebuvo įtrauktas į vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašą dėl įtempto varžybų grafiko
Lietuvos rinktinę įvertinęs belgų strategas rinktinės sąrašą sutrumpino iki 15 žaidėjų
Lietuvos rinktinę įvertinęs belgų strategas rinktinės sąrašą sutrumpino iki 15 žaidėjų
Belgijos rinktinės strategas Dario Gjerga ir rinktinės štabas paskelbė 15 žaidėjų sąrašą, kuris toliau ruošis pirmosioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Lietuva.„Liūtai“
Meilės dienos proga – papildomi bilietai į olimpinės atrankos turnyrą
Meilės dienos proga – papildomi bilietai į olimpinės atrankos turnyrą
Meilės dienos proga Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ištikimiausiems sirgaliams turi dovanų. Olimpinės atrankos turnyro abonementas aktyviausių sirgalių sektoriuose – 130 ir
Paskelbta Čekijos rinktinės sudėtis rungtynėms Vilniuje
Paskelbta Čekijos rinktinės sudėtis rungtynėms Vilniuje
Likus savaitei iki 2021 metų Europos čempionato atrankos turnyro pradžios, būsimi lietuvių varžovai, Čekijos rinktinė, paskelbė savo sudėtį artimiausioms dviems rungtynėms. Rinktinės strategas
Belgija paskelbė rinktinės kandidatų sąrašą mačui prieš Lietuvą
Belgija paskelbė rinktinės kandidatų sąrašą mačui prieš Lietuvą
Belgijos rinktinės strategas Dario Gjergja paskelbė 24-ių žaidėjų sąrašą, kuris rengsis Europos krepšinio čempionato atrankai bei kovai su Lietuva ir Danija, rašo Krepšinis.lt.Belgijos
Rinktinėje debiutuosiantis D.Maskoliūnas kopijuos "Žalgirį" bei turės tik keturias treniruotes
Rinktinėje debiutuosiantis D.Maskoliūnas kopijuos "Žalgirį" bei turės tik keturias treniruotes
Iki oficialaus Dariaus Maskoliūno debiuto Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio poste liko 11 dienų. Vasario 21-ąją lietuviai pradės pasirodymą Europos čempionato atrankos varžybose,
Rinktinės sudėtyje – trys naujokai ir sugrįžtantis Motiejūnas
Rinktinės sudėtyje – trys naujokai ir sugrįžtantis Motiejūnas
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas pirmadienį paskelbė 14-os žaidėjų sąrašą, su kuriais kitą savaitę pradės pasiruošimą Europos
"Knicks" puolėjas I.Brazdeikis įteikė dokumentus dėl Lietuvos pilietybės suteikimo
"Knicks" puolėjas I.Brazdeikis įteikė dokumentus dėl Lietuvos pilietybės suteikimo
Krepšininkas Ignas Brazdeikis Lietuvos Prezidentūrai oficialiai įteikė visus reikalingus dokumentus ir sieks mūsų šalies pilietybės. Ją išimties tvarka jam gali suteikti Lietuvos
D.Maskoliūnas paskelbė rinktinės kandidatų sąrašą, jame nėra D.Motiejūno
D.Maskoliūnas paskelbė rinktinės kandidatų sąrašą, jame nėra D.Motiejūno
Likus daugiau nei mėnesiui iki pirmųjų Europos čempionato atrankos turnyro rungtynių, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Darius Maskoliūnas paskelbė išplėstinį komandos
D.Motiejūnas patyrė traumą, ar pavyks aukštaūgiui tesėti pažadą jau vasarį žaisti rinktinėje?
D.Motiejūnas patyrė traumą, ar pavyks aukštaūgiui tesėti pažadą jau vasarį žaisti rinktinėje?
Donatui Motiejūnui gali nepavykti tesėti pažado apsivilkti rinktinės marškinėlkius jau vasarį vyksiančiose atrankos į 2021 metų Europos čempionatą varžybose.Kinijos žiniasklaida pranešė,
"Eurobasket 2021" atrankos pirmosios rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje
"Eurobasket 2021" atrankos pirmosios rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje
Prasidėjus naujiems metams, naują etapą pradeda ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, kuri jau vasario mėnesį stos į kovą 2021 metų Europos krepšinio čempionato atrankos rungtynėse.Turnyrą
Slovėnų gretas gali papildyti pilietybės siekiantis amerikietis
Slovėnų gretas gali papildyti pilietybės siekiantis amerikietis
Slovėnijos krepšinio bendruomenei gerai žinomas Jordanas Morganas netrukus gali papildyti šios šalies nacionalinę komandą – 28-erių amerikietis siekia Slovėnijos pilietybės.Mičigano

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime