Ketvirtajame kėlinyje užstrigusi "Maccabi" pranašumą įrodė pratęsime

euroleague.net
Tel Avivo "Maccabi" (1/2) ekipa turėjo puikią progą iškovoti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką, tačiau lemiamo ketvirčio metu užstrigę Izraelio čempionai turėjo pranašumą įrodinėti pratęsime.

Eurolygos reguliaraus sezono trečio turo rungtynėse žydai namuose 84:69 (24:13, 15:17, 16:17, 12:20, 17:2) per pratęsimą palaužė Belgrado "Crvena Zvezda" (1/2) klubą.

Aikštės šeimininkai prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo 8 taškų pranašumą ir atrodė, jog kontroliuoja mačo eigą.

Vis tik Serbijos čempionai kilo į lemiamą šturmą ir tai jiems pavyko padaryti sėkmingai. Nors įpusėjus kėliniui komandas dar skyrė 10 taškų - 65:55, svečiai surengė spurtą 11:2 ir per žingnį priartėjo prie varžovų - 67:66.

Vieną iš dviejų baudos metimų realizavęs Belgrado klubo legionierius Michaelis Ojo atvedė ekipas į pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes buvo matomas aiškus aikštės šeimininkų dominavimas, kuris buvo vainikuotas pirmąją pergale Eurolygoje - 84:69.

"Maccabi": S.Wilbekinas (3/7 trit.) - 16, O.Casspi (8 atk. kam.) ir N.Woltersas (6/8 dvit.) po 15, T.Blackas - 11, Y.Zoosmanas - 8 taškai.

"Crvena Zvezda": S.Perperoglou (3/6 trit.) - 18, O.Dobričius - 10, B.Baronas - 8, D.Davidovacas ir M.Faye po 7 taškus.

K.Kemzūros treniruojamas "Olympiakos" su M.Kuzminsku namie nepasipriešino "Maccabi"
Trečiadienį Eurolygos čempionus Maskvos CSKA krepšininkus pirmą kartą suklupti privertę Kęsručio Kemzūros auklėtiniai šiandien atrodė beviltiškai.Pirėjo "Olympiakos"
R.Kurtinaitis: gavome gerą pamoką, kai kurie žaidėjai pernelyg gerai apie save mano
Kaip jau rašėme, antrą nesėkmę Eurolygoje patyrė bei sutriuškinimo vos išvengė Rimo Kurtinaičio auklėtiniai. Maskvos srities "Chimki" (4/2) klubas Serbijoje 78:90
"Panathinaikos" į Eurolygos rungtynes pakvietė aklą gerbėją, stebėjusį įvykius Braille'io rašto pagalba
Graikijos čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas į Eurolygos namų rungtynes prieš Stambulo "Anadolu Efes" ekipą pakvietė aklą komandos gerbėją.Vyriškis gavo
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" - "Fenerbahče" pralaimėjimas Tel Avive
Prieš penktadienį vyksiančią dvikovą su Kauno "Žalgiriu" (2/3) dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje patyrė iš nesėkmių ruožo neišlipantis Stambulo "Fenerbahče"
R.Giedraitis pranoko A.Gudaitį, bet pergalę iš Berlyno išsivežė "AX Armani"
Ketvirtąja pergale Eurolygoje džiaugėsi Artūras Gudaitis kartu su Milano "AX Armani" (4/1) klubu.Prastai sezoną Italijoje pradėję "dizaineriai" Europos fronte atrodo užtikrintai,
V.Micičius atvedė "Anadolu Efes" į dar vieną pergalę Eurolygoje
Vasilje Micičius skriaudė savo tautiečius, o jo vedama Stambulo "Anadolu Efes" (4/1) pratęsė pergalių seriją Eurolygoje.Eurolygos vicečempionai savo sirgalių akivaizdoje 85:70 (21:9,
Netikėta: K.Durantas jėgas norėtų išbandyti "Barcelonoje"
Po traumos sveikstantis Kevinas Durantas karjeroje norėtų išmėginti legionieriaus duoną – tą NBA žvaigždė atskleidė vienoje internetinėje pokalbių laidoje. KevinasK. Durantas Eurolygą
Įspūdinga "Barcelonos" latvio ataka - gražiausias Eurolygos savaitės momentas
Eurolyga paskelbė ketvirtojo turo gražiausių momentų dešimtuką, kurio viršūnėje - įspūdinga Barselonos "Barcelona" komandos ataka.Trečio kėlinio pabaigoje Leandro Bolmaro
"Crvena Zvezda" privertė pasinervinti "Barcelonos" žvaigždyną
Eurolygoje nepralaimėjęs išlieka vasarą krepšinio turgų skambiais pirkiniais purtęs Barselonos "Barcelona" (4/0) klubas.Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai išvykoje
"Valencia" pralaimėjo Tel Avive ir toliau lieka be pergalių
Vienintele komanda neiškovojusia pergalės šiame Eurolygos sezone ir toliau išlieka Valensijos "Valencia" (0/4) komanda.Ispanijos ekipa išvykoje 63:76 (11:18, 17:15,
Po dar vienos nesėkmės Adrijos lygoje pasitraukė "Crvena zvezda"
Kaip jau rašėme, į Eurolygą sugrįžusiam Belgrado "Crvena zvezda" klubui kol kas sunkiai sekasi ginti čempiono titulą Adrijos lygoje, kurioje Serbijos čempionai sekmadienį Slovėnijoje
"Crvena zvezda" vėl pralaimėjo Adrijos lygoje
Į Eurolygą sugrįžusiam Belgrado "Crvena Zvezda" (1/2) klubui kol kas sunkiai sekasi ginti čempiono titulą Adrijos lygoje, kurioje jis patyrė jau antrąją nesėkmę.sekmadienį Serbijos
Vienas lauke karys: N.De Colo nukalė pergalę "Fenerbahče"
Fenomenalų pasirodymą surengęs prancūzas Nando De Colo atvedė savo atstovaujamą Stambulo "Fenerbahče" (1/2) komandą į pirmąją pergalę Eurolygoje šiame sezone.Željko Obradovičiaus
Dramatiškame trileryje Stambule - R.Giedraičio dominavimas
Rokas Giedraitis sužaidė savo karjeros rungtynes Eurolygoje, tačiau lietuvio benefiso jo atstovaujamos Berlyno "Alba" (1/1) komandos pergalei nepakako.Vokietijos ekipa išvykoje po dramatiškos
J.Carrolo tritaškis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę "Real"
Tikrame trileryje antrajame Eurolygos ture triumfavo Ispanijos čempionas Madrido "Real" (2/0) klubas.Pablo Laso auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 86:85 (22:22, 28:22, 15:21, 21:20) Izraelio
Sugrįžimas į "Stark" areną Eurolygoje: "Crvena Zvezda" nukovė "Fenerbahče"
Skambia pergale sugrįžimą į "Stark" areną Belgrade Eurolygoje pažymėjo vietos "Crvena Zvezda" (1/1) krepšininkai.Serbijos ir Adrijos lygos čempionai palaikomi beveik
"Panathinaikos" klubui - solidi bauda už netinkamą sirgalių elgesį
Tik prasidėjus Eurolygos sezonui jau vienas klubas užsidirbo nemenką baudą: už netinkamą sirgalių elgesį kentės Atėnų „Panathinaikos“ piniginė.„Panathinaikos“ baudą
Eurolygos grandų akistatoje pergalę savo sirgaliams padovanojo "Real"
Centrinė Eurolygos dvikova ketvirtadienį vyko Madride, kur šeimininkė "Real" (1/0) priėmė kitą vieną turnyro favoričių Stambulo "Fenerbahče" (0/1).Pablo Laso auklėtiniai
"Bayern" Eurolygos sezoną pradėjo nušluostydama nosį "AX Armani"
Milano "AX Armani" (0/1) klubas, kuriam vis dar negali padėti lietuvis Artūras Gudaitis naująjį Eurolygos sezoną pradėjo nesėkme Vokietijoje.Italijos ekipa Miunchene 64:78 (23:22, 11:20,
"Panathinaikos" namie tik po atkaklios kovos palaužė "Crvena Zvezda" krepšininkus
Antrajame Eurolygos sezono susitikime ginklus surėmė Graikijos ir Adrijos lygų čempionai.Atėnų "Panathinaikos" (1/0) krepšininkai namie tik po atkaklios kovos 87:82 (14:17, 23:18,
Eurolygos sezonas startavo sunkia R.Kurtinaičio auklėtinių pergale
2019-2020 metų Eurolygos sezonas startavo Mityščiuose, kur savo gerbėjų akivaizdoje pergalę šventė Rimo Kurtinaičio auklėtiniai.Maskvos srities "Chimki" (1/0) klubas po
"Hapoel" su M.Kupšu laimėjo trilerį prieš "Maccabi" ir iškovojo Izraelio lygos taurę
Mindaugas Kupšas jau gali pasigirti pirmuoju sezono trofėjumi. Šeštadienį kauniečio atstovaujamas Jeruzalės "Hapoel" klubas Holone vykusių Izraelio lygos taurės varžybų
"Crvena Zvezda" sensacingai eliminuota Adrijos Supertaurės ketvirtfinalyje
Adrijos lygos čempionė Belgrado "Crvena Zvezda" komanda naująjį sezoną pradėjo skaudžiu antausiu.Supertaurės ketvirtfinalyje Serbijos klubas 82:88 (26:25, 15:21, 21:23, 20:19) nusileido
"AX Armani" įveikė "Maccabi" ir laimėjo turnyrą Graikijoje
Graikijoje draugiškame turnyre tarp keturių pajėgių Eurolygos klubų stipriausia buvo Milano "AX Armani" ekipa."Dizaineriai" finale 78:69 (22:15, 16:24, 19:20, 21:10) įveikė
Draugiškame turnyre "AX Armani" pranoko "Fenerbahče", "Pao" krito prieš "Maccabi"
Draugiškame keturių komandų turnyre Graikijoje jėgas tarpusavyje išbandė pajėgūs Eurolygos klubai.Stambulo "Fenerbahče" ekipa 75:79 nusileido Milano "AX Armani"
"Olympiakos" su M.Kuzminsku dramatiškoje pabaigoje pralaimėjo "Crvena Zvezda"
Artėjančiam sezonui besirengiantis Pirėjo „Olympiakos“ klubas su Mindaugu Kuzminsku patyrė apmaudų pralaimėjimą.Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros auklėtiniai kontrolinėse rungtynėse
Tarp pretendentų laimėti Eurolygos A.Fordo trofėjų žalgiriečių nėra
Eurolyga sudarė būsimo sezono krepšininkų dešimtuką, kurie realiausiai pretenduoja iškovoti rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizą pavadintą Alphonso Fordo atminimo vardu.Į